fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 1-0 Linfield FC

Wymęczony awans

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Legioniści w pierwszej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów wygrali 1-0 z Linfield FC. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Jose Kante. „Wojskowi” grali bez pomysłu i zdecydowanie zbyt wolno, jednak ostatecznie udało im się awansować do następnej rundy.

W 4. minucie groźnie w pole karne rywali dośrodkował Filip Mladenović, niestety akcji nie zdołał zamknąć Paweł Wszołek. Dziesięć minut później świetnie na jeden kontakt zagrali Luqunihas i „Vako”, po czym strzał oddał Domagoj Antolić. Niestety uderzenie Chorwata zostało zablokowane przez rywala. Przeciwnicy skutecznie zawężali pole gry w defensywie, przez co legioniści mieli problem, aby dochodzić do groźnych sytuacji. Dwa błędy w obronie popełnił Mateusz Wieteska, jednak zawodnicy Linfield FC nie mieli pomysłu na grę z przodu. W 31. minucie z dystansu uderzył Filip Mladenović, piłka otarła się o nogę rywala, jednak bez problemu wyłapał ją golkiper przyjezdnych. Dwie minuty później Paweł Wszołek wrzucił futbolówkę na pole karne, a głową w kierunku bramki skierował ją Tomas Pekhart. Uderzenie było dosyć lekkie i z łatwością piłkę wyłapał bramkarz Linfield. W 41. minucie do głosu doszli rywale, jednak główkę Marka Stafforda świetnie obronił Artur Boruc.

W 58. minucie Michał Karbownik fantastycznie urwał się na prawej flance, jednak jego dośrodkowanie wyłapał golkiper. Kilkadziesiąt sekund później Filip Mladenović wpadł w szesnastkę, niestety jego bardzo mocne uderzenie nad poprzeczkę przeniósł jeden z rywali. Kilka minut później głową uderzył Paweł Wszołek, jednak daleko było do celu. W 72. minucie futbolówka znalazła Macieja Rosołka, który strzelił w kierunku bramki. Piłkarz Linfield zablokował piłkę ręką, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Trzy minuty później Kirk Millar bardzo brutalnie potraktował Luquinhasa. Arbiter ukarał piłkarza drugim żółtym kartonikiem w tym spotkaniu. Piłkę przed polem karnym ustawił Walerian Gwilia, jednak umieścił futbolówkę w koszyczku Chrisa Johnsa. W 82. minucie bardzo precyzyjnie po ziemi uderzył Jose Kante. Snajper popisał się fenomenalną decyzją i dał legionistom prowadzenie. Trzy minuty później przed stuprocentową szansą stanął Maciej Rosołek, który przelobował bramkarza, ale trafił tylko w słupek. Warto dodać, że „Rosiego” fenomenalnym zagraniem znalazł „Karbo”. Po stracie gola do ataku ruszyli goście. W końcówce Connor Pepper kąśliwie huknął, futbolówka skołowała, po czym odbiła się od poprzeczki. Dużo szczęścia miał mistrz Polski.

Liga Mistrzów
1. runda eliminacyjna
#LEGLIN
bez udziału publiczności
Warszawa
18.08.2020
19:00
Legia Warszawa
Linfield FC
Legia Warszawa
1-0
Linfield FC
82' Kante
(0-0)
1 Artur Boruc
14 Michał Karbownik
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
22 Paweł Wszołek
7 Domagoj Antolić
99 Bartosz Slisz 46'
8 Walerian Gwilia
82 Luquinhas
9 Tomas Pekhart 70'
33 Radosław Cierzniak
3 Mateusz Hołownia
5 Igor Lewczuk
16 Luis Rocha
20 Jose Kante 70'
24 Andre Martins
39 Maciej Rosołek 46'
Chris Johns 1
Ethan Boyle 24
Ross Larkin 3
Mark Stafford 2
Matthew Clarke 16
83' Niall Quinn 31
Kirk Millar 12
Jamie Mulgrew 22
Stephen Fallon 20
79' Bastien Hery 21
76' Shayne Lavery 14
Alex Moore 40
76' Christy Manzinga 9
83' Navid Nasseri 15
Daniel Kearns 17
Kyle McClean 18
79' Conor Pepper 25
Trai Hume 48
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: David Healy
Sędziowie
Główny: Nicolas Laforge
Asystent: Laurent Conotte
Asystent: Florian Lemaire
Techniczny: Jan Boterberg
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (176)

+dodaj komentarz
glc - 22.08.2020 / 19:55, *.plus.pl

ktoś wrzuci jakiś link do meczu.

odpowiedz
S(L)AWEK - 21.08.2020 / 20:38, *.6.241

Może mi ktoś powie dlaczego my musimy grać w kwalifikacjach a inni mają 3 drużyny w fazie grupowej?przecież w każdym kraju mistrz jest tylko jeden!!!

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 03:33, *.t-mobile.pl

Tutaj chyba działa jakaś blokada...

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 00:36, *.t-mobile.pl

Wartość rynkowa Legia Warszawa
35 mln €
Wartość rynkowa Omonia Nikozja
8,95 mln €
Pieniądze nie grają ??? Pożyjemy ,zobaczymy...

odpowiedz
Adam - 19.08.2020 / 20:02, *.chello.pl

Sami wczoraj wstrzymaliście możliwość dodawania komentarzy czy strona wam nie wytrzymała?

odpowiedz
Legionisci.com - 19.08.2020 / 21:15, *.Legionisci.com

@Adam: Mieliśmy problemy techniczne i część komentarzy się nie zapisało w bazie.

odpowiedz
Adam - 20.08.2020 / 19:07, *.chello.pl

@Legionisci.com: Dziękuję za odpowiedź. Podejrzewam, żę ruch na stronie był spory.

odpowiedz
SF - 19.08.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

Omonia Nikozja rywalem LEGII w 2 rundzie w europejskich pucharach !!!

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 00:41, *.t-mobile.pl

@SF: Dziękuję za informację
Wartość rynkowa Legia Warszawa
35 mln €
Wartość rynkowa Omonia Nikozja
8,95 mln €
Pieniądze nie grają?? Pożyjemy zobaczymy...

odpowiedz
atmosferic - 19.08.2020 / 19:23, *.orange.pl

Omonia wygrywa 1-0 po dogrywce. Czyli gramy z Omonia.

odpowiedz
Kasztelan - 19.08.2020 / 17:57, *.inetia.pl

Piłkarz kopie koszulkę klubową i pozostaje to bez kary...
Jak myślicie , w jakim klubie jest coś takiego ???
Zawodowym czy amatorskim ???

odpowiedz
Zabytek - 20.08.2020 / 06:32, *.play-internet.pl

@Kasztelan: w amatorskim. Do momentu wejścia Kante, Legia grała jak amatorzy. Dobrze, że wszedł i pier...lnął gola. Szkoda, że na forach wypowiadają się "kuchenki"

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2020 / 17:28, *.chello.pl

tego meczu nie dało się oglądać Legia ściąga zawodników ale na najważniejszą pozycje czyli śodkowego ofensywnego pomocnika ani widu ani słychu Gwilla jest taki beznadziejny ze dla niego ława to byłby sukces

odpowiedz
wawerr - 19.08.2020 / 11:54, *.tpnet.pl

też oglądając mecz PSG - Lipsk po naszym to mieliście wrażenie ze to dwie różne dyscypliny sportu? ale przepaść , no jak różnica między siatkówką a koszykówką...

