fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Linfield FC

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Linfield FC przeprowadzi stacja TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (106)

+dodaj komentarz
MP.J ( L ) - 18.08.2020 / 22:37, *.chello.pl

Ad vocem: Nie robię statystyk, ale istnieje duże prawdopodobieństwo,że to ludzie z Żylety w dużej mierze Waszą stronę czytają.... a więc czytając inwektywy na swój temat (a Wy nic z tym nie robicie) mogą po prostu przestać Was odwiedzać...Tak piszę do przeanalizowania....co Wam bardziej się opłaca....bo przecież mogę się mylić....

odpowiedz
Legia Człuchów - 18.08.2020 / 22:11, *.centertel.pl

Jest zwycięstwo , jest awans. Panowie nie ma co narzekać wiecznie. Myśleli cały mecz o koronce ... w sensie kto następny... Stres, ciśnienie , pierwszy mecz rundy LM . Wygrali i to najważniejsze, czyli kibicujemy dalej, bo jak by miał wymieniać kto się się nadaje kto nie.... To skutów 100 nie starczyło, by tu????

odpowiedz
Artur - 18.08.2020 / 20:54, *.okay.pl

ok, a teraz cała Zyleta na kolana i przepraszać Kante. Dziękuję.

odpowiedz
Czarny76 - 18.08.2020 / 20:52, *.t-mobile.pl

Vuko miej jaja jak dzisiaj Szumowski....wypie...l

odpowiedz
JWR - 18.08.2020 / 21:09, *.orange.pl

@Czarny76: I co to da? Przyjdzie nowy wynalazek z zagranicy i oczywiście z bardzo wysokim kontraktem, zmieni filozofie gry i w następnym meczu odpadniemy. Trzeba zwrócić uwagę, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni Linfield zagrało 3 mecze a my 1 więc byli w rytmie meczowym, co nie zmienia faktu że co najmniej 2 czy 3 bramki powinniśmy strzelić. Podsumowując, poczekajmy na rozwój sytuacji w europejskich pucharach.

odpowiedz
TakiTam - 18.08.2020 / 22:05, *.chello.pl

@Czarny76: , klękaj do gały, Zwłaszcza, że Vuko nie jest tak umoczony.
Oczy dziś bolały, ale (mam nadzieję) będzie lepiej...
Czekamy :)

odpowiedz
Jasio. Lat 32 - 18.08.2020 / 20:52, *.chello.pl

Fajnie było, dawno się nie oglądało naszej Legii, bedzie lepiej, no i fajnie że Kante strzelił. Cześć!

odpowiedz
(L)1916(L) - 18.08.2020 / 20:50, *.tpnet.pl

Męki

odpowiedz
wawa3 - 18.08.2020 / 20:50, *.net.pl

Wuefista out !

odpowiedz
Viko - 18.08.2020 / 20:48, *.kompex.pl

Ten Gwilia jest dyscyplinarnie do wywalenia

odpowiedz
Jaro - 18.08.2020 / 20:55, *.207.72

@Viko: Na 100%

odpowiedz
Gold - 18.08.2020 / 20:45, *.chello.pl

Wszystkim co krytykują Legie, przypominam, że dawno MP nie grał w LM, po tym jak odpadła już Barcelona, M City czy Atletico, tydzień temu

odpowiedz
Hehe - 18.08.2020 / 20:43, *.com.pl

Wysyp januszy "i co z kante?" Nic..udało mu sie trafić za to mu płacą.

odpowiedz
Cefka - 18.08.2020 / 20:50, *.vectranet.pl

@Hehe: za twojemu się nie udało

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 20:51, *.207.72

@Hehe: Innym też płacą a nie potrafili.

odpowiedz
Żałosne - 18.08.2020 / 20:41, *.t-mobile.pl

Jest to ,że tu mowa o szansie na LE ,na nic ,beztalencia

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.08.2020 / 20:41, *.chello.pl

Dobry trening ataku pozycyjnego

odpowiedz
Xd - 18.08.2020 / 20:40, *.chello.pl

I gdzie są ci co po Kante jeździli?

odpowiedz
prawda - 18.08.2020 / 20:39, *.144.102

Dalej bedziecie pluc na Kante?

