fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Futsal

Sparing: FC Toruń 8-1 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w Toruniu, futsaliści Legii rozegrali sparingowe spotkanie z grającym w ekstraklasie Football Club Toruń. W spotkaniu rozgrywanym 3x20 minut, gospodarze pewnie zwyciężyli 8-1 (4-0, 4-1, 0-0). Jedyną bramkę dla Legii, na 6-1, strzelił Daniel Smoczyński. Nasz zespół rozgrywki I ligi rozpocznie za cztery tygodnie. Do tego czasu legioniści rozegrają jeszcze parę gier kontrolnych.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.