odpowiedz
Trampek - 19.08.2020 / 11:28, *.net.pl

Trener Kazimierz Górski mówił : " Zwycięskiego składu nie zmienia się" . To jest "święta maksyma" wybitnych trenerów, powtarzam "wybitnych" trenerów. Ostatnie dwa mecze LEGIA rozegrała z zespołami o podobnej wartości, jak również reprezentujących podobny poziom gry, reprezentujących co prawda różne style. Przy czym pierwszy mecz grała na wyjeździe, gdzie jak pamiętamy wygrała 1:6 . Drugi mecz grając na swoich śmieciach wymęczyła jak ktoś napisał skromne zwycięstwo 1:0. Obawiam się w tym drugim przypadku,że gdyby LEGIA na wyjeździe w tym samym składzie personalnym , to niestety, ale mecz zakończyłby się porażką. I tu wracam do ... początku komentarza ... "Zwycięskiego składu się nie zmienia" - ale o tym pamiętają wybitni TRENERZY. Nie wiem , kto naraił Vuko, aby wprowadził na boisko zawodnika , po przerwie spowodowanej kontuzją, który widać było,że "nie czuje " piłki, a podanie jej drugiemu zawodnikowi na odległość dalszą jak jeden metr do przodu graniczyło z cudem. W dodatku sprokurował w końcówce meczu sytuację, w której poprzeczka "uratowała " LEGIĘ od utraty bramki. Celowo nie wymieniam jego nazwiska, ale jeden z komentatorów określił go jako '" GŁÓWNEGO HAMULCOWEGO" z czym się absolutnie zgadzam. Od siebie dodam,że na dzień dzisiejszy ten zawodnik maksymalnie powinien grać " ogony" w e-klapie i to pod warunkiem,że w danej chwili jest korzystny dla LEGII wynik spotkania różnicą minimum dwóch bramek. Ja rozumie ,że warsztat trenerski Vuko jest tak surowy - jak " stuletni byk", ale dlaczego wszędobylskiego, poniewieranego często Luquinhasa z uporem maniaka wystawia na skrzydło , gdzie jego optymalne miejsce jest w środku pola tuż za napastnikiem, dając dużo więcej korzyści LEGII. Osobiście do Vuko - jako do człowieka nic nie mam . Natomiast najwyższy czas , aby już poszerzył swój WARSZTAT TRENERSKI - albo ... zmienił profesję.

odpowiedz
Matt - 19.08.2020 / 11:07, *.tpnet.pl

Najlepsze eliminacje Legia koncertowo przegrywała (z różnych względów) - Celtic, Steaua. Jak szło bardzo ciężko i fartownie, to weszli do Ligi Mistrzów. Nie ma co wyrokować, mecz meczowi nierówny. Zagrali słabo, ale o przyszłym meczu nie mówi to nic.

odpowiedz
pezet - 19.08.2020 / 10:41, *.47.83

Za dużo pesymizmu - to jest pierwszy mecz sezonu. W pierwszej połowie parę akcji na jeden kontakt naprawdę ładnie wyglądało.

Gvilia - totalne dno i nieporozumienie - najgorszy na boisku (w końcówce strzał w nogi, kontra i jego faul przed polem karnym).
Wieteska - jak najszybciej go wytransferować. Zagrania od niechcenia w tym dwa na kontrę przejęte przez przeciwnika (Jędza musiał być nieźle wrukwiony)

odpowiedz
Afro - 19.08.2020 / 12:56, *.chello.pl

@pezet: niestety pełna zgoda. Gwila ma przebłyski ale to wszystko. Głównie podania do tyłu a powinien kreować grę? Wietes na swoim poziomie.

odpowiedz
Micha - 19.08.2020 / 10:30, *.10.98

- Żyleta!!!
- Co???
- Kante!!!

odpowiedz
Sadi - 19.08.2020 / 10:53, *.plus.pl

@Micha: micha co??? Nie pij tyle Kanye wypad frajerze

odpowiedz
Szacunek - 19.08.2020 / 11:44, *.233.103

@Micha: bierz go ze sobśi won

odpowiedz
Yeti - 19.08.2020 / 09:48, *.play-internet.pl

Vuko wont wuefisto!

odpowiedz
Bemowo L - 19.08.2020 / 11:19, *.plus.pl

@Yeti:
Masz rację! Taki z niego fachowiec jak z Magiery. Oba od wuefu

odpowiedz
kwiatek1670 - 19.08.2020 / 09:20, *.play-internet.pl

Takie ocenianie po takim meczu to jest psu w dupe, przyjechała drużyna postawiła przegubowca w polu karnym. Popatrzmy na statystyki, poczekajmy aż przyjedzie drużyna, która zagra otwarta pilke

odpowiedz
speed - 19.08.2020 / 09:46, *.play-internet.pl

@kwiatek1670: Najlepiej jak zagra jeszcze bez bramkarza.

odpowiedz
Alex Bielany - 19.08.2020 / 09:09, *.centertel.pl

Mecz był jaki był, ale nie czepialambym sie Legii zbytnio, nie chcieli sie zbytnio forsować, sezon znowu będzie szarpany, przeciwnik postawił autobus, właściwie nie jeden a cała zajezdnie, dodatkowo ta niepewność z covidem, to nie pomaga, chłopaki są pewnie skołowani
Założę sie ze gdybyśmy grali z kimś lepszym niż pastuchy z Ulsteru mecz byłby dużo bardziej emocjonujący

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.08.2020 / 09:04, *.chello.pl

Nie wiem, czy transfer Novikovasa do Turcji, przy koszmarnej dyspozycji Wszołka jest mądrym posunięciem. Moim zdaniem, o rok za wcześnie.

odpowiedz
xyz - 19.08.2020 / 08:56, *.tpnet.pl

W pucharach najważniejsze jest przejście, bo mecz meczowi nierówny. Mało kto pamięta już, a np. przed Celticiem męczyliśmy się też z jakimiś ogórkami w I-wszym meczu. Zresztą, do LM też weszliśmy po ,,dobrych" meczach ;)

odpowiedz
Warszawiak1234 - 19.08.2020 / 08:38, *.chello.pl

Legia wygrala. Kante nas uratowal. Bronili sie na 16 metrze w 10. Trudno sie gra z takimi. Dobrze ze nie poszla kontra na 0-1. Wtedy by bylo. Jeszcze raz - dziekuje Jose! Vuko na niego stawia i to jest najwazniejsze.

odpowiedz
Simon - 19.08.2020 / 08:29, *.155.3

Porządnych strzałów z dystansu przez większość meczu jak na lekarstwo, za to w samej końcówce kiedy trzeba utrzymać piłkę Gvilia ładuje petardę w nogi obrońców i traci piłkę. Nagroda Darwina.

