fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (249)

+dodaj komentarz
Andrzej zwycięzca 20 - 27.08.2020 / 04:34, *.centertel.pl

Pośmiewisko na cały kraj

odpowiedz
j - 27.08.2020 / 00:02, *.play-internet.pl

Kolejna kompromitacja, już nawet nie mam słów, żeby to komentować.

odpowiedz
antek - 26.08.2020 / 23:17, *.play-internet.pl

Karbownik do drugiej Legii,a do Włoch pod warszawą

odpowiedz
X - 26.08.2020 / 23:47, *.virginm.net

@antek: Wlochy to dzielnica Warszawy a nie "podwarszawa" i na Wlochy a nie do Wloch

odpowiedz
antek - 27.08.2020 / 13:46, *.play-internet.pl

@X: wszyscy wiedzą o co mi chodzi jest słaby a go pompują jak balon

odpowiedz
Rio - 26.08.2020 / 23:14, *.oxynet.pl

Vuko miej trochę honoru i sam podaj się do dymisji.

odpowiedz
Rio - 26.08.2020 / 23:14, *.oxynet.pl

Vuko miej trochę honoru i sam podaj się do dymisji.

odpowiedz
Jimi70 - 26.08.2020 / 23:10, *.orange.pl

Super ile już lat kompromitacji, Mioduski niczego nie ogarnia, Legia tak jak i reszta polskich drużyn jest dramatycznie słaba, raz na jakiś czas wygrają mistrza grając też słabo ale na inne polskie drużyny widocznie to wystarcza a wy jesteście zadowoleni jakby to było co najmniej wygranie LM. Tak naprawdę od paru lat Legia gra bardzo słabo, wolne rozgrywanie piłki, nie trafione transfery, słabe wejścia w sezon, nie przekonujące wygrane nawet z kelnerami, dzisiejszy mecz pokazał tak naprawdę gdzie jest polska piłka klubowa.

odpowiedz
Marian - 26.08.2020 / 23:02, *.plus.pl

Czy na tym etapie rozgrywek są jeszcze slabe zespoły?

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 23:11, *.bredband2.com

@Marian: Sa. Ekstraklasowe.

odpowiedz
Robert - 29.08.2020 / 17:22, *.vectranet.pl

@Marian: Tak tłumaczą się tylko słabe drużyny.

odpowiedz
leonsio - 26.08.2020 / 22:53, *.icpnet.pl

Kapustka po meczu
wszystko mamy w swoich nogach...
nie wyobrażam sobie że nie odegramy większej roli w LE
powiedział co wiedział gość co jakimś totalnym psim swędem wyjechał do Leicester
Filipak wiedział co robi, żeby od razu sprzedać tą szczapkę drewnianą, ale Loki się nabrał buahahahah

odpowiedz
leonsio - 26.08.2020 / 22:47, *.icpnet.pl

Karbownik
Co???!!!
20 M ojro :):):)
zobaczcie co zrobił przy drugiej bramce i przez cały mecz z takimi "odpadami"
przecież ten gościu nie jest wart 1,5M ojro

20 M ojro chyba w business game :):):)

odpowiedz
Thor - 26.08.2020 / 22:46, *.centertel.pl

the champiooooooonnnnnssss!!!!!!

odpowiedz
X - 26.08.2020 / 23:00, *.virginm.net

@Thor: kaczankaaaaaaa

odpowiedz
Lol - 26.08.2020 / 23:33, *.master.pl

@X: hahaha

odpowiedz
wawa3 - 26.08.2020 / 22:45, *.net.pl

wuefista-frajerzyna

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 22:38, *.play-internet.pl

Lepiej zabrali w osłabieniu niż w pełnym składzie. My już naprawdę z każdym możemy odpaść....

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.08.2020 / 22:37, *.inetia.pl

Hahahahaha ale wstyd, taktyka do Boruca i do pekharta drewna, zero gry, zero pomysłu, w 10 powinno coś pokazać A oni ich zgnietli, Wieteska przy 2 bramce w życiu nie powinien odpuszczac,zachował się jak leszcze to jego grać z strzelił bramkę, 2 stoperow dzisiaj zawalilo mecz ....zero gry, haos, zero stylu, zero niczego

odpowiedz
Legia Ochota - 26.08.2020 / 22:37, *.play-internet.pl

Sędzia wypaczył wynik bez dwóch zdań, myślę że jutro wyjedzie na grube wczasy na Cypr na koszt prezesa Omonii plus otworzy sobie tam darmowe konto

odpowiedz
Rdzenny - 26.08.2020 / 22:37, *.centertel.pl

Vuko do dymisji! Dziad nie trener z Kante i bez gwili alw w 10 grali lepiej niż z pekhartem i kante przez 60 minut...

odpowiedz
MF - 26.08.2020 / 22:36, *.plus.pl

Tak to właśnie będzie wyglądać jak Legia będzie oszczędzać na trenerach. Vuković zupełnie nie przygotował zespołu. Wolno, bez pomysłu. Vuko chętnie bym się zapytał czy wie, z jakiego kraju mistrz wygrał z Legią?

odpowiedz
HOP - 26.08.2020 / 22:36, *.knc.pl

Lepsi piłkarze przegrali.
Vuko GG.

(L)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 26.08.2020 / 22:36, *.37.5

Berg miał pomysł a Vuko postawił na nowy mix niezgrany totalne dni to samo było ostatnio w ostatnim sezonie,zadużo kombinacji I Vuko dupa....

odpowiedz
leonsio - 26.08.2020 / 22:35, *.icpnet.pl

Brawo!,
Ekipa plażowiczów, odpałów, grubasków i emerytów wpadła wprost z baru na plaży na 120 minut do Warszawy i sami chyba nie wiedzą o co chodzi....??? to Warszawie są tez plażowicze i tez odpały i też emeryci i to w dodatku słabsi od nas???
no ale jaja....

odpowiedz
Franco - 26.08.2020 / 22:35, *.35.79

Bogusław Leśnodorski (ur. 10 lipca 1975) – polski prawnik, prezes klubu piłkarskiego Legia Warszawa w latach 2012–2017, w latach 2014–2017 jego współwłaściciel...

odpowiedz
Joł - 26.08.2020 / 22:35, *.telkab.pl

Ligo Europy nadchodzimy!!!

odpowiedz
L - 26.08.2020 / 22:34, *.net.pl

Chu...wo to wszystko wygląda.kasa jest.formy brak.zaangazowanie takie sobie.pomyslu brak.omonia ogrywa mistrza dużego kraju . zmęczenie bardzo widoczne i z każdą minutą coraz większe.klarownych sytuacji brak.bez agresji bez szybkości i świeżości zamulona drużyna

odpowiedz
Nh1234 - 26.08.2020 / 22:33, *.tpnet.pl

sędzia sprzedał mecz.. jak byk byl faul na kante... a tu ...ująć byl gwiazdek..

