Arvydas Novikovas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Novikovas odejdzie z Legii

źródło: Przegladsportowy.pl

Arvydas Novikovas odchodzi z Legii Warszawa - informuje Przegląd Sportowy. Litwin jest bardzo bliski podpisania umowy beniaminkiem tureckiej Super Ligi – Erzurumspor.

Novikovas trafił na Łazienkowską rok temu i ma jeszcze dwa lata ważną umowę.

Do tej pory wystąpił w 24 spotkaniach, zdobył w nich 4 gole i zanotował 3 asysty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
Mr T - 20.08.2020 / 09:55, *.mm.pl

Redakcjo. Transfer ogloszony a tu cisza.

odpowiedz
Idź - 20.08.2020 / 05:05, *.197.79

Idź i nie wracaj.

odpowiedz
Mo(L) o - 20.08.2020 / 00:34, *.as13285.net

Novik, czas na Ciebie.....

odpowiedz
adz - 19.08.2020 / 23:14, *.jmdi.pl

tchórzliwość lub brak zaangażowania - nie pasował

odpowiedz
tekken (L) - 19.08.2020 / 20:26, *.chello.pl

Szkoda go, bo to dobry zawodnik jest tylko nie umieli go ustawić odpowiednio.

odpowiedz
Leny - 19.08.2020 / 21:06, *.chello.pl

@tekken (L):
rodzice w życiu?

odpowiedz
tekken (L) - 20.08.2020 / 07:32, *.chello.pl

@Leny: wszystko z głową ok?

odpowiedz
aa - 19.08.2020 / 18:35, *.as13285.net

Powodzenia, statystyk nie ma zlych!

odpowiedz
PLK - 20.08.2020 / 01:06, *.cyfrowypolsat.pl

@aa: i tu z Tobą się zgodzę.. Wielu narzeka ale statystyki są niezłe... Kto wie, gdyby nie kontuzje...

odpowiedz
G(L)ory! - 19.08.2020 / 14:26, *.6.251

Kolejny z tych, którym coś poszło nie tak. Głowa, zdrowie a może po prostu mu się nie chciało. Pewnie tylko w klubie wiedzą. Jedno jest pewne nikt nie będzie po nim płakał.

odpowiedz
Kibolek - 19.08.2020 / 10:23, *.cyfrowypolsat.pl

Po transferach przychodzących byłem odziwo zadowolony , PO TYM TRANSFERZE WYCHODZĄCYM BĘDĘ W NIEBIE

odpowiedz
Hiszpan - 18.08.2020 / 21:54, *.telnaptelecom.pl

Mega kozak transfer. Najlepszy w tym okienku. Cudowne info. Największy nieudacznik w historii Legii.

odpowiedz
Lopez - 18.08.2020 / 22:05, *.tpnet.pl

@Hiszpan: a Żyro i Kucharczyk? Zapomniałeś o dwóch największych drewnach...?

odpowiedz
StefQ - 18.08.2020 / 22:08, *.orange.pl

@Lopez: Chłopie porównujesz Kucharczyka do tego nieudacznika? On nie zasłguje by Kucharczykowi buty czyścić

odpowiedz
Lopez - 18.08.2020 / 22:36, *.tpnet.pl

@StefQ: na typa mówi się Fatalczyk i to nie bez przyczyny... przez lata nie było za niego żadnej oferty bo nikt takiego drewna nie chciał mieć w zespole

odpowiedz
Tomek Mokotów - 19.08.2020 / 09:22, *.play-internet.pl

@Lopez:

Czyli ostatnich 8 trenerów w Legii na czele z Czerczesowem to idioci skoro u każdego Kucharczyk grał i to sporo...

Zostań trenerem, ty geniusz jesteś, niedoceniany intelekt, rewelacja.

odpowiedz
Kibo(L) - 19.08.2020 / 10:54, *.centertel.pl

@Lopez:
Masz jakieś lęki z tym Kucharczykiem , jakoś cie skrzywdził??? Na jego pożegnanie cały stadion krzyczał Kuchy King .... gdzie wtedy byłeś u rodziny w poznaniu czy na stadionie i tylko strach nie pozwolił krzyczeć fatalczyk czy jakoś tak

odpowiedz
Kibolek - 19.08.2020 / 12:38, *.cyfrowypolsat.pl

@Lopez: Ale wyjdź już z talerza bo cię frytki napierdziela . Michał Kucharczyk to strzelał dla LEGII najważniejsze bramki . A ty zrobiłeś coś pożytecznego w życiu czym mógł byś się szczycić wątpię hejterku.

