Sędzia wyrzuca z boiska Lewczuka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 0-2 Omonia Nikozja

Smutna rzeczywistość

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Koniec marzeń Legii o grze w Lidze Mistrzów w tym sezonie. W 2. rundzie eliminacyjnej przeszkodą nie do pokonania okazała się być prowadzona przez Henninga Berga Omonia Nikozja. W regulaminowym czasie był bezbramkowy remis, natomiast w dogrywce gole dla gości zdobyli Jordi Gomes i Thiago.

Pierwsza dobra szansa dla Legii miała miejsce w 6. minucie gry. Prawą stroną ruszył Michał Karbownik, który chciał dośrodkować do Tomasa Pekharta, lecz Czech został w ostatniej chwili uprzedzony przez jednego z obrońców. Niewiele potem napastnik doszedł już do pozycji strzeleckiej. W szesnastce Omonii doszło do niemałego zamieszania, z którego powinien skorzystać Pekhart, ale w doskonałej sytuacji posłał piłkę ponad poprzeczką. Omonia starała się odpowiadać groźnie atakując skrzydłami. Wkrótce po raz pierwszy zmusili do wysiłku Artura Boruca, który musiał piąstkować groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

W 26. minucie składna akcja gospodarzy na lewej stronie. Filip Mladenović przytomnie zgrał do środka, gdzie bliski szczęścia był Maciej Rosołek. Zmierzający do bramki strzał głową napastnika został wybity w ostatnim momencie przez jednego z defensorów. Przez następne kilkanaście minut gra nie porywała. Drużyny nie potrafiły stworzyć sobie dogodnych okazji do wyjścia na prowadzenie. Dopiero w końcówce pierwszej połowy dwie szanse miała ekipa z Nikozji. Najpierw po podaniu z lewej strony fatalnie chybił z półwoleja Eric Bautheac, a za moment próbę z dystansu Thiago bardzo dobrze wybił Boruc.

Niedługo po zmianie stron Legia była bardzo bliska bramki. Po wrzutce z rzutu rożnego główkował Pekhart, lecz trafił tylko w słupek. Blisko był jeszcze Rosołek, lecz nie zdołał wbić piłki do siatki. Kiedy wydawało się, że legioniści z biegiem czasu będą zdobywali coraz wyraźniejszą przewagę, nadeszła feralna 56. minuta. Wtedy za faul drugą żółtą kartką ukarany został Igor Lewczuka, co spowodowało, że do końca spotkania mistrzowie Polski musieli grać w osłabieniu. Od tamtej pory Omonia poczuła się pewniej. Już niebawem dwukrotnie zagrozili Borucowi po rzutach rożnych. Najpierw bramkarz wybił piłkę ponad bramkę, a za moment sparował dośrodkowanie na poprzeczkę.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

W 73. minucie wreszcie groźnie było po akcji Legii. Domagoj Antolić dobrym podaniem wypatrzył wbiegającego w pole karne Mladenovicia, ten spróbował mocnego uderzenia, z którym z dużym trudem poradził sobie Fabiano. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry znów do interwencji zmuszony został Boruc. Bramkarz zdołał do boku zbić futbolówkę kopniętą przez jednego z rywali. Do końca regulaminowego czasu gry nic się już nie zmieniło, więc czekała nas dogrywka.

Dogrywka rozpoczęła się jednak fatalnie. Sędzia podyktował rzut karny dla gości za faul we własnym polu karnym Artura Jędrzejczyka. Kapitan stołecznego klubu nierozważnie zaatakował przeciwnika, który zastawił zmierzającą do niego piłkę. Do wykonania jedenastki podszedł Jordi Gomez i bardzo mocnym strzałem pokonał Boruca, który jednak zdołał wyczuć jego intencje. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy arbiter powinien podyktować rzut karny dla Legii, kiedy w szesnastce podcięty został Kante. Niestety, gwizdek sędziego milczał i to nie pierwszy raz już tego wieczoru.