odpowiedz
APGAP - 26.08.2020 / 22:32, *.multimo.pl

Hahahhahahah
Hahaha
Hahhahahaha
GWIAZDORY Jeb....e !!!!

odpowiedz
Zero - 26.08.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Aj Vuko zje.... l po całości żadnej taktyki, źle personalne wybory Gvilia i pekhart +dziadyga Lewczuk (gość chyba w każdym meczu w ktorym grał łapał przynajmniej żółta kartkę wiecznie spozniony) no i brak taktyki vuko to tylko przed tv ładnie potrafi pier.... Lic ale roboty nie wykonuje zadnej

odpowiedz
Mugar - 26.08.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Chyba czas na zmianę trenera...

odpowiedz
Bez odbioru - 26.08.2020 / 22:31, *.virginm.net

Gdzie ta gwiazda z Chorwacji,gdzie Lopes? Klasyka mozna skupic sie na lidze jak co roku ta sama historia

odpowiedz
Jano - 26.08.2020 / 22:31, *.tpnet.pl

no i dobrze że odpadliśmy z pucharów może Vuko wywalą no i nie bedziemy się kompromitować w Europie

odpowiedz
Mikrus - 26.08.2020 / 22:31, *.t-mobile.pl

Vukowic pokazał klasę. Katastrofa.

odpowiedz
Mugar - 26.08.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Chyba czas na zmianę trenera...

odpowiedz
Jano - 26.08.2020 / 22:31, *.tpnet.pl

no i dobrze że odpadliśmy z pucharów może Vuko wywalą no i nie bedziemy się kompromitować w Europie

odpowiedz
Mugar - 26.08.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Chyba czas na zmianę trenera...

odpowiedz
Gimbi - 26.08.2020 / 22:31, *.chello.pl

Pierwszy celny strzał w 73 minucie... Chyba tylko za Magiery było podobnie tragicznie :-/ Jeszcze jedna, góra dwie rundy w eliminacjach LE i po pucharach.

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 22:31, *.chello.pl

Wychodzi upartość trenera. W zeszłym roku Kulas, w tym gruzinek,. Mógł strzelić na 1:0 ale niestety NIEUMIE. . I taka niedojda poczuwa się do prowadzenia gry. Generalnie drużyna powoli robi zjazd w dół. Po wyprzedaży a pewnie będzie , zobaczymy nowe oblicze drużyny, taki średniak co raz wygra raz dostanie w łeb i od czasu do czasu zremisuje. Niestety nic więcej nie wyciśnie z tej drużyny Vuković. Czas się rozstać. Mistrzostwo wygrał, po raz kolejny puchary przestał. Żegnam bez żalu

odpowiedz
Gimbi - 26.08.2020 / 22:31, *.chello.pl

Pierwszy celny strzał w 73 minucie... Chyba tylko za Magiery było podobnie tragicznie :-/ Jeszcze jedna, góra dwie rundy w eliminacjach LE i po pucharach.

odpowiedz
Lowolak - 26.08.2020 / 22:31, *.play-internet.pl

I tylko Berga szkoda

odpowiedz
Wiskitki (L) - 26.08.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

vuko amatorze buahahahahahaha

odpowiedz
Gruziński step - 26.08.2020 / 22:30, *.chello.pl

Dalej wystawiaj tego paralityka gwilie to napewno wygramy cos wiecej niz mecze extraklapy. Tylko łysol zszedl i cos zaczeli grac. Jednak kapustka o wiele lepszy

odpowiedz
Jackli - 26.08.2020 / 22:30, *.177.161

Najgorsze jest to ze jeszcze trzeba przeżyć kolejne upokorzenie w LE

odpowiedz
Kochamlegie - 26.08.2020 / 22:29, *.play-internet.pl

A jak asaie gra jeżeli awieasz ze przegrasz

odpowiedz
Franco - 26.08.2020 / 22:29, *.35.79

Uwaga....
w tym roku odpadamy nawet nie z pełnoprawnym mistrzem Cypru....

Łubu dubu... łubu dubu... niech nam żyje Preses naszego klubu... Niech żyje nam...

"Kocha się tylko to od czego się cierpi" ...

odpowiedz
e(L)ka - 26.08.2020 / 22:28, *.vectranet.pl

vukovic ale jesteście przygotowani buahahahahhahahahaha

odpowiedz
zp - 26.08.2020 / 22:28, *.chello.pl

Jak mawiał Tata Tasiemka „no i dobra, no i ch...j”, nie daliśmy rady (przy pomocy tęczowej larwy z Belgii), jedziemy dalej, jest z czego wyciągać wnioski. Brawo Ślisz.

odpowiedz
antek - 26.08.2020 / 22:28, *.play-internet.pl

Ale kicha

odpowiedz
Kasztelan - 26.08.2020 / 22:27, *.inetia.pl

hahahaha Vuko out !
A teraz pytanie które zadawałem miesiąc temu - Za co biorą pieniądze: Jędrzejczy Luquinas Gvilia...

odpowiedz
Korda - 26.08.2020 / 22:30, *.centertel.pl

@Kasztelan: Luquinas? Gość który gra najlepsza piłkę w lidze? Zlituj się

odpowiedz
Jan van Huligan - 26.08.2020 / 22:27, *.235.142

Genialna taktyka, laga do przodu od bramkarza, ręce same składasją się do oklasków.

odpowiedz
Pan Be - 26.08.2020 / 22:27, *.belgacom.be

Odkąd ten człowiek - Vuko - został trenerem przestalem ogladac mecze L. Dzisiaj sie przelamalem i tylko po to by zobaczyc mecz zespolu dobrego , bylego trenera Legii i tego amatora.

I w 200% widać w czym jest problem na boisku. I nie trzeba byc ekspertem.

odpowiedz
Jerry - 26.08.2020 / 22:27, *.207.117

Na ..uj były te zakupy skoro cały czas takie same gówno gramy? Do tej pory broniłem Vuko ale za to że trzyma Gwilię w tej drużynie to tego darowac mu nie mogę.

odpowiedz
Kdk - 26.08.2020 / 22:27, *.centertel.pl

Dno Dno DNO!!! Pilkarzyki...bez zadnego pomysłu...lub bez taktyki...Nie Grajcie w nic i bedzie swiety spokoj.

odpowiedz
45540 - 26.08.2020 / 22:26, *.kth.pl

Legia w 1,2 rundzie el. LM gra antyfutbol. Czy taką grę ktoś chce oglądać ? Skład jest bliski LM, ale gra to okręgówka ! Asekuracyjna piłka, nudna, ofensywne ustawienie to pomyłka ! wstyd ! Legia stoi a nie gra, boi się gry !
Czerwień to oczywiście kompromitacja sędziego, ale gra to taki piach, że oczy bolą a skład jest. Taką Omonię to 3:0 Legia powinna zjeść na miękko - grając w piłkę a nie w h****. I don't belive ! Ale przypał !

