Jarosław Przybył - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Rakowem

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jarosław Przybył został wyznaczony na arbitra sobotniego meczu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa. W minionym sezonie 44-letni sędzia ośmiokrotnie gwizdał w spotkaniach z udziałem naszego klubu (4 zwycięstwa - 1 remis - 3 porażki). Natomiast w przypadku Rakowa, trzy razy był rozjemcą w ich potyczkach (1-2-0).

1. kolejka ekstraklasy - obsada sędziowska
agłębie Lubin - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 15:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, godz. 17:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Raków Częstochowa - Legia Warszawa, godz. 20:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Wisła Płock - Stal Mielec, godz. 12:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Warta Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 15:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Wolfik - 21.08.2020 / 22:27, *.play-internet.pl

MArciniak, Złotek, Myć, Frankowski....emocje gwarantowane.
Frankowski już odj...ł manianę z Lubienie. Naprawdę nie mamy sędziów którzy widzą pewne rzeczy?

odpowiedz
Alan - 21.08.2020 / 07:19, *.t-mobile.pl

Współczuję tym wszystkim narzekaczom na sędziów.... Legia może przegrać tylko z....Legią a w Europie z brakiem taktyki ktora chyba jest piętą achilesową naszego trenera, bo jakoś nie przypominam sobie by któryś z komentatorów sportowych chwalił Legie wlasnie za taktykę odkąd trenerem jest Vuko a w eliminacjach LM, czy LE taktyka będzie bardzo ważna....

odpowiedz
Wolfik - 21.08.2020 / 22:24, *.play-internet.pl

@Alan: Skoro współczujesz to wytłumacz mi proszę decyzję Frankowskiego o niewyrzuceniu z boiska zawodnika Zagłębia po brutalnym wejściu w nogi rywala??? I taki Frankowski za chwilę będzie sędziował nam....

odpowiedz
Felek - 20.08.2020 / 23:29, *.play-internet.pl

Karny dla Rakowa pewne info. Czerwona dla Legii. Co za wieśniak przydzielał sędziów.

odpowiedz
Racovia - 21.08.2020 / 10:18, *.mm.pl

@Felek:
Nie faulujcie w polu karnym , nie bedzie karnych.
Chyba nie chcesz powiedziec ze kopciuszek Rakow ma ustawianych serdziow? Nie badz smieszny. Jak zagracie tak jak w pucharze to macie w plecy z Rakowem... Boruc jest juz za gruby i za stary na granie.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 20.08.2020 / 22:10, *.play-internet.pl

Hmm.. chyba w ciemno można zostawiać 1x i karny dla Rakowa. Przybył i wypaczył.

odpowiedz
Racovia - 21.08.2020 / 10:15, *.mm.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
Nie faulujcie w polu karnym to nie bedzie karnych. Proste nie?

odpowiedz