REKLAMA

Mecz z Linfield FC odbędzie się

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa informuje, że otrzymała oficjalne potwierdzenie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, że mecz pierwszej rundy kwalifikacyjnej UEFA Champions League przeciwko Linfield FC może zostać rozegrany.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Endriu - 18.08.2020 / 17:23, *.centertel.pl

Wiem, ze nie ma co "dociekać", który z Zawodników ma k-wirusa tylko życzyć Mu zdrowia oraz trzymać kciuki za Pozostałych by byli zdrowi jednak prawdopodobnie jest to jeden z niezgłoszonych do 1 rundy Graczy:
W.Muzyk, M.Vesović, B.Kapustka, P.Pyrdoł, A.Novikovas, V.Sanogo

odpowiedz
(L) jak Legia - 18.08.2020 / 22:28, *.plus.pl

@Endriu: podobno juranowić (na sport. Pl tak pisali)

odpowiedz
Marcin - 18.08.2020 / 16:04, *.t-mobile.pl

JA DAŁEM W STS dokladny wynik 5 DO 1 ZA 2 zlote i 5 do 0 za 3 zlote

odpowiedz
Węgier - 18.08.2020 / 16:18, *.chello.pl

@Marcin: Ale z Ciebie kot, szacun :)

odpowiedz
Kozioł - 18.08.2020 / 17:21, *.centertel.pl

@Marcin:
No kto bogatemu zabroni...????

odpowiedz
Czaro - 18.08.2020 / 15:13, *.vectranet.pl

César Joel Valencia Castillo – ekwadorski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Legia Warszawa Wikipedia

odpowiedz
farmazon - 18.08.2020 / 15:24, *.135.90

@Czaro: Farmazony walisz. Sprawdzone!! Nic takiego niema na wikipedii!!

odpowiedz
Pantera - 18.08.2020 / 14:56, *.ostnet.pl

Nie chciał bym być w skórze tej osoby która by nie pozwoliła grać
I
I__

odpowiedz
Adam - 18.08.2020 / 15:59, *.play-internet.pl

@Pantera : ta, nic by się stało. Może tylko szczekanie w internecie.

odpowiedz
Mądral 0,7 - 18.08.2020 / 13:51, *.246.2

handicup 0:2 //02 linfield , Legia pyknie 2-0 zera i kuponik siedzi

odpowiedz
mrdn - 18.08.2020 / 15:06, *.29.34

@Mądral 0,7: wynik będzie 3:0.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 18.08.2020 / 16:38, *.246.2

@mrdn: niech bedzie 3-1

odpowiedz
bie/L/sko - 18.08.2020 / 13:47, *.master.pl

No to na razie 1 : 0. Dla LEGII

odpowiedz
Pawciu - 18.08.2020 / 13:45, *.net.pl

Jak by Pinkas nie pozwolil to by chyba zostal grabarzem polskiej pilki...

odpowiedz