odpowiedz
Brwinów - 26.08.2020 / 22:26, *.vectranet.pl

vuko zabieraj boruca i won do kielc

odpowiedz
Tito - 26.08.2020 / 22:37, *.chello.pl

@Brwinów: Boruc wybronił 4 100. ROSOŁEK DNO I MUŁ

odpowiedz
Kochamlegie - 26.08.2020 / 22:26, *.play-internet.pl

K... Awa ciekaaawaae co zrobi boniek czy się poda do dymisji jak można Belga na sedziego jeżeli trener belg korubcja jest a nie koronaaawirosa je...a nas cały czas a bonie tego nie widzi jeszcze raz gdzie jest PZPN

odpowiedz
Xd - 26.08.2020 / 22:26, *.chello.pl

O czym wy gadacie? Drużyna gra w 10 na 12. Sędzia ewidentnie wypaczył wynik. Omonia już w 1 połowie powinna grać w 10 a nam należał się rzut karny.

odpowiedz
Korda - 26.08.2020 / 22:28, *.centertel.pl

@Xd: jakby grali jak należy to i w 10 by wygrali.

odpowiedz
Syn trenera - 26.08.2020 / 22:29, *.plus.pl

@Xd: weź się ogarnij... Pierwszy strzał 70 minuta... Taktyka długie wykopy... Przez Boruca plus Lukinias to myśl Vuko.... Dramat iberadnisc czemu nie ma Lopesa. Slisz to pomyłka, Gwila też. Jakby bo 2-0 do przerwy to bynie było sędzia itp... Omonia to zespół dziadów po 33 35 lat i co zrobi z Naszą Legia Zamietli... Ktoś tu coś zjeb.....l

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 26.08.2020 / 22:24, *.35.8

Klasyka. Jak co roku od 25 lat z małymi wyjątkami. Dno, dno, dno, z europejskim nawet nie średniakiem tylko słabeuszem. Co roku piszę to samo.

odpowiedz
Kołobrzeg - 26.08.2020 / 22:24, *.vectranet.pl

bez trenera nie mamy szans

odpowiedz
X - 26.08.2020 / 23:09, *.virginm.net

@Kołobrzeg: a co Kotwica zwolnila trenera? Zajmij sie swoim podworkiem

odpowiedz
Kris - 26.08.2020 / 22:24, *.chello.pl

A co wy z sędzia sciemniacie, w 70 minucie pierwszy strzał. Trzeba było cisnąć od początku. A tu ostrożna gra z Cyprem. Litości , Cypr , taka wysepka...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.08.2020 / 22:23, *.chello.pl

Vuko jest bezradny. Sędzia beznadziejny. Drużyny nie ma. Transfery nie dla gry, a dla pijaru. Zacznijmy od zmiany trenera, skoro nie można właściciela.

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 22:44, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Teraz trzeba ratować LE. Jak nie awansujemy zaraz będzie sprzedaż wszystkiego, co uda się sprzedać. I zabawa zacznie się od nowa.

odpowiedz
herakles - 26.08.2020 / 22:23, *.orange.pl

vuko rogromi stal,warte i podbeskidzie i pudel bedzie zachwycony.

odpowiedz
Haha - 26.08.2020 / 22:49, *.t-mobile.pl

@herakles: podpiździe kupi karnego w 90minucie i ..uj z taktyki

odpowiedz
Brwinów - 26.08.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

widać tu moc polskiej ekstraklapy

odpowiedz
autor - 26.08.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

No siema =, jak to jest byc po raz kolejny zeszmaconym, upokorzonym itd? Dalej frajerzy bedziecie wydawac po 2-3 stowy na koszulke? Dalej frajerzy bedziecie pompować Mioduskiemu portfel kupujac bilety i karnety? ahhahahahahahah Legia nie istnieje dzis

odpowiedz
Brwinów - 26.08.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

widać tu moc polskiej ekstraklapy

odpowiedz
Korda - 26.08.2020 / 22:23, *.centertel.pl

Co wy piszecie że przygrywamy z sedzia. Przez 45 minut pierwszej połowy grając 11v11 nie oddała Legia celnego strzału na bramkę. Grają słabo, bez pomysłu. Laga Boruca i tyle. Nic kombinacyjnie.

odpowiedz
Emigracja - 26.08.2020 / 22:23, *.as9105.com

Wstyd. Nie oszukujmy się. Jeżeli Legia wygrywa prawie co roku polską ligę a odpada w pucharach w pierwszych rundach to świadczy o jednym. Jak ch...owa jest nasza liga.... Zamiast płacenia zawyżonych pensji naszym zawodnikom powiniśmy zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia( np. Czeresow) Vukovic odejdź wstydu oszczędź

odpowiedz
Jak liga mistrzów? - 26.08.2020 / 22:22, *.67.219

1 gol w dwóch meczach z plejbusami co powinni jedni i drudzy dostać po 2:0 do przerwy.
Ja je...e.... Co rok to samo.

odpowiedz
P85 - 26.08.2020 / 22:22, *.chello.pl

Skasować tą całą ekstraklasę dać do eliminacji jakiś Izolator Boguchwała (bez urazy) na jeden.. UJ wyjdzie. Sranie i ciśnie ie żeby zostać mistrzem i grać w eliminacjach, a leją nas pastuchy.

odpowiedz
Benek - 26.08.2020 / 22:21, *.centertel.pl

Arbiter nie jest winny to drużyna dała d.... Po całości od trenera przez bramkarza obrone- Lewczuk stary wiecznie spóźniony dziad, Jedza beznadziejnie szkoda słów na resztę Gvilia największy błąd Vuko w tym meczu i to tu jest problem Wyjeb... c vuko póki jeszcze legia ma o co grac bo z tego i tak nie bedzie

odpowiedz
Afro - 26.08.2020 / 22:21, *.chello.pl

Gwila jak zszedł to grali lepiej. Jakby cisnęli od początku jak w 2 połowie dogrywki byłby inny wynik. F**k Uefa sędzia ch*j. Znów miałem postawić przeciwko no wku****y jestem strasznie.

odpowiedz
Kibic Rembertów - 26.08.2020 / 22:21, *.centertel.pl

To co robi sędzia, to jedno, ale to co zrobił Lewczuk to piłkarska recydywa. Jesteśmy piłkarsko tam gdzie jesteśmy i nic tego nie zmieni. Brak napastnika, Karbownik bez pomysłu, o Gwilli nie wspomnę i mamy pośmiewisko na całą Polskę. Możecie mnie hejtoeac ale taka prawda. Nie masz umiejętności- musisz mecz wybiegać przynajmniej na tym poziomie rozgrywek

odpowiedz
anty vuko - 26.08.2020 / 22:21, *.vectranet.pl

jeszcze odpadamy z PE i skupiamy sie na naszym pucharze sołtysa

odpowiedz
Bolo - 26.08.2020 / 22:20, *.chello.pl

hahhahahhahhahhaahhaha

odpowiedz
Heniek - 26.08.2020 / 22:20, *.80.194

Vuko ty... nie wracaj już na Stadion. Jeżeli ten parodysta dzisiaj nie wyleci na zbity ryj, to znaczy że ktoś

odpowiedz
Niedzwiadek - 26.08.2020 / 22:20, *.orange.pl

Ciekawe czy Legię stać na kolejny sezon bez europejskich pucharów.

