Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Początek sezonu zawsze tak wygląda

Woytek, źródło: sport.tvp.pl

- Nie był to łatwy mecz, ale początek sezonu zawsze tak wygląda. Każdy kolejny mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu, będziemy dochodzić do swojej najlepszej dyspozycji. Dziś przeciwnicy byli bardzo cofnięci. Bronili się w dziesięciu i było tak łatwo atakować. Zdobyliśmy jednak gola i awansowaliśmy - powiedział Walerian Gwilia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
jim - 19.08.2020 / 18:27, *.tpnet.pl

Gwilia to przeciętniak nawet jak na naszą słabą ligę, gra tyle ile potrafi a że potrafi mało to i efekt taki sam.

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2020 / 17:36, *.chello.pl

Gwilla jesteś partaczem a nie piłkarzem takich papraków Legii nie potrzeba

odpowiedz
Simon - 19.08.2020 / 10:22, *.centertel.pl

Najslabszy na boisku dramat

odpowiedz
atmosferic - 19.08.2020 / 16:13, *.orange.pl

@Simon: To tak jak na gibraltarze, tez byl najgorszy. Mamy deja vu.

odpowiedz
krasnal - 19.08.2020 / 09:58, *.orange.pl

Popatrzcie a wszyscy co grali i grają w LE i LM jakoś nie mówią że początek sezony i tak muszą człapać po boisku!

odpowiedz
mazovia ciechanow - 19.08.2020 / 16:20, *.orange.pl

@krasnal: Bo to sa wymowki dla idiotow, tylko idioci w nie uwierza i jak widac tu pod spodem - idioitow nie brakuje.

Celtic-reykjavik 6-0
zvezda-europa fc 5-0
karabach 4-0
dynamo brzesc 6-3

Rok w rok ktos nawala przygotowanie fizyczne i rok w rok nikt nie wyciaga z tego zadnych wnioskow.

odpowiedz
Rado - 19.08.2020 / 09:17, *.play-internet.pl

Widać sami znafcy przez "f"...
Nie ma szans, żeby teraz grali poezję. Przecież piłkarze są zajechani, ale to naturalna kolej rzeczy, bo na tych akumulatorach muszą dojechać do grudnia. Pierwsze mecze zawsze tak wyglądają. Każdy kolejny będzie lepszy. I nie nastawiajcie się, że z Rakowem będzie lepiej - nie będzie.

odpowiedz
mazovia ciechanow - 19.08.2020 / 16:17, *.orange.pl

@Rado: A czy Celtic(6-0),Zvezda(5-0),Karabach(4-0),Brzesc(6-3) tez musza zajechac do grudnia? czy nie? Czy tez nie bylo szans zeby zagrali pezje? Dlaczego oni moga sie przygowowac na czas, a w Legii nie umieja sie przygotowac na czas? A moze Legia zatrudnia nie wlasciwe osoby, bo to przeciez wyglada od wielu lat tak samo, ta sama padlina.

Dlaczego w Celtiku i Zvezdzie pierwsze mecze wygladaja zawsze dobrze?

odpowiedz
Szabla - 19.08.2020 / 09:08, *.play-internet.pl

Spokojnie fachowcy tylko hejtowac potraficie z meczu na mecz coraz lepiej będzie

odpowiedz
lob - 19.08.2020 / 08:35, *.chello.pl

Panu już dziękujemy za grę w Legii......Porusza się jak wagon z węglem i te balony z dośrodkowań. Jedyny plus to podanie do Kante po którym była bramka.......Wietesce też podziękować...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.08.2020 / 09:06, *.chello.pl

@lob: tylko dlatego podał do Kante, bo stał najbliżej.

odpowiedz
odp - 19.08.2020 / 09:40, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: a przy tym można było zagrać do tyłu - wszystko co lubi najbardziej

odpowiedz
A[L]I - 19.08.2020 / 14:58, *.elartnet.pl

@lob: Po co nasi chłopcy mieli by się gibać?

odpowiedz
Pawciu - 19.08.2020 / 08:08, *.net.pl

dla Waleriana mecze w europejskich pucharach to mentalnie za wysokie progi - baaardzo slaby mecz w jego wykonaniu

odpowiedz
Oryginal - 19.08.2020 / 08:36, *.virginm.net

@Pawciu: Dokladnie! Mentalny paraliz kiedy dostawal pilke

odpowiedz
Szymon - 19.08.2020 / 08:42, *.t-mobile.pl

@Pawciu: już w zeszłym roku pisałem, że jest słabym graczem niepasującym do szybkiej gry kombinacyjnej. I mam odczucie że jest leniwy. Anemiczne strzały, beznadziejne dośrodkowania, zero szybkości. Nie wiem czy w pierwszej lidze nie pogoniłby go szybko. A jemu zdaje się że jest mózgiem drużyny. Qrw... Słabo.

odpowiedz
Wronkie - 19.08.2020 / 09:10, *.play-internet.pl

@Szymon: Dlatego w klasyfikacji kanadyjskiej był w zeszłym sezonie na pierwszym miejscu. Weźcie się ogarnijcie czasem.

odpowiedz
Pawciu - 19.08.2020 / 10:04, *.net.pl

@Wronkie : dlatego napisalem " w europejskich pucharach" a nie w lidze.

odpowiedz
Wronkie - 19.08.2020 / 14:37, *.play-internet.pl

@Pawciu: Ja akurat odpowiadałem @Szymonowi, ale ok:)

odpowiedz
old_fan - 19.08.2020 / 15:38, *.plus.pl

@Wronkie : dlatego, że grał na tej pozycji, gdzie się notuje zwykle takie liczby.

odpowiedz