Z biegiem czasu przewaga Cypryjczyków rosła, co udokumentowali w 107. minucie. Szybką kontrę prawą stroną sfinalizował Thiago, który z bliska głową podwyższył prowadzenie Omonii. Z Legii powoli uchodziło powietrze i przeciwnicy mieli na murawie coraz więcej miejsca. W 118. minucie z dystansu huknął wprowadzony Ernest Asante i dobrze piłkę do boku sparował Boruc.

Liga Mistrzów
2. runda eliminacyjna
#LEGOMO
bez udziału publiczności
Warszawa
26.08.2020
20:00
Legia Warszawa
Omonia Nikozja
Legia Warszawa
0-2
Omonia Nikozja
(0-0)
Gomez (k) 92'
Thiago 107'
1 Artur Boruc
14 Michał Karbownik
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
82 Luquinhas
99 Bartosz Slisz
7 Domagoj Antolić
8 Walerian Gwilia 60'
39 Maciej Rosołek 79'
9 Tomas Pekhart 61'
33 Radosław Cierzniak
4 Mateusz Wieteska 60'
41 Paweł Stolarski
16 Luis Rocha
24 Andre Martins 109'
67 Bartosz Kapustka 79'
20 Jose Kante 61'
Fabiano 40
76' Marinos Tzionis 21
Michael Luftner 6
Adam Lang 22
Jan Lecjaks 17
103' Vitor Gomes 8
Giannis Koussoulos 31
Jordi Gomez 16
112' Thiago 70
92' Eric Bautheac 11
Michal Duris 18
Charalabos Kyriakidis 98
112' Kiko 5
Kaly Sene 7
103' Charis Mavrias 35
92' Loizos Loizou 75
Charalabos Charalabous 76
76' Ernest Asante 88
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Henning Berg
Asystent trenera: Kazimierz Sokołowski
Masażyści: Savvas Lythraggomitis
Sędziowie
Główny: Nathan Verboomen (Belgia)
Asystent: Mathias Hillaert (Belgia)
Asystent: Ruben Wyns (Belgia)
Techniczny: Erik Lambrechts (Belgia)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (482)

+dodaj komentarz
News⚽️Wiadomości - 28.08.2020 / 16:52, *.186.127

Wszystko idzie do Kucharskiego,ten człowiek nigdy nie powinien być w Legii,Vuko jest drugi trener najlepszy,nigdy pierwszy...a Darek Mioduski jak dalej nie bédzie słuchał ludu,to niech zmieni biznes ..bo do piłki jakoś mu nie idzie,budowanie mu tylko w głowie...to niech zacznie budować Legia Tower ,to mu wyjdzie!

odpowiedz
griff - 28.08.2020 / 15:36, *.chello.pl

Dlaczego sędzia był ubrany w kolory do złudzenia przypominające stroje Legii? Niby nic a zamęt może wprowadzać. Wg przepisów powinien mieć strój kontrastujący ze strojami piłkarzy a nie robić za zmyłkę. Dlaczego Vuko wystawił rannego pancernego w hełmofonie? Dziesięć szwów na łbie sprawia, że człowiek w bani słyszy orkiestrę doboszów z Brazylii a nie za mocno kuma co się obok niego dzieje. Tego też nie pojmuję. Zresztą cała ferajna była jakoś mocno obok meczu. Nawet Rosołek trochę jakby skisł. Generalnie- grana była coroczna ch()jnia z patatajnią. Ale jak co roku, niby człowiek wiedział ale jednak się łudził. Dobra-cały misterny plan co do LM poszedł w 3,14zdu to teraz trzeba jakoś opędzić załapanie się do fazy grupowej LE. Pojedziem z fartem na Płotce z Geraltem i może będzie gitara. Oby.

odpowiedz
Hiszpan - 28.08.2020 / 15:48, *.play-internet.pl

@griff: Bo miał na ławce tylko amatora Wieteskę.

odpowiedz
RANdy - 28.08.2020 / 13:35, *.centertel.pl

Berg i jego półamatorski zespół podtarł sobie dupe niedojdą Vukoviczem i jego bandą amatorów która powinna kopać się w czoło w lidze okręgowej

odpowiedz
gutek - 28.08.2020 / 13:32, *.chello.pl

chcemy Legii Warszawa a nie Legii cudzoziemskiej-po co karmić podrzędnych piłkarzy z zagranicy skoro można zatrudnić polskich piłkarzy a sukces będzie taki sam.