odpowiedz
Cziko - 26.08.2020 / 22:19, *.amazonaws.com

Wieteska kaleka. Wszedł po przerwie i nie wytrzymał bidulek

odpowiedz
Wiskitki (L) - 26.08.2020 / 22:19, *.vectranet.pl

vuko buahahahahahahahahahahahaaha

odpowiedz
Greg - 26.08.2020 / 22:19, *.etinw.net

Ludzie czego wy się spodziewaliście, ten trener to nie jest fachowiec na Europę.

odpowiedz
Marcin(L) - 26.08.2020 / 22:18, *.chello.pl

Pytanie... Jak dzis przegramy to jest liga europy czy nie?

odpowiedz
Vuko out - 26.08.2020 / 22:18, *.info.pl

Koment kto za

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 22:22, *.bredband2.com

@Vuko out: Ja od dwoch lat jestem "za". Natomiast w obecnym miejscu i czasie taka zmiana jest zupelnie bez sensu. Tym bardziej ze nie ma kandydata ktory okazalby sie lepszym i wprowadzilby nas na wyzszy poziom.
Na dodatek zaraz odpadniemy tez z LE, wiec szykuje sie totalna wyprzedaz, czyli nawet Guardiola czy Ancellotti nic tu nie wskuraja. Takze jeszcze jeden sezon z vuko, a na koniec pewnie znajdziemy sie poza podium. **ujnia idzie...

odpowiedz
Doktor Albanii - 26.08.2020 / 22:18, *.vectranet.pl

lipaaaaaaaaaaa.........

odpowiedz
KowaL - 26.08.2020 / 22:18, *.vectranet.pl

Do widzenia! Dobranoc! Hańba!

odpowiedz
Hiszpania - 26.08.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

Nie jest źle. Odbijemy się w LE.

odpowiedz
herakles - 26.08.2020 / 22:19, *.orange.pl

@Hiszpania: z Vukoviciem? nigdy!

odpowiedz
Hiszpania - 26.08.2020 / 22:22, *.t-mobile.pl

@herakles: Nie gadaj. Nikt tak jak on nie kocha Legii. Legionista z krwi i kości.

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 22:24, *.vectranet.pl

@Hiszpania: chyba od dna

odpowiedz
Hiszpania - 26.08.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Po wyrazie twarzy naszego Trenejro widzę, że jest plan.

odpowiedz
Yeti - 26.08.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

Wuko pakuj manatki, dostajemy wpier.l od takich frajerów. Spier.alaj!

odpowiedz
e(L)ka - 26.08.2020 / 22:17, *.vectranet.pl

vuko!!!
Co ???
patataj payacu

odpowiedz
Trzeba było - 26.08.2020 / 22:17, *.67.229

Wrzucić 2:0 w pierwszej połowie a nie szukać winnego w arbitrze.

odpowiedz
ave_CWKS - 26.08.2020 / 22:20, *.surfer.at

@Trzeba było : Sluszne slowa, szkoda, ze lata degrengolady rozwinely u niektorych mentalnosc ofiary.

odpowiedz
Mati 1916 - 26.08.2020 / 22:22, *.plus.pl

@Trzeba było : dokładnie kolego ale z czym do ludzi jak celny strzał oddaje się dopiero w 74 m

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 26.08.2020 / 22:17, *.btcentralplus.com

jw

odpowiedz
Zbyszek - 26.08.2020 / 22:17, *.plus.pl

No i k...a Wieteska

odpowiedz
(L)ookson - 26.08.2020 / 22:17, *.chello.pl

No to prezent Vuko na urodziny ma jak ta lala :)

odpowiedz
MIODUCH WON - 26.08.2020 / 22:17, *.chello.pl

LEGIA GRAĆ KURVVA MAĆ!

odpowiedz
Syn trenera - 26.08.2020 / 22:17, *.plus.pl

Dajcie spokój że sędzia że co ze pora nie ta. Grają piach... Co to za taktyka długie wykopy... Na palę... Ktoś napisał widać różnicę w klasie trenerów. Gdyby ich zamienić miejscami to Berg z Legia by dziś Ominie z Vukoviciem 5-0 rozwalił.. Wielbiciele Vuko amatora gdzie jesteście...

odpowiedz
Kris - 26.08.2020 / 22:16, *.chello.pl

Ha ha ha

odpowiedz
Mój pierwszy komentarz... - 26.08.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

Polska piłka to dno...
Przepraszam...

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 22:16, *.vectranet.pl

Następnym razem

odpowiedz
-;) - 26.08.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

No niestety mecz wydrukowany aż żal w takich takich okolicznościach odpadac

odpowiedz
Brwinów - 26.08.2020 / 22:15, *.vectranet.pl

voko WON !!!!!

odpowiedz
Kaktus - 26.08.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

To co ten sędzia odp... To przechodzi ludzkie pojęcie

odpowiedz
Filip - 26.08.2020 / 22:13, *.111.202

Loczek postawil va bank. Tylko szkoda, ze teraz, a nie 2 lata temu. Teraz jest korona i wszystko jest loteria. Gramy szybko bez rewanzu aby odbebnic kazdy mecz. Nie ma VARu nie ma karnego na Kante. Loko koko dobre zrobil transery ale teraz pol skladu odejdzie. Sedzia swiezak sedziuje bo reszta boi sie korony. Show must go on

odpowiedz
(L) ookson - 26.08.2020 / 22:13, *.chello.pl

Pomijając straconą bramkę to pierwsza połowa dogrywki bardziej mi się podobała niż cały mecz.