odpowiedz
Lopez - 19.08.2020 / 17:02, *.tpnet.pl

@Kibolek : czy wy macie taką krótką pamięć? Jak zostało ogłoszone jego odejście to zapanowała większa radość niż po niejednym mistrzostwie, to drewno regularnie grało fatalnie i podejrzewam że Pogoń go pogoni z klubu po jednym sezonie tak jak Ural i wyląduje gdzieś w czwartej lidze.

odpowiedz
autor - 19.08.2020 / 17:07, *.vectranet.pl

@Lopez: wez juz nie wachaj tego kleju, bo bredzisz

odpowiedz
antek - 19.08.2020 / 19:21, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Marjan Antalowić , chociaż inna pozycja na boisku turcy go w..........ą po miesiącu

odpowiedz
Obserwator (L) - 19.08.2020 / 23:12, *.centertel.pl

@Lopez:
A ty gdzie wylądujesz, w której lidze ??? Miałeś kiedyś piłkę przy nodze geniuszu ... Czy tylko FIFA na kompie i podawanie piłek na WF ... cieszyłeś się z odejście Kuchego więcej niż z mistrzostwa to wypad z tej strony .... pseudo kibicu

odpowiedz
wawerr - 20.08.2020 / 10:54, *.tpnet.pl

@Obserwator (L): co mecz go pewne bluzgałeś i wysyłałeś w Bieszczady po kolejnym niecelnym i nieudanym zagraniu a teraz patrzysz na statystyki i jednak stwierdzasz że był dobry? poziom naszej Ekstraklapy jest jaki jest ze względu ze takie drewna nie są eliminowane z piłki na etapie młodzieżowym tylko dopuszczane do gry w dorosłej piłce i dopiero wtedy się zauważa jaki jeden czy drugi jest fatalny

odpowiedz
Obserwator (L) - 20.08.2020 / 20:36, *.centertel.pl

@wawerr:
Mnie nauczono na podwórku bluzgać na tych z poznania krakowa łodzi bialegostoku i innych wiosek nie obrażam kogoś kto nosi koszulkę z (L) na piersi.... jedyny wyjątek chorzysta kaczorowski .... są poprostu jakieś zasady ...

odpowiedz
Plaskacz - 18.08.2020 / 21:37, *.chello.pl

I bardzo dobrze. Żagnam be żalu.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 18.08.2020 / 20:04, *.plus.pl

oby się spełniło...

odpowiedz
Lopez - 18.08.2020 / 19:52, *.tpnet.pl

Novikovas wybrał zły numer na koszulce bo nr 18 nosił wcześniej Fatalczyk-Kucharczyk i automatycznie Novikovas zakładając tą koszulkę tracił swoje umiejętności

odpowiedz
Marce(L) - 18.08.2020 / 20:31, *.centertel.pl

@Lopez:
Kucharczyka obrażali w poznaniu krakowie , łodzi i ch... wie gdzie jeszcze nie stawiaj się na równi z tymi co mają kompleksy Stolicy i nie obrażaj kogoś kto gra dla Klubu Legia .... żenada

odpowiedz
Lopez - 18.08.2020 / 20:51, *.tpnet.pl

@Marce(L): na fatalną grę tego drewniaka nie dało się patrzeć przez lata, ta oferma powinna być poginiona z klubu po pierwszym jego sezonie, przez lata nie wpłynęła za niego ŻADNA oferta bo był taki słaby i tyle w temacie.

odpowiedz
P. - 18.08.2020 / 20:58, *.play-internet.pl

@Lopez: Amen!

odpowiedz
Marce(L) - 18.08.2020 / 21:40, *.centertel.pl

@Lopez:
Ten drewniak jak go nazywasz był pierwszym wyborem Berga Skorży Urbana Czerczesowa Jozaka Magiery i tego Albańczyka przypadek??? Czy poprostu oni wszyscy gamonie a ty geniusz ??? Wszystko do sprawdzenia w statystykach .... jeszcze jedno zobacz na YouTube komu zawdzięczamy finał Pucharu Polski po meczu z Górnikiem Zabrze i kogo gol dał awans Legii do LM w 2016 roku ???

odpowiedz
StefQ - 18.08.2020 / 22:34, *.orange.pl

@Marce(L): Grał w Legii 10 lat, wystąpił w 349 meczach, strzelił 71 goli i miał 58 asyst. Występował u wszystkich trenerów w tym czasie. Ale czym to wszystko jest w porównaniu do opinii speca jakim jest Lopez. Całe szczęście wyjaśnił nam jak słabym jest on piłkarzem i jak słabych trenerów miała Legia przez te 10 lat.