odpowiedz
Kowalik - 18.08.2020 / 20:39, *.vectranet.pl

I co janusze z żyletki? Kante tyłek ratuje ????????????

odpowiedz
Gienek - 18.08.2020 / 20:39, *.play-internet.pl

Wuko wont!

odpowiedz
piotras75 - 18.08.2020 / 20:36, *.centertel.pl

To są chyba żarty Legio wstyd

odpowiedz
Szymon - 18.08.2020 / 20:35, *.chello.pl

ha ha ha ale kopanina. Pudel zacznie sprzedawać karnety po 100 zeta aby zbilansować se

odpowiedz
Tadek - 18.08.2020 / 20:35, *.play-internet.pl

To są ku.wa jakieś jajca! Faken!!!

odpowiedz
Jaro - 18.08.2020 / 20:31, *.207.72

Streilau jest na bani. Na 100%

odpowiedz
Szymon - 18.08.2020 / 20:42, *.chello.pl

@Jaro: zgadzam się. Te jego łacińskie wstawki ... ale chociaż wesoło jest

odpowiedz
Pytka - 18.08.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

Przygotowani jak nigdy prawda Pinokio? Won z Legii!

odpowiedz
Ehh - 18.08.2020 / 20:24, *.02.net

zenada...w 1 rundzie z ogorkami odpasc...

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 20:22, *.play-internet.pl

To chyba nie na moje nerwy.... wykituje na zawał przy tym porywającym pojedynku.

odpowiedz
speed - 18.08.2020 / 20:28, *.play-internet.pl

@Wolfik: Przy tym pojedynku nie warto.

odpowiedz
kkk - 18.08.2020 / 20:21, *.vectranet.pl

I znowu przychodzi weryfikacja umiejętności na tle bardzo,bardzo słabego zespołu z Europy,możemy sobie z bełchatowem czy nawet lechem wygrywać po 20-0 ale to nic nie znaczy bo takie mecze jak ten dzisiejszy pokazują gdzie tak naprawdę jesteśmy.

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 20:24, *.t-mobile.pl

@kkk: gramy bez trenera odkąd jest Miodek

odpowiedz
Felek - 18.08.2020 / 20:13, *.play-internet.pl

Wieteska to jednak dziat.

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 20:23, *.207.72

@Felek: Feleg.

odpowiedz
Pusia - 18.08.2020 / 20:13, *.vectranet.pl

Jak myślicie dopadniemy?

odpowiedz
Mietek - 18.08.2020 / 20:11, *.play-internet.pl

Nie no masakra jakaś z Borubarem to my daleko nie zajdziemy.

odpowiedz
(L)ookson - 18.08.2020 / 20:11, *.chello.pl

Czy tylko u mnie na ekranie gra w zwolnionym tempie czy u was też?

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.08.2020 / 20:11, *.chello.pl

Dobry trening ataku pozycyjnego

odpowiedz
vuko = pinokio - 18.08.2020 / 20:09, *.master.pl

vuko był słabym piłkarzem i tą słabość przekazuje dalej

odpowiedz
speed - 18.08.2020 / 20:05, *.play-internet.pl

Obawiam się,że dopóki "prezesem"będzie Shirley Temple dopóty wszelakie puchary będą w sferze marzeń.

odpowiedz
Mioduski juz po pucharach - 18.08.2020 / 20:04, *.plus.pl

Król ze wsi grodzisk maxowiecki

odpowiedz
Leman - 18.08.2020 / 20:02, *.tpnet.pl

Gvilla do zmiany rosołek niech wejdzie na boisko szybciej grać na jeden kontakt z Linfield żeby strzelić bramkę i potem grać spokojnie walczyć trenować Warszawa musi panować Do Boju Legio Marsz zwycięstwo czeka nas pozdrawiam Leman Legionista z żylety

odpowiedz
wkurwiony - 18.08.2020 / 19:57, *.orange.pl

irl polno48 liga w europie - awansowala z 52 a jest 54. Siegnelimy dna...