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 22:11, *.centertel.pl

To wcale Legia nie gra zle tylko mecz wydrukowany. Czerwona kartka mocno naciagana. Karnego dla omonii byc nie powinno. Za to dla Legii powinien byc

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 22:11, *.centertel.pl

To wcale Legia nie gra zle tylko mecz wydrukowany. Czerwona kartka mocno naciagana. Karnego dla omonii byc nie powinno. Za to dla Legii powinien byc

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 22:10, *.plus.pl

Skąd oni wzięli tego kartofla sędziego... Na Kante był karny. Karbownika uderza z łokcia, nie ma kartki. Wycinają Luqiuniasa, nie ma kartki. Lewczuk zagarnia piłkę to już jest karta

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 22:10, *.chello.pl

Ale komentatorom gra Legii się podoba :) Dobry jest Lewczuk, Jedza, Antolic itd.
Wiec może się czepiamy i nie znamy się. Omonia to silny zespół :)

odpowiedz
Mati 1916 - 26.08.2020 / 22:10, *.plus.pl

Legia sędzia 0 2

odpowiedz
Korda - 26.08.2020 / 22:09, *.centertel.pl

I jeszcze ten sędzia wogóle jakiś z dupy. Ale w sumie jaki mecz taki sędzia

odpowiedz
-;) - 26.08.2020 / 22:09, *.play-internet.pl

Nie z omonia przegrywamy tylko z sędzią

odpowiedz
,,,,,,, - 26.08.2020 / 22:09, *.chello.pl

Przecież sędziowanie w tym meczu to jest skandal. kartka dla Legii, brak kartki dla omonii, brak karnego dla nas. Gramy w 10 na 14.

odpowiedz
Kolo - 26.08.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

Wiedziałem przed meczem, że tak będzie. W zasadzie to przed sezonem. No cóż, pewnie nie tylko ja. Legia od lat jest nastawiona tylko na odsprzedawanie piłkarzy. To zbieranina odpadów, z bardzo marnym sztabem trenerskim. Nic nie warta drużyna, która nawet na tę najgorszą ligę w Europie jest już za słaba. Dobrze, że odpadają bo to wstyd dla Polski i dla legendy tego klubu by nas reprezentowali ci pseudopiłkarze.

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 22:11, *.orange.pl

@Kolo: Przecież w tym roku nie było wyprzedaży. To że nie mamy trenera jest faktem.

odpowiedz
StefQ - 26.08.2020 / 22:08, *.orange.pl

Gramy bez trenera ale i bez sędziego! Pajac widzi co chce!

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 22:08, *.chello.pl

Słabo przygotowana drużyna, a zamysłu taktycznego nie ma wcale. Vuko mistrza zdobył, ale wykopami Boruca i wrzutki Filipa to za mało. I ten belgijski drukarz .

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 22:05, *.chello.pl

Skoro Berg był za slaby na Legie, a teraz przyjeżdża ze słabszą druzyna i ogrywa nas.
To ja się pytam na jakim poziomie jest Vuko.

odpowiedz
wkurwiony - 26.08.2020 / 22:10, *.orange.pl

@Rafix: słabsza druzyna ? to jest druzyna z 1 miejsca z 14 ligi europejskiej. Wiesz gdzie jest nasza liga? na 32 miejscu...! My nie mamy prawa nazywac takich druzyn "slabymi".

odpowiedz
Cziko - 26.08.2020 / 22:15, *.amazonaws.com

@wkurwiony:
A widziałeś ile ta omonia jest warta?
8 mln tyle co raków. Od kiedy jest kryzys to liga cypryjska spadla na psy .

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 22:25, *.chello.pl

@wkurwiony: to dlaczego jesteś wkurwiony skoro przegraliśmy z lepszym zespołem

odpowiedz
wkurwiony - 26.08.2020 / 22:04, *.orange.pl

Wy sie łudziliscie po meczu z Rakowem (po tym jak Raków nas dominował grajac w 10) ze z takim parodysta jak Vukovic to bedzie chocby liga europy? beka z was. :-)

odpowiedz
Żadna hańba - 26.08.2020 / 22:04, *.67.229

To już standard. Mistrz a potem sheryfy tyraspol nas bijo.
Według Hadaja L to klub wielki na świat i globalny, tylko każda mała drużyna w Europie nas leje.

odpowiedz
Aaa - 26.08.2020 / 22:03, *.chello.pl

Sorki ale mija rok trenera... a Legia jest calkiem bez stylu. Gra mega slabo taktycznie i jedzie ja Omonia... bo ma Trenera. Pytanie kiedy zmiana u Nas

odpowiedz
Mati 1916 - 26.08.2020 / 22:03, *.plus.pl

A podobno taka silna kadrę mamy. Lopez i jura poza kadrą kogo my kupujemy. Będą gotowi kiedy jak przegramy już wszystkie puchary??

odpowiedz
CO WY ROBICIE WY NASZĄ LEGIĘ HANBICIE - 26.08.2020 / 22:02, *.t-mobile.pl

Boruc przy karnym rzuca się w tempo w dobrym kierunku. I co z tego skoro masa nie pozwala mu wyciągnąć pilki. To jest DRAMAT.
Mioduski, VUKOVIC i Boruc grabarze Legii!

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 22:12, *.orange.pl

@CO WY ROBICIE WY NASZĄ LEGIĘ HANBICIE: Przy tak uderzonym karnym bramkarz musiałby mieć grubo powyżej dwóch metrów żeby to sięgnąć.

odpowiedz
Jan - 26.08.2020 / 22:02, *.125.77

Co ten Lewczuk robi w drużynie co parę meczów to czerwień. Teraz to się zrobi wyprzedaż. Tragedia

odpowiedz
Jimi70 - 26.08.2020 / 22:02, *.play-internet.pl

Pięknie wpie...ol z Omonią, 50% drużyny nie gra, od początku elektryczni jakby grali z Barceloną,, Karbownik, Lewczuk, Gvilia, Rosołek dno i jeszcze Boruc ponad 60% strat przy wprowadzaniu i mamy naszą Legię

odpowiedz
KowaL - 26.08.2020 / 22:00, *.vectranet.pl

Chachacha Vuko!!! Co? Berg!!!!

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 21:59, *.centertel.pl

Haloooo Panie Mioduski to ile za tego karbownika ? 3 mln euro jednak bedzie okej?

odpowiedz
RMFC - 26.08.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

No to po pucharach!!! Loczek rozsprzeda wszystkich i będzie walka o środek tabeli

odpowiedz
Mietek - 26.08.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

Dno i znowu kolejny rok wstyd !

odpowiedz
wawa3 - 26.08.2020 / 21:58, *.net.pl

Zanosi sie na eurowpier...ol A.D 2020

odpowiedz
Korda - 26.08.2020 / 21:58, *.centertel.pl

I co P. Mioduski? Liga Mistrzów na etapie 2 rundy kwalifikacyjnej odpadać? Wstyd i hańba dla Warszawy! To jest najlepszy klub w Polsce? Sorry ale nie z tym pseudo trenerem Legia nie osiągnie. Liga Europy z taką gra to można tylko pomarzyć.

odpowiedz
eduardo - 26.08.2020 / 21:58, *.toneticgroup.pl

dziekuje i dobranoc

odpowiedz
Misiek - 26.08.2020 / 21:54, *.orange.pl

Sorry ale tego nie da się oglądać to jest dramat brakuje nam skrzydłowego bo sam luquinhas to za mało i napadziora bo aktualni nasi snajperzy to na zamiennika się nadają nie na człowieka pierwszego planu. Panie Mioduski transfery super tylko nie takie jak trzeba. Bez co najmniej jeszcze 2 ofensywnych transferów nie mamy czego szukać

odpowiedz
Niedzwiadek - 26.08.2020 / 21:52, *.orange.pl

Tragedia to mało powiedziane.

odpowiedz
anty vuko - 26.08.2020 / 21:50, *.vectranet.pl

z amatorem vukowiciem nie mamy czego szukać w europie.

