Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Karbownik blisko Napoli

źródło: weszlo.com

Informacje o tym, że Napoli SC jest zainteresowane pozyskaniem Michała Karbownika pojawiły się już na początku czerwca. Dziś weszlo.com poinformowało, że włoski klub jest coraz bliższy zakontraktowania zawodnika Legii. "Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że tylko nieoczekiwany zwrot akcji mógłby sprawić, że 19-latek nie trafi do klubu, w którym występują aktualnie Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik." - informuje serwis.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
123 - 21.08.2020 / 15:14, *.chello.pl

Żeby nie bylo tak jak z Piatkiem.
Kupia za grosze a sprzedadza z kilkukrotnym przebiciem.
Trzeba sie zaczac cenic. Bogatsze kluby tylko zeruja na nas.

odpowiedz
gdzie?!!1 - 21.08.2020 / 13:14, *.101.235

NIE ŻARTUJCIE Z TYM NAPOLI

odpowiedz
FC Sławno - 20.08.2020 / 21:47, *.52.138

nie tylko oni występują w Napoli, jest jeszcze młody, polski bramkarz z nad morza!

odpowiedz
Radom L - 20.08.2020 / 12:57, *.plus.pl

Z dużej chmury mamy deszcz.
Skończy w Dolcanie Ząbki

odpowiedz
Borek - 20.08.2020 / 18:59, *.tpnet.pl

@Radom L: Ale Dolcan to Ty szanuj

odpowiedz
Bródno - 21.08.2020 / 10:04, *.chello.pl

@Radom L: byle nie w Radomiu

odpowiedz
weszlossie - 20.08.2020 / 12:57, *.centertel.pl

juz nie barcwelona xddd ,weszło ma deal z piekarskim wiec bajki beda pisac srednio co 2 tyg

odpowiedz
znajca - 20.08.2020 / 12:14, *.com.pl

Nigdzie nie pójdzie, a tym bardziej nie do Napoli. Nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci słynnego 10 milionów plus za faceta bez jasno określonej pozycji na boisku, którego umiejętności wcale nie są wyższe od półamatorów z Irlandii.

odpowiedz
Daniel - 22.08.2020 / 21:00, *.play-internet.pl

Masz rację on jest naprawdę słaby. Zajebiscie przereklamowany.. Typowe dziecko

odpowiedz
Kibol - 20.08.2020 / 11:41, *.chello.pl

Jak za 8m€ to spoko

odpowiedz
Kris - 20.08.2020 / 07:23, *.vectranet.pl

W meczu komentatorzy na pewności mówili że zostanie.

odpowiedz
singspiel - 20.08.2020 / 10:01, *.centertel.pl

@Kris: czyli jest spora szansa, że wyjedzie

odpowiedz
Darek - 20.08.2020 / 07:03, *.t-ipconnect.de

Szkoda chlopaka.Mógł by jeszcze pograć z rok.Chciałbym go zobaczyć na jego nominalnej pozycji.A tak to taka zapchaj dziura.Gdzie nie ma kto grać tam go wystawiają.Pewnie sprzedadzą go za jakieś 7 milionów euro plus bonusy.A jak podpisze kontrakt z Napoli od razu bedzie miał klauzulę 20 milionów euro.Niby tylu chętnych na niego a nie potrafimy postawić zaporowej ceny na którą chętni i tak by się znaleźli.
Ciekawe co dalej?Karbownika sprzedadzą,Juranović ma koronawirusa i niby co mamy grać Stolarskim na prawej obronie?I jeszcze Wieteską w środku i można oddać mecz walkowerem bedzie mniejszy wstyd.

odpowiedz
GrzeLeg - 20.08.2020 / 05:02, *.197.79

Szkoda, szkoda. Fajnie się ogląda młodego dzika.

odpowiedz
Kalarepa - 19.08.2020 / 23:29, *.play-internet.pl

Juz byl taki jeden, co niejeden tutaj krzyczal, ze moze pojsc za min 10 mln € i do do Atletico! Imie jego Jakub. Dziekuje i tylevw temacie Karbownika i waszych oczekiwan.

