REKLAMA

Trwa zbiórka na mural Deyny na Ursynowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trwa zbiórka pieniędzy na mural poświęcony Kazimierzowi Deynie, który ma powstać do 1 września przy ulicy Kazury 16 na Ursynowie. Przypomnijmy, że wykonanie muralu o powierzchni 420m2 kosztować będzie około 60 tys. złotych, z czego połowę pokryje Fundacja im. Kazimierza Deyny, zaś 30 tysięcy Fundacja zamierza pozyskać ze zbiórki pieniędzy prowadzonej w Internecie. Do tej pory zebrani niewiele ponad 9 tysięcy złotych, czyli ok. 1/3 potrzebnej do zebrania kwoty. Wpłat dokonywać można TUTAJ.

Pracę zaprojektowało i wykona Bakcyl Studio, mające w dorobku serię wielkoformatowych murali na Ursynowie. Aktualnie przy bloku rozstawione zostało rusztowanie, dzięki któremu powstawać będzie wielkoformatowa praca. Jej odsłonięcie będzie miało miejsce pierwszego września o godzinie 20:00 - w dniu rocznicy tragicznej śmierci Kazimierza Deyny. Zachęcamy wszystkich kibiców do wpłat na ten cel.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
KuLawy - 25.08.2020 / 00:37, *.vectranet.pl

A na Bródnie?! Kaziu był stont!

odpowiedz
Pamięci Kazimierza Deyny - 24.08.2020 / 22:20, *.plus.pl

W ostanim dniu sierpnia
Roku pamiętnego
Zginął Kazik Deyna
W wypadku w San Diego

Warszawa rozpacza
smutek w serca niesie
Nie ma już Kazika
nie ma Go na świecie

My kibice Legii
Cię nie zapomnimy
Pieśni zaśpiewamy
Pomnik postawimy

Bo jesteś Ty dla nas
Legii kapitanem
Póki świat istnieje
Trwa o Tobie pamięć

odpowiedz
Węgier - 25.08.2020 / 14:12, *.e-plan.pl

@Pamięci Kazimierza Deyny: Tak to szło, Pozdrawiam.

odpowiedz
AAA - 21.08.2020 / 23:10, *.plus.pl

Do C:A ty jesteś fajny?
Napinaczu,nic nie wpłacaj ,damy radę.

odpowiedz
Adam - 21.08.2020 / 20:59, *.chello.pl

Zastanawia mnie to, że z jednej strony jest zbiórka (czyli nie ma jeszcze wszystkich środków), ale już jest mówione, że mural powstanie (oby!) i nawet postawili rusztowanie.

odpowiedz
Toman - 21.08.2020 / 17:08, *.tpnet.pl

poszło!

odpowiedz
C - 21.08.2020 / 18:13, *.128.133

@Toman: ale co poszlo? Wyslales 2zl i jestes fajny bo kazdy wie ze "poszlo"??

odpowiedz
Adam - 21.08.2020 / 20:25, *.chello.pl

@C: Twój komentarz to takie czepianie się dla samego czepiania.

odpowiedz
Olaf - 22.08.2020 / 00:05, *.vectranet.pl

@C: trollu ( *.128.133) , wracaj do POznania.

odpowiedz
Toman - 22.08.2020 / 10:28, *.tpnet.pl

@C: Nie wydałem 2 zł, natomiast nawet gdybym wydał, to coś w tym złego?
Nie wiem po co taki klimat zarzucasz

odpowiedz
Kaban - 21.08.2020 / 15:24, *.play-internet.pl

A to nie bylo w ramach budzetu ????

odpowiedz
Alex Bielany - 21.08.2020 / 15:16, *.chello.pl

Czy jest możliwość aby kasa z biletów z superpuchar której nie odebraliśmy, w tym ja, poszła na ten cel?

odpowiedz
Bielanski Folklor - 21.08.2020 / 18:14, *.128.133

@Alex Bielany: nie ma, ale moze isc do mojej kieszony

odpowiedz
Olaf - 22.08.2020 / 00:05, *.vectranet.pl

@Bielanski Folklor: trollu ( *.128.133) , wracaj do POznania.

odpowiedz