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 21:48, *.chello.pl

a Onyszko na 100% nawonchał się czegoś. Strasznie jest przerażony i już modli się o karne. KOMEDIANT

odpowiedz
(L)egionista - 26.08.2020 / 21:54, *.fiberway.pl

@Szymon: jaki Onyszko? co ty bredzisz

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:56, *.orange.pl

@(L)egionista: Arkadiusz Onyszko-komentator z TVP Sport

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 21:58, *.chello.pl

@(L)egionista: Ty też nawąchany?

odpowiedz
autor - 26.08.2020 / 21:47, *.vectranet.pl

sedzia takie waly odpier...la, ze masakra - Omo ma go po swojej stronie na luzaku

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:49, *.orange.pl

@autor: Ogólnie sędzia jest słaby, na naszą korzyść też podjął parę decyzji, jednak nie były to tak kluczowe decyzje jak na korzyść Omonii. Vitor Gomes zasługiwał w pierwszej połowie na czerwo a teraz przynajmniej na drugą żółtą.

odpowiedz
eduardo - 26.08.2020 / 21:47, *.toneticgroup.pl

Boruc i jego wybijanie to dramat

odpowiedz
koala - 26.08.2020 / 21:53, *.246.254

@eduardo: tak czy siak póki co boruc najlepszy w Legii

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 22:03, *.chello.pl

@eduardo: taka taktyka. Kazali kopać to kopie. Pytaj trenera dlaczego tak gramy

odpowiedz
Jerry - 26.08.2020 / 21:40, *.207.117

Odbija sie czkawką trzymanie gruzina tyle czasu na boisku. Teraz w dziesięciu trzeba sie meczyć. Postawic autobus w bramce na dogrywkę i liczyc na karne.

odpowiedz
herakles - 26.08.2020 / 21:43, *.orange.pl

@Jerry: z gvilią tez gralimy w 10 - on byl hamulcowym

odpowiedz
Chudy syn chudego - 26.08.2020 / 21:46, *.chello.pl

@herakles: Ale Boruc jest za dwóch także mamy 11 na 11

odpowiedz
Jimi70 - 26.08.2020 / 21:38, *.play-internet.pl

Karbownik, Gvilia, Pekhart, Lewczuk - zero przydatności + emeryt Boruc to cała Legia

odpowiedz
Kołobrzeg - 26.08.2020 / 21:35, *.vectranet.pl

nie mamy trenera....

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 21:34, *.centertel.pl

Na cholere tego kapustke wprowdza na dogrywke jak on nie jest zgrany z druzyna.

Kierwa ta omonia to na jakims dopingu zasuwa chyba albo nasi bez dopingu

odpowiedz
Weto - 26.08.2020 / 21:34, *.centertel.pl

Kapusta strzeli

odpowiedz
To tyle - 26.08.2020 / 21:34, *.com.pl

Będą karne

odpowiedz
Yeti - 26.08.2020 / 21:33, *.play-internet.pl

Ku.wa Boruc każdą piłkę wpuszcza. Co strzał to gol.

odpowiedz
wkurwiony - 26.08.2020 / 21:38, *.orange.pl

@Yeti: moze i broni ale zrobil juz 150 strat dlugimi pilkami.

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:42, *.orange.pl

@wkurwiony: Myślę że to nie Boruc sobie pomyślał a dziś mam ochotę zagrać parę długich piłek... To założenie taktyczne Vukovica, wiecie co z nim robić.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 26.08.2020 / 21:44, *.chello.pl

@wkurwiony: bronì to co leci prosto w niego, trudno żeby było inaczej. Za to prawie go przelobowali na środku bramki z różnego bo ledwo umie się oderwać od ziemi.

odpowiedz
herakles - 26.08.2020 / 21:47, *.orange.pl

@Twardy Legiunia: Byłem przeciwny jego transferowi - to taki zabieg populistyczny by kibicom sie przypodobać.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 21:48, *.bredband2.com

@herakles: nie ty jeden...

odpowiedz
Powiś(L)e - 26.08.2020 / 21:33, *.vectranet.pl

boruc i vuko WON z Legii !!!!!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 21:29, *.centertel.pl

Ja sie pytam kto wytypowal Omonie do tego dwumeczu z Legia?

odpowiedz
1916 - 26.08.2020 / 21:29, *.info.pl

Na trzeźwo nie da się na to patrzeć!!!! Liga mistrzów albo le to chyba jakiś żart normalnie oczy bola

odpowiedz
wkurwiony - 26.08.2020 / 21:27, *.orange.pl

boruc 67 dlugich pilek, 68 do rywala.

odpowiedz
kowaL - 26.08.2020 / 21:34, *.246.254

@wkurwiony: przeciez taka jest taktyka vuko, to do niego żale

odpowiedz
Ugabuga - 26.08.2020 / 21:26, *.chello.pl

Ile trzeba karnych strzelic żeby awansować?

odpowiedz
wkurwiony - 26.08.2020 / 21:25, *.orange.pl

ta omonia jest slabsza niz rakow. Natomiast ma trenera a my nie. To roznica. w 1 polowie powinno byc 2-0.

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:31, *.orange.pl

@wkurwiony: Żeby mogło być 2:0 to trzeba oddawać strzały w światło bramki a ów strzał w światło bramki oddaliśmy dopiero w 73 minucie. To jakiś nieśmieszny żart.

odpowiedz
DK(L)OG - 26.08.2020 / 21:24, *.play-internet.pl

Czy tylko moim zdaniem sędzia nie dopasował koloru swego stroju i raz w raz przeszkadza, myli?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 26.08.2020 / 21:22, *.btcentralplus.com

FU Mioduski. Jedyny plus tego blamazu to ze ciebie to dlugo nie bedzie zlodzieju !!!!

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 21:22, *.centertel.pl

Ja pierdziele tak jak ktos napisal czemu na astiza dzis nie poatawiono. Mowilem ze obronce i napastnika trzeba kupic. To sie uparl pudel ba kapustke. Na cholere pomoc wzmacniac jak mamy silna pomoc?

odpowiedz
(L)ookson - 26.08.2020 / 21:23, *.chello.pl

Mamy tak silną pomoc, że cały mecz laga ro przodu grana

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 21:27, *.bredband2.com

@grzesiek: No wlasnie kolego. Lech kupil ciekawego napastnika i ten w debiucie od razu gola. Cracovia dwoch bardzo interesujacych, i w debiucie jeden gol a drugi asysta. A vukovic? Wiecznie na odbudowe, wiecznie dawac czas i wiecznie jeden wielki **uj. Lopez do lodowki.
Jedyny madry transfer to Mladenovic. Ale jeden transfer kiedy potrzebne byly co najmniej 3-4? Od zaraz a nie na qrwa wieczna odbudowe! Rece opadaja. Burdel i cyrk a nie powazny klub.

odpowiedz
herakles - 26.08.2020 / 21:18, *.orange.pl

slaba ta omonia a i tak nas wyj...ie - tradycja

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.08.2020 / 21:18, *.chello.pl

Gwizdek sędziego... Jose Kante i już 1 — 0 jest!!!

odpowiedz
(L)ookson - 26.08.2020 / 21:18, *.chello.pl

Na kogo możemy trafić w el. do LE?