odpowiedz
Grzegorz777777 - 19.08.2020 / 21:55, *.chello.pl

Sprzedać i zapomnieć.
Aż taki super to nie jest.
Juranovic go wciągnie nosem

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 22:42, *.play-internet.pl

@Grzegorz777777: Juranović już wciągnął. Ale nie Michała, tylko co innego. I tyle z całego wywodu.

odpowiedz
ave_CWKS - 19.08.2020 / 21:09, *.surfer.at

dorzucic Vuko i 10 pilek!

odpowiedz
Wojtas - 19.08.2020 / 21:04, *.101.41

Good lock

odpowiedz
I co i co? Jajco - piosenka z radia - 19.08.2020 / 20:42, *.chello.pl

A co z Milikiem?

odpowiedz
Taki Jeden - 19.08.2020 / 20:11, *.t-mobile.pl

Michał, weź nie świruj i zostań z nami chociaż jeszcze na kolejny sezon...

odpowiedz
grzesiek - 19.08.2020 / 19:26, *.centertel.pl

Transfer jak najbardziej tak ale dopiero po kwalofikacjach do LE...

odpowiedz
Mr T - 20.08.2020 / 09:28, *.mm.pl

@grzesiek: Dokładnie

odpowiedz
Bemowo L - 19.08.2020 / 18:55, *.plus.pl

Minimum 10 mln Euro i to netto dla klubu po opłaceniu wszystkich darmozjadów

odpowiedz
pierdoletić - 19.08.2020 / 18:13, *.centertel.pl

Zrobili z niezle zapowiadajacego sie pomocnika, zapchajdziure na lewej obronie - za pomocnika wzieliby z 350 mln, a za obronce wezma z polowe tej ceny. Tak to wlasnie dzialaja polskie trenerzyny.

odpowiedz
VukoWON - 19.08.2020 / 18:56, *.plus.pl

@pierdoletić:
vuko to nie trener to góra nauczyciel WF

odpowiedz
kieui - 19.08.2020 / 18:59, *.inetia.pl

@pierdoletić: nie idzie zrozumieć, może w przyszłym roku w końcu na taka gigantyczna kwotę pójdzie transfer ale tylko płakać ze Polska może pomarzyć o takich transferach. Oby pracował w treningu i mierzył wysoko, kiedyś za czasów kiedy grał Kucharski czy inni to by go mogli oddać za siatkę piłek , tylko czekać czy zapracuje caly sztab transferowy na prawdziwy transfer, bo i po co grać jak by miał tam miał być na ławce czy na trybunach, u nas chyba nie gorsze areny.

odpowiedz
Trampek - 19.08.2020 / 19:09, *.net.pl

@VukoWON: Powinieneś dodać,że maksymalnie w klasach .... 1--4 Szkoły Podstawowej .

odpowiedz
Ikainiuk - 19.08.2020 / 17:51, *.inetia.pl

Trudna decyzja, talentów w Warszawie, Mazowszu, w Polsce.. na całym świecie z resztą nie brakuje. Sam zawodnik jeżeli jest gotowy i świadomy powinien podjąć decyzję, myślę że to kluczowe, ponieważ koniec końców on ubiera koszulkę klubową, nie agenci, prezesi czy inni pośrednicy. Pieniądze pieniędzmi jednak zawsze rozwój zawodnika, który przymierzany jest do kadry powinien być najwazniejszy, jeżeli Legia jest dobrym miejscem futbolu światowy na prawdę tu zaistniał czemu by zmieniać, z drugiej strony wielu piłkarzy wracało na narodowy jako jak by lepsi z zagranicy, ale któż może wiedzieć czy zostając i trenując w kraju sportowiec dał by więcej czy mniej reprze. takie jest moje zdanie, jak mawia klasyk "piłka jest okrągła.. "

odpowiedz
Adam - 19.08.2020 / 19:58, *.chello.pl

@Ikainiuk: zakłada koszulkę

odpowiedz
Pacan - 19.08.2020 / 21:54, *.tpnet.pl

@Adam: lub ubiera się w nią ;)

odpowiedz
atmosferic - 19.08.2020 / 16:06, *.orange.pl

Zrobili z niezle zapowiadajacego sie pomocnika, zapchajdziure na lewej obronie - za pomocnika wzieliby z 15 mln, a za obronce wezma z polowe tej ceny. Tak to wlasnie dzialaja polskie trenerzyny.

