Jose Kante strzela gola w meczu z Linfield - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Linfield FC

Woytek

Najwyższą notę za wtorkowy mecz z mistrzem Irlandii Północnej otrzymał Jose Kante. Występ strzelca zwycięskiej bramki oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Najniższe noty otrzymali Walerian Gwilia i Tomas Pekhart - po 2,3.

W sumie oceniało 857 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,2.

Kante 4,3
Mladenović 4,0
Boruc 3,9
Jędrzejczyk 3,6
Luquinhas 3,5
Rosołek 3,3
Karbownik 3,2
Antolić 3,0
Wszołek 2,8
Wieteska 2,6
Slisz 2,4
Gwilia 2,3
Pekhart 2,3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 21.08.2020 / 10:59, *.play-internet.pl

Co tu oceniac?! Jose Kante ratujacy Legie i dluuuugo nikt.

odpowiedz
Hugon - 20.08.2020 / 22:50, *.vectranet.pl

Smiać mi się chce za noty Boruca ,ten dziadek nie potrafi podskoczyć 10 cm.i nie rzuca się do piłki tylko kładzie się.Najstarszy grajek extraklasy będzie niezła beka z niego.

odpowiedz
19Legia16 - 21.08.2020 / 15:44, *.6.240

@Hugon: Beka to jest z ciebie. Boruc jeden z najlepszych. Wiek niczego nie oznacza.
Ogarnij się. Hejterku

odpowiedz
AAA - 20.08.2020 / 21:39, *.plus.pl

Ślisz nie ostatni?

odpowiedz
Leszek 68 - 20.08.2020 / 16:45, *.play-internet.pl

W takim stylu to nie ma co marzyc nawet o lidze europy.Byle nie wrocila powtorka z Dudelange kolejna kompromitacja nie jest nam potrzebna.Choc nie jestem kibicem legii to jednak jesli reprezentuje Polske w pucharach trzymam kciuki jednoczesnie obawiajac sie kolejnej kompromitacji.

odpowiedz
lob - 20.08.2020 / 17:33, *.chello.pl

@Leszek 68: cieciu wroniecki !!! Zapamiętaj sobie raz na zawsze, aż do śmierci, że Legia zawsze piszemy z dużej litery i nie reprezentuje "Polske" tylko Polskie............

odpowiedz
Legionista - 20.08.2020 / 19:49, *.mm.pl

@lob: To żeś błysnął... "W Polskie idziemy mości panowie, w Polskie idziemy" śpiewano onegdaj.

odpowiedz
lob - 20.08.2020 / 19:54, *.chello.pl

@Legionista: No to ty żeś błysnął....Przeczytaj jak ja napisałem i jak tamten napisał........to jak według ciebie jest prawidłowo ?

odpowiedz
Orti - 20.08.2020 / 20:27, *.com.pl

@lob: Źle napisałeś

odpowiedz
lob - 20.08.2020 / 20:48, *.chello.pl

@Orti: Prawidłowo to chyba powinno być : reprezentuje Polskę, a nie Polskie czy Polske..........

odpowiedz
grzesiek - 20.08.2020 / 16:20, *.centertel.pl

Jose Kante is oxygen for Legia.
Brawo Jose. Brawo Vuko. Brawo Dream Team

odpowiedz
Radek - 20.08.2020 / 13:52, *.5.35

Nie było wcale źle, najczęściej takie mecze są nudne (jak jedna drużyna broni 15-toma zawodnikami). A opinią tego strejlała nie ma się co kierować, on nie ma pojęcia co wygaduje. Szkoda że szpaku mu wtóruje jakby to był jakiś weteran i bohater narodowy

odpowiedz
Obcy - 20.08.2020 / 13:09, *.t-mobile.pl

Mladenovic 4 to ja nie ten mecz oglądałem. Przeciwko GKS B. dośrodkowania, podłączanie się do akcji. A ten mecz to totalny piach. Jakby gracza podmienili.Zreszto nie tylko tego. Naszych piłkarzy ogarnia w europejskich pucharach jakaś niemoc,strach. Są sparaliżowani.

odpowiedz
do Obcy - 20.08.2020 / 13:27, *.chello.pl

@Obcy: to jednak nie ten mecz oglądałeś...

odpowiedz
Pacan - 20.08.2020 / 15:16, *.t-mobile.pl

@Obcy: Pisze się żresz to, a nie zreszto ;)

odpowiedz
Der - 20.08.2020 / 12:56, *.orange.pl

Wieteska jak czegos nie odpi..... chociaż raz na mecz to znaczy że nie gral..

odpowiedz
Przemek. 1983 - 20.08.2020 / 21:56, *.orange.pl

@Der: stary w punkt! :)
Ale mnie rozbawiłeś tym wpisem :)))

odpowiedz
Robb - 20.08.2020 / 12:55, *.201.218

Gvilia za wysoko

odpowiedz
jan3waza - 20.08.2020 / 12:55, *.centertel.pl

tylko Kante potrafi zrobic cos z niczego, strzelic zza 16 ,pokiwac, ale rowniez debilne zolte kartki i faule to jego domena

odpowiedz
WWL - 20.08.2020 / 11:53, *.play-internet.pl

Zawsze pisałem że Kante to jest turbokozak.
Narazie nasz najlepszy ofensywny gracz

odpowiedz