fot. UEFA
REKLAMA

Omonia rywalem Legii w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Omonia Nikozja pokonała po dogrywce Ararat-Armenia Erywań 1-0 i awansowała do 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów, w której zmierzy się z Legią Warszawa. Trenerem Cypryjczyków jest znany dobrze w stolicy Polski Henning Berg.

Spotkanie Legia - Omonia odbędzie się w środę, 26 sierpnia o godzinie 20:00 w Warszawie. Transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Ararat-Armenia Erywań 0-1 pd. Omonia Nikozja
Thiago '94

Ararat-Armenia: 25. Stefan Čupić - 2. Alemão (85, 5. Sargis Szahinjan), 79. Serhij Wakułenko, 3. Ângelo Meneses (111, 21. Aleksandar Damčevski), 6. David Bollo - 99. Louis Ogana, 8. Yoan Gouffran (90, 10. Armien Ambarcumian), 63. Kódjo Alphonse, 94. Maílson Lima, 27. Furdjel Narsingh - 24. Yusuf Otubanjo (73, 17. Zakaria Sanogo)

Omonia: 40. Fabiano - 15. Tomáš Hubočan, 6. Michael Lüftner, 22. Ádám Lang, 17. Jan Lecjaks - 35. Cháris Mavrías (81, 75. Loḯzos Loḯzou), 8. Vítor Gomes (91, 31. Giánnis Koússoulos), 16. Jordi Gómez, 70. Thiago (102, 21. Marínos Tzionís), 80. Andrónikos Kakoullís - 18. Michal Ďuriš (67, 11. Éric Bauthéac)

żółte kartki: Wakułenko, Alphonse, David Bollo, Ângelo Meneses - Vítor Gomes, Ďuriš, Thiago, Tzionís, Lecjaks
czerwona kartka: David Bollo (97. minuta, Ararat-Armenia, za drugą żółtą)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Autor (R) - 20.08.2020 / 18:08, *.virginm.net

Ogladalem caly mecz Ararat-Omonia. Mierne widowisko w ktorym Ararat wygladal lepiej. Jak znam mozliwosci Legii to powinna sobie lekko poradzic ale wiadomo jak w praktyce bywa ostatnimi laty he. Aby zagrac swoje bez obesrania zbroi i nie widze zadnego problemu. Ja nie wiem czy nasizawodnicy jakis paraliz dostaja po wejsciu na murawe , czy odcina im prad z jakiegos powodu...

odpowiedz
Robert - 20.08.2020 / 13:00, *.inetia.pl

No i co z tego , że Berg? Co on pokazał na Ł3 z takim samograjem jak wtedy miał? Wyjście z grupy LE? To wtedy było absolutne minimum. I dalej posrał się. Voco ma teraz w porównaniu do polskiej ligi taki skład w potencjale jak właśnie Berg albo nieco mniej niż Janas w latach 1993-95, kiedy zdobywaliśmy 3 -krotnie MP. I byłbym spokojny, gdyby nie to, że od tej pory piłka europejska nam jeszcze bardzie odjechała , łącznie z tym Cyprem,. Jak w tym roku znowu polskie kluby pozostałe poodpadają w 1-2 rundzie ( LE dopiero przyszły tydzień 1-sza runda) , no to będzie już niestety prawdziwy miernik naszej ligi.

odpowiedz
Grzesiek - 21.08.2020 / 16:45, *.centertel.pl

@Robert: berg leciał bodajze na druzynie zbudowanej przez janka urbana. Gdyby nie Urban to berg skonczylby tak samo jak jego zagraniczni koledzy typu sa pinto albo ten belg co niby wprowadzil Legie do LM..

odpowiedz
Kris - 20.08.2020 / 07:41, *.vectranet.pl

Spokojnie przeciwnik do ogrania

odpowiedz
L56 - 19.08.2020 / 23:38, *.t-mobile.pl

Szpakowski mendzi od urodzenia, powinien komentować wypływ ścieków do Wisły a nie jakikolwiek sport.
Gorszy od niego był tylko kiedyś Pan Zydorowicz.
Obaj zresztą to "wielbiciele" L. Jak nie ma transmisji z innym komentarzem to do wizji puszczam sobie Czerwone Gitary.
Kiedyś (starsi pamiętają) był Jan Ciszewski.Też gadał do rzeczy, ale się przynajmniej komponował głosem do gry w piłkę i w ogóle sportu.