odpowiedz
Kuba - 19.08.2020 / 15:55, *.t-mobile.pl

O nie! Zamykać okno transferowe, puki nie podkupili Michała!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.08.2020 / 15:47, *.chello.pl

Zagłębie sprzedało Białka, Pogoń - Buksę, Śląsk - Płachetę, my - Niezgodę, Majeckiego i Karbownika, jaki sens ma istnienie Ekstraklasy? Oddajemy za drobne, talenty, które mogłyby świecić w naszych klubach, grających w poważnych rozgrywkach. Teraz naściągamy trzecioligowych Hiszpanów i Jugoli, po czym ze zdziwieniem skonstatujemy, że są lepsi niż Polacy. Słuszną drogą idzie nasza piłka....

odpowiedz
qq(L)esko - 19.08.2020 / 15:55, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: powinniśmy grać Polakami-juniorami, serio - jaka różnica? przynajmniej chłopaki będą sie rozwijać

odpowiedz
Balde - 19.08.2020 / 17:05, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony:
Nie wiem czy wiesz ale transfery tych młodych to ok 1/3 budżetu owych klubów. Nikogo nie stać na odrzucenie takich ofert. Trzeba się tylko cieszyć, że odchodzą za co raz to wyższe kwoty i modlić się aby tam się sprawdzili.

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 22:41, *.play-internet.pl

@Balde: I takie myślenie powoduje, iż nasza liga zajmuje 32 miejsce w Europie, a wkrótce będziemy odpadać w eliminacjach do eliminacji. Parcie na szkło różnej maści prezesów jest tak duże, że potrafimy sprzedać czołowego zawodnika w przerwie pomiędzy dwumeczem (pamiętna sprzedaż Valencji przez Gliwice). Jak mamy zarobić poważne pieniądze za zawodnika skoro grają tylko w owej 32 lidze? A chłopaki wyjeżdżają i najczęściej przepadają bo nie mają szans na rywalizację z rówieśnikami wychowanymi w innej mentalności.

To się nie skończy, dopóki nie będzie poważnych inwestorów. A takich nie będzie, bo nie gramy w Europie. Błędne koło.

odpowiedz
dejne3 - 20.08.2020 / 07:21, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: W jakich poważnych rozgrywkach ,co roku dwumecz, baty i zostają marzenia za rok. Ile polskie kluby zdobywają punktów w rankingu uefa ,jeszcze Legia coś punktuje ,kiedy ostatnio graliśmy w LM ,czy chociażby w LE ,na arenie międzynarodowej klubowej piłki. To już są lata świetlne, mamy stadiony nie ma wyników,zobaczymy co pokażą pozostali pucharowicze ,mecz i odjazd do szatni .Taki mamy klimat ,żeby sprzedawać za grubą kasę trzeba grać co roku chociaż w grupie LE ,nic innego pozostaje tylko e-klapa Legia Mistrz

odpowiedz
Balde - 20.08.2020 / 13:27, *.centertel.pl

@Wolfik:
Pierwsza pawda jest taka, że w obecnej chwili nikt więcej za młodzika z naszej ligi nie da. Głównym powodem jest to jak mało z nich sprawdza się na zachodzie (problem w szkoleniu i mentalności).
Druga, może trochę brutalna, to odpowiedź czy jeszcze jeden sezon Karbo w Legii zaplsuje dla Legii. Moim zdaniem dużo więcej zyskać może sam Karbownik, bo okrzepnie, nabierze doświadczenia w obronie. Sama Legia jednak więcej ryzykuje niż zyskuje. Karbo na razie nie zbawi klubu, nie zapewni kilku punktów ekstra. Druzyna zapewniła sobie fajnych następców na obie strony obrony a Michał ostatnio lekko dołuje.

