Mateusz Kochalski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kochalski wypożyczony na rok do Radomiaka

Bodziach, źródło: Legionisci.com / radomiak.pl

20-letni bramkarz Legii, Mateusz Kochalski został wypożyczony na rok do I-ligowego Radomiaka Radom. Kochalski już w rundzie jesiennej sezonu 2019/20 oraz w sezonie 2018/19 występował w barwach RKS-u na zasadzie wypożyczenia. W ostatnich rozgrywkach wystąpił w 14. meczach radomskiego klubu, po czym na pół roku wrócił na Łazienkowską.

Ostatnio Kochalski trenował z pierwszym zespołem Legii, ale mógłby liczyć na razie jedynie na występy w III-ligowych rezerwach. Bliżej gry w pierwszym zespole jest Cezary Miszta, który również ostatnio grał na wypożyczeniu w Radomiaku. Kochalski już w ten weekend może rozegrać pierwszy w nowym sezonie mecz w barwach RKS-u - w rozgrywkach Pucharu Polski z Miedzią Legnica.

Kochalski do Legii trafił w 2015 roku z BKS-u Lublin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Groch - 21.08.2020 / 21:37, *.play-internet.pl

Nie no Radomiak, legio szanuj sieb

odpowiedz
groch w pustym lbie - 22.08.2020 / 09:33, *.play-internet.pl

@Groch:
A po Polsku umiesz napisać? Legia&Radomiak

odpowiedz
Adam - 21.08.2020 / 20:24, *.chello.pl

Kolejny ziomek, którego będziemy wypożyczać w nieskończoność, aż skończy mu się kontrakt/sprzedadzą go?

odpowiedz
bruno - 21.08.2020 / 19:09, *.centertel.pl

świetna informacja

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.