REKLAMA

Co z meczem?

Raport medyczny Legii: Jeden piłkarz z koronawirusem

Woytek, źródło: Legia.com, Legionisci.com

Legia Warszawa wydała komunikat medyczny przed meczem z Linfield FC:

Informujemy, że zgodnie z obowiązującym protokołem „UEFA Return to Play”, w niedzielę 16 sierpnia, dwa dni przed meczem I rundy eliminacji Ligii Mistrzów UEFA, drużyna oraz sztab Legii Warszawa przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. U jednego z zawodników test dał wynik pozytywny.

Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury i poinformował o tym przypadku stosowne organy sanitarne, które prowadzą odpowiednie działania. Zawodnik pozostał w domu i przebywa na kwarantannie, a klub zlecił przeprowadzenie kolejnych badań, które pozwolą zweryfikować wynik testu. Wszyscy pozostali zawodnicy oraz członkowie sztabu są zdrowi i zgodnie z regulacjami UEFA mogą przystąpić do jutrzejszego meczu.

* * *

Według przepisów UEFA, które analizowaliśmy kilka dni temu w tym momencie mecz nie jest zagrożony. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy do władz lokalnych, czyli w tym wypadku do sanepidu. Jeżeli organ ten skierowałby drużynę na kwarantannę, to Irlandczycy otrzymaliby walkower. Podobna sytuacja miała miejsce kilka dni temu w Nyonie przed meczem Drity z Linfield. W Polsce taki scenariusz jest jednak mało prawdopodobny, w ubiegłym tygodniu odbyły się rozmowy z udziałem Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, PZPN, Ekstraklasy i Legii i nieoficjalnie w pojedynczych przypadkach sanepid nie będzie stosował zbiorowej kwarantanny całej drużyny.

Według informacji sport.pl, zarażonym zawodnikiem jest Josip Juranović. Piłkarz nie wziął udziału we wtorkowym treningu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (146)

+dodaj komentarz
(L)eve(L)64 - 18.08.2020 / 17:25, *.plus.pl

Czy jego też zwolnią z pracy żeby wykazać że w Legii nie ma koronawirusa?
Zawsze za miesiąc można z powrotem zatrudnić.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 18.08.2020 / 17:24, *.btcentralplus.com

W Liverpool tez koronawirus wiec jestesmy w dobrym towarzystwie.

odpowiedz
LGTBQWERTY stop !!! - 18.08.2020 / 16:48, *.play-internet.pl

Mecz zostanie rozegrany. Nie siejcie fermentu.

odpowiedz
Zgred - 18.08.2020 / 15:29, *.as43234.net

Rosołek ma covid

odpowiedz
t - 18.08.2020 / 14:22, *.edu.pl

Już jest zgoda Sanepidu na mecz! Oficjalna!

odpowiedz
WWL - 18.08.2020 / 13:47, *.play-internet.pl

Niedawno Juranovic szlajał się z żoną po knajpach niby z zachowaniem szczególnej ostrożności........

odpowiedz
Grzegorz - 18.08.2020 / 12:53, *.skyware.pl

Ciekaw ile dodatnich będzie za parę dni. To nie żarty.

odpowiedz
Br - 18.08.2020 / 12:01, *.centertel.pl

A gdzie dział transfery?

odpowiedz
zdzicho - 18.08.2020 / 11:59, *.tpnet.pl

chory jest josip juranovic

odpowiedz
rośliny covid - 18.08.2020 / 11:19, *.plus.pl

W Tanzanii covid w papai a u nas w kapustce!?!

odpowiedz
Mamut - 18.08.2020 / 12:02, *.t-mobile.pl

@rośliny covid: ha, ha, dobre

odpowiedz
hahaha Celtic 2.0 - 18.08.2020 / 11:11, *.101.235

CELTIC 2.0 . Pa pa

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 11:31, *.135.90

@hahaha Celtic 2.0: Zaraz beda Ci jechac intelektualisci pokroju borubar czy jakis sputnik44 :) Za to ze masz leb na karku i jednak potrafisz pomyslec. Zobacz troche nizej co sie dzieje hahaha. Pozdro!

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 08:51, *.135.90

Temat Legii juz przewijany jest w UEFA!!! Patrzecie zaraz bedzie walkower.... Wiecie kto podgonil temat do UEFA? Wasz ulubieniec ktoremu jezdzicie non stop! Prezes PZPN! Kolejny raz ma okazje i zayebie w Legie!! Dramat haaaaa. Jak bedzie walkower to Mioduski chyba nie dzwignie mentalnie

odpowiedz
Borubar - 18.08.2020 / 09:00, *.chello.pl

@PEWNE INFO: weź leki

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 09:08, *.227.22

@PEWNE INFO: odezwał się bidul z krainy podziemnej pomarańczy. Martw się o swoje drewniane ziemniaki.

