fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 1. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Od piątku do poniedziałku rozgrywane są mecze 1. kolejki Ekstraklasy. Na początek Zagłębie pokonało Lecha, strzelając dwie bramki w samej końcówce. W sobotę Legia wygrała z Rakowem w Bełchatowie 2-1, Śląsk pokonał Piasta, a Cracovia ograła Pogoń. W niedzielę grało trzech beniaminków. Stal Mielec wywiozła punkt z Płocka, Warta przegrała w Grodzisku Wielkopolskim z Lechią, a Górnik pokonał Podbeskidzie 4-2. Kolejkę zakończył remis Jagiellonii z Wisłą Kraków.

1. kolejka:

Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań
Cracovia 2-1 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 2-0 Piast Gliwice
Raków Częstochowa 1-2 Legia Warszawa
Wisła Płock 1-1 Stal Mielec
Warta Poznań 0-1 Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok 1-1 Wisła Kraków

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Jaro - 23.08.2020 / 18:20, *.tpnet.pl

Żiru i Fatalczyk widzę poprowadzili nowe drużyny do porażek, spuszczą je pewnie do pierwszej ligi...

odpowiedz
Dexter - 23.08.2020 / 12:07, *.centertel.pl

Stal Mielec w tym sezonie chłopiec do bicia

odpowiedz
Mamut - 23.08.2020 / 21:24, *.t-mobile.pl

@Dexter: niekoniecznie, ale może być

odpowiedz
Jimmy L - 24.08.2020 / 18:12, *.d1-online.com

@Mamut: Oj chyba warta Poznań za mały na dwie drużyny w Ekstraklasie

odpowiedz
LucGar - 22.08.2020 / 01:26, *.play-internet.pl

Przypominam, że zachwycanie się porażkami innych drużyn w meczach innych niż z nami nie jest w naszym sty(L)u.
P.S będę oglądał mecz Płocka z Mielcem bardziej zajarany niż finał LM.

odpowiedz
(L)istek - 21.08.2020 / 23:33, *.play-internet.pl

Amika Wronki to stare k... pająki,nawet pan Zdzisław pier... Odre Wodzisław.Tak się śpiewało w poj..nych(które kocham)latach 90.I jeszcze było Stalówce Mielec wsadzimy w dupę widelec.

odpowiedz
(L)istek - 21.08.2020 / 23:40, *.play-internet.pl

@(L)istek: Większość rymów Różyk najlepszy prowadzący jakiego znałem.

odpowiedz
Władeczek - 21.08.2020 / 23:48, *.play-internet.pl

@(L)istek: Ja nie pamiętam faken bo byłem wtedy w planach ale faken dobre to jest.

odpowiedz
miet - 21.08.2020 / 23:56, *.rr.com

@(L)istek: Rozyk rulez!

odpowiedz
Turysta - 22.08.2020 / 02:03, *.virginm.net

@miet: fakt taki mały niepozorny a po kilku jabolach wariat (L) nigdy nie zapomnę jego jeansów od kolan w dół całych we krwi przed meczem reprezentacji a na pytanie co się stało szybka odpowiedz przekopalismy Cracovie to były czasy pare patykiem pisane się razem obaliło na Agrykoli jak i w podróży żeby czas się nie dłużył stare dobre czasy

odpowiedz
Arek - 22.08.2020 / 14:01, *.tpnet.pl

@(L)istek: i Pani Hania pierdoli Lecha z Poznania.

odpowiedz
Mamut - 23.08.2020 / 12:50, *.t-mobile.pl

@Władeczek:Raczej to ty nie byłeś planowany

odpowiedz
ROSOMAK - 23.08.2020 / 19:38, *.t-mobile.pl

@Władeczek: .NO CO TY JA MYŚLAŁEM ZE TY DOJRZAŁ Y CHŁOP JESTEŚ POWAZNIE POZDRAWIAM

odpowiedz
Ja - 24.08.2020 / 21:44, *.centertel.pl

@(L)istek: nie ma pieczarek wpier....ł wszystkie koniarek

odpowiedz
Wolfik - 21.08.2020 / 22:03, *.play-internet.pl

Ciekawe, jakim składem wyjdziemy na mecz w Bełchatowie. Ten mecz może być niezłym przetarciem przed Omonią, bo Raków to solidna drużyna grająca na dodatek do przodu. I wydaje się, że silniejsza niż rok temu. Zapowiada się ciekawie.