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2020 / 21:43, *.play-internet.pl

@Balde: Zatem Kolego w dużej mierze się ze sobą zgadzamy. Zdaję sobie sprawę z faktu, że jeśli pojawi się dobra oferta to nie jesteśmy w stanie jej przebić. Jak również z tego, że dla samego zawodnika taki wyjazd jest koniecznością. Ale to musi być robione z głową. Bo w tej chwili z klubów wypychani są (nieraz na siłę!) młodzi zawodnicy którzy nie mają szans na przebicie się do składów klubów zachodnich. Taki Białek na przykład już został przez Lubin sprzedany (albo Płacheta) bo parcie na szkło jest ważniejsze niż ich rozwój. A potem wszyscy zdziwieni, że przepadają.

odpowiedz
Korda - 21.08.2020 / 00:47, *.centertel.pl

@Wolfik: podam przykład tego co mówisz. KAPUSTKA

odpowiedz
atmosferic - 21.08.2020 / 12:29, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Ekstraklasa sobie spokojnie poradzi bez tych pilkarzy - nie byli oni na tyle dobrzy by znacznie spadl poziom. Tak sobie wmawiamy ze to tacy wielcy pilkarze, a oni potem jada na zachod i koncza na trybunach. Bez przesady, mlody z Polski nie oznacza ze to zaraz wirtuoz. Ta liga jest zbyt smieszna by tworzyc powaznych pilkarzy. Piatek jeden zaistnial a potem znikl. Zszedl na swoj poziom, czyli przecietnosc.

odpowiedz
Tomek - 19.08.2020 / 15:40, *.plus.pl

To nieprawda to są tylko spekulacje dziennikarzy

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 19.08.2020 / 15:42, *.play-internet.pl

@Tomek: weszlo to nie sa dziennikarze

odpowiedz
xman - 19.08.2020 / 16:09, *.play-internet.pl

@Kielecki Sz.pieg: Podpisuje się pod tym oburącz, z tym osiołkiem Stanowskim na czele co rozdmuchał aferę i nie było przez to Superpucharu.

odpowiedz
Kuba - 19.08.2020 / 16:47, *.t-mobile.pl

@xman: Ale prawdopodobnie dlatego, że nie było Superpucharu, był mecz eliminacji Ligi Mistrzów (wygrany przez Legię 1-0).

odpowiedz
Szczota - 19.08.2020 / 18:33, *.plus.pl

@Kuba:.... i właśnie dlatego rudy powinien siedzieć cicho, a nie mielić jęzorem.

odpowiedz
Adam - 19.08.2020 / 20:00, *.chello.pl

@Kuba: Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

odpowiedz
Kuba - 20.08.2020 / 11:58, *.t-mobile.pl

@Adam: Wirus się nie rozniósł na wszystkich (wielu) piłkarzy, było tylko jedno zarażenie, a nie było ogniska. Boniek, odwołując mecz, prawdopodobnie stłumił chorobę w zarodku, odizolowani zostali najpierw masażysta, a później zawodnik, dzięki czemu przystąpiliśmy do eliminacji LM. Takie jest moje zdanie. Trzeba chuchać na zimne.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 16:44, *.centertel.pl

@Kuba: przecież masażysta był odizolowany wcześniej zanim rudy odwołał mecz

odpowiedz
(L) - 19.08.2020 / 15:39, *.chello.pl

Za 10 mln euro niech idzie.

odpowiedz
eLeLeL - 19.08.2020 / 15:18, *.amazonaws.com

Merda napoli

odpowiedz
Autor (R) - 19.08.2020 / 15:10, *.virginm.net

10 mln euro... to bylby przelom dla polskiej pilki... Na pewno Karbo jest warty takich pieniedzy. Jesli odejdzie za podobne pieniadze z korzyscia dla siebie to ten transfer sie broni. Ale jak ma odejsc za 7.5-8.5 mln i nie grac tam to lepsza perspektywa dla niego i dla Legii jest zatrzymac go do lata i podbic cene do ponad 10 mln a Michal jest bez zadnych watpliwosci wazna postacia w skladzie! Mam nadzieje ze Miodek juz kuma ostatnio z transferami do klubu pokazal iz ogarnal, ZE ZEBY WYJAC TRZEBA WLOZYC. To mocna wierze ze bedzie konsekwentny. A Karbo ma w perspektywie EURO 20 do rozegrania na 99% w obecnej formie co tylko podbije cene jak i zainteresowanie na rynku. Ten transfer musi byc przeprowadzony z glowa naprawde ! :)

