fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
Dor - 23.08.2020 / 16:29, *.mm.pl

Koleś wrzucający wiadomości przeciwko Legii z linku vectranet.pl uspokój się bo Ci pseudonimów zabraknie.

odpowiedz
sstc - 22.08.2020 / 22:03, *.mm.pl

dobrze że Raków kontynunuje frajerzenie z pierwszego sezonu bo mógł być nawet wpier...l.
No i gradki za ich obrońców- wielki powrót z czerwoną (idiota) oraz ich drągal- przegrywa główkę przy pierwszej i siateczka przy drugiej brameczce. Ale ogólnie- masakra.

odpowiedz
Czarny76 - 22.08.2020 / 21:58, *.amazonaws.com

Są nazwiska jest materiał na fajna ekipę ale co z tego skoro nie ma trenera.Jak Mioduski chcesz zdobywać Europę?

odpowiedz
sraczko zdupovic - 22.08.2020 / 21:58, *.orange.pl

zenujacy spektakl - trenerzyna z serbii taktycznie zjedzony poraz kolejny przez kolejnego trerera - indywidualnosci zdecydowaly o zwyciestwie konkretnie Luquinhas. . .

Z tym trenerem nie bedziemy dominowac, bedziemy drzec o wynik w kazdym meczu - chcialbym Papszuna bo to jak gra Rakow jak jest elastyczny taktycznie to zasluga trenera - Legia druzynowo jest bezzebna,

odpowiedz
Farme(L) - 22.08.2020 / 21:56, *.virginm.net

Liczy się tylko to, że (L) wygrała...

odpowiedz
Brwinów - 22.08.2020 / 21:52, *.vectranet.pl

boruc idź precz

odpowiedz
Zbycho(L) - 22.08.2020 / 21:49, *.chello.pl

Najważniejsze że druga wpadła. Przybył i Frankowski się zesrają i nie dadzą rady.
Władeczek faken wjeżdżaj z drugą maciorą

odpowiedz
NIE CHCEMY BORUCA - 22.08.2020 / 21:49, *.chello.pl

BORUC MUSI ODEJŚĆ!!!

odpowiedz
vuko OUT - 22.08.2020 / 21:46, *.vectranet.pl

vuković - do Kielc !!!

odpowiedz
Pjoter - 22.08.2020 / 21:45, *.amazonaws.com

I z czym tu na Omonię?

odpowiedz
anty vuko - 22.08.2020 / 21:45, *.vectranet.pl

boruc się nadaje to tarcia chrzanu na dworcu we włoszczowej

odpowiedz
Mati 1916 - 22.08.2020 / 21:43, *.ipvisie.com

Prezes zmień trenera na początku bo potem będzie za pozno

odpowiedz
tęczowi vuko i kalekowić - 22.08.2020 / 21:43, *.vectranet.pl

bez bramkarza i bez trenera - Legio dokąd zmierzasz

odpowiedz
Mr. - 22.08.2020 / 21:43, *.virginm.net

Czy w tej drużynie ktokolwiek potrafi uderzyć zza 16 metra, w pierwszej polowie jakby mogli to by do bramki wjechali.Mieli przewagę do 30min i zero strzałów mimo ze były okazje.Jak co roku ta sama historia, w zeszłym roku był kuta...ovic,ciekawe kogo będzie Vuko promował w tym roku.

odpowiedz
Filip - 22.08.2020 / 21:42, *.111.202

Wiem ze jest poczatek sezonu. Legia zawsze tak gra. Mamy niby dwie 11. Jedna meczy sie z Rakowem, ktory zajmie miejsce 10-13. Fuksem wejdziemy do grupy LE i co dalej... nie ma 7 dodatkowych kolejek

odpowiedz
Raków - 22.08.2020 / 21:41, *.vectranet.pl

Hej Raków goooooooool

odpowiedz
Zbycho(L) - 22.08.2020 / 21:41, *.chello.pl

Przybył och..jał z tymi kartkami, chyba idzie na rekord. Dopadł go wirus franka.

odpowiedz
e(L)ka - 22.08.2020 / 21:41, *.vectranet.pl

boruc na madagaskar - WON z LEGII !!!!!

odpowiedz
autor - 22.08.2020 / 21:42, *.vectranet.pl

@e(L)ka: wez sie przymknij pyro

odpowiedz
Miodek napastnika do Legii na miarę Mistrza Polski !!! - 22.08.2020 / 21:40, *.com.pl

Napastnik , który gra tylko czeską głową , to dużo za mało jak na Mistrza Polski !!!

odpowiedz
Bonialdo do budy - 22.08.2020 / 21:38, *.t-mobile.pl

Vukovic i Boruc do dymisji!