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.08.2020 / 21:18, *.chello.pl

@(L)ookson: dynamo Brześć

odpowiedz
:) - 26.08.2020 / 21:21, *.chello.pl

@Wiem co mówię : albo bajer monachium

odpowiedz
(L)ookson - 26.08.2020 / 21:22, *.chello.pl

@Wiem co mówię :
Pytałem o Ligę Europy ...

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.08.2020 / 21:24, *.chello.pl

@(L)ookson: no a monachium to gdzie, w Azji?

odpowiedz
mareczek - 26.08.2020 / 21:17, *.vectranet.pl

Jak zobaczyłem Lewczuka w tym kasku to od razu pomyślałem,że mogą być z tego kłopoty.Czy naprawdę musi grać kontuzjowany zawodnik? Źle się gra w takim czymś.Przecież jest Astiz,który jeszcze potrafi dać z siebie dużo.Po co narażać zawodnika i zespół? Szkoda ale trzeba walczyć.Teraz trzeba pokazać charakter

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:24, *.orange.pl

@mareczek: Daj spokój z tym Astizem, w ciągu ostatniego roku jak grał w meczu więcej niż 10 minut to przegrywaliśmy. To już nie ten poziom. Już chyba lepszy paralityk Wieteska.

odpowiedz
mareczek - 26.08.2020 / 21:36, *.vectranet.pl

@JWR: To chociaż Wieteska.Było widać od pierwszej kartki,że Lewczuk pracuje na czerwoną.Grał bardzo ryzykownie.A poza tym jak się główkuje w takim gałganie na głowie? Przecież gra głową na tej pozycji to podstawa.Zupełnie nie rozumiem dlaczego nie grał od początku zdrowy gracz

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:47, *.orange.pl

@mareczek: Oczywiście Lewczuk zasługiwał na zmianę, szkoda że nie wytrzymał jeszcze paru minut bo pewnie by ją dostał. Zauważ jednak jakie byłoby oburzenie forumowych malkontentów jakby Wieteska wyszedł w pierwszym składzie. Myślę, że w tym meczu sędzia dokłada swoją cegiełkę przeciwko Legii, Vitor Gomes przed chwilą zagrał równie brutalnie a nawet bardziej co Lewczuk, do tego miał słabszą pozycję względem Luqinhasa a drugiej żółtej nie dostał.

odpowiedz
Stop korkom - 26.08.2020 / 21:17, *.chello.pl

Wietaszka za Gwiliana - mokre marzenie hejterow drużyny.

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 21:23, *.vectranet.pl

@Stop korkom: hehehehhe

odpowiedz
Darek - 26.08.2020 / 21:14, *.t-ipconnect.de

No i wykrakałem.Z Wieteska na środku to lepiej walkowera oddać.

odpowiedz
RMFC - 26.08.2020 / 21:13, *.tpnet.pl

Lewczuk zgłupiał od kiedy mu łeb potłukli w sobotę!!!!!

odpowiedz
FUCK uefa - 26.08.2020 / 21:13, *.chello.pl

SENDZIA CHVJ!!!

odpowiedz
RMFC - 26.08.2020 / 21:12, *.tpnet.pl

No zajebiście gramy w 10!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 21:09, *.bredband2.com

No ja pyeeerdoleee....! Slupek...

odpowiedz
Thor - 26.08.2020 / 21:08, *.centertel.pl

Wg komentatorów Legia ma mecz pod pełną kontrolą a Omonia robi akcje tylko dlatego że Legia tak sobie to zaplanowała hehehe. Jezus czy oni inny mecz oglądają? ????

odpowiedz
RMFC - 26.08.2020 / 21:05, *.tpnet.pl

Gvilia to dzisiaj nieporozumienie. Zero gry. Trzeba dać zagrać Martinsowi i Kapustę. Nawet nieprzygotowany zagra lepiej

odpowiedz
wawa3 - 26.08.2020 / 20:58, *.net.pl

Ewentualne odpadniecie z Omonią przynajmniej nie przyniesie nam wstydu i wiadra pomyj na głowe, jak z Dudelange.

odpowiedz
Darek - 26.08.2020 / 20:52, *.t-ipconnect.de

Boruc długa piłka do przodu i strata tak wygląda gra Legii w ataku.W obronie błędy Lewczuka i Karbownika i dwie dobre okazje dla Nikozji pod koniec meczu.Końcówka pierwszej połowy to przewaga Nikozji.
Lewczuk żółta kartka.Jak wyleci ktoś z dwójki Lewczuk,Jędrzejczyk na następny mecz za kartki to wyobrażacie sobie na stoperze Astiza lub Wieteske?
Do ludzi pracujących w klubie.Obudzcie się i sprowadzcie tu stopera.

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 21:15, *.orange.pl

@Darek: I wykrakałeś. Szkoda, wg mnie ten faul nie był na kartkę. Sędzia bardzo słaby, nie dał czerwonej przy faulu od tyłu a tu daje drugie żółtko. Możemy się powoli żegnać z pucharami.

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 20:51, *.vectranet.pl

Jeszcze ze 2 góra 3 mecze i Karbownik będzie wart 10 milionów ale lirów kurła. Gdzie ten chłopak formę stracił?

odpowiedz
Meter - 26.08.2020 / 20:50, *.t-mobile.pl

Valerianek-łowca bramek!

odpowiedz
Gruziński step - 26.08.2020 / 21:08, *.chello.pl

@Meter: hahahah on to wogole udany. Potrzebny jest w tym meczu jak drzazga w doopie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.08.2020 / 20:50, *.chello.pl

Tradycyjnie, Gwilia nic nie wnosi do gry. Antolic bez formy. Jak mamy wygrać, gdy połowy pomocy nie ma? Na duży plus Ślisz i Rosołek. Dobry Luquinhas i Karbo. Zobaczymy co będzie dalej.

odpowiedz
Miki - 26.08.2020 / 20:50, *.plus.pl

3 muszkieterów- Gwilia, Rosołek, Boruc
Gwilia - zero gry, jak ma piłkę to nie potrafi trafić
Rosołek - to środkowy napastnik nie skrzydłowy, zagubiony
Boruc - bramkarz minionej epoki, wolny i tylko długa raz za razem
Antolic tez słabo

odpowiedz
grzeziek - 26.08.2020 / 20:49, *.centertel.pl

Gwiliajest potrzebny druzynie ale bardziej jako zmiennik to raz. Dwa zrzucanie winy na niwgo podczas gdy cala druzyna gra slabo to bezsens. Trzy faktycznie jak lopes okaze sie niewypalem to znowu zostaniemy bez klasowego napastnika typu niezgoda. Cztery ...slabo gramy ale mam nadzieje ze wymeczymy awans bo jak nie to wstyd...