odpowiedz
Wolfik - 19.08.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

@Autor (R): Kwot 10mln o której mówisz jest nierealna. Gdybyśmy zagrali w grupowych rozgrywkach LE (LM) i Karbo by tam się pokazał, to może. Wątpię, by w obecnej sytuacji ktoś da taką kasę za grajka z 32 ligi Europy. Chociaż oczywiście Tobie i sobie tego życzę.

odpowiedz
Autor (R) - 20.08.2020 / 11:26, *.virginm.net

@Wolfik: I wlasnie do tego bije stary. Ze jesli sami nie przelamiemy tej granicy czytaj nie postawimy zaporowej ceny za zawodnika to ta bariera nigdy nie peknie. Legia ma wszystko zeby to zrobic... Juz mnie nudzi uzywanie slowa "chciawosc", ale to jedyna mysl jaka przechodzi przez gowe kiedy mysle o polskich prezesach i dzialaczach pilkarskich na kazdym poziomie :) Fajnie zeby wkoncu pokazali ze mamy jaja i ze trzeba nas cenic i naszych pilkarzy. Przeciez przepasc w wartosci pilkarza ktory przechodzi z Polski do Wloch po podpisaniu kontraktu wypier...lalala w kosmos jakies 6 razy! I to jest juz nie dopuszczalne... inaczej ta nasza pilka za nic nie ruszy do przodu! Pozdr

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2020 / 21:49, *.play-internet.pl

@Autor (R): Żeby coś zmienić, trzeba by wpompować w naszą piłkę z 4-5 razy tyle co teraz. Tyle, że nikt z rodzimych biznesów tyle nie zainwestuje. Dlatego co roku liczymy na cud, czyli awans do rozgrywek grupowych LE lub LM. Sęk w tym, że trzeba grać tam regularnie a nie od wielkiego dzwonu. Poza tym....duże pieniądze mącą w głowach. Raz awansowaliśmy do LM i mieliśmy wszystko by odjechać innym na lata. Pamiętasz co się stało? Zaraz udziałowcy wzięli się za łby by jak najwięcej uszczknąć dla siebie. I skończyło się szybciej niz ktokolwiek się spodziewał.

odpowiedz
Andrzejjj - 19.08.2020 / 14:49, *.154.161

Legia przy sprzedaży powinna zapewnić sobie ok. 15 % zysku z następnego transferu.

odpowiedz
Władeczek - 19.08.2020 / 14:39, *.play-internet.pl

Jeśli płacą 12-13 mln euro to można sprzedać. Jak nie to nie faken i thats it!

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.08.2020 / 15:09, *.vectranet.pl

@Władeczek: za dużo maciory Władziu, stanowczo zbastuj!

odpowiedz
Siara - 19.08.2020 / 20:41, *.t-mobile.pl

@Władeczek: ja bym zarządał jeszcze maciory oraz kilka Lg 100 cali

odpowiedz
Kaktus - 19.08.2020 / 14:13, *.play-internet.pl

Niestety, ale Legii nie stać, żeby go nie sprzedawać, tym bardziej, że wpływy z dnia meczowego spadną w tym roku drastycznie

odpowiedz
Matt - 19.08.2020 / 14:06, *.tpnet.pl

Jak ma iść za dobre pieniądze to byle szybciej. Szkoda czasu na ten serial. Nie jest niezbędny, a im szybciej zaczniemy układać zespół bez niego, tym lepiej.