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 09:10, *.135.90

@Borubar: A tobie co? Krysztal ci schodzi? Glowka siada? Wez menelu sie ogarnij. Niemam w zwyczaju wdawac sie w polemike z takimi artystami jak ty.
Problem jest i juz na ustach w UEFA sie przewija... a za to ze podalem info probujesz mnie prowokowac?? Nie pozdrawiam!!

odpowiedz
Roma - 18.08.2020 / 09:44, *.plus.pl

@PEWNE INFO: po co siejesz ferment, jest decyzja sanepidu, mecz się odbędzie.

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 09:53, *.135.90

@Roma: Nie sieje ferment, tylko czytam informacje i ciekawostki ze swiata sportu nie tylko z polski. Ferment to wy macie w czaszkach po wczorajszych alpagach haha :D Dla takich jak wy to kazdy jest konspiratorem itd. Gosciu swiat sie nie konczy na legionisci.com czy przegladsportowy haha. Dla was owszem jak widac :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.08.2020 / 10:38, *.vectranet.pl

@PEWNE INFO: ktoś musiał bardzo cię skrzywdzić w dzieciństwie. Współczuje ci...

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 18.08.2020 / 10:53, *.35.8

@PEWNE INFO: Kolejny fan teorii spiskowych czerpiący wiedzę z internetu. Straszny wysyp tego w ostatnich czasach. Dla twojej informacji podam tylko że ziemia nie jest płaska jakby co, a nie spadasz z niej dzięki grawitacji.

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 11:25, *.135.90

@ToJeAmelinium.: Zlot prujdup hahaha. Nie jestem fanem konspiracji... Podalem dalej informacje ktora wyczytalem gdzies. To wy macie ciote i panikujecie jak jakies pizdy haha. Dla mnie to tylko ciekawy news ktorym chcialem sie podzielic. Ale tempakow jest tu tyle ze az w glowie sie nie miesci. haha i te wasze ksywki kur.va haha borubary sputniki amelinium.. Po prostu smietanka intelektualna. A teraz won do pracy za 1500 hahah

odpowiedz
Rafał - 18.08.2020 / 11:44, *.tpnet.pl

@PEWNE INFO: wyczytałem gdzieś - wszystko jasne . To Twoje "wyczytałem gdzieś " świadczy o Twojej wysokiej inteligencji a do tego postawiłeś kropkę nad "i" tekstem "A teraz won do pracy za 1500 hahah" . Wyrazy współczucia dla rodziny.

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 11:51, *.135.90

@Rafał: Twojej rodzinie na pewno sie nalezy. Szukaj lepiej. Tak... puscily mi nerwy i pocisnalem temu plebsowi. Chcesz to sie razem z nimi klasyfikuj i podlacz do moich 'pozdrowien'. Gamonie

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 12:54, *.135.90

@ToJeAmelinium.: Jakie odmienne zdanie? Ja nie wyrazilem swojego pogladu na zaden temat... Podalem informacje ktorej doczytalem sie w zalewie tego chlamu i zostalem zaatakowany przez grupe jakis desperatow , napalencow. Atak na mnie bez zadnej podstawy. Szydze z tego oraz odpowiadam ogniem ku.rva proste! Cierpliwosc szybko sie konczy kiedy ma sie doczynienia z takimi leszczami. Nikogo nie obrazilem dopoki mnie nie obrazono. Mysle ze zrozumiesz. Skoro wiesz co to grawitacja i jaki ksztalt ma nasza planeta. Stary daj spokoj. Gownoburza za to ze podalem dalej informacje z neta. Yo

odpowiedz
Artur - 18.08.2020 / 14:13, *.okay.pl

@PEWNE INFO: czy wy z amiki zawsze musicie wlazic na czyjes fora??? idz do siebie tam sie ekscytuj 2. miejscem i piekna gra :) Czy to nasza wina ze macie 'gen przegranych' i zawsze wasze wronki beda w cieniu Legii?

odpowiedz
PEWNE INFO - 18.08.2020 / 15:19, *.135.90

@Artur: Blysnales... naprawde. Imponujace. AMIKORZE KUCHENKORZE KARTOFLORZE... stary nie kopiuj cudzych tekstow bo slabe to jak twoj mierny charakter. Ja tam sie nie znam ale ty zajmij sie polem i krowami. Wiem wiem internet juz jest wszedzie i nawet w stodole mozesz sobie swoja wiejska mentalnosc prezentowac gdzie chcesz. Ale oszczedz zalu czytajacym i oszczedz tych biednych tekstow o KARTOFLARZU Z POSRANIA CO TO SIE TU ZABLADZIL.

odpowiedz
Seba8102 - 18.08.2020 / 08:26, *.centertel.pl

Tia. Jestem nad Bałtykiem i wczoraj poznałem ślązaka co w kopalni robi. Trzem jego kompanów z roboty testów nie robili, a mają wynik na covida pozytywny. Ktoś mi wytłumaczy o co w tym wszystkim chodzi kurła???