odpowiedz
Filip - 22.08.2020 / 21:37, *.111.202

Rakow wpusci 5 nowych i wygra

odpowiedz
Kołobrzeg - 22.08.2020 / 21:37, *.vectranet.pl

voko WueFisto jesteś takim samym amatorem na magiera. Boruc na bramce w celach marketingowych - no taki latex

odpowiedz
Gienek - 22.08.2020 / 21:36, *.play-internet.pl

Co ci szmaciarze robią? Ku.wa nie wierzę oczom.

odpowiedz
Władeczek - 22.08.2020 / 21:36, *.chello.pl

Faken, co ten Boruc wyrabia, maciora w bidonie zamiast izotoniku? Szwagier potwierdza że jest bardzo źle!

odpowiedz
KowaL - 22.08.2020 / 21:36, *.vectranet.pl

Aaaaa kiszonego wpuścił! Vuko WON!!!!

odpowiedz
vuko WON - 22.08.2020 / 21:33, *.vectranet.pl

borucek idź pan w uj byle z dala od Legii. Chcemy bramkarza, a nie grubego emeryta

odpowiedz
Marian Wiedeń - 22.08.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

Gruby bramkarz i trener amatorzyna będą grabarzami Legii w tym sezonie.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 22.08.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

Legia, znów od pierwszej minuty w 10 - Slisz na boisku nie istnieje....

odpowiedz
Zielony Kampinos - 22.08.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

altul boluc - patataj !!!

odpowiedz
autor - 22.08.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

zalosne, grac w rpzewadze i tracic bramke? grac w przewadze gdzie rakow robi co chce? ZENADA

odpowiedz
Mati 1916 - 22.08.2020 / 21:28, *.ipvisie.com

Taktyka i ustawienie prz z trenera całkiem mylone. Jeszcze nie wie że najlepiej gramy 4231 a nie od początku dwóch napastników a teraz trzech i nic z tego nie ma. Rosołek do zmiany po przerwie a dalej gra co to ma byc

odpowiedz
KibicL - 22.08.2020 / 21:28, *.vectranet.pl

Bądźmy szczerzy...nie idzie tego kur...a oglądać!!! Gdzie puchary jak ich jakis Raków w 10 tke ciśnie!!!

odpowiedz
SiedLce - 22.08.2020 / 21:26, *.vectranet.pl

Boruc co ty sobą reprezentujesz? Kolesiostwo i za nic miejsce w bramce. I co mecz to gol wpuszczony. Do wieczystej, a nie do Legii !!!!

odpowiedz
Wiskitki (L) - 22.08.2020 / 21:25, *.vectranet.pl

vuko bierz ze sobą boruca i wypad na K6

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 22.08.2020 / 21:25, *.35.8

Dno na początek sezonu, to już tradycja. Dobrze że ta liga jest tak słaba to pewnie uda się znów nadrobić, i zdobyć mistrza słabeuszy.

odpowiedz
Powiś(L)e - 22.08.2020 / 21:23, *.vectranet.pl

Artur Boruc - Wpuszczalski !

odpowiedz
Farme(L) - 22.08.2020 / 21:22, *.virginm.net

To co? jak to niektórzy specjaliści pisali teraz wyciągniemy tą ligę nosem?

odpowiedz
Farme(L) - 22.08.2020 / 21:29, *.virginm.net

@Farme(L): Wciągamy

odpowiedz
Haha - 22.08.2020 / 21:22, *.t-mobile.pl

pinokio trenerzyna na lata

odpowiedz
Nie mamy bramkarza tylko zasłaniacza - 22.08.2020 / 21:21, *.chello.pl

Boruc strasznie roztyty (120ķg?). Na czym polega koncepcja gry tego dziadka w Legii, ma zasłaniać całą bramkę?

odpowiedz
Zbycho(L) - 22.08.2020 / 21:20, *.centertel.pl

Frankowski var chu.oza nas załatwił. Kamera pod kątem nie jest jednoznaczna. Ponadto powinna być druga czerwień. Var już nie zadziałał

odpowiedz
autor - 22.08.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

@Zbycho(L): nie pierdziel bo bramka oczywista dla Rakowa

odpowiedz
KOWA(L) - 22.08.2020 / 21:20, *.rogers.com

potrzeba trenera z jajami i umiejetonsciami a nie

odpowiedz
vuko OUT - 22.08.2020 / 21:19, *.vectranet.pl

z Borucem na bramce? To lepiej bez bramkarza grać. Na jedno wyjdzie.

odpowiedz
Arek - 22.08.2020 / 21:18, *.t-mobile.pl

vuko co? DNO !!!

odpowiedz
Radomiak - 22.08.2020 / 21:15, *.vectranet.pl

Boruc WON !!!

odpowiedz
Arek - 22.08.2020 / 21:26, *.t-mobile.pl

@Jajco: Boruc, wstyd !!!miej jaja i odejdź !!!

odpowiedz
WSTYD - 22.08.2020 / 21:13, *.centertel.pl

Dać sobie strzelić w 11 na 10... Wieteska wypierd.... !

