Arvydas Novikovas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Novikovas piłkarzem BB Erzurumspor

Woytek, źródło: Legia.com

Arvydas Novikovas nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa. Litwin pomyślnie przeszedł testy medyczne w Erzurum i podpisał kontakt z beniaminkiem tureckiej Super Lig BB Erzurumspor. Novikovas trafił na Łazienkowską latem ubiegłego roku. W sezonie 2019/20 na 50 rozegranych przez "Wojskowych" spotkań pomocnik pojawił się na murawie 24 razy (17 razy w Ekstraklasie, 2 Puchar Polski, 5 europejskie puchary). W tym czasie strzelił 4 gole i zanotował 3 asysty. Ostatni raz zagrał 8 marca, a następnie zmagał się z nawracającym urazem.
Umowa Novikovasa z Legią obowiązywała jeszcze przez dwa lata.

Statystyki Arvydasa Novikovasa w Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
magister - 22.08.2020 / 09:20, *.play-internet.pl

Toż to AZJA - wschód Turcji

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.08.2020 / 15:56, *.play-internet.pl

@magister : czyli znowu Bialystok.

odpowiedz
Rado - 21.08.2020 / 10:35, *.play-internet.pl

Raczej bez żalu

odpowiedz
dezet - 21.08.2020 / 10:19, *.chello.pl

ufff

odpowiedz
tekken (L) - 21.08.2020 / 09:43, *.chello.pl

Systemu rotacyjnego ciąg dalszy. Szkoda .

odpowiedz
Lolo Ferrari - 21.08.2020 / 09:31, *.riz.pl

egnaj legendo, która jak reszta legionistów bawi sie co weekend w klubie Sen nad Wisla...

odpowiedz
K(L)akier - 21.08.2020 / 09:19, *.inetia.pl

Sprzedac kontuzjowanego zawodnika i jeszcze nie stracic to jest wyczyn ...

odpowiedz
grzesiek - 21.08.2020 / 09:19, *.centertel.pl

Coz. Nie udalo mu sie w Legii ale powodzenia

odpowiedz
Jano - 21.08.2020 / 09:19, *.orange.pl

A ja mam mieszane uczucia bo pewnie Legia kupy kasy na nim nie zarobiła a piłkarz miał potencjał,bo że grać potrafi to chyba nie tajemnica,choć w Legii tego za bardzo nie pokazywał.

odpowiedz
Lopez - 21.08.2020 / 16:59, *.centertel.pl

@Jano: wybrał nr 18 po fatalnym i zakładając koszulkę z tym numerem nagle tracił swój potencjał, odbierało mu umiejętności

odpowiedz
Kris - 21.08.2020 / 09:09, *.vectranet.pl

A co z transferem Richarda?

odpowiedz
Heniu - 21.08.2020 / 09:08, *.virginm.net

"Dariusz Mioduski: Sprzedając zawodnika do silniejszego klubu za trochę mniejsze pieniądze można zastrzec w umowie procent od następnego transferu. To można później odrobić albo zarobić jeszcze więcej. Zmniejsza się ryzyko, że sobie nie poradzi. Wszyscy będą wygrani, tylko potrzeba cierpliwości. A u nas niestety kluby tej cierpliwości nie mają. Przez presję, żeby już dziś zarabiać jak najwięcej. Agenci też chcą dostać jak najwięcej już teraz. Zresztą często rodzice i sami zawodnicy podobnie. Choć myślę, że to się zaczyna zmieniać."

I tu nasz prezes rozmienia sie na drobne... Bo wydaje mu sie ze goruje nad reszta ligi... ze trzyma ich za morde ze ma hajs itd... Ale sam jest ofiara silniejszych i bogatszych klubow z europy! I sam jest chciwy... Wykaz sie przy sprzedazy Karbownika panie prezesie... Zarob na nim 10mln + bonusy i pokaz ze jesttes filantropem i naprawde przelamujesz bariery! A nie wciskasz biedniejszym kit zeby Tobie szli na reke... polskie piekelko heee

odpowiedz
Heniu - 21.08.2020 / 10:38, *.virginm.net

Polecam caly artykul :