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 20:54, *.vectranet.pl

@grzeziek: Reszta coś potrafi. Valeriane już niekoniecznie

odpowiedz
Jerry - 26.08.2020 / 21:12, *.207.117

@grzeziek: Reszta gra slabo bo on gra słabo. To on jest reżyserem, przepraszam, piwinien być reżyserem.

odpowiedz
MarioL - 26.08.2020 / 20:47, *.wanadoo.fr

Jak narazie wyglada to tragicznie.

odpowiedz
Krasnal - 26.08.2020 / 20:43, *.com.pl

Jak dziś nie pokonamy tych ogórków to możemy dać sobie spokój z gra w Europie...

odpowiedz
Boner - 26.08.2020 / 20:43, *.chello.pl

Przeciez ten Gwilia to biega jak dziecko we mgle... Dramat, nie wiem po co Vuko go wystawia w takim meczu

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 20:49, *.chello.pl

@Boner: beke z niego mają i kibice i piłkarze . Taki akcent humorystyczny. Nawet cyprysy nie bardzo wiedzą na co stać gargamela. Jest taki nieszablonowy. A może to czarny... przepraszam łysy koń zawodów dzisiejszych.

odpowiedz
Szymon - 26.08.2020 / 20:41, *.chello.pl

Men of the match mistrz ze stepu gruzińskiego. Qr.. on nadaje się do rezerw. Ha ha ha kreator gry. Ach te jego strzały. Transfer pewny do ...... Izolatora Boguchwała

odpowiedz
Elquatro - 26.08.2020 / 20:34, *.chello.pl

Lewczuk chyba startuje w Pucharze Benetta

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 20:34, *.bredband2.com

Komentatorzy meczu dzisiaj tak beznadziejni ze nawet szpakowski przy nich to mistrz swiata. Szczegolnie ten drugi matol ktory nie potrafi nic powiedziec nie zaczynajac od "ale". Kazde qrwa zdanie to !ale", "tak, ale". Ale wiocha, skad takich cieciow biora na komentatorow?

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 20:38, *.orange.pl

@Krzeszczu: Mnie bardziej irytuje "PODŁANCZA" tego Onyszki

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 20:40, *.bredband2.com

@JWR: ale. tak, ale podlancza. hahahhaa co za ciecie :-)
Caly czas ten wiesniak swoje "ale" Kazde qrwa zdanie, a czasem i 2-3 w jednym zdaniu. Ja pyeerdole...

odpowiedz
Jaro - 26.08.2020 / 20:29, *.207.117

Podwójny strzał Gargamela z 26 minuty to mistrzostwo świata. Podkreślenie jego obecnej formy.

odpowiedz
Jerry - 26.08.2020 / 20:25, *.207.117

Jest Gwilia, nie ma wyniku. Kreator gry kuźwa.

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 20:27, *.vectranet.pl

@Jerry: już od dawna tak pisze kurła :)

odpowiedz
Chudy syn chudego - 26.08.2020 / 20:19, *.t-mobile.pl

Boruc niedługo zasłoni całą bramkę, ile on waży - 150 kilo?

odpowiedz
... - 26.08.2020 / 19:57, *.master.pl

Gargamel w tak ważnym meczu :/

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 20:06, *.bredband2.com

@...: A o Lopezie ani widu ani slychu. Po **uj byl ten trasfer skoro vuko ewidentnie i jego wsadzil do lodowki? To jakas chora perwersja vukovica. Po jaka q nedze sprowadzalismy tego "napastnika" Chyba tylko po to zeby ulatwic Probierzowi sprowadzenie dwoch mlodych i sprawnych napadziorow ktorzy nie musza sie ani odbudowywac, ani miec czasu na wkomponowanie. Zagrali od razu i jeden tez walnal bramke w debiucie. Tak sie robi transfery. A nie jak vuko wieczne pyeerdolenie ze trzeba czasu, ze to ze tamto. Wpeezdu z czyms takim...

odpowiedz
Romcio - 26.08.2020 / 20:54, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: bo to jest paralityk. Tak jak jego milosc do kulenowicza, a teraz do nowego ulubionego drewnokopacza begharda. Lopez zapie.... 3 tygctemu puchar polski, mecz na takim poziomie cracovii ze 5 lat takiego nie bylo na polskim podworku, a trsy tyg pozniej Lopeza nie ma. I ani widu ani slychu. To sa skonczone kretyny i debile. Te prezesyz trener dyrektory. No farsa. Tak jak ta kopanina z ta omonia. A te w studio w przerwie takie pier.... glupoty sluchac sie nie daje. Jakis Matrix

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 26.08.2020 / 19:54, *.chello.pl

Boruc ile dzisiaj wpuści?

odpowiedz
Haha - 26.08.2020 / 20:01, *.master.pl

@WARKA STRONG moja miłość: tyle ile będzie strzałów na bramkę.

odpowiedz
As - 26.08.2020 / 19:48, *.chello.pl

Jak ja lubię reklamę która zasłania G na stadionie, wygląda okropne :(

Stadion pusty nie można dać gdzie indziej ???? Wiem wiem kasa się musi zgadzać ale wygląda okropnie !!!!!

odpowiedz
Opoor - 26.08.2020 / 19:11, *.vectranet.pl

Jest i Valeriane w jedynce :)

odpowiedz
atmosferic - 26.08.2020 / 19:06, *.orange.pl

1-2 Legia gra beznadziejnie - bedziemy grac pilka i rywal zrobi 2 kontry i wygra mecz - bo tyle zwykle starczy na Legie. Ewentualnie jakis staly fragment - rozny czy wolny, Lagia za to ma ogromne problemy ze stwarzaniem sytuacji w ataku pozycyjnym, kontra tez juz tak nie dziala. Pilkarze bez formy,

odpowiedz
Wawa - 26.08.2020 / 19:03, *.play-internet.pl

Powiem krótko jaki slisz on będzie go wystawiał do póki znów odpadniem y jaki rosołek odrazu kartę to ważny mecz ..może być dziś nie fajnie zato.

odpowiedz
Autor - 26.08.2020 / 19:03, *.master.pl

Jest Boruc - będą bramki

odpowiedz
kowal - 26.08.2020 / 19:39, *.246.174

@Autor: bedziesz przepraszał po meczu

odpowiedz
Autor - 26.08.2020 / 19:55, *.master.pl

@kowal: wątpię ;)

odpowiedz
Autor - 26.08.2020 / 22:42, *.t-mobile.pl

@Autor: i jak? :D

odpowiedz