odpowiedz
Legiuno - 18.08.2020 / 19:57, *.247.7

nie wyglada to najlepiej, ale z tego, co widze, po kursach na live... na naszych wciaz ponizej 1.30 w Totolotku. widac ludzie czekaja az Legia wrzuci 2 bieg. oby po przerwie sie ogarneli. jak trafia pierwsza, to pozniej powinno byc juz z gorki.

odpowiedz
DanieLo - 18.08.2020 / 19:57, *.233.178

de ja vu ala przygody kulenovicia z Legia w LM ... oby na druga polowe wyszli troche bardziej zmotywowani. Strasznie przewidywalnie graja, no i czas dodac Rosolka lub Kante...

odpowiedz
Mati 1916 - 18.08.2020 / 19:57, *.plus.pl

Gvilia to chyba zapomniał że gra w pomocy a nie w ataku nie widziałem żeby zagrał jakąś piłkę do przodu. Wieteska kryminał w obronie. A Karbownik to gra w ogóle?? bo za bardzo go nie widać w grze

odpowiedz
Legio - 18.08.2020 / 19:56, *.vectranet.pl

Z Glentoranem też było 0:0 do 75 minuty ponad 20 lat temu i skończyło się 4:0 ale tamta Legia bardzo walczyła.Obudźcie się

odpowiedz
lob - 18.08.2020 / 19:53, *.chello.pl

Pozbyć się jak najszybciej tego gargamela Gwile i drugiego wirtuoza Wieteskę
Trener znów zrobił błąd. najlepszego zawodnika z ostatniego meczu Rosołka sadza na ławce............Kiedy on się nauczy, że najlepszego zawodnika z ostatniego meczu nie sadzamy na ławę.......Karbownik to jeden poziom niżej jak w tamtym sezonie. Jak dadzą 5 baniek Euro, to go odwieźć na lotnisko bo cena będzie tylko spadać z taką jego grą.

odpowiedz
Zbyszek - 18.08.2020 / 19:52, *.202.44

Wieteś znowu popis gry. Niezła strata, dobrze że koleś nie umiał strzelić. No i wspaniała asysta przy główce, dobrze że Artur to złapał

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.08.2020 / 19:51, *.chello.pl

Gwilia jest irytujący, z tym natychmiastowym oddawaniem piłki graczowi, od którego dostał podanie. Niby klepka, ale nawet nie daje czasu, na wyjście na pozycję. Typowa gra na alibi. Potem będzie miał 95% celnych podań, ale bez żadnego pożytku. Wszołek też cienki, Karbo niewiele lepszy.

odpowiedz
oLka - 18.08.2020 / 19:51, *.chello.pl

Zna ktoś legijna przyspiewke o zajezdni tramwajowej na Ursusie, poszukuje tekstu?

odpowiedz
Krasnal - 18.08.2020 / 19:50, *.com.pl

Słabo to wygląda, trzeba szybko strzelić i grać spokojnie.

odpowiedz
Darek - 18.08.2020 / 19:50, *.t-ipconnect.de

Wszystko wolno przewidywalnie.Brak ruchu bez piłki.Rzut wolny Antolicia w 44 minucie nie dolatuje do pola karnego.Wyszło z tego podanie do Boruca.
Ogólnie słabo i wolno.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 19:49, *.play-internet.pl

Miejsce jakie zajmuje nasza liga w Europie nie jest przypadkowa. Wolno, niedokładnie, dwóch biega, reszta stoi. Męczenie buły okrutne. Pewnie do ostatniego gwizdka. Oby z happy endem.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2020 / 19:54, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, mam sasiadke, z Thailandii. Napewno by to zalatwila. Happy End :-)))

odpowiedz
WinTong - 18.08.2020 / 20:09, *.kompex.pl

@Krzeszczu: to dawaj ja na 23 na Racławicka.

odpowiedz
Luki - 18.08.2020 / 19:49, *.t-mobile.pl

Z czym na lm

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 19:49, *.207.72

Kante za Gwilię. Natychmiast!!!!

odpowiedz
Mioduski odejdz - 18.08.2020 / 19:49, *.plus.pl

Nic sie nie nauczyłeś, Boguś wróć !!!!!!