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 09:10, *.227.22

@Seba8102 : a skąd wiedzą, że mają wynik pozytywny, skoro nie mieli testów? Buhahaha...

odpowiedz
Seba8102 - 18.08.2020 / 09:14, *.centertel.pl

@PLBBOY: jakbyś czytał ze zrozumieniem to nie musiałbyś buczeć jak baran

odpowiedz
Kojot - 18.08.2020 / 09:28, *.play-internet.pl

@Seba8102 : Ja właśnie przeczytałem i ni wuj nic nie rozumiem.naprawde typowy Sebix z Ciebie.do szkoły gamoniu

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.08.2020 / 11:49, *.vectranet.pl

@Seba8102 : nawet jakby im te testy zrobili, to są one g&*no warte. A tu jeszcze większy wałek. Tak działa SYSTEM. Tworzą podwaliny strachu, żeby móc wprowadzać swoje coraz bardziej chore pomysły.

odpowiedz
Trog(L)odyta - 18.08.2020 / 17:05, *.chello.pl

@PLBBOY: Bo dostali pisemka z takimi wynikami ? Też słyszałem podobną historię, pozytywny wynik miał też gościu, którego próbka...została u niego w domu.

odpowiedz
W.S - 18.08.2020 / 06:07, *.inetia.pl

I w dodatku nawet jak się odbędzie to bez kibiców

odpowiedz
Radom L - 18.08.2020 / 05:44, *.plus.pl

No to po sprawie... Jeden ma grypę,a za chwilę kolejni. Tak się kończy latanie po imprezach na mieście

odpowiedz
(L)egia - 18.08.2020 / 01:54, *.243.42

To mamy pograne chyba.

odpowiedz
Dużo ułomnych w komentarzach - 18.08.2020 / 01:27, *.vectranet.pl

Wystarczy 13 zdrowych zawodników by grac w pucharach. W realu Diaz ma covida i Real gral jakos w LM.

odpowiedz
Anykowit - 18.08.2020 / 01:20, *.chello.pl

No i przez takie CUDA Ligę Mistrzów 20/21 mogą wygrać jakieś ogóry typu Mistrz Irlandii Płn. Przecież to jest jakaś kpina! Panika pzez wirus który niemal wszyscy przechodzą bezobjawowo, którego testy są wątpliwe (w Tanzanii dały wynik dodatni w próbkach z owoców i od kozy...). To co się dzieje to jest jawne śmianie się w twarz ludziom ktorzy dali się jeszcze bardziej podzielić i założyć sobie kagańce. PARANOJA!

odpowiedz
tomiacab - 18.08.2020 / 08:06, *.virginm.net

@Anykowit: Szacun Ryju. Szacunek dla każdego kto mysli a nie łyka

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2020 / 08:35, *.play-internet.pl

@tomiacab:

Wy nie tylko łykacie ale i nie myślicie...

Skoro więcej sensu mają dla was wyniki "badań" w Tanzanii niż wszelakie inne z cywilizowanego świata to widzę, że kolejna teoria spiskowa?

X-trails na niebie to też spisek, myślicielu z youtuba? A Ziemia jest płaska...

Swoją drogą 30 doroslych facetów w jednej ekipie raczej nie musi robić ze strachu przed Covidem, gorzej z ich rodzicami i rodzinami.

odpowiedz
BRL - 18.08.2020 / 08:42, *.chello.pl

@Tomek Mokotów : bo ten cywilizowany świat to sama prawdę nam obwieszcza :D

odpowiedz
Johny Ony - 17.08.2020 / 23:58, *.t-mobile.pl

nie będzie niczego!!!!!
_____________________

odpowiedz
piotrek9mln - 18.08.2020 / 06:02, *.amazonaws.com

@Johny Ony: ani nic

odpowiedz
piotrek9mln - 18.08.2020 / 06:20, *.orange.pl

@Johny Ony: ani nic

odpowiedz
warszawiak1234 - 18.08.2020 / 06:57, *.chello.pl

@Johny Ony: ugułem, że tak powiem

odpowiedz
dezet - 17.08.2020 / 23:47, *.chello.pl

bezobjawowo standardowo, co to za straszna choroba co nawet nie daje objawów? To jest chore, kwarantanne to powinien mieć od starszych ludzi i normalnie grać jak nawet nie ma kataru... Zacznijmy normalnie żyć, chrońmy starszych i już i tak schorowanych ludzi którym to w jakikolwiek sposób zagraża a nie robimy cyrki

odpowiedz
filand - 17.08.2020 / 23:58, *.t-mobile.pl

@dezet: Żółtych kartek nie potrafią policzyć (vide Bereszyński) i odpadają z rozgrywek...Teraz inteligentny inaczej Pan Piłkarz załapał syfilis..Badania Kapustki najdłuższe w Europie o ile nie na świecie...a oni dalej kręcą orzeszki...i co ? Napisać faken, ? Jordolę to ...Czekam na oficjalny komunikat...

