Luquinhas najlepszy w meczu z Rakowem - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Rakowem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz w Bełchatowie otrzymał Luquinhas. Występ Brazylijczyka oceniliście na 4,8 w skali 1-6. Minimalnie niższą notę uzyskał strzelec dwóch goli Tomas Pekhart - 4,7. Na drugim biegunie znalazł się Walerian Gwilia z notą 2,6.

W sumie oceniało 921 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,4.

Luquinhas 4,8
Pekhart 4,7
Jędrzejczyk 4,0
Boruc 3,4
Mladenović 3,4
Kante 3,4
Karbownik 3,3
Lewczuk 3,3
Slisz 3,3
Rosołek 3,3
Antolić 3,2
Kapustka 3,2
Andre Martins 3,2
Luis Rocha 3,0
Wieteska 2,8
Gwilia 2,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Mateusz - 25.08.2020 / 11:13, *.com.pl

Ślisz za nisko, rozbijał i rozrzucał wszystko w środku.

odpowiedz
AAA - 24.08.2020 / 22:49, *.chello.pl

Wietska i Gwilia znów najgorsi.Czytacie to Panowie czy jesteście tylko wkładami do koszulek?

odpowiedz
Pacho - 24.08.2020 / 19:54, *.chello.pl

Luquinhas 5, Jędza, Pekhart 4. Wieteska 2. Reszta 3.

odpowiedz
bronek49 - 24.08.2020 / 17:29, *.chello.pl

dlaczego Vuko nie wystawił Holownie zamiast Rochy uważam ze Polak jest lepszy od Portugalczyka

odpowiedz
Zawisza - 24.08.2020 / 19:03, *.chello.pl

@bronek49: pewnie się nie znasz

odpowiedz
grzesiek - 24.08.2020 / 17:24, *.centertel.pl

Luis Rocha jak zwykle pod koniec. Bez watpienia klub zrobil dobry ruch przedluzajac z nim umowe. Smiech na sali.

odpowiedz
Apel do Kibiców - 24.08.2020 / 15:37, *.chello.pl

Proszę! nie oceniajcie piłkarzy jak nie oglądaliście meczu!!!!!!

odpowiedz
kisiel - 24.08.2020 / 15:17, *.virginm.net

Kante czemu tak nisko? To najlepszy napastnik w Legii jakiego pamiętamy, miał super wejście w mecz, a taki niedoceniony za ten mecz.

odpowiedz
Andreas - 24.08.2020 / 14:29, *.play-internet.pl

Ja widzę za dużo przeciętności w drużynie. Nie ma rozgrywającego i jakości w grze. Gdzie sfg? W Legii nie trzeba tylko grać tu trzeba coś wnosić .

odpowiedz
Powiś(L)e - 24.08.2020 / 13:56, *.vectranet.pl

dla vuko brakłoby skali ujemnej!!! patałach z niego

odpowiedz
Yeti - 24.08.2020 / 13:46, *.play-internet.pl

Gwilia i Wieteska mniej niż zero.

odpowiedz
Świstak666 - 24.08.2020 / 19:24, *.chello.pl

@Yeti: jeszcze Antolić to samo

odpowiedz
anty vuko - 24.08.2020 / 12:55, *.vectranet.pl

boruc powinien mieć 1 i nic więcej !!!

odpowiedz
tomis(L)avsky - 24.08.2020 / 12:45, *.chello.pl

Śpisz się dobrze rozwija, ma głowę na karku

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.08.2020 / 11:56, *.247.69

A Boruc z jakiej paki tak wysoko? Jaką to paradą się popisał w tym meczu? Choć jedną poproszę. Przecież jedyny celny strzał w tym meczu przepuścił!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.08.2020 / 10:48, *.chello.pl

Ślisz poniżej Mladenovica, Boruca, Jędrzejczyka , Lewczuka, Rosołka... Taka jest wola ludu legijnego.

odpowiedz