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 03:10, *.t-mobile.pl

@L56: Ś.p Jan Ciszewski był specjalistą od wyścigów koni na warszawskich Wyścigach...Komentowanie to był konik...
Pozdrawiam

odpowiedz
kalosz - 20.08.2020 / 05:49, *.mm.pl

@L56: zimocha nikt nie przebije:)

odpowiedz
Borek - 20.08.2020 / 08:04, *.net.pl

@L56: facet najlepsze lata ma juz za soba. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc...

Jaka telewizja tacy komentatorzy...

odpowiedz
L57 - 20.08.2020 / 10:04, *.orange.pl

@L56: a Rzeszota pamiętasz komentował raz mecz pucharów klubowych pomiędzy Dynamem (Moskwa lub Kijów chyba z jakimiś Angolami) Pomylił angoli z ruskimi i odwrotnie patrzył na numer na koszulce podawał nazwisko piłkarza. W rzeczywistości to był ruski, a on podawał angola i odwrotnie. Po 15 min. zorientował się i płynnie bez przeprosin przeszedł do poprawnego komentarza. Co do Jana Ciszewskiego to dla mnie szacun. Pamiętam jak Studio2 wprowadziło transmisję meczy ligi angielskiej ( jeden mecz tygodniowo). Pan Jan siadał w studio zakładał słuchawki i zasuwał - mistrzostwo świata. Natomiast to co dzieje się w C+ przy transmisji naszej ligi to tragedia, polsat jeszcze poziom trzyma

odpowiedz
(L)egijny - 20.08.2020 / 10:46, *.centertel.pl

@Borek: zawsze możesz oglądać tefałen. Qurwa jaka krótka pamięć - jeszcze nie tak dawno w TVP - LE brak, LM brak, MŚ w siatkówkę w Polsce - brak, a w komercyjnej zakodowane... za to dużo Lusa, Michnika, Baumana, Grossa. Fanem TVP nie jestem, ale czasami warto włączyć samodzielne myślenie, szczegolnie, gdyy oglądasz (L) w rundzie przedwstępnej. Zgaś wiertniczą, odpuść czerska i świat stanie się piękniejszy

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 20.08.2020 / 11:01, *.35.8

@(L)egijny : Tylko że różnica jest taka że pozostałe telewizje nie mają wora pieniędzy podatników którymi łatwo się szasta i wydaje aby ogłupiać plebs.

odpowiedz
mc - 20.08.2020 / 18:01, *.chello.pl

@Borek: spadaj do tvn-u

odpowiedz
Jimmy L - 21.08.2020 / 11:16, *.t-ipconnect.de

@Borek: potomek czerwonych

odpowiedz
(L)egijny - 21.08.2020 / 23:42, *.centertel.pl

@ToJeAmelinium.: Poczytaj skąd tefałeny maja kasę... zastanów się po jakiej stronie stajesz... jesteś lewakiem to trzymaj z tefalenem- swój do swego po swoje!

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 22:54, *.play-internet.pl

Zapowiada się pojedynek dwóch wyrównanych drużyn sądząc po wynikach i grze....

odpowiedz
znajca - 20.08.2020 / 12:20, *.com.pl

@Wolfik:
Bardzo optymistyczny komentarz. Czuć wiarę w Narodzie! Wydaje mi się, że Omonia jednak miała trudniejszego przeciwnika, z którym dodatkowo musiała walczyć na jego terenie.

