Nawotka wypożyczony do ŁKS-u

Tomasz Nawotka - fot. Bodziach / Legionisci.com

23-letni obrońca Legii, Tomasz Nawotka trafił na roczne wypożyczenie do pierwszoligowego ŁKS-u Łódź. W umowie znalazła się opcja wykupu piłkarza przez Łódzki Klub Sportowy. Poprzedni sezon Nawotka spędził na wypożyczeniu do I-ligowego Zagłębia Sosnowiec - rozegrał 30 meczów i strzelił jedną bramkę.

REKLAMA

Nawotka trafił do Legii w trakcie sezonu 2014/15. Z Łazienkowskiej wypożyczany był kolejno do Zagłębia Sosnowiec (2017/18), słowackiego Zemplina Michalovce (runda jesienna sezonu 2018/19), ponownie Zagłębia (runda wiosenna 2018/19 i kolejny sezon), a teraz do ŁKS-u. W barwach Legii występował m.in. w III-ligowych rezerwach (29 meczów i 8 bramek w sezonie 2016/17) oraz Młodzieżowej Lidze Mistrzów (6 spotkań).


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.