Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Na lepsze spotkania przyjdzie czas

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Gratuluję konsekwencji i koncentracji. Doceniam fakt, że wygraliśmy taki mecz i zrobiliśmy awans, o który nam chodziło. Na lepsze spotkania z naszej strony przyjdzie czas.

- Nie mierzyłem się jeszcze z tak defensywną drużyną jak Linfield. Takich meczów nie gramy u siebie nawet w Ekstraklasie. Nie zdarza się, by drużyna przeciwna została aż tak zepchnięta do obrony. To była nowość i pewne utrudnienie. Mieliśmy problem ze stworzeniem większej liczby sytuacji i ich wykorzystaniem. Będziemy nad tym pracować. Muszę przyznać, że moja ocena Linfield była wyższa na podstawie sparingu ze Stoke City. Tam zagrali wyrównany mecz, w wielu momentach potrafili zagrozić drużynie z Championship i potrafili grać ofensywnie. My zepchnęliśmy ich do defensywy, ale za mało wykreowaliśmy okazji, aż w końcu Jose zrobił to, co trzeba było.

- Graliśmy w niezbyt przyjemnych warunkach, gdzie wszystko było słychać. Rolą bramkarza jest żeby komunikować się z zespołem i w ten sposób pomagać. Krzyki Artura są więc normalną sytuacją - na tym to polega. Jak wrócą nasi kibice, to nie będzie to takie proste ani dla mnie, ani dla Artura.

- Nie będziemy mieli możliwości obejrzenia naszych kolejnych rywali na stadionie w Erywaniu, chyba że się wybierzemy jako dziennikarzem, ale raczej pozostanie nam materiał wideo.

- Rafael Lopes nie będzie w kadrze na następny mecz. Ma lekki uraz, który jest niewygodny i czasami musi pracować indywidualnie. Możliwe, że Bartek Kapustka będzie w kadrze meczowej i być może dostanie pierwsze minuty. Jego dyspozycja na treningu jest taka, że widzę go w dwudziestce meczowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 19.08.2020 / 20:31, *.chello.pl

Napisze jeszcze raz. Nie kupiliśmy niestety dobrego napastnika i tu pies pogrzebany. Nie grajcie na Pekharta tylko na głowę, bo to jest za oczywiste. O Karbowniku już nie będę pisał, żeby wrócić go na lewą,bo pewnie odejdzie.

odpowiedz
77/82 - 19.08.2020 / 19:09, *.chello.pl

Przyjdzie albo i nie przyjdzie. Jeżeli zagramy tak w drugiej rundzie, to w trzeciej może nas już nie być. Nic nam po szczytowej formie jak już odpadniemy z rozgrywek. Trochę za dużo beztroski jak na eliminacje bez rewanżu, gdzie każdy mecz jest o życie.

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 22:57, *.play-internet.pl

@77/82: Bo to nie LM jest celem. Chociaż w takiej formie jak w meczu z Irlandczykami awans do LE byłby nie lada wydarzeniem.

odpowiedz
Won vuko !!! - 19.08.2020 / 18:34, *.master.pl

"Na lepsze spotkania przyjdzie czas" im szybciej odejdziesz, tym szybciej nadejdzie ten czas !!!

odpowiedz
WNIOSKI - 20.08.2020 / 02:28, *.chello.pl

@Won vuko !!!: Wyjmij już ten kluczyk i nie nakręcaj się. Twoje frustracje da się leczyć...

odpowiedz
Drozda - 20.08.2020 / 19:05, *.chello.pl

@WNIOSKI: hahaha. W punkt !

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2020 / 17:34, *.chello.pl

Vuko jeżeli przeciwnik ustawia przegubowiec przed poklem karnym to trzeba przynajmniej oddawać strzały zza pola karnego tego przez cały mecz nie było dopiero pokazał to kante strzelająć z za pola karnego zdobywając bramkie tego brakowało i brakuje Legii w każdym meczu

odpowiedz
Legia potrzebuje jeszcze solidnych wzmocnień , mam nadzieję , że jeszcze przed kolejnymi rundami LM - 19.08.2020 / 16:41, *.com.pl

Przyszedł do nas OFOE i Legia nabrała za jego sprawą nowej jakości w grze . Takiego jednego zawodnika w Legii brakuje , który dałby Legii dużą większą jakość na boisku . I to powinien być cel numer 1 dla VUKO jak i dla Miodka . Nie dwadzieścia wzmocnień , a jedna konkretna . I napastnik , bo drewno z czech do czech , a do Legii napadziora na miarę Mistrza Polski i obiecanego kibicom dynamicznego skrzydłowego !!!