odpowiedz
Mat - 18.08.2020 / 22:40, *.com.pl

Astana przegrała 6-3 na Białorusi więc tylko 3 drużyny rozstawione wyżej musza odpaść, żeby Legia jak dojdzie była rozstawiona w 3 rundzie. Ararat jeszcze może wyeliminować u siebie Omonie .

odpowiedz
Miki - 18.08.2020 / 22:33, *.plus.pl

Generalnie słabo, ale początek sezonu ...
Gvilia Out
Wieteska Out
Wszołek Out

odpowiedz
Siwy - 18.08.2020 / 22:32, *.as9105.com

Nie kumam czemu nie wystawić składu który dał ci 1-6 na wyjeździe??? Rosołek w Bełchatowie ale nie tylko tam pokazał ze można brać go pod uwagę w pierwszej jedenastce a wpuszczamy Pekharta który pasuje do taktyki tylko w meczach wyjazdowych. Gramy i siebie i wychodzimy na jednego napastnika przeciwko chłopakom co robią „wow” na widok stadionu....z tak poważnymi kopaczaczami udało nam się ku...a wygrać!

odpowiedz
Vuko WON - 18.08.2020 / 22:31, *.plus.pl

Legia gra taką padakę na tle zagranicy że szok.
To dno wystarcza tylko na naszą ekstraklapę

odpowiedz
Vuko WON - 18.08.2020 / 22:27, *.plus.pl

Ale lipa. Nie da się tego oglądać. Legia na tle każdego europejskiego zespołu nie istnieje.

odpowiedz
Kibic Legii - 18.08.2020 / 22:27, *.chello.pl

NIe ma co oceniac poszczególnych piłkarzy jesli cały zespół rusza się jak wóz z węglem przy akcjach ofensywnych, za ten stan należy rozliczyć trenera od przygotowania fizycznego bo Legia stanęła już w czerwcu a mamy sierpień. Ale skoro Pan od przygotowania wypowiada się że Pekhart z rzekomo połamanymi żebrami zaliczył progres wydolnościowy to chyba kryteria przygotowania są mocne oderwane od celów sportowych stawianych drużynie. Nie wspominając o pladze kontuzji kluczowych zawodników. Módlmy się aby kolejne mecze były rozgrywane w temperaturze maks 20 stopni C.

odpowiedz
B72 - 18.08.2020 / 22:23, *.virginm.net

Jedna zmiana i obraz meczu byłby zupełnie inny , wynik też oczywiście dużo wyzszy i spotkanie zamkniete po pierwszej połowie- moze maksymalnie po 60 minutach.
Jaka zmiana ? To proste , bynajmniej nie Kante , który udowodnił, że obecnie to nr 1 na pozycji napastnika w naszym klubie i zastąpić będzie go ciężko ( trochę dziwi odpuszczenie tematu Swierczoka ,ale prawdopodobnie nie wiemy wszystkiego o tym zawodniku ,bo cały ten transfer [ wypożyczenie z opcją pierwokupu ] jest mało zrozumiały, Ludogorec ma swoją renomę a liczby JS pokazują, że był piłkarzem do "grania" , nie chodziło o wysokie zarobki czy brak bramek ,asyst , wiek też nie emerytalny być może wróciły stare demony .....) , jesli nie Jose to kto ? Gwilia , tak to on był glownym hamulcowym , wolny , nie walczacy w presingu ,przy stracie piłki przez drużynę wracający do obrony na "radar" , do tego spowalniający rozegranie na 20 - 30 metrze . Gdyby za napastnikien zagrał Luqi ( chyba najczęściej faulowany pilkarz na boisku ) ,ktory siał popłoch łamaniem do środka czy rozgrywaniem na jeden kontakt z Mladenovicem ,cała gra ofensywna nabrałaby tempa ,Antolic podszedłby wyżej pod rozegranie i strzał tyły zabezpieczał szybki i mający "konskie zdrowie" Slisz , na prawej do gry na jeden kontakt podchodziliby Wszołek i Karbo ( szkoda Juranovica ,że nie mógł zagrać bo przeciwnik idealny na taki typ ofensywnie grajacego obroncy ) . Ktoś moze zapytać, dobra ale kto za Luqiego na skrzydlo ? Moim zdaniem przy takim LO jak Mladenovic idealnie pasowalby Rocha , może asekurować Filipa , rozegrać z "klepy" z Luqim i Mladenoviczem czy Antola do tego było kilka okazji na strzał a to Rocha tez potrafi . Zabrakło "małej gry na jeden kontakt " , czy Irlandczycy czymś zaskoczyli ? Nie , bazowali na wybieganiu , twardej grze ,bez fajerwerków, sztuczek , szybka kontra na jeden ,dwa kontakty ,lamanie do środka i strzał, do tego stale fragmenty wrzucenie na 5 -7 metr , cala ich filozofia gry . Wiele osób krytykuje Wieteske ( pomijam slusznie czy nie ) wydaje mi się, ze ten chlopak sam sobie założył za duży "plecak" i nie do końca potrafi go psychicznie unieść, ale jak znam życie to gdy trafi do innego klubu (kierunek wloski ,niemiecki czy nawet championship ,moze liga francuska ) to będziemy mocno zdziwieni jego gra defensywna ale też ofensywna . Dobry mecz Artura , caly czas ma to "coś " , ci , ktorzy wieszczyli ,że "za stary ,za gruby , bez rytmu meczowego itd bardzo sie pomylili , do tego umiejętność czytania gry , ustawiania obrony . Jeszcze słowo o Karbo , to nie jest obrońca , gra tam gdzie wyśle go trener , ale jego atuty (doskok ,odebranie , gra na jeden kontakt , dobry przegląd pola - patrzy na boisko nie na piłkę jak np Ojama ) predysponują go do gry w pomocy , raczej na 8 ,6 niz na skrzydlach - chociaż tam też sobie poradzi . Gwilia robi bardzo fajne liczby ,był okres w zeszłym sezonie na poczatku ,że ciągnął nam gre i robił pkt , ale jeden warunek on musi być w idealnej formie i trener musi go dodatkowo "zmotywować " , musi więcej biegać i pracować dla druzyny , dzis było z tym słabo i przekładało sie to na całą ofensywna gre. Takie kilka uwag na sxybko po meczu .