PS. KUCHY KING!!! I nie ważne jak oceniasz jego grę, ale za 10 lat spędzonych w L chłopakowi z Warszawy, z L w sercu należy się wielki szacunek!!

odpowiedz
Marce(L) - 18.08.2020 / 22:41, *.centertel.pl

@StefQ:
110% racji i to wszystko

odpowiedz
hajdukL - 18.08.2020 / 18:35, *.77.242

Cieszę się, że tak ładnie Vuko i klub rozegrali Novikovasa. Bez afer, zsyłania do rezerw itp. Żegnam pijaczynę bez cienia żalu.

odpowiedz
zaba285 - 18.08.2020 / 18:35, *.116.118

kolejne wzmocnienie :)

odpowiedz
Zgred - 18.08.2020 / 17:54, *.as43234.net

Jeszcze Kante niech odejdzie

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 18:23, *.207.72

@Zgred: ...a w ataku za niego zagrasz Ty. Bo pewnie masz legijne DNA.

odpowiedz
Tommy - 18.08.2020 / 21:54, *.t-mobile.pl

@Jerry hahahahaha ????????????

odpowiedz
Arek - 18.08.2020 / 17:53, *.master.pl

Niech ze sobą zabierze tego, który go tu ściągnął !!!

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 17:00, *.227.22

Szkoda, że w Legii nie udało mu się grać na miarę oczekiwań. Powodzenia w Turcji.

odpowiedz
Kwas70 - 18.08.2020 / 16:56, *.oktv.se

Wladeczek maciore otwiera

odpowiedz
FIROZS - 18.08.2020 / 16:30, *.02.net

Dobry ruch, brawo.

Ps
Powodzonka Arvydas

odpowiedz
eN - 18.08.2020 / 15:55, *.197.222

I dobrze nigdy go nie lubiłem.

odpowiedz
Kibo(L) - 18.08.2020 / 20:45, *.centertel.pl

@eN:
On pewnie ciebie też nie lubił ...
... i pewnie nie spał po nocach z powodu twojego podejścia do niego

odpowiedz
WojtasBB - 18.08.2020 / 15:37, *.mm.pl

Bardzo dobra informacja. W Legii przez cały sezon niewiele pokazał. Najczęściej najsłabszy i najbardziej irytujący na boisku...

odpowiedz
Misiek75 - 18.08.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

Po obecnych wzmocnieniach, w sumie dobra decyzja, dlatego że niewiele przydał się w drużynie i te kontuzje. Niestety w Legii nie grał już tak jak w Jadze, tu trzeba dawać z siebie maksimum, może próbował ale niestety nie wyszło. Dobry ruch żeby odszedł i żeby jeszcze na nim zarobić

odpowiedz
Warszawiak1234 - 18.08.2020 / 15:15, *.chello.pl

Szkoda. Liczylem ze cos w Legii pokaze. Niestety....jak wielu przed nim. Nie dal rady.

odpowiedz
Bie(L)any - 18.08.2020 / 14:19, *.centertel.pl

Super następne wzmocnienie
Koniec człapania i gry na alibi, albo kontuzje.... Pokazał 20% tego co grał u wieśniaków z Białorusi... Gra z (L) na piersi poprostu go przerosła

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.08.2020 / 14:06, *.214.250

ale sie opije ...... hihihiiii !!!!

odpowiedz
Ignac - 18.08.2020 / 14:04, *.t-mobile.pl

W sumie to bez żalu

odpowiedz
dejne3 - 18.08.2020 / 14:01, *.199.66

Niestety nie spełnił oczekiwań , podzielił losy Masłowskiego i Szwocha , dora szybka reakcja i przynajmniej się trochę kasy zwróci za niego

odpowiedz
singspiel - 18.08.2020 / 15:34, *.atman.pl

@dejne3: co za porównanie! Za Masło Legia zabuliła tyle, ile za Rado. Po Matim, który przyszedł za free, nikt się pewnie wiele nie spodziewał

odpowiedz
Javan - 18.08.2020 / 13:53, *.plus.pl

Czyli potwierdziły się przypuszczenia że to Novikovas nie zachowując zasad bezpieczeństwa przy zagrożeniu epusemiologicznym przywlókł zarazę do klubu. Nie dziwne że Mioduski i Vukovic się wkurzyli i prędko chcą się go pozbyć

odpowiedz
Szmu(L)ki - 18.08.2020 / 13:39, *.chello.pl

Piękne okno transferowe <3

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2020 / 13:33, *.play-internet.pl

Jeśli nie awansujemy do rozgrywek grupowych to większość zawodników którzy wywalczyli mistrzostwo odejdzie. To będzie całkiem nowa Legia. A sytuacja z wirusem pokazuje, że taka sytuacja może nastąpić wyjątkowo wcześnie. Nie daj Boże, że jeszcze dziś....

odpowiedz
PLBBOY - 18.08.2020 / 17:02, *.227.22

@Wolfik: buhahaha... Co za farmazon.