odpowiedz
Kamień - 18.08.2020 / 06:05, *.chello.pl

@filand:
po ch.. komentujesz jak nic nie wiesz? Badania nie trwały tak długo tylko czekali na papiery z Anglii...

odpowiedz
filand - 17.08.2020 / 23:43, *.t-mobile.pl

Do jasnej cholery czy Oni sobie jaja robią...od marca bieżącego roku jestem zagrożony pandemią i wyobraźnia nie pozwala mi zachorować. Ktokolwiek to jest to wywalić. Na zbitą mordę...Jeśli ja mogę być zdrowy to taki gwiazdor MUSI być zdrowy. Przedszkole czy profesjonalny klub??? To tyle..

odpowiedz
filand - 17.08.2020 / 23:48, *.t-mobile.pl

@filand:
Jeżeli Legia odpadnie z rozgrywek to Prezesie Loczek zmień wygląd twarzy. Na zawsze...

odpowiedz
Maro - 18.08.2020 / 00:48, *.t-mobile.pl

@filand: a w czym tu wina prezesa ze jeden wynik jest pozytywny?

odpowiedz
filand - 18.08.2020 / 00:59, *.t-mobile.pl

@Maro:
A w tym,że kolejny raz pokazuje profesjonalizm...coś jeszcze ???

odpowiedz
Toyh - 18.08.2020 / 03:22, *.chello.pl

@filand:
Nie rozumiesz ze to jest covidowa gra. To wszystko stoi na głowie ale pan gates i jego światowe pieski forsują na sile. Terroryzm totalny. Terroryzacha ludzi ( kagańce), terriryzacja instytucji, małych biznesów itp. itd. Chcą z nas zrobić szarą głupia nuemyslacą masę.
Obudźcie się ludzie!!!!

odpowiedz
Odp - 18.08.2020 / 07:42, *.centertel.pl

@Toyh: o 3 w nocy krzyczeć „obudźcie się” to mimo wszystko przesada

odpowiedz
BioLy RKS - 18.08.2020 / 09:07, *.virginm.net

@filand: zanim zaczniesz wypisywac brednie o profesjonalizmie, to poczytaj w ktorych druzynach w ostatjim czasie pojawil sie covid. A jak jestes zbyt leniwy to ci podpowiem. Ostatnio to Atletico, Real, Barcelona. Wczesniej byl Juventus, Sampdoria i wiele wiele innych. Jak widac ciezko o profesjonalizm nawet na najwyzszym poziomoe...

odpowiedz
Radek - 17.08.2020 / 23:39, *.versatel.nl

Odseparowywać zakażonych (o ile mają jakiekolwiek fizyczne objawy). Reszta niech przestrzega higieny i jedziemy dalej. Jak jedna osoba popełni przestępstwo nie zamyka się całego miasta w więzieniu

odpowiedz
Bonialdo do budy - 17.08.2020 / 23:37, *.chello.pl

A co na to ten szkodnik Boniek?

odpowiedz
borgu - 17.08.2020 / 23:34, *.mm.pl

walkower w pucharze i dla czwy? a jeśli nie to jaka bajeczka leci?

odpowiedz
noki - 17.08.2020 / 23:33, *.mm.pl

walkower w pucharze i dla czwy

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 17.08.2020 / 23:22, *.btcentralplus.com

Korona Wirus czy Korona Kielce ??

odpowiedz
anty-covid - 17.08.2020 / 23:17, *.chello.pl

serio ktoś jeszcze wierzy w tego wirusa?

odpowiedz
covid - 18.08.2020 / 00:38, *.chello.pl

@anty-covid: jak wpedze do grobu kogos z twojej rodziny to we mnie uwierzysz

odpowiedz
anty-debilizm - 18.08.2020 / 07:30, *.chello.pl

@covid: naoglądałeś się cyferek wirtualnie zabitych osób w telewizorze?nasłuchałeś w radiu?przeczytałeś "naukowy"artykuł na fb? no tak zapewne tak było i teraz dodajesz takie sentymantalne komentarze ale po co masz urzywać resztek swojego mózgu i zacząć myśleć samodzielnie jak przecież justyna pochanke o 19.00 wyłoży ci wszystko na tacy .... żenada...