odpowiedz
Anty polunia - 21.08.2020 / 21:01, *.18.56

Hahahaha kurla haha Amica ma już dość znowu na majstra cisna

odpowiedz
Meter - 21.08.2020 / 20:37, *.t-mobile.pl

Amica to może pobiegać po lesie..Gorna 8max.Oni sa skazani na dymanie.Takie geny

odpowiedz
Korda - 21.08.2020 / 20:22, *.centertel.pl

I Amica zaczęła sezon z przytupem :-)

odpowiedz
Wronkie - 21.08.2020 / 20:37, *.cyfrowypolsat.pl

@Korda: Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku... Zobaczymy co nasi jutro pokażą. Liczę na wygraną, ale nigdy nic nie wiadomo. Przecież to nasza Ekstraklasa :D

odpowiedz
Wolfik - 21.08.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

@Korda: Mecze Lecha obchodzą mnie średnio. Bardziej zastanawia mnie, co musiałby zrobić niejaki Sirka żeby Frankowski wywalił go z boiska. Ogólnie uważam, że nasi sędziowie z roku na rok sędziują coraz gorzej. Jest VAR, jest pomoc z wozu a jak brutalnych fauli nie widzieli, tak nie widzą. Potrafią natomiast często odgwizdać bzdety.

odpowiedz
Arek - 21.08.2020 / 23:34, *.tpnet.pl

@Wolfik: i pomyśleć, że ten Frankowski zaliczył awans w uefie. To jest pupil Przesmyckiego, bo podobno "świetnie wytrzymuje presję". A ja zawsze twierdziłem i zdania nie zmienię, że ten typ nie dowidzi i nie wiem, co on robi w ekstraklasie.

odpowiedz
Mietek - 21.08.2020 / 20:15, *.play-internet.pl

Łach w Lubinie zaczął swój tradycyjny marsz na majstra buahahaha pośmiewisko ekstraklapy.

odpowiedz
Moro - 21.08.2020 / 18:41, *.virginm.net

kante wypad z Legii dziadzie

odpowiedz
Jano - 21.08.2020 / 22:45, *.tpnet.pl

@Moro: a może lepiej będzie jak to ty zrobisz wypad,mniej smrodu będzie

odpowiedz
stv - 21.08.2020 / 18:08, *.mm.pl

piękny kurs na czwę.. powyżej 4.. ale jaja kasę rozdają..

odpowiedz
Władeczek - 21.08.2020 / 10:47, *.play-internet.pl

Dzisiaj wszyscy kibole Legii kibicuja Zagłębiu faken. Amica znowu idzie na majstra, bójta sie wszyscy hahaha faken. Maciora jutro będzie grana, przy meczu Legii.

odpowiedz
atmosferic - 21.08.2020 / 12:18, *.orange.pl

@Władeczek: Mysle ze amica moze byc mistrzem. Maja wreszcie dobry sklad, praktycznie nikogo nie sprzedali - moj typ beda mistrzem bo graja najladniej, choc oczywiscie w 100% jestem za Legia i obym sie pomylil.

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.08.2020 / 12:25, *.vectranet.pl

@atmosferic: spoko, spoko jeszcze zaczną sprzedawać jak tylko odpadną z pucharów (choć wolałbym żeby razem z nami awansowali do grup to może nie musielibyśmy grać w tym Who Cares Cup)...

odpowiedz
Koman - 21.08.2020 / 16:19, *.25.51

@atmosferic: Amika niestety jest zdecydowanym faworytem do tytulu. Chcialbym sie mylic, ale rzeczywistosc jest bezlitosna po koncowce tamtego sezonu. Rozjada ta ekstraklape jak walec.

odpowiedz
Gienek - 21.08.2020 / 17:13, *.play-internet.pl

@Koman: Chyba was poj.bało z tą amiką. Mają cienką kadrę jak doopa węża, zacznie się sezon, zaczną się kartki, kontuzje i będzie po łachu.

odpowiedz
Korda - 21.08.2020 / 17:55, *.centertel.pl

@Gienek: jeszcze się sezon nie zaczął a oni już Amice na faworyta dali. W tym sezonie to Legia będzie rządzić

odpowiedz
tomiacab - 21.08.2020 / 19:11, *.virginm.net

@Korda: będą mistrzem jak co roku :)

odpowiedz
(L)istek - 21.08.2020 / 23:23, *.play-internet.pl

@tomiacab: Jakiś ...uj z Poznania coś napisał a reszta za nim jak ćmy do światła.

odpowiedz
Tomek - 22.08.2020 / 14:59, *.play-internet.pl

@(L)istek: no tak bo jak ktos trzezwo ocenia sytuacje to z poznania...lecz sie

odpowiedz
fan - 21.08.2020 / 10:42, *.tpnet.pl

Chyba przy kursie pogoni jest pomyłka

odpowiedz
Jano - 21.08.2020 / 09:20, *.orange.pl

tylko 3 pkt!

odpowiedz
Żmija - 21.08.2020 / 10:00, *.vectranet.pl

@Jano: znowu grasz u buka? I znowu wtopa.....

odpowiedz
Jano - 21.08.2020 / 22:47, *.tpnet.pl

@Żmija : jeszcze wtopy nie było....

odpowiedz