Tomas Pekhart - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Pekhart: Momentami pozwalaliśmy rywalom na zbyt wiele

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie. W pełni kontrolowaliśmy pierwsze 20-25 minut, w których zagraliśmy bardzo dobrze. Strzeliliśmy również bramkę, co sprawiło, że ogólny odbiór pierwszej połowy był dobry - powiedział po meczu z Rakowem strzelec dwóch goli Tomas Pekhart.

- Druga połowa także rozpoczęła się po naszej myśli. Oczywiście, podczas meczu były fragmenty, podczas których oddaliśmy nieco pola naszym przeciwnikom. Potem jednak strzeliliśmy drugiego gola i zdobyliśmy ważne trzy punkty na start ligi.

- W rozgrywkach eliminacji Ligi Mistrzów każde spotkanie jest trudne, o czym przekonaliśmy się ostatnio. Trudno nam było przedrzeć się przez obronę Linfield złożoną z dziesięciu zawodników. Myślę, że przeciwko Omonii będziemy mieli więcej okazji na strzelenie gola, ponieważ będą oni grali bardziej otwartą piłkę niż nasz poprzedni rywal.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pawciu - 23.08.2020 / 09:08, *.net.pl

Miec okazje a je wykorzystywac to zupelnie dwie odrebne sprawy. Wczoraj strzelil dwie bramki i przypuszczam na 2-3 mecze sie zablokuje

odpowiedz
Arek - 24.08.2020 / 01:59, *.master.pl

@Pawciu: przecież to cienias.. można go porównać do Rasiaka

odpowiedz
kami(L)praga - 23.08.2020 / 01:21, *.centertel.pl

to sie zdziwisz berg i gra otwarta :/

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.