odpowiedz
StefQ - 18.08.2020 / 07:48, *.orange.pl

@anty-debilizm: "urzywać" resztek mózgu to Ty powinieneś. A może najpierw, użyj słownika.

odpowiedz
Bdh - 18.08.2020 / 08:35, *.t-mobile.pl

@anty-covid: serio wierzy. Sasiadka wczoraj wróciła z Wolskiego po dwóch tygodniach.,tez nie wierzyła zbytnio

odpowiedz
Zielarski - 17.08.2020 / 23:10, *.centertel.pl

Jakoś ten wirus upodobał sobie piłkę nożną, albo lubi albo dla tego że jest największy hajs w Europie Nie twierdzę że go nie ma ale jakoś nie słychać żeby po Tour de Pologne, wiecach wyborczych czy innych zdiegach kościelnych były jakieś drastyczne wzroaty Bez tych testów wszystko by się odbylo normalnie a kto jest przewlekłe chory i tak kiedyś umrze

odpowiedz
Adam - 17.08.2020 / 23:44, *.chello.pl

@Zielarski : No to idź się zabić bo i tak kiedyś umrzesz.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.08.2020 / 10:17, *.247.56

@Adam: To ja się pytam, dlaczego nie było co roku kwarantanny, jak fala grypy szalała? Na to starsze osoby też umierają! A epidemia gronkowca złocistego to co? Nikt tym się nie interesuje? Pewnie o tym Adamie nawet nie słyszałeś, bo w telewizji nie mówili. A jazda samochodem jaka niebezpieczna! Kilka tysięcy ofiar śmiertelnych rocznie! Tylko w Polsce. I nikt dróg nie pozamykał!? Skandal. Skandal! Skandal!!

odpowiedz
Mak - 18.08.2020 / 21:38, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Wypadki nie są zaraźliwe i nie grozą wykładniczą eskalacją ilości chorych. A śmiertelność grypy jest dużo mniejsza.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.08.2020 / 13:25, *.247.183

@Mak: śmiertelność grypy mniejsza? a na jakiej podstawie tak twierdzisz? Na podstawie lewych statystyk podsuwanych mediom przez Szumowskiego? A poza tym jaka śmiertelność ma decydować, że warto zaorać gospodarkę, sport, leczenie innych chorób zakaźnych i pozbawiać nas wolności obywatelskich? Czyżby grypa nie była zakaźna, a umierający na grypę gorsi od tych umierających na covid?

odpowiedz
Zgred - 17.08.2020 / 22:58, *.as43234.net

Myślę że chodzi o tejksure czinajame

odpowiedz
Loczek - 17.08.2020 / 22:51, *.telkab.pl

Pytanie czy to tylko jeden przypadek wirusa...bo boję się że może być więcej a wtedy mamy pozamiatane...

odpowiedz
Szumowski - 17.08.2020 / 23:08, *.chello.pl

@Loczek: może być więcej

odpowiedz
jaja ture - 17.08.2020 / 22:50, *.centertel.pl

Kwarantanna 14 dni od sanepidu czyli niestety walkower:/

odpowiedz
Klleg - 17.08.2020 / 22:49, *.play-internet.pl

Jak tak bedzie to do ligi mistrzow coco jambo awansuje

odpowiedz
KuraK - 17.08.2020 / 22:43, *.chello.pl

Na zdjeciach z treningu nie widze Wszolka.

odpowiedz
KumpeL Bońka - 17.08.2020 / 22:39, *.chello.pl

Meczu nie będzie.

odpowiedz
Ole nie damy się! Legio do boju! - 17.08.2020 / 22:35, *.t-mobile.pl

Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski
Faken, maciora, wirus, Mioduski

odpowiedz
L Kibic L - 17.08.2020 / 22:35, *.chello.pl

Czy ten przypadek jest z I czy II drużyny?

odpowiedz
Bartosz - 17.08.2020 / 22:38, *.chello.pl

@L Kibic L: Z trzeciej

odpowiedz
L Kibic L - 17.08.2020 / 23:20, *.chello.pl

@Bartosz: pytam o drużynę a nie ligę.

odpowiedz
Kedar1985 - 17.08.2020 / 22:33, *.tpnet.pl

Mecz się odbędzie. Uff

odpowiedz
Rado - 17.08.2020 / 22:25, *.com.pl

Odwoływanie meczów, bo ktoś ma wirusa jest mocno dyskusyjne. Przecież ten wirus z nami zostanie na długie lata, więc albo gramy bez względu na wirusa albo odwołać wszystko w cholerę na zawsze. Tej zarazy nie da się powstrzymać żadnymi procedurami, co widać każdego dnia.

odpowiedz
Władeczek - 17.08.2020 / 22:17, *.chello.pl

Faken, na takie schorzenia najlepsza profilaktycznie maciora, dwie pięćdziesiątki przed śniadaniem i trzy po kolacji. Widać chłopaki młode i nie znają naturalnych metod leczniczych.