odpowiedz
halko - 22.08.2020 / 21:12, *.vectranet.pl

Dajcie link

odpowiedz
Darek - 22.08.2020 / 21:01, *.t-ipconnect.de

Legia dobrze zaczęła.Raków zepchniety całkowicie.Gol Pekharta i Rakow dominuje na boisku.Rocha z wolnego w pomidory i to by było na tyle.Dużo szczęścia z naszej strony,że Raków nie wyrównał.
Jedyny co robi różnicę na boisku to Luquinhas.
Wilusz idiota sam się wyeliminował w 47 minucie.Glupi faul w środku pola.
Igor zdrówka.Teraz z Wieteską oj będzie sie działo.

odpowiedz
stx - 22.08.2020 / 20:55, *.mm.pl

dobrze raków sam się poskładał i wydymał.. lubię takie mecze

odpowiedz
autor - 22.08.2020 / 21:38, *.vectranet.pl

@stx: noo tak sie wydymal, ze wbil nam brame majac goscia mniej i robi co chce na boisku xD

odpowiedz
WarszawskaOchota - 22.08.2020 / 20:52, *.orange.pl

Niby Legia prowadzi, niby mamy przewagę jednego zawodnika, ale słabo to wygląda, bardzo słabo.

odpowiedz
Mati 1916 - 22.08.2020 / 20:48, *.ipvisie.com

Ale gramy piach

odpowiedz
Link - 22.08.2020 / 20:01, *.centertel.pl

Ma ktoś linka do meczu.??

odpowiedz
kLin - 22.08.2020 / 20:19, *.chello.pl

@Link: strims.world

odpowiedz
Władeczek - 22.08.2020 / 19:57, *.chello.pl

Faken, zmrożona maciora wjechała już na stół i czekam na wysokie zwycięstwo Legii po efektownej grze ala braziliana.

odpowiedz
Cult⚽️King - 22.08.2020 / 20:05, *.amazonaws.com

@Władeczek: a ja już od rana na browrku....

odpowiedz
dino - 22.08.2020 / 20:37, *.vtelecom.pl

@Władeczek:
Picie samemu to 1szy krok do alkoholizmu a gdzie szwagier :-)

odpowiedz
... - 22.08.2020 / 21:02, *.t-mobile.pl

@dino: szwagier doi knura

odpowiedz
Opoor - 22.08.2020 / 19:52, *.centertel.pl

O jprd. Valeriane w składzie. Pierwszy hamulcowy tej ekipy. Gość gra padakę od dłuższego czasu, a Vuko konsekwentnie na niego stawia. Co to ma być?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.08.2020 / 19:58, *.vectranet.pl

@Opoor: widziau klasyfikację kanadyjską?

odpowiedz
Raf - 22.08.2020 / 20:04, *.centertel.pl

@Opoor: Pierwszy hamulcowy to Antolic. Czyli gramy w dziewięciu....

odpowiedz
Jerry - 22.08.2020 / 20:38, *.207.25

@Raf: a widziałeś klasyfikację Vadisa? Liczby mniejsze ale wprowadził Legię fo LM. A gargamel jest dziadem i tyle.

odpowiedz
Szelka - 22.08.2020 / 19:37, *.chello.pl

Z uwagi na aktualną burzę przetaczającą się nad Warszawą, wyjątkowo pozostaje nam cieszyć się, że ten mecz nie odbywa się na naszym stadionie. A może to jakiś znak od opatrzności ? Z pewnością końcowy wynik zweryfikuje te dywagacje...

odpowiedz
Szelka' - 22.08.2020 / 19:57, *.chello.pl

Ps.: Sorry Koledzy, ale w Bełchatowie też leje !

odpowiedz
Turysta - 22.08.2020 / 19:37, *.virginm.net

Jak narazie w pierwszej kolejce 3pkt. Zgarniają gospodarze i tak patrząc obiektywnie to wcale się nie zdziwię jak tak będzie do końca kolejki, obym się mylił jeśli chodzi o mecz Legiunii. Choć patrząc na skład to mało ofensywnie to wyglada i zapowiada się gra w chodzonego z naszej strony.

odpowiedz
Filip - 22.08.2020 / 19:22, *.111.202

Zapomnialem o nim

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 22.08.2020 / 19:20, *.35.8

Wirusa ma Wszołek.

odpowiedz
Filip - 22.08.2020 / 19:11, *.111.202

Juranovic juz mial. Teraz chyba Lopes

odpowiedz
Ogryzek - 22.08.2020 / 19:03, *.tpnet.pl

Wszystko jasne Juranović dostał pozytywny wynik testów.

odpowiedz
Napastnika na miarę Mistrza Polski do Legii !!! A nie Mistrza Polski obróbki drewna - 22.08.2020 / 19:03, *.com.pl

Dziś Legia znów bez napastnika tylko z czeskim tartakiem nojapr ..

odpowiedz