odpowiedz
AliMario - 19.08.2020 / 14:06, *.centertel.pl

Co Ty Vuko chrzanisz... Legia od kilku sezonów rozpoczyna podobnie za sprawą Miodka który regularnie zmienia 50 % kopaczy i kiedy gramy ze słabeuszami męczymi się w ich obrinie Częstochowy...najwyższy czas nauczyć się standardów na poziomie profesjonalistów...kiedy zakończy się wstyd Panie Prezes ?

odpowiedz
Ktos - 19.08.2020 / 14:46, *.amazonaws.com

@AliMario: Gdzie Ty masz oczy gamoniu? Jakby miało odejść 50% składu to jest to 5 i pół zawodników. Odszedł jedynie Majecki, który de facto nie był jakimś kocurem. Odchodzi Karbo ale w jego miejsce już biega po skrzydle Mladenovic, który wciąga nosem naszego reprezentanta. Jest to pierwsze okienko od wielu, wielu lat w którym się nie oslabilsimy tylko wzmocniliśmy.

odpowiedz
Po(L)noc - 19.08.2020 / 11:57, *.73.156

Nie wiem czemu mój wcześniejszy post nie wszedł...
Jak czytam komentarze to mam wrażenie, że większość chyba liczyła że przegramy ten mecz i teraz jest sfrustrowana... Chyba innym klubom kibicujecie !?
Ja od początku się spodziewałem, że dwie pierwsze rundy będą dla nas wbrew pozorom najtrudniejsze, bo przyjadą drużyny nie ustępujące nam fizycznością i broniące się w 11 na swojej połówce.
Od 3 rundy to my będziemy mogli nastawiać się na kontry co jest łatwiejsze niż atak pozycyjny.
Dodatkowo może do gry już będą nowi zawodnicy, a patrząc jakie wzmocnienie dali Boruc i Mladenovic, to możemy ugrać sporo, więc wyluzujcie trochę, albo uciekajcie na swoje fora!

odpowiedz
tekken (L) - 19.08.2020 / 20:27, *.chello.pl

@Po(L)noc: Moj też nie przeszedł. Jakaś cenzura tu czy co?

odpowiedz
Vuko WON - 19.08.2020 / 11:25, *.plus.pl

Dresiarzu WON z Legii do korony!
Tutaj za wysokie progi!

odpowiedz
Andre (L) - 19.08.2020 / 11:54, *.centertel.pl

@Vuko WON: Sierra Sierra India Juliett

odpowiedz
dramat - 19.08.2020 / 10:45, *.tpnet.pl

Vuko ogarnij się bo za chwilę Miodek posłucha "mądrego" i cie wywali na pysk. Jak nie Twój level to zrezygnuj. Mówisz że najlepiej od lat przygotowani a gracie w poprzek z traktorzystami i piekarzami. Kadrę masz silna tylko od meczu z Arką nie grają jak na Legię przystało.

odpowiedz
krasnal - 19.08.2020 / 09:51, *.orange.pl

Trenerze, przepraszam ale jak będziesz wstawiał do składu tych co lubisz to daleko nie zajedziesz. Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz i wyciągnij wnioski.

odpowiedz
Rado - 19.08.2020 / 09:22, *.play-internet.pl

Widać sami znafcy przez "f"... ale chyba nie kibice Legii...
Nie ma szans, żeby teraz grali poezję. Przecież piłkarze są zajechani, ale to naturalna kolej rzeczy, bo na tych akumulatorach muszą dojechać do grudnia. Pierwsze mecze zawsze tak wyglądają. Każdy kolejny będzie lepszy. I nie nastawiajcie się, że z Rakowem będzie lepiej - nie będzie.

odpowiedz
speed - 19.08.2020 / 09:32, *.play-internet.pl

@Rado: Co ty nie powiesz.To jakiś ewenement w Europie wszyscy potrafią a my nie.

odpowiedz
Singspiel - 19.08.2020 / 10:24, *.plus.pl

@speed: tak. A najbardziej barcelona. Super grali

odpowiedz
speed - 19.08.2020 / 12:06, *.play-internet.pl

@Singspiel: Tak na pewno porównanie twarożku o sraczki.

odpowiedz
Rado - 19.08.2020 / 12:07, *.play-internet.pl

@speed: którzy wszyscy? Astana np. (3:6 wczoraj)? Wystarczy śledzić eliminacje co roku i widać, że nie takie tuzy jak Legia męczą się w pierwszych rundach i wygrywają jedną bramką. No ale... trzeba śledzić i mieć pojęcie, a nie jechać po drużynie, bo wszyscy jadą.

odpowiedz
speed - 19.08.2020 / 12:19, *.play-internet.pl

@Rado: Trzeba śledzić i mieć pojęcie,że tylko naszym klubom to się na ogół zdarza.

odpowiedz
Olaf - 19.08.2020 / 14:52, *.vectranet.pl

@Rado: z Astaną to się lepiej nie porównujmy ... raczej miejmy za wzór lepsze drużyny typu RB Lipsk, FC Basel etc. Zgadzam się z Speedem - z słąbiakami należy strzelić 2 bramki w 20 minut i potem spokojnie kontrolować mecz a nie patrzeć jak Boruc mija się z piłką i ratuje nas słupek... : O

odpowiedz
Zbycho(L) - 19.08.2020 / 09:02, *.chello.pl

Co wy chcecie od Boruca. Wybronił dwie sytuacje. Zachował czyste konto. Co może powinien jeszcze strzelić bramkę? Ogarnijcie się. Sami trenerzy się znaleźli, którzy mają tyle wspólnego z piłką co sobie pograją w fife.

odpowiedz
Radom L - 18.08.2020 / 22:56, *.plus.pl

Bez trenera, bez bramkarza, Ci co się wyróżniają grzeją ławę...
Amatorka jak się patrzy.
vuko na K6 się nadaje

odpowiedz
Curry - 19.08.2020 / 08:11, *.t-mobile.pl

@Radom L: powiedziałeś co wiedziałeś ... Radom... małomiasteczkowy kasztan

odpowiedz
Arek - 19.08.2020 / 08:36, *.master.pl

@Curry: prawda boli ?

odpowiedz
Jimmy L - 19.08.2020 / 09:06, *.d1-online.com

@Curry: Jeśli tak twierdzisz to największy kasztan jesteś ty . Nie wiem co sie dzieje z mieszkańcami Warszawy, kiedyś mieszkańcy tego miasta nie byli tak aroganccy. Nasi przodkowie przewracaja sie w grobach

odpowiedz
Krzeszczu - 19.08.2020 / 16:29, *.bredband2.com

@Jimmy L: Niestety ale masz w zupelnosci racje. Bolesne...

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 22:59, *.play-internet.pl

@Jimmy L: Była wojna, potem komuna. Niewiele zostało....

odpowiedz
Heniek - 18.08.2020 / 22:46, *.80.194

Panowie jest bardzo dobrze! Gramy drugi sezon bez trenera, za to z szaleńcem w roli prezesa, a mimo to mamy MP i ogórki za sobą. To cud prawdziwy!

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 22:52, *.t-mobile.pl

@ Heniek: tylko zobacz jaki budżet ma Legia i inne zespoły.. a grają jak równy z równym

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 22:38, *.tpnet.pl

Słabo to dziś wyglądało. Tak siermiężnie. Przypominają mi się mecze z przed roku. Inna rzecz, że nie liczyłem dziś na powtórkę z Bełchatowa, ale miałem nadzieję, na jednak lepszą grę. No cóż, przepchnęli to. Zobaczymy co dalej.

odpowiedz
Vuko WON - 18.08.2020 / 22:33, *.plus.pl

Zmęczeni sezonem i grubo przepłaceni z pseudo trenerem i pseudo bramkarzem

odpowiedz
Maro - 18.08.2020 / 22:40, *.tpnet.pl

@Vuko WON: Człowieku jesteś takim dzbanem ze szkoda z tobą dyskutować.

odpowiedz
Pusia - 18.08.2020 / 22:32, *.vectranet.pl

A gdzie jest Cholewiak????

odpowiedz
WP - 18.08.2020 / 22:37, *.tpnet.pl

@Pusia: W Warszawie

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Hahaha.. odejdź !!!

odpowiedz
Legionista82 - 18.08.2020 / 22:27, *.chello.pl

Vuko to na moje oko ostatnia runda którą przeszedłeś.. pilkarze są bez formy, nie mam motoryki ani normalnych akcji.. bramka w 82 minucie z ogórkami uratowała Ci dupe..

bez Vesovicia i ze słabym Wszołkiem bez formy nie ma gry, Luqinias jeździec bez głowy, kante kopnie a potem myśli, dziś kopnął w bramke.. nie wygląda to dobrze

odpowiedz
WAWA Orbitek - 18.08.2020 / 22:23, *.plus.pl

Boruc dno!
Na ławę z nim!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.08.2020 / 22:25, *.centertel.pl

@WAWA Orbitek: sam jesteś dno i WON z tej strony.

odpowiedz
WP - 18.08.2020 / 22:33, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: Co taka prawda po co go tu ściągali bez przesady transfer dno

odpowiedz
Le Ja - 18.08.2020 / 22:38, *.orange.pl

@WAWA Orbitek: Mordo, strony ci się pomyliły. To nie jest twój kkslech.pl...

odpowiedz
WP - 18.08.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

@Le Ja: szanuj każdego rywala i kibicuj Polskim klubom byśmy dna nie siegneli

odpowiedz