odpowiedz
Mario Marki - 17.08.2020 / 22:24, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Racja, ja chodzę nayebany non stop i wirus mnie nie rusza!

odpowiedz
Filip - 17.08.2020 / 22:13, *.111.202

Nie musza jezdzic do kurortu. Zejda w klapkach do zabki i tam sie zaraza. Im robia testy za free, a my chodzimy z korona Kielce i nawet nie wiemy

odpowiedz
Mrok - 17.08.2020 / 22:12, *.chello.pl

Z amatorszczyzny się jak widać nie wyrasta. Nieudacznicy zawsze pozostaną nieudacznikami i nigdy nie zostaną profesjonalistami.
Czeka nas jeszcze cały szereg wpadek typu Ostrowska zanim niektóre patałachy nauczą się na własnej d... że procedura to nie to samo co ściema, znajomy zatrudniony po protekcji to nie to samo co fachowiec a wdrożony plan nie znaczy tego samego co "zobaczy się, jakoś to będzie".
Jak tak dalej pójdzie wylecimy z pucharów.

odpowiedz
Tyfus,rzeżączka,hiv - 17.08.2020 / 22:16, *.chello.pl

@Mrok:
Wy naprawdę nic nie rozumiecie? Wierzycie w tą scieme? To jest reżim zastraszania. Maski co chwila jakieś ogniska czegoś czego nie ma.
Strefy pomarańczowe i czerwone.
Robią z was debili. Obudźcie się ludzie!!!!

odpowiedz
Mrok - 17.08.2020 / 22:19, *.chello.pl

@Tyfus,rzeżączka,hiv: to co wg ciebie wychodzi im w tych j... testach? Katar?

odpowiedz
Wolfik - 17.08.2020 / 22:54, *.play-internet.pl

@Tyfus,rzeżączka,hiv: Tutaj nie chodzi o wierzenie lub nie. Reguły są jasne i chcąc grać w pucharach trzeba ja przestrzegać czy si to komuś podoba, czy nie. Jak siedzisz na dupie w kraju to możesz łazić bez maski, uczestniczyć w weselach/pochodach/wiecach i w czym Ci się żywnie podoba. Jak się zarazisz to zamkną cię na kwarantannie albo wezmą do szpitala na 5-6 tygodni. I ciul komu do tego, najwyżej wykorkujesz. Ale jak jesteś piłkarzem i masz uczestniczysz w imprezach organizowanych przez instytucje masz reguł przestrzegać albo dostaniesz kopa w dupę jak drużyna z Kosowa. Tak trudne do zrozumienia??!

odpowiedz
Trog(L)odyta - 18.08.2020 / 17:40, *.chello.pl

@Mrok: Przeciwciała, a testy, zdaniem ich twórcy, nie służą do celów diagnostycznych.

odpowiedz
Jim - 17.08.2020 / 22:10, *.tpnet.pl

Raport był dwa dni przed meczem więc mecz powinien się odbyć no chyba ze nie pozwoli sanepid . Zważywszy na to ze czeka nas druga fala tego wirusa to jest wielce prawdopodobne ze gdzieś pewnie we wrześniu czy październiku będzie po pucharach.

odpowiedz
Olaf - 17.08.2020 / 22:06, *.vectranet.pl

no tak, to było do przewidzenia , że pi..... MUSZĄ pojechać do modnego kurortu aby lansować się na fejsach i ... oczywiście w końcu gdzieś się zarażą : (

Co za matoły.... ja (i większość tutaj) jakbym zarabiał 1-2 mln zł rocznie to bym te 2 tyg. wakacji siedział w domku na Mazurach/Bieszczadach/pod W-wą etc. i nie ruszął się z miejsca... bo mam mózg.

Żal mi MIodka, bo znowu coś się sp...., facet nie ma szczęścia, to nieprawdopodobne...

odpowiedz
(L) ider - 17.08.2020 / 22:11, *.play-internet.pl

A może zaprwadził dziecko do lekarza .. ? Nie oceniaj bo jutro kurier może zostawić Ci paczkę + dwa tygodnie wolnego ..

odpowiedz
Wolfik - 17.08.2020 / 23:03, *.play-internet.pl

@Olaf: No tak. Ale żeby zarabiać, to chyba trzeba gdzieś wyjść? W chałupie zarobisz te miliony?

odpowiedz
jaja ture - 17.08.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Co to oznacza? Walkower dla linfield?

odpowiedz
Adam - 17.08.2020 / 22:11, *.chello.pl

@jaja ture: czy przeczytałeś coś poza tytułem?