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.08.2020 / 11:12, *.247.183

@B72: "Dobry mecz Artura , caly czas ma to "coś " , ci , ktorzy wieszczyli ,że "za stary ,za gruby , bez rytmu meczowego itd bardzo sie pomylili"
Tu się akurat nie zgodzę, bo niewiele miał do roboty w tym meczu. Nie wybronił żadnego groźnego strzału, a jedynie dwa lekkie z dystansu. Plus słupek, którego nie wybronił, więc miał trochę szczęścia. Trochę mnie razi to ciągle chwalenie Boruca. Osobiście nie jestem zwolennikiem dobierania składu za zasługi, a na razie, to niestety trochę tak wygląda w przypadku Boruca. Szczególnie razi mnie to biorąc pod uwagę, jak potraktowano Muzyka. Mam nadzieję, że Boruc udowodni swoją wartość w meczach z bardziej wymagającymi rywalami, gdzie obrona nie będzie dawała rady i on będzie miał kilka groźnych strzałów do obrony, jak Muzyk z Lechem ( w tym rogale z rykoszetem o nogi Jędrzejczyka).

odpowiedz
KraJan - 18.08.2020 / 22:23, *.inetia.pl

Wymęczony awans?! Drużyna grała jak nakreślił jej to trener. Najważniejszy jest awans a najłatwiej to osiągnąć ... nie tracąc bramki.Niestety zdobycie tej jednej decydującej bramki nie jest łatwe przy wyszkoleniu naszych piłkarzy, dlatego na boisku najlepiej prezentował się Liquinias. Przypomnijmy sobie jak w zeszłym roku zostaliśmy wyeliminowani przez Glasgow? Nikt w Szkocji nie napisał złego słowa na grę i awans Glasgow po 1:0 z Legią. A Legia dzisiaj była pod taką samą presją jak Glasgow w starciu z Legią. Ja wolę Legię awansującą do europejskich pucharów po 1:0 w każdym meczu, niż odpadającą w pierwszej rundzie po przegranym "wspaniałym" meczu 3:4

odpowiedz
Vuko WON - 18.08.2020 / 22:21, *.plus.pl

Tragedia!
Z czym my do Europy.
Po wakacjach już Legia będzie mogła zająć się tylko ligą...Z Borucem na bramce to gramy bez bramkarze.

odpowiedz
Tylko Vuko - 19.08.2020 / 09:39, *.com.pl

@Vuko WON: sam won polonisto

odpowiedz
Smiech Na Sali - 18.08.2020 / 22:15, *.optonline.net

Legia to jedno wielkie dno... ale nie tylko Legia, cala Polska pilka. NIe da sie tego ogladac... a Szpakowski i Strejlau to nastepne dno.

odpowiedz
Gorzka prawda - 18.08.2020 / 22:11, *.com.pl

Czepiacie się komentarzy w TVP , a mi się podobał komentarz Pana Andrzeja , bo nie owijał w bawełnę . Komentował to co widział . Co miał mówić , że mecz porywa , jak każdy z nas widział tą padakę . Jak niema zawodnika na poziomie do klarowania grą Legii w środku pomocy , jak niema szybkich skrzydeł , jak mamy napastnika , który umie grać tylko głową to czego my po tej Legii oczekujemy ,

odpowiedz
Taa... - 18.08.2020 / 22:23, *.227.22

@Gorzka prawda : faktycznie przyjechała dzisiaj na Łazienkowską ,,bardzo ambitna drużyna, grająca bardzo ambitnie, składająca się z bardzo zdolnych graczy, a Legia grała fatalnie,, ,,no i proszę, proszę co się dzieje,, i w tym momencie zespołowi irlandzkiemu udało się podejść pod naszą bramkę. Była 87 minuta, a oni zrobili to po raz trzeci w meczu. Wcześniej bronili się w 10 na swoim polu karnym.

odpowiedz
Ryj - 18.08.2020 / 22:30, *.tpnet.pl

@Gorzka prawda : no kufa, ale to 1 runda kwalifikacji!!! Mecze bez historii nawet jak by było 10-0 to nic to nie znaczy poza awansem Ziom.

odpowiedz
Obciach - 18.08.2020 / 22:11, *.optonline.net

Tak na serio, Polska pilka nie istnieje. Kazdy gracz Legii jest przeplaconym leniwym niudacnikiem. Polskie kluby sa tak okropne na tle Europy ze az bola zeby i oczy. Dajmy sobie spokoj z pilka nozna i koncentrujmy sie na siatkowce i zuzlu. Nie da sie tego ogladac.

odpowiedz
Prawda jest taka - 18.08.2020 / 22:32, *.tpnet.pl

@Obciach: ...niestety istnieje i Ty to oglądasz.

odpowiedz
Pablo - 18.08.2020 / 22:09, *.mm.pl

Wygrali tylko to się liczy znawcy futbolu. Ha ha ha. Niedojdy co kopia piłkę pod blokiem, jakoś Was nie ma na boisku zlamasy

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 22:09, *.inetia.pl

35 mln euro wartość Legia Warszawa
1,18 mln euro wartość FC Linfield
Wynik meczu? 1;0 dla Legia... #shame shame shame

odpowiedz
Marcin - 19.08.2020 / 09:54, *.com.pl

@filand : 72,23 mln euro Stoke. Wynik meczu? 1:0 dla Stoke. Co mieli powiedzieć w Madrycie parę lat temu? Gdyby to było jakieś odniesienie LM byłaby rozgrywana w tabelkach Excelu.

odpowiedz
Burakinho - 18.08.2020 / 22:09, *.vpnjantit.com

Zmęczenie sezonem.

odpowiedz
RobL - 18.08.2020 / 22:08, *.centertel.pl

Oczywiście jak zwykle pełno mega znawców futbolu(kaktus brawo bo tych 2 znawców po prostu przeszło samych siebie). Strasznie mnie pieni ta megalomania że z ogórkami to powinno być minimum 5:0(ogórki rok temu były w 4! rundzie). Ludzie na Boga zacznijcie myśleć Amen nie ament

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 22:22, *.inetia.pl

@RobL: przypominam wynik meczu FC Bayern vs FC Barcelona 8:2 (osiem vs dwa).Kogo nazwiesz ogórkami???

odpowiedz
Wasyl(L) - 18.08.2020 / 22:03, *.tpnet.pl

????????????????????????????

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 22:03, *.inetia.pl

WARTOŚĆ RYNKOWA 35,45 mln ???? Euro (w/g www.transfmarket.com) Legia Warszawa

Wartość rynkowa 1,18 mln ???? Euro dla FC Linfield
Wynik? 1;0 dla Legia....

#shame shame shame

odpowiedz
Kalarepa - 18.08.2020 / 22:01, *.play-internet.pl

Omonii nie przejda. Bedzie 0:2

odpowiedz
Autor - 18.08.2020 / 22:00, *.orange.pl

Wszyscy oczekują (z komentatorami na czele) ze 1 runda będzie 10:0 a potem zdziwienie ze kontuzje ze brak sił, lepiej spokojnie 1:0 i się nie przemęczać. A do tych co zaraz podniosą lament ze piłkarze zarabiają dużo - prezesi banku tez i nie przekłada się to na ich wytrzymałość czy kondycję ...

odpowiedz
mat - 18.08.2020 / 21:58, *.vectranet.pl

Mieli awansować dalej i to się udało. Kante trafia i wycisza wszystkich, którzy będą do śmierci przeżywać jego zachowanie. Boruc po 15 latach bez zmian, broni wszystko. Mladenovic jak dla mnie to transfer sezonu. Zobaczymy co będzie w następnym meczu. Póki co powoli, ale do przodu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.08.2020 / 21:55, *.centertel.pl

Arturo swietnie wznawial gre, dawno nie widzialem tak doskonale podejmowanych decyzji. Nareszcie bramkarz z klasa.

odpowiedz
wincenty - 18.08.2020 / 21:54, *.chello.pl

słabszy od gry to był tylko komentarz w TVP. A co do Józka Kante to ofiarny, charakterny i pracujący dla zespołu chłopak. Palnął głupstwo w emocjach. Nie deptał herbu ale w emocjach wyładował się na tym co miał w ręce. Czy Fortuna, Pekao i Adidas też ma go skarżyć bo byli na koszulkach. Zreflektował się, przeprosił, dał awans. Co ma zrobić by mu wybaczono?