odpowiedz
Luki - 18.08.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

Gwilia za cienki co tu dużo mówić muszą mieć gościa typu vadis a nie Gruzin słaby

odpowiedz
gdzie jest Mioduski król prowincji z grodziska - 18.08.2020 / 19:46, *.plus.pl

Legia to Warszawa a nie wieś ,,,!!!!!!

odpowiedz
Luki - 18.08.2020 / 19:44, *.t-mobile.pl

Nie ma kreatora gry no nie ma

odpowiedz
Meter - 18.08.2020 / 19:41, *.t-mobile.pl

Gdzie na taki autobus,ślamazara Gwilia na rozegraniu....szok...

odpowiedz
Władeczek - 18.08.2020 / 19:41, *.play-internet.pl

Faken już druga maciora idzie a tu jeszcze pierwsza połowa trwa. Szwagier zwolnij bo zaraz film mi sie urwie faken.

odpowiedz
tomcio - 18.08.2020 / 19:40, *.vectranet.pl

Muszą zacząć walczyć,biegać,walczyć bo g.... z tego będzie

odpowiedz
wkurwiony - 18.08.2020 / 19:42, *.orange.pl

@tomcio: latwo mowic jak ich znowu zle przygotowali i nie maja sily biegac...

odpowiedz
Yeti - 18.08.2020 / 19:38, *.play-internet.pl

Panowie to co gra Legia to kompletne zero!

odpowiedz
herakles - 18.08.2020 / 19:36, *.orange.pl

odtworzenie sztyki z cyklu " drzewa umierają stojąc".

2 runda góra i do domu. Jednak tu raczej irole przejdą bo z frajerami tak jest.

odpowiedz
watermelon - 18.08.2020 / 19:35, *.vectranet.pl

Strasznie słabo to wygląda

odpowiedz
Mioduski to nie jest hejt jestes zalosny - 18.08.2020 / 19:34, *.plus.pl

co to za klub gdzie nie mozna kupic oryginalnego proporczykami własnej druzyny
Podstawowa sprawa herb i barwy druzynMioduski jestes żałosny w sam raz na taka wiochę jak grodziski mazowiecki
Jestes we właściwym miejscu
Ja spędziłem 15 lat w Ameryce południowej
River platw Nacional Montevide, america de Mecic
SVasco de Gamą
Jestesprowinionalnym krolemTo nie jest hejt to prawdaze raki człowiek kieruje moja drużyna wstyd....

odpowiedz
speed - 18.08.2020 / 19:32, *.play-internet.pl

Za Vukovića jak na razie to Legijne D.N.O.

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 19:44, *.master.pl

@speed: nie ma się co dziwić vuko był słabym piłkarzem i tą słabość przekazuje dalej

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 19:31, *.207.72

Zamiast Gwilii można by na dwudziestym metrze wbić palik w zięmię. Tylko odbija piłkę. Nie czuje tempa, nie ma szybkości, po prostu nic nie gra. A Wszołek drugi kołek.

odpowiedz
Hiszpan - 18.08.2020 / 19:48, *.telnaptelecom.pl

@Jerry: Wietes blisko asysty ale Irol nie trafił. Żeby Białystok mu się nie przypomniał bo Artur nie da rady.

odpowiedz
herakles - 18.08.2020 / 19:31, *.orange.pl

zero komletne przez pol godziny - vukovic "tym razem jestesmy lepiej przygotowani" - wlasnie widac....

odpowiedz
mareczek - 18.08.2020 / 19:30, *.vectranet.pl

Przepychają Gwilię jak juniora co się z nim dzieje

odpowiedz
Gość - 18.08.2020 / 19:27, *.master.pl

Legia już cofnięta .. będzie porażka

odpowiedz
Sadi - 18.08.2020 / 19:27, *.orange.pl

Jest autodeskrypcja naszczescie

odpowiedz
ma - 18.08.2020 / 19:26, *.vectranet.pl

Gvilia póki co mnie załamuje w tym meczu

odpowiedz
Zbyszek - 18.08.2020 / 19:22, *.202.44

K... czy w tej telewizji nie ma innego komentatora niż Strejlau!