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/legia-warszawa/ekstraklasa-dariusz-mioduski-rynek-wewnetrzny-trzeba-rozwijac-l-legia-warszawa/wsz9f9t

odpowiedz
Co za kot - 21.08.2020 / 08:54, *.vectranet.pl

Puścić takiego ,gracza. ,ogor kocur wymiata ,szok i przerazenie

odpowiedz
TopCwks - 21.08.2020 / 07:22, *.play-internet.pl

W sina dal
W sina dal.......
DOBRZE!!!

odpowiedz
Dexter - 21.08.2020 / 05:49, *.centertel.pl

A co z innym zapomnianym skrzydłowym Dominik Nagy?

odpowiedz
Darek - 21.08.2020 / 06:34, *.t-ipconnect.de

@Dexter: Zesłany do rezerw.Leń się z niego zrobił i obibok a tacy u Vukovicia nie będą w pierwszy zespole.Może sobie szukać nowego klubu.

odpowiedz
Ben - 21.08.2020 / 00:21, *.chello.pl

Ależ on ma kinol wielki, GIGANT!

odpowiedz
... - 21.08.2020 / 00:35, *.t-mobile.pl

@Ben: większy ma tylko kłamca z legijnym DNA !!

odpowiedz
Cyniu - 21.08.2020 / 08:09, *.t-mobile.pl

@...: Giga kinol, kopyto też pewnie jak Jarek Bako.

odpowiedz
Elo - 20.08.2020 / 23:52, *.interkam.pl

I cyk piwerko za taką wiadomość

odpowiedz
Włodeczek - 20.08.2020 / 23:56, *.master.pl

@Elo:faken gdyby jeszcze pinokio odszedł to trzy maciory wjeżdżają na stół !!

odpowiedz
Rafa(L)81 - 20.08.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

I to jest wzmocnienie :)

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.08.2020 / 22:09, *.214.250

yes yes yes !!!!!!

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

Wypada życzyć powodzenia. Nie on pierwszy i pewnie nie ostatni "odbił się" od Legii. Na polskie warunki piłkarz niezły. Czegoś zabrakło.

odpowiedz
L Kibic L - 21.08.2020 / 07:47, *.chello.pl

@Wolfik: Zabrakło walki. Od pierwszego meczu odpuszczał piłki po stracie, nie mówiąc o dojściu do niej. Chłopakowi nie chciało się biegać.

odpowiedz
znajca - 21.08.2020 / 09:36, *.com.pl

@L Kibic L:
Obserwując go na boisku w koszulce Legii, odnosiłem całkiem inne wrażenie: biegał sporo, ale bez sensu. Sprawiał wrażenie, że ciągle walczył sam se sobą, a właściwie ze swoją nie najmocniejszą psychiką. Na siłę próbował udowodnić, że w pełni zasłużył na awans z prowincjonalnego klubu do Legii i jest lepszy od stanu faktycznego. Niestety, przerosła go presją, którą sam sobie narzucił. Stąd masa strat i nieudanych wyborów. Co nie zmienia faktu, że życzę chłopinie powodzenia i więcej... luzu.

odpowiedz
Władeczek - 20.08.2020 / 21:39, *.play-internet.pl

Odpaliłem maciore ze szczęścia faken.

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 21:46, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Na zdrowie...
Ps. Czy w Urzędzie Patentowym RP zastrzegłeś #faken & #maciora ?

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.08.2020 / 22:09, *.vectranet.pl

@Władeczek: Władziu aby do soboty odpuściła bo następny mecz nas czeka. W takim napiętym kalendarzu to namęczysz się chłopie faken :)

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 21:06, *.t-mobile.pl

Do Novikovasa podpływa krokodyl:
- Biorą?
- Nie
- To olej ryby, chodź sie wykąpać!

odpowiedz
Darek - 20.08.2020 / 21:05, *.t-ipconnect.de

Widocznie w klubie uznano,że marny z niego pożytek.Ciekawe kto za niego?

odpowiedz
t - 20.08.2020 / 20:54, *.tpnet.pl

Niezły piłkarz. W Jagiellonii grał świetnie, w Legii coś nie zaskoczyło i pewnie dalej grałby tak jak grał na Łazienkowskiej czyli słabo. W związku z tym dobrze, że odszedł..