odpowiedz
Filip - 17.08.2020 / 22:00, *.111.202

Teraz musza szukac mleczarza co przywozil mleko do LTC. Pilkarz pewnie od zony sie zarazil, wiec osiedlowy sklep na Wilanowie. Do tego byla u fryzjera potem u kosmetyczki. Jakies 1000 osob sie uzbiera na kwarantanne wedlug przepisow

odpowiedz
Antyberg - 17.08.2020 / 21:58, *.centertel.pl

Ale cyrk z tym wirusem, cały świat zaszczuty! Polecam wszystkim książkę ,,Psychoza strachu'', Biblioteka Warszawska !

odpowiedz
Marecki - 17.08.2020 / 21:56, *.chello.pl

Ale zawodnik z obecnego składu? Może chodzi o Szalę. On był zawsze chorowity.

odpowiedz
Zorientowany - 17.08.2020 / 21:59, *.chello.pl

@Marecki: Raczej Rafael Augusto

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.08.2020 / 22:29, *.vectranet.pl

@Zorientowany: Szałachowski! Pewne info!

odpowiedz
tarchomin - 17.08.2020 / 21:56, *.chello.pl

nie chce krakac ale mnie to Artur....

odpowiedz
Alex Bielany - 17.08.2020 / 21:56, *.centertel.pl

O ile wirus istnieje, o tyle test na jego obecność to jakas farsa, a Afryce, nie pamietam juz w którym kraju, zrobili eksperyment, wzięli wymaz z mleka, krowiego gardła, smaru do silnika, banana i czegoś tam jeszcze i wysłali do Europy na sprawdzenie na obecność covid -19, wszystko z wyjątkiem jednego wróciło pozytywne

odpowiedz
Adam - 17.08.2020 / 22:01, *.chello.pl

@Alex Bielany: jakieś żródło?

odpowiedz
Zielarski - 17.08.2020 / 22:24, *.centertel.pl

@Adam: fejsbuk

odpowiedz
Trog(L)odyta - 18.08.2020 / 17:44, *.chello.pl

@Adam: https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200509862-Tanzania-Testy-na-koronawirusa-wycofane-Daly-wynik-dodatni-u-kozy.html

odpowiedz
Pusia - 17.08.2020 / 21:55, *.centertel.pl

Walkower pewny, pozamiatane

odpowiedz
krasnal - 17.08.2020 / 21:54, *.orange.pl

Nie ma walkowera gramy mecz TAKIE są przepisy nauczcie się czytać!!! U rudego już by był mecz przełożony

odpowiedz
Miodulski MUSI ODEJŚĆ - 17.08.2020 / 21:53, *.chello.pl

No to po pucharach, dzięki Miodulski.

odpowiedz
dino - 17.08.2020 / 21:54, *.vtelecom.pl

@Miodulski MUSI ODEJŚĆ :
Po 1sze Mioduski a po 2. tak to na pewno jego wina

odpowiedz
Ja1916 - 18.08.2020 / 10:25, *.vectranet.pl

@Miodulski MUSI ODEJŚĆ : A kto to Miodulski? Nie słyszałem o nikim takim..

odpowiedz
Filip - 17.08.2020 / 21:52, *.111.202

Idac tym tropem to 14 dni kwarantanny cale Ksiazenice. Korona rozwija sie do dwoch tygodni. Pierwsza kolejka w lidze walkower jak nic. Od wrzesnia sprzedaz z 6-7 pilkarzy. Jaja jak berety. Media maja z tego niezly zysk. Na koniec mam pytanie testy sa wadliwe bo robione na szybko myslicie ze wynajda szczepionke bo ja nie

odpowiedz
ANONEK - 17.08.2020 / 21:44, *.centertel.pl

Przecież na końcu jest napisane, że mecz się odbędzie.

odpowiedz
Malesiak - 17.08.2020 / 21:43, *.chello.pl

Tego brakowało... :/

odpowiedz
Haps - 17.08.2020 / 21:43, *.orange.pl

Wkurza mnie to już, te testy to jakaś sciema, po kuta to robić tylko chaos i zamęt wprowadzają a potem itak wyjdzie że nic nie ma.

odpowiedz
Filip - 17.08.2020 / 21:39, *.111.202

Normalne jaja. Albo gramy albo zawieszamy wszystkie rozgrywki. W naszej lidze w tym sezonie to bedzie kilkanascie walkowerow. U mnie kolezanka w firmie wrocila ze zdalnej powiedziala, ze zle sie czula zrobila test wyszedl pozytywny dlatego w maseczce chodzila w pracy. Zrobila drugi wyszlo, ze jest zdrowa i dopiero powiedziala, ze jest ok. Firma funkcjonuje nie jest na kwarantannie i jedziemy dalej.