odpowiedz
G(L)ory! - 19.08.2020 / 14:13, *.6.251

@Matt: Rozumiem Twój punkt widzenia...ale nie mówimy o jakimś Kulenoviciu tylko o polskim graczu z talentem i potencjałem na miarę osiągnięć Lewandowskiego a na pewno Milika czy Zielińskiego. Nie spieszmy się że sprzedażą Michała bo jego wartość dla drużyny tak sportowa jak i finansowa może tylko wzrosnąć.

odpowiedz
Rafal - 19.08.2020 / 14:47, *.133.204

@Matt: Dokładnie, 100% racji

odpowiedz
Autor - 19.08.2020 / 16:01, *.centertel.pl

@G(L)ory! :

Hehe, Lewandowskiego... Co tak słabo? Toż to Ronaldo, a raczej megakrzyżówka Ronaldo 1 i 2 z dodatkiem błysku wczesnego Messiego i fantazji Ronaldinho.



odpowiedz
Ryj - 19.08.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

@Autor: Znasz jeszcze jakieś inne nazwiska w futbolu, czy tylko te wymieniane w Bravo Girl?

odpowiedz
G(L)ory! - 19.08.2020 / 14:05, *.btcentralplus.com

Dlaczego sprzedawać Michała już teraz skoro wszyscy wiemy, że w Legii ma pewny skład, gwarant kilkunastu asyst w sezonie, duże szanse na grę w europejskich pucharach, powołanie na kadrę już czeka z perspektywą pokazania się na Euro20? O ile mi wiadomo nie mamy jakieś wielkiej dziury w budżecie, która musi być zasypana natychmiast. Dlaczego nie zaczekać ze sprzedażą do następnego lata? Wartość raczej nie spadnie a byc może uda się go wytransferować za 10-12 mln...

odpowiedz
Maro - 19.08.2020 / 14:26, *.tpnet.pl

@G(L)ory! : tutaj jest więcej czynników. Sama wola zawodnika i jego menadżera. Z reprezentacja tez nie tak szybko. Są już powołania na mecze towarzystwie a karbo nie załapał się nawet na listę rezerwowa

odpowiedz
G(L)ory! - 19.08.2020 / 14:43, *.6.251

@Maro: z tego co wiem to na razie ogłoszono powołania zza granicy. Nie ma Michała jeszcze na liście z oczywistego powodu...wciąż jest w naszym k(L)ubie i mam nadzieję że tak zostanie. Przynajmniej na kolejny rok. A jeśli chodzi o wolę zawodnika to jeszcze sam sobie nie udowodnił, że jest tak dobry jak się o nim mówi. Skoro ma potencjał i talent, a bez wątpienia ma, drugi sezon potraktowałbym jako udowodnienie sobie, że tak właśnie jest, i że te 7 asyst w zeszlej kampanii to nie był jednosezonowy wyskok. Pozyjemy, zobaczymy.

odpowiedz
Olaf - 19.08.2020 / 14:46, *.vectranet.pl

@G(L)ory! : ... a może - jak Kapustka, Żyro i 100 innych - zerwie sobie wiązadła i jego cena spadnie 10 razy??
To trudno przewidzieć i - jak ma sezon życia - to na 90% należy sprzedawać za 7 mln Euro i nie patrzeć na sentymenty bo one tylko dają po plerach! Przykłądów spadków formy są tysiące, zobaczcie takiego Nagy, Novikovasa, Mączyński, Kosecki etc. - na poczatku jeszcze coś grali, potem było coraz gorzej...

I żeby nie było - ja też uważam, że Karbownik jest lepszy od nich etc. etc. ale jest tyle zjawisk nieprzewidywalnych, że nie ma co się wachać nawet sekundy jak jest dobra oferta.

odpowiedz
eLpolo - 19.08.2020 / 14:46, *.194.91

@G(L)ory! : Jak sam napisałeś , że w Legii ma pewny skład. I to jest też problemem dla trenera bo Michał będzie musiał grać nie zależnie od formy, taktyki, czy lepszego konkurenta, żeby podkręcać zainteresowanie transferowe. Napoli nie kupuje go od razu do składu, ale jak chłopak ma talent i głowę , a wydaje się że ma , to tam ma większe szanse na dużą piłkę niż u nas. Ja bardziej żałuję, że nie mogliśmy go pooglądać na innej pozycji niż LO.