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 22:00, *.chello.pl

@wincenty: Cóż, niektórzy traktują koszulkę z herbem jako sprzęt z napisami, inni jako świętość. Kiedyś grałem w piłę w małym wolskim zespole z Górczewskiej i nie przyszło by mi to do głowy... takie czasy, taki klimat.

odpowiedz
Siedlce - 18.08.2020 / 21:51, *.centertel.pl

Gwilia dno ! Główny hamulcowy zespołu

odpowiedz
Oryginal - 18.08.2020 / 22:06, *.virginm.net

@Siedlce: Jak sam skuuuuurwesyn!! Bez kitu co on ma za przyjecie to jest szok... pilka na metr mu odskakuje i lata jakby go prad przyczesal nie wie co ma zrobic przez chwile. Nie wiem czy taki ma defekt nie uleczalny ale jak tego nie zmieni to nie zabawi specjalnie dlugo w LEgii. Kurva fa to Martins powinien z tymi klocami tam biegac jest gibki i szybki a nie gwilia kloc

odpowiedz
Szymon - 18.08.2020 / 21:50, *.chello.pl

Żenujący poziom meczu. Bez tempa, bez pomysłu. Po co im treningi? Praktycznie zerowy poziom zaangażowania. I te dwa asy komenatorskie, Szpaku w swoim żywiole wszystko mu się kićka we łbie, a Andrew ze dwie lub trzy sety strzelił te jego refleksje w które wplatał łacińskie stwierdzenia. Tak mnie rozruszali że nawet nie usnąłem. Na takie mecze się czeka cały rok. Ach te konfrontacje z z Europejskimi potęgami. Ale to dopiero przedsmak był, gdyż za tydzień kolejny odcinek walki o LM z zwycięzcą pary miszcz Armenii - miszcz Cypru. A za chwilę dołączą kolejne tuzy naszej eklapy. Może to być prawdziwy Pocałunek ŚMIERCI. Zapowiada się ...fura emocji tego lata w kwalifikacja do Europejskich pucharów. Dziś mieliśmy przystawkę przed głównym zdaniem.

odpowiedz
AAA - 18.08.2020 / 21:49, *.plus.pl

Ślisz jak Giza do najbliższego i do tyłu.
Niewiele lepszy Karbownik i Wieteska.

odpowiedz
mietowy - 18.08.2020 / 21:47, *.chello.pl

gra jaka byla taka byla natomiast komentatorzy Strejlau i Szpakowski to kurde tacy znawcy i koneserzy , wylaczylem fonie

odpowiedz
Pawciu - 18.08.2020 / 21:47, *.play-internet.pl

Nawet nie wiedzialem ze nazwisko Slisz mozna czytac na 5 roznych sposobow tzn. tylko red. Szpakowski potrafi

odpowiedz
WP - 18.08.2020 / 21:45, *.tpnet.pl

Ci co nie grali w piłkę niech się nie wypowiadają bo gadają bzdury.Nie da się grać z takimi drużynami to najgorsze co może być jak stoi jedenaście zaparkowanych autobusów. Brawo Legia będzie dobrze

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 22:07, *.chello.pl

@WP: tiaaaa, podobnie było z Masssszerano vel Maskerano alias Masczerano

odpowiedz
jasiek - 18.08.2020 / 21:40, *.play-internet.pl

Ślisssssz

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 21:51, *.chello.pl

@jasiek:
Półtorej bańkkkkkiiiiiiiiiiiiii ojro i łaaaawaaaa

odpowiedz
Praga - 18.08.2020 / 21:40, *.chello.pl

Do tych co uparli się na Kante i twierdzą że koszulka jest święta. Rozumiem, barwy są ważne ale nie gadajcie głupot że to świętość, święty to jest bóg a nie koszulka. Możecie nie lubić Kante, Nie musicie mu wybaczać, a jak nie chcecie mu klaskać to chociaż nie gwiżdżcie i pozwólcie mu spokojnie wykonywać swoją prace.

odpowiedz
Plaskacz - 18.08.2020 / 21:40, *.chello.pl

Taki sparing w trakcie urlopu pomiędzy kocykiem na plaży i palemką w drinie a drogą do kibla w klapkach zico.

odpowiedz
Ryj - 18.08.2020 / 22:24, *.tpnet.pl

@Plaskacz: That's right! Cheers!

odpowiedz
Franco - 18.08.2020 / 21:38, *.35.79

@wrath. Nie cisnę mu. Ale naprawdę strzelenie bramki amatorom to jeszcze nie powód by mu odpuścić. Niech zap. dala na maxa i udowodni że zasługuje na wybaczenie po kopaniu koszulki najlepszego klubu na świecie. Euforia jak po 3:3 z Realem bo Kante strzelił.

odpowiedz
Kaktus - 18.08.2020 / 21:35, *.play-internet.pl

Co było dzisiaj gorsze? Gra Legii czy "komentarz" dwóch starych pryków w TV?
Flaki mi się przewracały jak ich słuchałem

odpowiedz
kos - 18.08.2020 / 21:39, *.tpnet.pl

@Kaktus:To było nie oglądać .

odpowiedz
Pawciu - 18.08.2020 / 21:40, *.play-internet.pl

@Kaktus: chyba jednak komentarz dziadkow z Muppetow :)

odpowiedz
Docent - 18.08.2020 / 21:51, *.antik.sk

@Kaktus: zgadzam sie komentarz glownie Strejlal katastrofa a gra katastrofa 2

odpowiedz
Kaktus - 18.08.2020 / 21:55, *.chello.pl

@kos: nie włączałem TVP od dawna a po dzisiejszym długo jeszcze nie włączę

odpowiedz
do komentujących Januszy - 18.08.2020 / 21:34, *.orange.pl

O co Wam chodzi? W końcu nasi wygrali czy przegrali ten mecz? Spodziewaliście się widowiska i tiki-taki przeciw ekipie drwali, która wjechała autobusem w pole karne? Oglądało się to słabo ale Legia wygrała i to jest najważniejsze. Dość mam już pięknych porażek. Jak dla mnie mogą zagrać tak jeszcze 4 razy, byleby awansowali do LM.

odpowiedz
speed - 18.08.2020 / 21:50, *.play-internet.pl

@do komentujących Januszy: Niektórym niewiele trzeba do szczęścia.Prawda? "Jak dla mnie mogą zagrać tak jeszcze 4 razy, byleby awansowali do LM".Ty tak poważnie piszesz,czy robisz z siebie idiotę?!

odpowiedz
Farme(L) - 18.08.2020 / 21:56, *.02.net

@do komentujących Januszy: a kiedy ostatnio widziałeś piękna porażkę Legii??? Może z Celticem walkower i ewentualnie porażka z Górnikiem ostatnio, ale czy piękna? Oczywiście, że zwycięstwo cieszy, niezależnie kto trenerem i zawodnikiem, bo to Legia, Nasza, moja ale gra nie powaliła i nie dziwię się, że się ludzie wkur.... Tak więc Januszu nie dziw się krytyce, bo konstruktywna buduje a głaskanie powoduje, że czują się jak gwiazdy. Niestety do tych im brakuje... brawo za zwycięstwo a jak już pisałem styl daleki od oczekiwanego... Choć niektórzy zasługują na pochwałę...