odpowiedz
Adam - 17.08.2020 / 22:04, *.chello.pl

@Filip: Życzę Tobie oraz Twoim współpracownikom, żeby potem się nie skończyło tak, że ktoś z was będzie jechał na pogrzeb matki albo babci.

odpowiedz
Lowolak - 17.08.2020 / 21:37, *.centertel.pl

Czyli po pucharach :-/

odpowiedz
kijon12 - 17.08.2020 / 21:37, *.orange.pl

Na zdjęciach coś nie widac Juranovicia i Cholewiaka

odpowiedz
ms - 17.08.2020 / 22:09, *.t-mobile.pl

@kijon12: widziałem dziś Cholewiaka wczesnym wieczorem na Wilanowie, więc przypuszczam, że to raczej Juranovic.

odpowiedz
jo - 17.08.2020 / 21:37, *.centertel.pl

Nie lekceważę tej choroby, ale to dziwne, że część chorych musi zrobić sobie test, żeby dowiedzieć się, że jest się chorym...

odpowiedz
Drongal - 17.08.2020 / 21:46, *.okay.pl

@jo: HIV znasz? Borelioze znasz? Podpowiem: obie te choroby miga siedziecw tobie 10 lat i nie dawac zadnych objawow.

odpowiedz
wjn - 17.08.2020 / 21:47, *.com.pl

@jo: bo niektórzy nie mają objawów to nie widzą, że są zarażeni.

odpowiedz
papież - 18.08.2020 / 00:41, *.chello.pl

@jo: Jezusa znasz?

odpowiedz
jo - 18.08.2020 / 06:06, *.centertel.pl

@papież: z książek i opowieści - bałwanie.

odpowiedz
wasyl(L) - 17.08.2020 / 21:35, *.tpnet.pl

Trzymaj się Bracie Cała Legia zawsze razem

odpowiedz
miron - 17.08.2020 / 21:34, *.amazonaws.com

no i się zaczyna...ciężki to będzie sezon

odpowiedz
Bamber 140 KG - 17.08.2020 / 21:34, *.chello.pl

Kucharczyk?

odpowiedz
wawa3 - 17.08.2020 / 21:30, *.net.pl

czyli co, oddajemy walkovera ?

odpowiedz
wlidzelegiawpucharachpolska - 17.08.2020 / 21:29, *.chello.pl

xDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Bartas - 17.08.2020 / 21:27, *.tkchopin.pl

Pewnie ktos kto choruje bezobjawowo... dajcie juz z tym spokoj. Mam uszkodzony samochod bezobjawowo. Zepsuty ale nie ma objawow zepsucia wiec jezdzi. (L)

odpowiedz
Hautausmaa - 17.08.2020 / 22:30, *.plus.pl

@Bartas: Ja mam bezobjawową sraczkę.

odpowiedz
Marcin - 18.08.2020 / 10:24, *.tpnet.pl

@Bartas: W Volkswagenach dochodziło do zatarcia pomp olejowych, nie było żadnych objawów usterki dopóki silnik nie powiedział dość więc słaby przykład z samochodem.

odpowiedz
Apud - 17.08.2020 / 21:26, *.com.pl

Tym sposobem Linfield dotrze do finału LM.

odpowiedz
Uuu - 17.08.2020 / 21:24, *.chello.pl

Kur.a co za cyrk!!!!

odpowiedz
Kipkorir - 17.08.2020 / 21:23, *.chello.pl

Tragikomedia z tą całą pseudo "pandemią"

odpowiedz
SNS - 17.08.2020 / 21:22, *.onet.pl

Wyczuwam walkower...
Obym się mylił.

odpowiedz
Zły wieszcz - 17.08.2020 / 21:22, *.chello.pl


To po pucharach...
Dziś jeden, za tydzień dziesięciu...

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 17.08.2020 / 21:19, *.cyfrowypolsat.pl

No to ładnie zaraz dadzą walkowera

odpowiedz
Przemek - 17.08.2020 / 21:18, *.vectranet.pl

No to zaraz nas wykluczą....

odpowiedz
Jasio - 17.08.2020 / 21:17, *.chello.pl

Teraz sie zacznie nie ma lepszych (atletico) i gorszych .... walkower i jazda do domu ! LM nie dla Corona ... i co teraz panie mądry ?

odpowiedz
lucho_83 - 17.08.2020 / 21:16, *.chello.pl

I już się zaczyna. Oby to był tylko 1 przypadek...

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.08.2020 / 21:14, *.vectranet.pl

I zaczyna się to g... Zaraz będą nam mecze przekładać...

odpowiedz
(L)eming - 17.08.2020 / 21:10, *.amazonaws.com

Zaczyna się... .

odpowiedz
As - 17.08.2020 / 21:10, *.chello.pl

Kurde żeby nas nie wyeliminował covid19 przed meczem :(

odpowiedz