fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na mecz z Linfield FC

Woytek

Legia Warszawa zgłosiła kadrę na mecz 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w której zmierzy się z Linfield FC. Na liście znalazło się 32 zawodników.

Bramkarze: 1. Artur Boruc, 33. Radosław Cierzniak, 12. Mateusz Kochalski, 35. Cezary Miszta

Obrońcy: 34. Iñaki Astiz, 3. Mateusz Hołownia, 55. Artur Jędrzejczyk, 2. Josip Juranović, 14. Michał Karbownik, 5. Igor Lewczuk, 16. Luís Rocha, 25. Filip Mladenović, 15. Ariel Mosór, 36. Nikodem Niski, 44. William Rémy, 41. Paweł Stolarski, 4. Mateusz Wieteska

Pomocnicy: 24. André Martins, 7. Domagoj Antolić, 17. Mateusz Cholewiak, 77. Radosław Cielemęcki, 8. Walerian Gwilia, 82. Luquinhas, 23. Łukasz Łakomy, 99. Bartosz Slisz, 22. Paweł Wszołek

Napastnicy: 20. José Kanté, 30. Kacper Kostorz, 9. Tomáš Pekhart, 21. Rafael Lopes, 39. Maciej Rosołek, 28. Szymon Włodarczyk


Niezgłoszeni
Wojciech Muzyk, Marko Vesović, Bartosz Kapustka, Piotr Pyrdoł, Arvydas Novikovas, Vamara Sanogo

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Endriu - 18.08.2020 / 17:14, *.centertel.pl

Borubar -
Juranovic, Jędza, Wietes, Mladen -
Martins, Antolić -
Karbo, Luqi (Gwilia), Wszołek -
Pekhart

odpowiedz
Szymon - 18.08.2020 / 15:48, *.t-mobile.pl

"Sprowadzeni latem Bartosz Kapustka oraz Rafael Lopes nadrabiają zaległości i mają być gotowi na kolejne spotkania." To jest cytat z PS. Ciekawe co Lopes nadrabia, w craxie nie trenowali? I nas oklepali 3:0, to po wuja te treningi ha ha ha.

odpowiedz
Kris - 18.08.2020 / 12:29, *.vectranet.pl

Boruc
Jędrzejczyk Lewczuk Remy Mladenović
Wszołek Gwilla Antolić Karbownik
Pekhart Luquinhas

odpowiedz
Rado - 18.08.2020 / 14:17, *.play-internet.pl

@Kris: myślę podobnie, ale wątpię że tak zagrają. Raczej Karbownik na prawej obronie a za Remiego Rosołek

odpowiedz
Szacunek - 18.08.2020 / 11:47, *.144.28

kartę won

odpowiedz
Kuba - 18.08.2020 / 11:44, *.t-mobile.pl

Zróbcie zdjęcie drużynowe Legii przystępującej do eliminacji LM! Takie całej kadry, plus trenerzy.

odpowiedz
jayjayPL - 18.08.2020 / 11:00, *.inetia.pl

najsilniej obsadzona obrona. Praktycznie 8 pilkarzy na wysokim poziomie. Najsłabiej atak bo jak pokazuje poprzedni rok bez bramkostrzelnego napastnika to moze i przejdzie sie eliminacje Ligi Europy ale w grupie bedzie juz skamlanie ze nie da sie przejść dalej. Bez napastnika nie ma co marzyc o wiosnie w Europie.

odpowiedz
Misiowaty - 18.08.2020 / 09:51, *.orange.pl

Hm może dlatego został zgłoszony ten Juranovic żeby na wszelki wypadek wyzdrowienia się nie bawić w zgłaszanie

odpowiedz
Ziba - 18.08.2020 / 08:48, *.centertel.pl

Zgłoszony by odbyć pauzę za kartki he he bo skończy jak z celtikiem

odpowiedz
!(L)! - 18.08.2020 / 08:31, *.tpnet.pl

Boruc
Juranović --- Jędrzejczyk --- Lewczuk --- Karbownik
--- Gwilia --- Slisz ---
Wszołek --- Pekhart --- Rosołek
---Lopes---

odpowiedz
MARKOA - 18.08.2020 / 10:08, *.tpnet.pl

@!(L)!: Juranovic z korona świrusem więc nie zagra

odpowiedz
Rado - 18.08.2020 / 08:13, *.play-internet.pl

Chyba po to zgłosili 32 żeby w razie zarazy było chociaż 13 sprawnych. Wtedy można grać.

odpowiedz
Kalarepa - 18.08.2020 / 07:53, *.play-internet.pl

Czemu Kapustka biezgloszony????

odpowiedz
(L)ookson - 18.08.2020 / 07:41, *.chello.pl

Gdzieś czytałem, że Covid złapał Juranovic, ale chyba jakiś zonk skoro jest zgłoszony do meczu.

odpowiedz
Gclw - 18.08.2020 / 07:58, *.play-internet.pl

@(L)ookson: też mi to nie pasowało. Może więc to Novikovas?

odpowiedz
Tomasz - 18.08.2020 / 08:03, *.orange.pl

@(L)ookson: Josip Juranović. Piłkarz nie wziął udziału we wtorkowym treningu

odpowiedz
JG - 18.08.2020 / 12:16, *.219.170

@Gclw : Novikovas jedzei do Turcji (Buyuksehir Belediye Erzurumspor) dlatego go nie zgłosili.

odpowiedz