odpowiedz
G(L)ory! - 20.08.2020 / 13:48, *.btcentralplus.com

@eLpolo: napisałem, że w Legii ma pewny skład, ponieważ w tej chwili uważam że umiejętnościami przewyższa swoich konkurentów w drużynie. Vuko ma raczej dylemat kogo posadzić na ławce z trójki Mladenovic, Juranovic, Slisz w zależności od tego na jakiej pozycji widzi Karbownik w danym meczu. Być może jeszcze za wcześnie wyrokować na temat jego przyszłości ale uważam, że chłopak ma pewne umiejętności, których brakuje większości pilkarzy w Ekstraklasie - przede wszystkim odwagę w podejmowaniu decyzji. Michał nie będzie musiał grać. On po prostu będzie grał bo jest dobry. Poza tym idąc Twoim tokiem myślenia. W rozpoczynającym się sezonie powinniśmy grać Miszta w bramce, Mosorem w obronie, Cielemeckim w środku pola i Włodarczykiem w ataku żeby ich promować. Niestety na razie to nie możliwe, zakładam że widziałeś jak to wyglądało w ostatnich dwóch meczach zeszłego sezonu. Karbownik mentalnie i sportowo jest zawodnikiem pierwszego skladu, ba! pierwszej 11. I tylko jakiś ogromny spadek formy może to zmienić w co akurat ja nie wierzę.

odpowiedz
Gizior - 19.08.2020 / 14:02, *.t-mobile.pl

I dobrze bo jest pod forma sprzedać wziąść kasę i niech gra Chorwat! Mosora wcielić do 1składu

odpowiedz
Joł - 19.08.2020 / 13:54, *.centertel.pl

Myślami to on juz jest gdzie indziej bo po grze widać...no i chyba u nas sie juz bardziej nie rozwinie...jak to mówią trzeba wypuścić młodego w świat..powodzenia!

odpowiedz
Marcin - 19.08.2020 / 13:39, *.151.5

Na jego miejscu bym to przemyślał 1000 razy,zadzwonił do Milika i sie zapytał dlaczego chce uciekać z Napoli.Miejsce to może i fajne,ale od uwielbienia do nienawiści to tam 1 krok.Plus te problemy ze złodziejami którzy nawet swoich piłkarzy nie oszczędzaja.Kierunek jeden z najgorszych.

odpowiedz
Misiorro - 19.08.2020 / 15:02, *.a1.hr

@Marcin: Albo zadzwonic do Zielińskiego i zapytać dlaczego przedłuża kontrakt i jak to jest być zawodnikiem, o którego pytają się wielkie europejskie kluby.
Napoli w tym sezonie dało ciała, ale zwykle walczyło o 2 miejsce w Serie A + na pewniaku przechodziło fazę grupową LM.

odpowiedz
Marcin - 19.08.2020 / 20:43, *.plus.pl

@Misiorro: Nikt o Zielińskiego tak naprawdę sie nie pyta,jakby miał chociaż 1 ofertę z tych klubów o których się pisało to już dawno by uciekł z Napoli.Pewnie przemyślał sobie to wszystko,że wyżej już nie podskoczy i zostaje w Napoli.

odpowiedz
Za wcześnie - 19.08.2020 / 13:30, *.t-mobile.pl

Jeszcze rok powinien pokopać

odpowiedz
Wariat - 19.08.2020 / 13:54, *.vectranet.pl

@Za wcześnie : Siebie w czoło, bo piłkarsko wczorajszy mecz pokazał że na tle półamatorów wygląda słabiutko

odpowiedz
[L] - 19.08.2020 / 14:49, *.elartnet.pl

@Wariat: Słusznie. Temat zbyt rozdmuchany, brać Geld i tyle.

odpowiedz
; - 19.08.2020 / 18:57, *.exponential-e.net

@Za wcześnie : PRZESADZIL

odpowiedz