odpowiedz
Reksio - 18.08.2020 / 21:30, *.chello.pl

Ile można mieć w sobie jadu?

odpowiedz
Iksde - 18.08.2020 / 21:29, *.centertel.pl

W takiej formie psy czy lipsk nie straszne .z Bayernem spokojnie 4:2 , 4x drewnhart

odpowiedz
zlb - 18.08.2020 / 21:51, *.t-mobile.pl

@Iksde: WYJDZ ZA NIEGO ,ZAGRAJ LEPIEJ,BĄDŹ TAM A PÓŹNIEJ SIĘ SRAJ.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 21:24, *.play-internet.pl

Brutalna prawda jest taka: słaba liga generuje słabych reprezentantów do rozgrywek europejskich. Od lat pikujemy w dół jako liga. Z zespołu nikt nie odszedł a wyglądaliśmy bardzo, bardzo blado. Dobrze, że mecz był w Warszawie.

Na pocieszenie - chyba gorzej już nie można zagrać, a początki sezonu zawsze mamy bezbarwne.

odpowiedz
Lwo - 18.08.2020 / 22:31, *.vectranet.pl

@Wolfik: a w górę można pikować?

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 21:23, *.227.22

Wasze komentarze są bardziej żałosne niż komentarz meczu w TVP.

odpowiedz
Jarkonet - 18.08.2020 / 21:25, *.metrointernet.pl

@PLBBOY: Zgadam się

odpowiedz
Kaktus - 18.08.2020 / 21:36, *.play-internet.pl

@PLBBOY:
Bez przesady... Aż tak źle raczej nie jest ;)

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 22:08, *.227.22

@Kaktus: Racja ????????????

odpowiedz
1909 - 18.08.2020 / 21:22, *.media.pl

Potrzebny napastnik od już!!!! Nemania wracaj!!

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 22:37, *.207.72

@1909: Napastników to my mamy, brak rozgrywającego.

odpowiedz
vuko = Pinokio - 18.08.2020 / 21:18, *.t-mobile.pl

DNO !!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.08.2020 / 21:17, *.247.183

Jedyna pozytywna myśl jaka mi przychodzi do głowy po tym meczu to: "Dobrze, że Kante już wyzdrowiał"

odpowiedz
(L)istek - 18.08.2020 / 21:17, *.play-internet.pl

Komentarz Strejlaua zgrywał się z poziomem gry Legii.Gwilia beznadziejnie,Luquinhas na skrzydle nie daje połowy tego co w środku.Ten mecz pokazał gdzie dziś znajduję się Legia i nasza ekstraklapa.

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 18.08.2020 / 21:16, *.amazonaws.com

@Tylko Legia: obejrzyj "interwencję" w87 minucie. Na szczęście dobry Bóg skierował strzał Irysza na słupek...

odpowiedz
JWR - 18.08.2020 / 21:19, *.orange.pl

@Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski: Nie gloryfikujmy tak Boruca to że skierował piłkę palcami na słupek nie czyni go Bogiem...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.08.2020 / 21:21, *.247.183

@Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski: Jak Muzyk puścił bramkę w takiej sytuacji po rykoszecie od nogi Jędrzejczyka (mecz z Lechem), to stracił miejsce w składzie.

odpowiedz
Obcy - 18.08.2020 / 21:36, *.t-mobile.pl

@JWR: Jest legendą. W dużej mierze dzięki jego interwencjom gramy dalej. Twoje i innych głupie komentarze tego nie zmienią.

odpowiedz
JWR - 18.08.2020 / 22:09, *.orange.pl

@Obcy: Pomyśl jak coś napiszesz... Gość napisał że to Bóg skierował piłkę na słupek a nie Boruc, dlatego napisałem żeby nie nazywać Boruca Bogiem. Polecam się na przyszłość jak będziesz miał jakieś zadanie z języka polskiego w swojej zawodówce.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.08.2020 / 08:53, *.247.183

@JWR: Nie widać dokładnie w powtórkach, ale piłka nie zmieniła toru lotu po "interwencji" Boruca, więc zakładam, że jej nie było. Gdyby strzał był choć odrobinę podkręcony, to by weszło.

odpowiedz
Panie znajdź jakiś zespół , który by chciał ten kawał drewna od nas zabrać - 18.08.2020 / 21:15, *.com.pl

Ten Czech w Legii to kompletne nieporozumienie jest .

odpowiedz
JWR - 18.08.2020 / 21:24, *.orange.pl

@Panie znajdź jakiś zespół , który by chciał ten kawał drewna od nas zabrać : Jak sprzedadzą go jeszcze w tym okienku za jakieś 200 tys. to będzie jeden z większych sukcesów transferowych prezesa.

odpowiedz
... - 18.08.2020 / 21:15, *.virginm.net

0:0 bo gole kante nie są liczone już w Legii

odpowiedz
Donek - 18.08.2020 / 21:28, *.chello.pl

@...: Na szczęście twoje zdanie się tu nie liczy Pyro

odpowiedz
Trec - 19.08.2020 / 14:32, *.chello.pl

@...: jeb..j się w łeb

odpowiedz
kibic - 18.08.2020 / 21:14, *.net.pl

kto obejrzał ten mecz do końca i się nie zwymiotował na tv ... brawo za wytrzymałość !

odpowiedz
Farme(L) - 18.08.2020 / 21:25, *.02.net

@kibic: było blisko ale dałem radę z tymi komentarzami i pomylonymi nazwiskami...

odpowiedz
jaca - 18.08.2020 / 21:13, *.vectranet.pl

hmmm....spokojnie,,,wiadomo liczylismy na 3-5,,jasne..e tylko to nie gks belchatow,,,Ci wyszli grac,,,fakt,,,kelnerzy powin dostać,,,ale,,,malo ruhu,,,,myślałem zawsze ,ze w takim meczu pojedynki 1 na 1,,,cos wniosa,,,tutaj lipa,,,,Wszolek,,,hmmm Gvilia..do tylu..szukamy na skrzydła..ej,,,,tutaj trzeba napastnka,,i to przez duze N...dobrze,ze w następnej fazie drużyna otwarta,,,,chcoiaz jak beda mądrzy i sie przyjrzą na ten mecz....nie moge zrozumiec,,,byle lech lepszy od nich a tu taki meki ,,zawsze jak jaks pseudo druzyna z eurpoy.....tonie PSG

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 21:19, *.227.22

@jaca: nie cpaj bo ci szkodzi

odpowiedz
Tom - 18.08.2020 / 21:12, *.plus.pl

Najważniejsze, że awansowali dalej. Ciężko się gra jak na 20 metrze stoi autobus. Uważacie, że lepiej pięknie grać, stworzyć 20 dogodnych sytuacji, trafiać w słupki, poprzeczki i odpaść po przypadkowym golu?
Tylko LEGIA!!!!

