fot. UEFA
REKLAMA

2. runda el. Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia Warszawa przegrała własnym stadionie po dogrywce z Omonią Nikozja, co oznacza, że będzie występować w 3. rundzie el. Ligi Europy, w grupie mistrzowskiej.

2. runda eliminacyjna LM, grupa mistrzowska:
KF Tirana 0-1 Crvena zvezda Belgrad
Qarabag Agdam 2-1 Sheriff Tiraspol
NK Celje 1-2 Molde FK
Suduva Marijampole 0-3 Maccabi Tel Awiw
Łudogorec Razgrad 0-1 FC Midtjylland
Legia Warszawa 0-2 pd. Omonia Nikozja
Dinamo Brześć 2-1 FK Sarajewo
CFR Cluj - Dinamo Zagrzeb
Young Boys Berno 3-1 KI Klaksvik
26.08.2020 (ŚR) 20:45 Celtic Glasgow - Ferencvarosi TC

Terminarz i wyniki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Kibic - 26.08.2020 / 19:29, *.84.166

PAOK Thessaloniki Celtic Garabag Agdam musza odpasc wszystkie 3 druzyny, aby Legia była rozstawiona

odpowiedz
df - 25.08.2020 / 12:43, *.106.235

Tak Misiu polecial po bandzie :) Ale mam takie pytanie...

A jak jest z tymi zespolami ktore musza odpasc żebyśmy byli rozstawieni w III rundzie?

odpowiedz
MARKOA - 25.08.2020 / 16:00, *.tpnet.pl

@df: muszą odpaść podobno 2 wyżej rozstawione drużyny od nas :)

odpowiedz
janusz - 25.08.2020 / 12:12, *.centertel.pl

Misiek piekny spam xD

odpowiedz
Misiek75 - 25.08.2020 / 12:08, *.play-internet.pl

A ja chciałem zapytać droga redakcjo czy coś wiecie, co z kolejnymi transferami? Czy wiadomo czy jest temat Richarda, Valencii??? Bo narazie wiadomo tylko, że odszedł Novikovas, który niestety się nie sprawdził w perspektywie dłuższego jego tu pobytu a potrzeba ponoć skrzydłowego i to dobrego??? Przecież wzmocnienia muszą być jeśli chcemy jeszcze powalczyć w tej edycji pucharów?

odpowiedz
AA - 25.08.2020 / 11:47, *.106.235

A jak jest z tymi zespolami ktore musza odpasc żebyśmy byli rozstawieni w III rundzie?

odpowiedz
Dna - 25.08.2020 / 11:05, *.comcast.net

Karlito
Zaden Kapustka, przeciez on nie umie grac.
Tylko i wylacznie Cholewiak-zadaniowiec.

odpowiedz
Vuko - 25.08.2020 / 10:02, *.centertel.pl

Droga redakcjo, Omonia to nie jest mistrz Cypru!!!

odpowiedz
Tomek - 25.08.2020 / 09:53, *.113.189

I jutro około 22 będzie już po eliminacjach pucharów czyli nic nowego za Mioduskiego

odpowiedz
WIDZ - 25.08.2020 / 12:12, *.chello.pl

@Tomek: Taką masz receptę na walkę z własną frustracją? Nic do powiedzenia tylko żałośnie pesymistyczny bełkot? Może powiedz to jakiemuś psychologowi - pomoże.

odpowiedz
... - 25.08.2020 / 12:32, *.master.pl

@Tomek: do 2 razy sztuka...haha

odpowiedz
zosi3k - 26.08.2020 / 13:16, *.virginm.net

@Tomek: Jak tak by sie stało to +55£ do mojej kieszeni

odpowiedz
Wiaderny - 26.08.2020 / 17:35, *.mm.pl

@WIDZ: Tomek ma racje. Poza tym uważam jego wpis za merytoryczny i uzasadniony faktami.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 25.08.2020 / 09:47, *.orange.pl

Slovan Bratysława został wyrzucony z LM z powodu koronawirusa w drużynie. Czyli jest to najzwyklejsza w świecie loteria która nie ma nic wspólnego ze sportem.
Raz nam się udało rozegrać spotkanie a co będzie jeżeli znowu ktoś będzie chory ? Myślę że następnym razem dostaniemy walkower i koniec.
Uefa zwariowała z tymi przepisami, jeżeli ktoś jest chory to chorego powinno się odizolować ale mecz powinien się rozgrywać normalnie a oni wprowadzają walkower za koronawirusa w drużynie, żałosne.

odpowiedz
imp - 25.08.2020 / 10:30, *.centertel.pl

@WarszawskaOchota:
To nie UEFA tylko sanepid w danym kraju

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.08.2020 / 10:34, *.247.69

@WarszawskaOchota: patrząc na nasze osiągnięcia w pucharach europejskich ostatnio, to prędzej nam to pomoże niż zaszkodzi.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.08.2020 / 10:36, *.247.69

@vadisodjidjiaofoe: zwłaszcza, że gramy u siebie i to nasz sanepid wydaje decyzje ;-)

odpowiedz
Arek - 25.08.2020 / 18:20, *.tpnet.pl

@WarszawskaOchota: to nie uefa, a wyspiarze się obsrali. A teraz za nic zagrają sobie "historycznie" w 2 rundzie. I dostaną oklep, taką mam nadzieję.

odpowiedz
Andrzej - 25.08.2020 / 09:36, *.plus.pl

Do redakcji
W tym sezonie żadnych materiałów o przygotowaniach do spotkań, z treningów, o raportach zdrowotnych. Były zawsze informacje z treningów po meczach, przed meczami.
Nawet żadnej szczegółowej informacji o Lewczuku. Można wyczytać że ma szwy ale coś więcej, wstrząs, musi odpocząć.
Czy to przez Covid? Bo jak będzie info że ktoś nie trenuje to będą przypuszczenia że izolacja.

odpowiedz
Legionisci.com - 25.08.2020 / 09:51, *.Legionisci.com

@Andrzej : Tak, to przez COVID. Większość treningów jest całkowicie zamknięta dla mediów, nieliczne - otwarte przez 15 minut rozgrzewki. Dostęp do różnych informacji jest obecnie niestety mocno utrudniony.

odpowiedz
Andrzej - 25.08.2020 / 15:58, *.plus.pl

@Legionisci.com:
Dziękuję

odpowiedz
Jimmy L - 25.08.2020 / 09:28, *.d1-online.com

Niech Pekhard zagra pierwszą połowę i ich obrone wymeczy a w drugiej połowie Kante niech ich dobije

odpowiedz
Karlito - 25.08.2020 / 09:07, *.t-mobile.pl

Powodzenia! Do rozbicia tej drewnianej obrony Cypryjczykow widzialbym taka ofensywe:
------------------- Kante ---------------
Kapustka --- Luquinhas --- Karbownik

odpowiedz