Filip Mladenović - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Mladenović: Jesteśmy na dobrej drodze

Woytek, źródło: Canal+ Sport

- W Legii gra się inaczej niż w Lechii. Każdy trener ma swoją taktykę. W Warszawie wygląda to inaczej, ale same zasady dużo się nie zmieniły. Lubię grać ofensywnie i myślę, że będę miał sporo szans na taką grę - mówi Filip Mladenović w programie Liga+ Extra.



- Nie chcę oceniać, czy w Legii są lepsi zawodnicy niż w Lechii. W Gdańsku jest wielu dobrych piłkarzy. Skoro Legia jest mistrzem, to znaczy że tak właśnie powinno być.

- W sobotę byłem gotowy, by zagrać od początku. To, że pozostałem na ławce, było decyzją trenera. Wydaje mi się, że dałem dobrą zmianę, zagrałem 30 minut i przyjemnie czułem się na boisku.
Wczorajsza kartka była zasłużona. Podjąłem dobrą decyzję, bo straciliśmy piłkę.

- Na mecz z Omonią będziemy przygotowani. W jednym meczu wszystko jest mo
żliwe, ale mam nadzieję, że zrobimy coś fajnego. Jesteśmy dobrze przygotowani i moim zdaniem bardzo dobrze zaczęliśmy ten sezon. Jesteśmy na dobrej drodze i musimy to kontynuować.

O transferze do Legii

- Nie brakowało konkretów z klubów zagranicznych, ale w tym momencie najlepszym krokiem dla mnie była gra w takim klubie, który zawsze walczy o najwyższe cele i gra w pucharach. Grałem w pucharach i znów chcę zagrać. Myślę, że okaże się, iż to była dobra decyzja.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Scout - 24.08.2020 / 00:29, *.chello.pl

Szanowny Panie Prezesie jest do wzięcia oczywiście za dobry kontrakt Alexandre PATO! Dzwonić i to szybko bo się chłop rozmyśli

odpowiedz
Pinokio - 24.08.2020 / 01:27, *.t-mobile.pl

@Scout : obawiam się, że nie ogarnie chłop siatkonogi.. o grze w "serba" już nie mówię

odpowiedz
1909 - 23.08.2020 / 22:20, *.plus.pl

Mówi o Pucharze Polski (L)

odpowiedz
Ee?? - 23.08.2020 / 21:58, *.chello.pl

Szybki, zadziorny, widać spokój z piłką, nie boi się uderzać na bramkę, dosrodkowanie dobre, może Napoli by go kupiło za 8 baniek?

odpowiedz
Arek - 23.08.2020 / 21:54, *.tpnet.pl

Powiedział jak jest. A swoją drogą, fajnie gada po naszemu. Pozytywny człowiek.

odpowiedz
Tomek - 23.08.2020 / 21:51, *.centertel.pl

Beznadziejny wczoraj

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 24.08.2020 / 00:37, *.centertel.pl

@Tomek: marna prowokacja spadaj na swoje forum pyro.

odpowiedz
Arek - 24.08.2020 / 01:28, *.t-mobile.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): pyra to chyba w ptasi móżdżek uderzyła

odpowiedz
Tomek 82 - 24.08.2020 / 16:42, *.play-internet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): to nie pyra tylko śledź z Gdańska pewnie

odpowiedz
Hahah - 23.08.2020 / 20:27, *.t-mobile.pl

Gra w pucharach.. ale to nie tutaj i nie z tym dresiarzem.

odpowiedz
Mamut - 23.08.2020 / 21:26, *.t-mobile.pl

@Hahah: spadaj na drzewo

odpowiedz
Haha - 23.08.2020 / 22:28, *.t-mobile.pl

@Mamut : ale zająłeś najlepsze miejsce

odpowiedz
PLK - 24.08.2020 / 00:56, *.cyfrowypolsat.pl

@Hahah: Chciałem zauważyć że w pucharach europejskich to on właśnie gra... A to czy zagra w fazie grupowej to już inna sprawa...

odpowiedz
P. - 23.08.2020 / 20:16, *.net.pl

Pozytywny gosc :)

odpowiedz