odpowiedz
Olik - 18.08.2020 / 19:22, *.cyfrowypolsat.pl

nedza

odpowiedz
Jo - 18.08.2020 / 19:21, *.tpnet.pl

Niestety jestem zmuszony oglądać i słuchać komentarzy dwóch emerytów , z których jeden (Strejlau) pier@oli swoje kocopały i wylewa malkontenctwo na skalę niespotykaną.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2020 / 19:34, *.bredband2.com

@Jo: Zgadzam sie. Jeden nadal zyje w latach 70ych bo gralby tylko i wylacznie z kontry! A drugi w latach 80ych i jak zwykle tylem do bramki... pyeerdolenie o szopenie. brakuje tylko siatkonogi.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 19:54, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Dawno już to mówiłem. U nas zmiana pokoleniowa następuje dopiero po ostatecznym zejściu. Kaczyński, Rodowicz, Strejlau, Szpakowski. Już wolałbym posłuchać legendarnego Jana Ciszewskiego przynajmniej potrafił sam ze siebie się pośmiać.

odpowiedz
Mioduski jestes zalosny - 18.08.2020 / 19:19, *.plus.pl

Co to jest..........

odpowiedz
Hahab - 18.08.2020 / 19:01, *.t-mobile.pl

Białe adidaski i czarny dresik... hahaha.. już Smuda potrafił się lepiej ubrać

odpowiedz
Covid=ściema - 18.08.2020 / 18:58, *.chello.pl

Czy jest trybuna torwar?

odpowiedz
wrt - 18.08.2020 / 18:55, *.play-internet.pl

dlaczego 18osobowa kadra skoro 5 zmian ?

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 18:54, *.t-mobile.pl

Jest Boruc , będą bramki

odpowiedz
Olo - 18.08.2020 / 20:43, *.chello.pl

@Arek: W sensie, że jemu strzelą, czy o co Ci chodzi?

odpowiedz
(L)ewy - 18.08.2020 / 18:44, *.otenet.gr

Link www.sport.tvp.pl nie działa za granicą. Ale dzięki

odpowiedz
A kiedy? - 18.08.2020 / 18:35, *.play-internet.pl

A kiedy wisła zaczyna swoje eliminacje do LM? ... taki żarcik. ;)

odpowiedz
Idź się pobawić siusiakiem - 18.08.2020 / 18:52, *.play-internet.pl

@A kiedy?: Niech ktoś powstrzyma tę karuzelę śmiechu...

odpowiedz
Władeczek - 18.08.2020 / 18:29, *.play-internet.pl

Właśnie dwie maciory wjechały na stół faken. Jednka zmrożona, szron po niej spływa, druga pieczona i chrupiąca. Szwagier i sąsiad już zameldowani siedzą prze TV LG OLED 95 cali, dwa sabbufery dają radę. Będzie głośno! Jeszcze 2 maciorki i szczeniaczek w zamrażarce czekają faken na swoją kolej. Do boju Legio! Jak coś to sklep monopolowy jest niedaleko, można jeszcze coś dorzucić do zapasów.

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 18:32, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Kibic pod krawatem ( znaczy się z maciorą) jest mniej awanturujący się, heeejjj

odpowiedz
Yburgsatuk - 18.08.2020 / 18:48, *.play-internet.pl

@Władeczek: przygotowania jak na finał LM

odpowiedz
:) - 18.08.2020 / 18:53, *.chello.pl

Grubo, faken

odpowiedz
Tak - 18.08.2020 / 18:58, *.t-mobile.pl

@Władeczek: trzymaj

odpowiedz
dino - 18.08.2020 / 20:12, *.vtelecom.pl

@Władeczek:
Ja już bym wypił wszystko z taką grą

odpowiedz
(L)ewy - 18.08.2020 / 18:13, *.otenet.gr

Czy ktoś ma link do transmisji?
Będę wdzięczny jestem za granicą.

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 18:19, *.t-mobile.pl

@(L)ewy: tvtrwam

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 18:21, *.t-mobile.pl

@(L)ewy: www.sport.tvp.pl

odpowiedz
Adaś - 18.08.2020 / 18:02, *.plus.pl

Juranovic gra??

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 18:19, *.t-mobile.pl

@Adaś: Nie.

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 17:55, *.t-mobile.pl

Run Legia Run...⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz