REKLAMA

Ekstraklasa: Raków - Legia zgodnie z planem

Woytek, źródło: Ekstraklasa SA

Ekstraklasa S.A. informuje, że zgodnie z obowiązującymi procedurami otrzymała informację o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 u jednego z zawodników Legii Warszawa. Piłkarz od 18 sierpnia przebywa w izolacji i nie ma kontaktu z resztą zespołu. Klub postępuje według procedur Zespołu Medycznego PZPN i zaleceń UEFA.


Mecz Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa odbędzie się zgodnie z planem, dzisiaj (tj. w sobotę, 22 sierpnia) o godz. 20.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Ciekawski - 22.08.2020 / 15:50, *.chello.pl

Wszołek?

odpowiedz
WojtekL - 22.08.2020 / 16:45, *.cyfrowypolsat.pl

@Ciekawski: Tak

odpowiedz
,,,,,,,, - 22.08.2020 / 17:09, *.chello.pl

@Ciekawski: Nie, Juranović

odpowiedz
,,,,,,,, - 22.08.2020 / 17:22, *.chello.pl

@Ciekawski: Tak ,Wszołek, nie widziałem komunikatu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.