odpowiedz
Jarkonet - 18.08.2020 / 21:12, *.metrointernet.pl

Co tak psioczycie, bronili się w 10, atak pozycyjny nie jest najmocniejsza strona Legii. Grali spokojnie dwa strzały przeciwników na cały mecz. Brak piłkarzy ci by nie balu się strzelać z poza 16. Pamiętajcie ze to jeden mecz i jeden błąd może kosztować koniec przygody. Gdzie są Ci co krzyczeli Kante Won to jedyny napastnik w Legii, który nie boi się strzelić i pracują jak nie wielu dla drużyny. Życzę zdrowia i wielu bramek. Dziękuje. Fakt komentarz w TVP żenua obu panów. Oglądałem bez komentarz.

odpowiedz
Farme(L) - 18.08.2020 / 21:16, *.02.net

@Jarkonet: a jaki jest najmocniejszy atak Legii??? W Ekstraklasie większość spotkań gramy w ataku pozycyjnym, sporadycznie z kontry skrzydłami...

odpowiedz
Ewelina - 18.08.2020 / 21:11, *.play-internet.pl

Poziom gry Legii był żenujący. Z taką grą nie mamy czego szukać w Europie.

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 21:52, *.chello.pl

@Ewelina: To pewnikiem była zmyłka

odpowiedz
( L ) - 18.08.2020 / 21:11, *.plus.pl

i co kto miał racje co do Kante trener Vuko a co do gry to słabo pomoc i atak do zmian

odpowiedz
WarszawskaOchota - 18.08.2020 / 21:08, *.orange.pl

Nie spodziewałem się pogromu, ale liczyłem na zdecydowanie lepszą i SKUTECZNIEJSZĄ grę.
Ale cóż, najważniejsze że mamy 2 rundę którą również gramy w Warszawie.
Zagrać lepiej niż dzisiaj i idziemy dalej.

odpowiedz
Franco - 18.08.2020 / 21:07, *.35.79

Naprawdę? Kante strzelił bramkę i mam mu wybaczyć? Przecież to jego obowiązek jest bo jest napastnikiem i taki zawód sobie wybrał. Czy wy jesteście normalni? Kur... To był zespół amatorski...

odpowiedz
Wrath - 18.08.2020 / 21:14, *.chello.pl

@Franco : wybaczyć ale nie zapomnieć tego co zrobił. Po prostu.
Skoro dla nas pracuje i się wywiązuje strzelając bramki to wystarczy jak nie będziemy mu przeszkadzać. Nie bić brawo ale też nie lżyć.

odpowiedz
Farme(L) - 18.08.2020 / 21:05, *.virginm.net

Czasami to mam wrażenie, że dostosowujemy się do poziomu przeciwnika... wygrana cieszy ale gra...
Nie wiem po co wydlszedł Gargamal mimo asysty... Boże mniej nas w opiece, bo z taką grą to nawet najlepszy taktyk (Strejlau) nas nie uratuje ;p

odpowiedz
Farme(L) - 18.08.2020 / 21:07, *.02.net

@Farme(L): wyszedł

odpowiedz
WSTYD - 18.08.2020 / 21:05, *.centertel.pl

Gvilia to chyba dokłada z własnej pensji Vukoviciowi dlatego gra... bo innego powodu nie znam?
popełniono wielki błąd ściągając samych defensywnych graczy w tym okienku...
a do ofensywy jedynie nieprzygotowanego Kapustke...

odpowiedz
lechu47 - 18.08.2020 / 21:08, *.orange.pl

@WSTYD: napastnika z Cracovii ściągnęliśmy

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 21:26, *.play-internet.pl

@lechu47: No i..? To będzie nasz wybawca? Nie sądzę.

odpowiedz
Joł - 18.08.2020 / 21:04, *.com.pl

Wygrać i zapomnieć...to początek sezonu forma dopiero przyjdzie.

odpowiedz
Hawryl74 - 18.08.2020 / 21:04, *.virginm.net

Niech ktoś im wytłumaczy że sparingi się już skończyły i gramy mecze o stawkę.
Oglądałem to "widowisko" czytaj pośmiewisko i oczy mnie mocniej bolały jak po naświetleniu od spawania lata temu.
Oby się taka żenada nie powtórzyła już więcej.
Pozdrawiam braci po szału.

odpowiedz
Vuko - modlę się o prawdziwego napastnika w Legii i kogoś kto by miał takie umiejętności do kierowania grą Legii jak OFOE - 18.08.2020 / 21:03, *.com.pl

Ten Czech to na poziom 3 ligi się nie nadaje , a co dopiero na pierwszego napastnika Mistrza Polski - totalne drewno ... , skrzydeł też w ogóle nie było

odpowiedz
Jaca - 18.08.2020 / 21:03, *.chello.pl

Brawo Kante!!!

odpowiedz
ROBB - 18.08.2020 / 21:03, *.plus.pl

Gvilia to nawet nie jest poziom okręgówki... Co w nim widzi Vuko to ja nie wiem?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.08.2020 / 21:01, *.chello.pl

Legii brakuje piłkarza z kopytem, który potrafiłby jak Forsell celnie strzelić z 15 - 30-ego metra. To najlepsza recepta na autobus na 16-tym metrze. Wtedy obrońcy muszą wychodzić do przodu i obrona jest luźniejsza. Tylko skąd go wziąć?

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 21:27, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Paru by się znalazło. Nie pytaj skąd wziąć piłkarza, tylko szmal na jego zakup.

odpowiedz
Singspiel - 19.08.2020 / 10:41, *.plus.pl

@Wolfik: Furman byl za free

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 14:12, *.179.238

@Singspiel: Może i był. Tylko co z tego?

odpowiedz
siwy - 18.08.2020 / 21:01, *.179.250

niezawodny Kante, brawo !!!!nadal bedziecie go przesladowac za tą koszulkę?
ogolnie padaka

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.08.2020 / 21:11, *.vectranet.pl

@siwy: Nas*ałem na dywan u Ciebie w salonie, podczas rodzinnego obiadku. Jutro przyniosę ciasto na deser. Nie będziesz mnie prześladować za poprzedni występek?

odpowiedz
Dario - 18.08.2020 / 21:21, *.170.132

@Czwarty Pasek Na Dresie: nie no jesteś pi****ty

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 21:27, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Zacne XD

odpowiedz
Mati 1916 - 18.08.2020 / 21:01, *.plus.pl

Koledzy spokojnie wiadomo że zawsze pierwsze rundy w naszym wykonaniu są kiepskie. Ważne że jedziemy dalej a nam zawsze z lepszymi drużynami się gra latwiej

odpowiedz
Donek - 18.08.2020 / 21:00, *.chello.pl

Brawo Kante, uciszyłeś znawców z żylety.

odpowiedz
przega - 18.08.2020 / 21:00, *.mm.pl

Dziękuję Ci Kante! Cieszę się, że jesteś w Legii.

odpowiedz
tomtom1916 - 18.08.2020 / 20:59, *.plus.pl

dno dna ament

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 18.08.2020 / 20:58, *.amazonaws.com

Proponuję Pekharta opylić do Warty Poznań. Jeśli Boruc ma być pierwszym bramkarzem to raczej w Zniczu Pruszków.