odpowiedz
Hiszpan - 20.08.2020 / 20:49, *.telnaptelecom.pl

I super. Mam nadzieję że już nigdy nikt o nim nie będzie wspominał.

odpowiedz
Arek - 20.08.2020 / 20:28, *.t-mobile.pl

Super !! Obojętne czego jest piłkarzyną, ważne, że już poza Legią. Jeszcze tylko wyp...ć pinokio i zatrudnić prawdziwego trenera z doświadczeniem i ambicjami.

odpowiedz
DzR - 20.08.2020 / 20:35, *.com.pl

@Arek: czyli kogo? I za co?

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.08.2020 / 22:07, *.vectranet.pl

@Arek: no właśnie widzę, że to jakaś popłuczyna z konfidenckiej... Kundle niech szczekają- taka ich rola, a nasz mistrzowski orszak jedzie dalej!

odpowiedz
Zduneq - 20.08.2020 / 23:42, *.play-internet.pl

@DzR: Guardiola czeka na ofertę z Legii, to samo Klop, Mourinho, nawet podobno Ferguson napalił się jak szczerbaty na suchary

odpowiedz
Arek - 20.08.2020 / 23:59, *.t-mobile.pl

@Sputnik 44: orszak to chyba dalej cię mocno jedzie.. ale pamiętaj, "nie poddawaj się"

odpowiedz
JWR - 20.08.2020 / 20:15, *.orange.pl

Jakieś medium podało cenę transferu?

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 20:20, *.t-mobile.pl

@JWR: Północnokoreańska agencja KCNA próbuje wyprodukować odpowiedni komunikat...

odpowiedz
JWR - 20.08.2020 / 20:35, *.orange.pl

@filand: Jeden z niewielu komuchów na forum, ale za to nie byle jaki bo z kontaktami w Koreii Północnej...

odpowiedz
JWR - 20.08.2020 / 21:52, *.orange.pl

@filand: Sprawdziłem link, mowa w nim o rosjanach dzięki temu utwierdziłem się w tym co pisałem wcześniej.

odpowiedz
KowaL - 20.08.2020 / 19:55, *.centertel.pl

Amen

odpowiedz
danielroland - 20.08.2020 / 19:54, *.chello.pl

....i krzyżyk na drogę...

odpowiedz
Wrath - 20.08.2020 / 19:51, *.chello.pl

szkoda, że z czołowego skrzydłowego ligi zjechał do poziomu przeciętniaka.
ale nie on pierwszy i pewnie nie ostatni nie udźwignął grania dla Legii.
aczkolwiek swój cel spełnił - uciekł ze wschodu by zdobyć mistrzostwo i je zdobył (jakieś liczby tam dołożył nawet).

powodzenia ale i bez żalu.

odpowiedz
@Bocian - 20.08.2020 / 19:50, *.223.20

Podobno negocjacje byly twarde. Ostatecznie zostal sprzedany za 12 milionow i 3 paczki orzeszkow ziemnych, solonych

odpowiedz
@Bocian - 20.08.2020 / 19:55, *.223.20

A w kontrakcie jest zapis, ze (L) dostanie te 12 baniek jak Novikovas 3 razy z rzedu w jednym meczu celnie dosrodkowuje

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 19:56, *.t-mobile.pl

@@Bocian: Ciekawostki
https://www.transfermarkt.pl/arvydas-novikovas/profil/spieler/87444


To po ile te orzeszki?
Aktualnie wyceniony na 750 tyś. EURO. W Legii na 300 tyś. EURO...Czy Legia to farma na usługach Europy I USA ???

odpowiedz
SEBO(L) - 20.08.2020 / 22:58, *.chello.pl

@@Bocian: dośrodkuje? język polski się kłania...

odpowiedz
@Bocian - 20.08.2020 / 23:58, *.223.240

@SEBO(L):
Umiesz czytac? No, to czytaj poprawnie. Albo idz do okulisty

odpowiedz
filand - 20.08.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

Statystyki to statystyki.W artykule nie ma ani słowa za ile przeszedł...oj takie małe niedopatrzenie...

odpowiedz