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2020 / 21:29, *.play-internet.pl

@znajca: Masz rację, wygrała na wyjeździe. Ale też grała w przewadze i strzeliła w tej przewadze bramkę. Stąd moje porównanie.

odpowiedz
Hugon - 19.08.2020 / 22:49, *.vectranet.pl

Jak mówiła min. Mucha kto wybiera tych dziadów Szpakowskiego i Streylała do komentowania meczów.W pierwszym meczu LEGIA zagrała słabo a komentarz tych dziadków beznadzieja grała LEGIA a dziadki przypominali sobie jak Bayern grał a Lewandowskim jak by mogli to by sr...

odpowiedz
Autor - 19.08.2020 / 23:02, *.vectranet.pl

@Hugon: Trochę szacunku dla p. Szpakowskiego. Jest lepszy niż reszta tych pseudo komentatorów i słysząc Jego głos przynajmniej wiemy, że oglądamy ważne widowisko sportowe. A p. Streylau to doświadczony szkoleniowiec i wolimy słuchać ich niż pieprzenia o truskawkach na torcie, czy gaciach Majdana albo jego żony...

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 23:13, *.play-internet.pl

@Autor: Doświadczony szkoleniowiec z epoki Gierka. Też lubiłem magnetofony "Kasprzak" i podziwiałem samochody marki FSO. Oboje ze Szpakowskim powinni dawno bawić wnuki. Pożytek z tego byłby z pewnością lepszy.

odpowiedz
singspiel - 20.08.2020 / 00:16, *.centertel.pl

@Autor: kto jest niby gorszy od Szpakowskiego? dobrze się czujesz? szacunek nie ma nic do rzeczy. Szpak jest tragicznie słaby. Nie rozumie piłki, nie zna przepisów, antytalent językowy, w tym, niestety, dotyczy to także języka polskiego. Strejlaua osobiście lubię, ale jego jeremiady pasują do programów publicystycznych, a nie do piłki

odpowiedz
Kamień - 20.08.2020 / 06:42, *.chello.pl

@singspiel:
fakt, ciężko się tego słuchało... Ale i tak Szpakowski bije na głowę wszystkich komentatorów Polsatu - Ci w ogóle o piłce nie mają pojęcia, widzą co innego niż się dzieje na boisku... Po prostu dostosował się poziomem do Strejlaua

odpowiedz
wrt - 19.08.2020 / 21:57, *.play-internet.pl

ja tam zawsze wierzyłem i jak przegrywaliśmy 0-2 w Moskwie też wierzyłem , mimo ,że wtedy od 15 lat nigdzie nie awansowaliśmy , na tym polega sens kibicowania , z Omonią pojedziemy jak z furą gnoju , nie cierpię malkontentów , zobaczycie, w nadchodzącej dekadzie co najmniej powtórzymy wyniki z tej kończącej się , która była wspaniała w porównaniu z poprzednią , a i tak niektórzy narzekali

odpowiedz
ave_CWKS - 19.08.2020 / 21:57, *.surfer.at

Miodek, czytasz komentarze?!?!

odpowiedz
Miodek - 20.08.2020 / 12:31, *.play-internet.pl

@ave_CWKS: No rejczel :P

odpowiedz
Elquatro - 19.08.2020 / 21:30, *.chello.pl

Omonia to kurczak
Lepszy już łks
Dundalk odpadło i już z góry jest
Dynamo Brześć przejdziemy
Ferenvarcos rozjedziemy
Grupę wygramy
I final będzie nasz!
Legia Warszawa to najlepszy klub
Kto nie wierzy ten jest mruk

odpowiedz
Władeczek - 19.08.2020 / 21:57, *.play-internet.pl

@Elquatro: Tam powinna być chyba "lecha ku.we zaj.biemy". Oj chłopino widać faken, że dawno na meczu nie byłeś. To ja po maciorze psmiętam. Oglądam faken bayern i mlaskam śledziki pod maciorę. A tu faken taki zonk.

odpowiedz
Kalarepa - 19.08.2020 / 20:58, *.play-internet.pl

Omonia moze sie postawic...