odpowiedz
paa - 28.08.2020 / 13:25, *.160.89

ten Pekhart to jest straszne drewno, nie wiem również czym się dokładnie na boisku zajmuje Rosołek

odpowiedz
Mabi - 28.08.2020 / 23:03, *.t-mobile.pl

@paa: Miał biegać za 9 obserwować, żeby w przyszłości nie grać jak on...

odpowiedz
Po co te nerwy...... - 28.08.2020 / 12:50, *.plus.pl

Za Mioduskiego nie wejdę na stadion, jezeli on tak traktuje kibiców i robi z klubu kpiny to niech sie sam kapie w tym szambie a prawdziwych kibiców Niech zostawi w spokoju.
Ludzie po co Wy kupujecie karnety dla takiego dziadostwie tym klubie musza zajść porządki A przede wszystkim zrobic dyscyplinę zeby ten klub szanowano. Bo teraz niektórzy to sraja nawet we własne łóżko. Przykładowo kopanie własnych barw klubowych, koszulki. Bez tych barw zdechł by zgłosi. Patrząc na swoje konto bankowe. Wszystko w tym temacie Legia ma byc klubem dumnym, prężnym dobrze zarządzającym szanująca kibiców i ludzi , którzy jeej dobrze życzą, cZas na zmiany, a ze ryba psuje sie od glowy to chyba Panie Mioduski wie Pan co trzeba zrobic.........?????

odpowiedz
Tul - 28.08.2020 / 12:37, *.plus.pl

Nowy trener, natychmiast!

odpowiedz
Leo - 28.08.2020 / 12:27, *.orange.pl

Do krzeszczu : pomyślałem, że tak nam będzie łatwiej kontynuować rozmowę.
Co do padliny. Jeżeli przyjmiemy, że gra stanowi o wyniku to druga dekada XXI wieku jest wybitna 5 mistrzostw, 6 pucharów, LM/1/16LE, zdaje się 3 razy faza grupowa LE i 1/16 LE granie jak równy z równym z takimi zespołami jak Real, Sporting, PSV, Ajax, Steaua, Spartak, Rozjechanie Celticu i wiele innych niezapomnianych meczów. Po kilkunastu latach w końcu zatrybiło, ale na krutko. Przyzwyczailiśmy się do sukcesu na własnym podwórku więc gdy było brak mistrza--2015,2019 uznaliśmy to za kompromitacje, a brak sukcesów w EP od wiosny 2017 za hańbę naszego klubu. W drugiej dekadzie tylko w 2010 i 2019 nie zdobyliśmy nic na naszym podwórku. Kiedy takie lata mieliśmy ? Piszę o tym bo jak każda passa tak i ta kiedyś się kończy. Po erze Romanowskiego od 1996 do 2012 czekaliśmy na coś lepszego owszem był 2002 i 2006 ale głównie cieszyliśmy się drugiego trzeciego a nawet czwartego miejsca. Obecna Legia wyrosła ponad polską ligę, tylko co z tego skoro poziom tej ligi jest taki, że biją nas takie tuzy Europejskiej piłki jak Astana, Dundelange czy Trnawa. W latach 50, 60, 70 sukcesów było mniej, można by się pokusić określenie - padlina, jednak tego ni zrobię bo sukcesy były więkrze a poziom polskiej piłki na tyle wysoki, że mimo małej liczby sukcesów pewnie chciało się oglądać grę piłkarzy. Moja konkluzja jest taka, że lata tłuste zawsze będą się przeplatać z chudymi, jednak poziom polskiej piłki jest obecnie bardzo mizerny. Ja za taki stan rzeczy nie winnił bym ani trenera ani piłkarzy. według mnie winny jest ten kto zarządza tym bałaganem i się w niego niejako wpisuje. Czyli PZPN jako zarządzający i prezesi klubów którzy się w tym bagienku babrają i dobrze im z tym. Musi się znaleźć ktoś z poza systemu, kto się postawi i rozgoni to całe szemrane towarzystwo własnej adoracji. Tylko czy się znajdzie ? A jak się znajdzie to ile czasu minie zanim sam zacznie tak samo alb gorzej postępować patrz "Folwark zwierzęcy"

