Bartosz Kapustka - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Debiut Kapustki w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Rakowem po raz pierwszy w barwach Legii zagrał sprowadzony latem Bartosz Kapustka. Pomocnik pojawił się na murawie w 75. minucie w miejsce Domagoja Antolicia. Ostatni kwadrans spotkania Kapustka grał w środku pola.

Dla 23-letniego Kapustki był to pierwszy mecz od siedmiu miesięcy.

- Na pewno stać jest nas na lepszą grę. Jesteśmy jednak szczęśliwi, ponieważ początek sezonu jest bardzo ważny. Pierwszy mecz zawsze jest pewną niewiadomą. Mam jednak nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy grać coraz lepiej - mówi Kapustka na Canal+. - Nie ma co ukrywać, że moja przerwa z piłką była długa. Cieszę się, że jestem w Legii i liczę na kolejne szanse w następnych meczach.

- Mogę grać na wielu pozycjach. Podobnie jak przeciwko Rakowowi, na treningach grałem w środku pola, i nie miałem z tym żadnego problemu. Podobnie jak na skrzydłach, tutaj również czuję się dobrze. Czy coś zmieniło się w lidze od czasu, kiedy wyjechałem z Polski? Na pewno przyjdzie jeszcze czas na takie podsumowania - zakończył pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
G(L)ory! - 23.08.2020 / 13:46, *.btcentralplus.com

Kilka tygodni temu nazwisko Jacha przewijało się w kontekście wypożyczenia z Crystal Palace. Wie ktoś czy jest coś na rzeczy?

odpowiedz
Marcin - 23.08.2020 / 11:33, *.plus.pl

Wystarczyło kilkanaście minut żeby zobaczyć że to jednak piłkarz z innej gliny.On musi grać od początku bo już nie mogę patrzeć na przyjęcie piłki na 10 metrów przez Gwilie i Rosolka.

odpowiedz
kot - 23.08.2020 / 10:02, *.chello.pl

nie mamy skrzydłowych a Kapustka gra w środku?.....czegoś tu nie kumam

odpowiedz
Arek - 23.08.2020 / 12:09, *.tpnet.pl

@kot: chyba jednak musisz skumać, że to środkowy pomocnik. A na skrzydle to Nawałka w kadrze go ustawiał.

odpowiedz
Mrok - 23.08.2020 / 08:33, *.play-internet.pl

Dotknął w ogóle piłkę?

odpowiedz
1909 - 23.08.2020 / 05:11, *.media.pl

Oby szybko się splacil

odpowiedz
Transfery unfo - 23.08.2020 / 05:38, *.play-internet.pl

@1909: przyszedł za darmo kolego... ;-]

odpowiedz
Ktoś - 23.08.2020 / 09:07, *.centertel.pl

@Transfery unfo: za darmo czyli trzeba było mu zapłacić więcej za podpisanie kontraktu. Do tego jego kontrakt coś kosztuje, bo za darmo nie gra. Już rozumiesz?

odpowiedz
Szpilordzik - 22.08.2020 / 22:14, *.t-mobile.pl

Będą z niego ludzie pozdro (L) z Brzegu

odpowiedz