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 14:14, *.179.238

@PLBBOY: Oki. Poczekamy co przyniesie czas.

odpowiedz
Jerry - 18.08.2020 / 13:24, *.netfala.pl

Co za wspaniała wiadomość !!

odpowiedz
Marian - 18.08.2020 / 13:11, *.centertel.pl

Przed transferem do nas wiele osób pisało że to kocur a to ogór

odpowiedz
Ben - 18.08.2020 / 13:09, *.inetia.pl

Nareszcie !

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 18.08.2020 / 13:07, *.play-internet.pl

No i super, on do nas nie pasował.

odpowiedz
Gienek - 18.08.2020 / 13:04, *.play-internet.pl

Legia to dla niego za wysokie progi . Jeździec bez głowy.

odpowiedz
Grzegorz - 18.08.2020 / 12:56, *.skyware.pl

Brawo dobra decyzja, ciągle mu co dolega, tamten klimat go wyleczy.

odpowiedz
Typowy seba87 - 18.08.2020 / 12:54, *.play-internet.pl

Średniak z jedną nogą, jak będą za niego niezłe pieniądze to można śmiało powiedzieć, że to dobry ruch.

odpowiedz
Pusia - 18.08.2020 / 12:54, *.play-internet.pl

Jeśli go wezmą za 2 miliony ojro to pchać, jak nie to niech walczy!

odpowiedz
Pino(L) - 18.08.2020 / 13:02, *.play-internet.pl

@Pusia: wg Transfermarkt wartość 1 mln euro. Ale jak pójdzie za 500 tys euro to będzie nieźle. Ceny zawodników przez covid-19 spadają.

odpowiedz
Kiwi - 18.08.2020 / 12:49, *.play-internet.pl

W końcu ufff

odpowiedz
Sebo(L) - 18.08.2020 / 12:39, *.master.pl

Nie ma co się oszukiwać.W Legii nie pokazawł w zasadzie nic z czego był znany w Jagielloni czyli niezła kiwka,dobry przegląd pola,celne podania i niezły strzał z dystansu. W barwach "Wojskowych" zaprezentował ledwie mały ułamek swoich umiejętności. Po bardzo przeciętnych występach w Legii trudno oczekiwać aby jego notowania stały wysoko w zespole Mistrza Polski. Legii potrzebni są prawdziwi "kozacy" a nie piłkarze,których przytłacza gra w jej barwach.

odpowiedz
Olaf - 18.08.2020 / 15:21, *.vectranet.pl

@Sebo(L): o tak, totalna porażka - najgorzej, że umysłowo nie dał sobie rady - kiwał się sam z sobą a potem pierdziu- walił nad poprzeczkę : O

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 18.08.2020 / 12:34, *.52.138

Czyli już przesądzone, że przechodzi do nas Yaya Banana?

odpowiedz
Afro - 18.08.2020 / 15:40, *.chello.pl

@wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę: tak, pewne info. Oraz Armando Sadiku

odpowiedz
Bajer - 18.08.2020 / 16:20, *.tpnet.pl

@wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę: przechodzi do nas Yaya Truskawa, Banana aktualnie za drogi

odpowiedz
OLED 96 cali - 18.08.2020 / 12:22, *.chello.pl

Szkoda, W formie mógł wykręcać niezłe liczby.

odpowiedz
Pawciu - 18.08.2020 / 12:21, *.net.pl

W Jagielloni błyszczal, w Legii co najwyzej średniak z lekkimi przebłyskami.

odpowiedz
Bocian - 18.08.2020 / 12:18, *.plus.pl

No i git

odpowiedz
atmosferic - 18.08.2020 / 12:17, *.orange.pl

Wreszcie. Gosciu nie spelnil kompletnie oczekiwan. Totalne fiasko. Jak nie kontuzje to wchodzil i gral piach. Ze dwoch skrzydlowych by tej Legii sie przydalo.

odpowiedz