odpowiedz
Wolfik - 28.08.2020 / 12:54, *.play-internet.pl

@Leo: Legia nad niczym nie wyrosła. O dominacji można mówić, gdy na koniec jest 15-20 punktów różnicy nad kolejnym zespołem. Tymczasem w naszej słabej lidze zaliczyliśmy 10 (słownie dziesięć porażek) w tym sezonie i 11-ście w poprzednim sezonie mistrzowskim. To stanowczo za dużo by mówić o jakiejkolwiek przewadze. I jeszcze jedno. Ligę wygrywaliśmy w ostatnich latach gdy grano systemem ESA37. W tym sezonie już go nie będzie, zatem o obronę tytułu będzie ciężej - nie będzie już możliwości "odrobienia strat".

odpowiedz
Grzesiek - 28.08.2020 / 16:22, *.centertel.pl

@Leo: pisalem juz wczesniej ze system esa37 sie nie sprawdzil dlatego pzpn wrocil do starego systemu. Dziwnym trafem wlasnie w erze esa37 odpadamy z dudelange i omonia nikozja. Kiefys nie bylo takich cudow. Pierwsza wtopa polskich klubow to byl mecz wisla levadia. Trzeba wrocic paniecia kiefy to bylo ale nawet po tym blamazu trzymaly polskie kluby jakis czas jeszcze fason. A ostatnie 2,3 lata to wstyd najwiekszy od ....zawsze?

odpowiedz
Leo - 28.08.2020 / 18:14, *.orange.pl

@Wolfik: Po pierwsze, nie piszę o dominacji jednosezonowej, której efektem
(jak to napisałeś) miałaby być końcowa przewaga w wysokości 15 20 punktów, tylko że Legia w drogiej dekadzie wyrosła ponad polską ligę. A wyrosła, o czym świadczy liczba zdobytych mistrzostw- 5 i pucharów Polski- 6 (w tym 3 dublety) Jeżeli to nie jest oznaką wyrośnięcia ponad polską ligę, to znajdź mi proszę zespół, który w Twoim odczuciu choćby zbliża się do Legii pod względem zdobytych trofeów. Lech, który zdobył dwa mistrzostwa 2010 i 2015 i nie zdobył żadnego pucharu? Wszyscy pozostali zdobyli po jednym trofeum. Po drugie, nawet słowa nie napisałem o przewagach punktowych, które pozwalały 5 (słownie pięć razy) cieszyć się z tytułu MP (słownie Mistrza Polski) Jeżeli zespół kończy sezon na pierwszym miejscu to znaczy, że jakaś przewaga była. Prawda ? Piszesz, porażek to za dużo, żeby pisać o jakiejkolwiek przewadze ? Skoro aż tyle razy przegraliśmy, to dlaczego nikt tego nie wykorzystał ? Gdzie było 15 pozostałych oponentów ? Poszli na grzyby do lasu ? Jeżeli drużyna zdobywa mistrzostwo to nie obchodzi mnie jaka jest przewaga, czy jest dziesięcio czy jedno punktowa, czy punktów jest tyle samo a o końcowym triumfie decydowały bramki czy c.. j wie co innego. Mimo wszystko jakaś jest skoro nie ma nikogo wyżej w tabeli. W sezonie 2012/13 jeszcze nie było "ESA37 a Legia mimo wszystko zdobyła dublet. Piszesz, że dzięki temu systemowi było latwiej o mistrzostwo, ale komu ? tylko Legii ? przecież system obejmował wszystkie drużyny! Wszyscy nagle pokochali Legię i dla niej zmienili kształt ligi ? Co stało na przeszkodzie, żeby to nie Legia tylko Lech, Śląsk, Lechia czy jakiś inny wynalazek zdobywały tytuły ? Co przyniesie przyszłość i kolejna reforma ligi ? zobaczymy, a pisanie o odrabianiu strat podczas sezonu trwającego czy to 37 czy 30 kolejek, to jak o pisaniu o wyścigu kolarskim podczas ktorego jest ucieczka, peleton ja likwiduje na ostatnich kilometrach a na koniec wygrywa jeden któremu starczyło sił na to by finiszować przed resztą stawki. Powiedz temu kolażowi, że nie miał żadnej przewagi, lub spytaj co to była za przewaga. Żeby nie było, ja nie wychwalam Legii, bo poziom polskiej piłki jest na tyle beznadziejny, że nie pozwala spokojnie patrzeć na coroczne eliminacje europejskich pucharówto i ja widzę, ale mimo wszystko z tej polskiej beznadziei, to Legia wystawia głowę ponad jej poziom i utrzymuje się na powierzchni. Reszta to muł i tony piachu.