odpowiedz
Tylko Legia - 18.08.2020 / 21:09, *.6.229

@Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski: A co takiego zrobił zle po za Kante i Borucem to nikt się nie pokazał

odpowiedz
Olo - 18.08.2020 / 20:58, *.chello.pl

O Jezusie, co za żenujący poziom meczu. Oni chcą do Ligi Mistrzów, jak Liga Europy to zdecydowanie za wysokie poziom dla tak grającej Legii.

odpowiedz
Jimmy L - 18.08.2020 / 20:58, *.d1-online.com

Bardzo ostro grali, można powiedzieć że nie fair. Brawo Kante bez Ciebie klęska pewna

odpowiedz
1:0 i wszystko jasne - 18.08.2020 / 20:58, *.as43234.net

Przeciwnik zmiażdżony . Przecież mogło być nawet 9:0 ????

odpowiedz
L Kibic L - 18.08.2020 / 20:58, *.chello.pl

To co wygadywał Strejlau to ..... ehh. Czy TVP nie ma innych komentatorów?

odpowiedz
Widz697 - 18.08.2020 / 21:12, *.plus.pl

@L Kibic L: Pewnie że ma np. pan Jacek Gmoch

odpowiedz
kris74 - 18.08.2020 / 20:57, *.centertel.pl

Co to ku...a było.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 21:29, *.play-internet.pl

@kris74: Mecz 1-ej rundy eliminacji do LM. Poważnie.

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 21:31, *.chello.pl

@kris74:
Konfrontacja teorii z rzeczywistością

odpowiedz
Bia(L)son - 18.08.2020 / 20:57, *.akashanet.eu

Nie taki wymeczony miała duzo okazji LEGIA,zeby wynik był lepszy,ale nie ma co płakac, juz jakis mały krok został zrobiony .

odpowiedz
Prezes - 18.08.2020 / 20:57, *.plus.pl

Szkoda słów z taka gra nic nie będzie

odpowiedz
eN - 18.08.2020 / 20:55, *.as13285.net

Grunt że przeszli zkry5yka wstrzymajcie się po odpadnięciu. Grunt żeby zebrali się na następną rundę bo tam już będzie duuuzo trudniej.

odpowiedz
DanieLo - 18.08.2020 / 20:55, *.233.178

Gratulacje, ale mecz bardzo, bardzo slaby.

Wolno, duzo przestoju i bez pomyslu. Gwila, Wieteska, Karbownik (1sza polowa) bardzo, bardzo kiepsko.

odpowiedz
Szpaku - 18.08.2020 / 20:55, *.play-internet.pl

"Najlepsza wiadomość po meczu... jest taka, że możemy w całości obejrzeć... półfinał...". No serio!!! Promocja polskiej piłki w ch...!

odpowiedz
Krislegia - 18.08.2020 / 20:55, *.centertel.pl

Patologia i 50 metrów mułu

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 18.08.2020 / 20:55, *.52.138

i ten doping z taśmy, a w nim informacje skąd wytrysła Wisła oraz "jesteśmy zawsze tam"

odpowiedz
Wawa - 18.08.2020 / 20:55, *.124.248

Poziom żenujący
Prawda
Jest
Prosta jak drut
Z Vuko
Daleko nie zajedziemy
Bez składu i ładu
Z amatorami

odpowiedz
Arturo - 18.08.2020 / 20:59, *.centertel.pl

@Wawa: Moze ty ich poprowadzisz fachowcu?

odpowiedz
Gizior - 18.08.2020 / 20:55, *.alfa-system.net

Wszolek i karbownik są tak pod forma że masakra... Obydwaj zagrali piach już z Bełchatowem ale Wszołka uratowała bramka ale to co oni grają to mega lipa... Kante pokazał kto powinien grać w ataku... Luqinas marnuje się na skrzydle...

odpowiedz
WZMOCNIENIA - MIODEK , VUKO - WZMOCNIENIA !!! - 18.08.2020 / 20:55, *.com.pl

Brak rozgrywającego a poziomie OFOE , brak napastnika zamiast czeskiego - rasialdo i brak dynamicznych skrzydeł to nie może wiele Legii dać w Europie co pokazał dziś amatorski rywal . Że bez dobrych zawodników , na tych kluczowych pozycjach to może zajedziemy jakoś do 3 , 4 rundy i znów pozostanie kopanina w naszej mega lidze .

odpowiedz
singspiel - 18.08.2020 / 20:57, *.centertel.pl

@WZMOCNIENIA - MIODEK , VUKO - WZMOCNIENIA !!!: i bez pomocnika z uderzeniem z 20-25 metrów. nie podobał się Furman, to trzeba patrzeć na wyczyny Gwilii

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 18.08.2020 / 20:54, *.centertel.pl

Żal na to patrzeć, po raz kolejny w ważnych meczach Legia vukovicia jest beznadziejna męczyć się z takim zespołem to naprawdę przykry widok. Następna runda i po pucharach szkoda komentarza...

odpowiedz
grzesiek - 18.08.2020 / 20:54, *.centertel.pl

Ufff te mecze 1 rundy bez rewanzow to bedzie jedna wielka nerwowka . Bedzie sporo niespodzianek pewnie. A tym samym szansa dla Legii :))))

odpowiedz
lucho_83 - 18.08.2020 / 20:54, *.chello.pl

Awans jest. Poziom meczu i komentarz Szpaka żenujący...

odpowiedz
singspiel - 18.08.2020 / 20:58, *.centertel.pl

@lucho_83: jeszcze w parze z Andrzejem. bardziej to było męczące niż oglądanie meczu

odpowiedz
Misiek75 - 18.08.2020 / 20:54, *.vectranet.pl

Ważne, że wygrali chociaż Vukovic chyba ma co myśleć bo męczarnia straszna, dalej w kolejnych rundach to słabo to widzę, no chyba że nimi wstrząśnie

odpowiedz
Darek - 18.08.2020 / 20:54, *.t-ipconnect.de

Wymęczyli.Oczy bolą.Więcej szczęścia niż rozumu.Wolno,brak gry bez piłki i dużo szczęścia mieliśmy.

odpowiedz
DVD - 18.08.2020 / 20:53, *.chello.pl

Hehehe ci to psioczyli na Kante teraz trochę pokory nabiorą. Przypominam że to przez takich jak oni mecz z Realem trzeba było oglądać w TV

odpowiedz
hajdukL - 18.08.2020 / 22:18, *.77.242

@tomiacab: Co on tam robi w pracy i po to już jego sprawa. Najgorsze jest to, że koleś z jednym z dłuższych staży na forum pod tym samym pseudo tak mocno zaniża już i tak niski poziom komentarzy. I żeby nie było, pamiętam że w sprawie Kante mam z Tobą dość odmienne zdanie delikatnie mówiąc.
A co do wieki, wieków amen... Weź się zastanów.

odpowiedz
Blisko dna - 18.08.2020 / 20:53, *.chello.pl

Blisko dna, wstyd na Polskę

odpowiedz
pol - 18.08.2020 / 20:52, *.chello.pl

pinokio niedojda

odpowiedz
Pietryk - 18.08.2020 / 21:41, *.chello.pl

@pol:
etam - dojdą pinokiem

odpowiedz