odpowiedz
Pawciu - 19.08.2020 / 20:53, *.net.pl

To Szpakowski juz sie zaczal douczać odmiany nazwisk zawodnikow Omonii, :)
O zgrozo... :)

odpowiedz
Ogór - 19.08.2020 / 20:51, *.chello.pl

Ogórki kontra ogórki. Będzie co kisić na zimę:)

odpowiedz
Wiem co mówię - 19.08.2020 / 20:46, *.chello.pl

No to tera jest szansa się popisać. Oby tylko grał Kante z Rossim.

odpowiedz
Tom - 19.08.2020 / 20:39, *.mm.pl

Jeśli boicie się jakiejś Omonii to w takim razie w trybie natychmiastowym Mioduski powinien zrezygnować z pucharów i oddać mecz walkowerem, wówczas nie będziecie się już nikogo bać.

odpowiedz
Jimmy L - 19.08.2020 / 20:36, *.d1-online.com

Będzie ciężko ale mimo to 3: 1 dla naszej Legiuni zobaczycie

odpowiedz
Wariat - 19.08.2020 / 20:26, *.vectranet.pl

Panowie proszę zejść na ziemię, bo najpierw czeka nas remis w lidze a potem odpadnięcie z Omonią. Nic się nie zmienia za Mioduskiego i pucharów nie była i nie będzie

odpowiedz
singspiel - 19.08.2020 / 21:21, *.centertel.pl

@Wariat: dobra ksywa. idealnie pasuje do tekstu

odpowiedz
Wiaderny - 19.08.2020 / 22:00, *.mm.pl

@singspiel: co ty pieprzysz. wariat mam racje

odpowiedz
tekken (L) - 19.08.2020 / 20:25, *.chello.pl

Lekko nie będzie jak ich trenerem jest Berg.

odpowiedz
Kruczygcw - 19.08.2020 / 21:48, *.tpnet.pl

@tekken (L): dobre!

odpowiedz
Luki - 19.08.2020 / 21:56, *.sky.com

@Kruczygcw: akurt tutaj Vuko ma przewagę

odpowiedz
ajajaj - 19.08.2020 / 20:21, *.chello.pl

Legia weczoraj grała mizerie, Omonia dzisiaj tak samo. Będzie wstyd jak odpadniemy.

P.S. Ciekawostka: Trenerem Omonii jest Berg

odpowiedz
WarszawskaOchota - 19.08.2020 / 20:21, *.orange.pl

Omonia jest spokojnie do przejścia, wystarczy zagrać lepiej niż w meczu z Linfield.
Jestem spokojny o wynik.

odpowiedz
Siwy - 19.08.2020 / 20:18, *.as9105.com

Mialem wątpliwa przyjemność oglądać dzisiejszy mecz. Po grze Omonii jak i naszej można stwierdzić ze będzie męczenie buły ...

odpowiedz
Autor - 19.08.2020 / 20:16, *.play-internet.pl

Ta Omonia to też ogórasy fest ;) Będzie wstyd z nimi odpaść za tydzień.

Trenerem Omonii jest Berg przypomnijmy

odpowiedz
Żmija - 19.08.2020 / 20:10, *.vectranet.pl

Czy odpadający z tej pary przechodzi do LE? Kiedy losowanie kolejnych rund?

odpowiedz
Wiaderny - 19.08.2020 / 20:19, *.mm.pl

@Żmija : Co ty pieprzysz

odpowiedz
Marek - 19.08.2020 / 20:29, *.orange.pl

@Żmija : też mi się wydawało, że po odpadnięciu z 2 lub 3 rundy eliminacji LM gra się w eliminacjach LE, a po odpadnięciu z 4 rundy eliminacji LM gra się bezpośrednio w LE

odpowiedz
jim - 19.08.2020 / 20:32, *.tpnet.pl

@Żmija : Patrz Piast w zeszłym roku

odpowiedz