odpowiedz
ale jaja - 28.08.2020 / 11:57, *.pognet.pl

WSTYD na całą Europe przydała by się rozmowa wychowawcza komu się nie podoba to dziękujemy
prawda jest taka ze jak graliśmy wychowankami którzy utożsamiali się z klubem wychodziło to dużo lepiej

odpowiedz
Wolfik - 28.08.2020 / 11:51, *.play-internet.pl

Wydaje się, że strategia na eliminacje była taka: wykorzystać rozstawienie i awansować do 4 rundy eliminacji LM. Tam trafiamy na mocnego rywala, ale jak przegramy to i tak spadniemy do LE, już w grupach. A to przyszedł zimny prysznic w postaci meczu z Nikozją i teraz trzeba przejść 2-óch rywali w ścieżce mistrzowskiej LE. I zadanie raczej niewykonalne, patrząc jakich będziemy mieli tam rywali. Teraz potrzeba cudu.

odpowiedz
speed - 28.08.2020 / 12:39, *.play-internet.pl

@Wolfik: Strategia jest taka,że...Uwaga:nie ma żadnej strategii,czyli...Jakoś to będzie.

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 14:25, *.master.pl

@speed: odkąd jest vuco to nie ma strategi..wszyscy na bramkę rywala i strzelić z 5metrów

odpowiedz
mjj - 28.08.2020 / 11:37, *.70.226

Identycznie trenerem mógłby zostać Świerczewski - ,,Panowie! TAM! Na chaos!"

odpowiedz
: ) - 28.08.2020 / 11:23, *.amazonaws.com

Na miejscu całej "góry" u nas zebrałbym dowody świadczące o przekręceniu spotkania i uderzał z tym do odpowiednich organów. Przecież to jest jakaś jazda chora... FUCK UEFA! JE...AĆ PZPN!

odpowiedz
WOLA - 28.08.2020 / 11:04, *.tpnet.pl

Kiedy Legia zatrudni jakiegoś dobrego trenera, w ostatnich czasach zatrudniali tylko oszołomów albo ogórków.
Dajcie dobrego trenera. Ja bym z polskich realiów widział Waldka z Piasta. Robi tam kapitalną robotę.

odpowiedz
Wolfik - 28.08.2020 / 12:47, *.play-internet.pl

@WOLA: Nie załamuj mnie, proszę...

odpowiedz
tekken (L) - 28.08.2020 / 14:01, *.230.92

@WOLA: Tez tak uważam, jak z polskich trenerów to tylko Fornalik.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.08.2020 / 10:15, *.play-internet.pl

Odkąd przestałem Legii kibicować,a zacząłem Ją oglądać,odtąd żaden,ale to żaden wynik mnie nie dziwi.Poza tym nabieram wątpliwości,czy "każda porażka oznacza przegraną".Przynajmniej dla niektórych.bo zapewne są łatwiejsze sposoby na zarobienie pieniędzy,niż za rozegranie 6 meczy w rundach przedprzedwstępnych,żeby poganiać za piłką w L.M.Ale to tylko moja teoria spiskowa-jedna z wielu zresztą.

odpowiedz
smutna prawda - 28.08.2020 / 08:49, *.jmdi.pl

Jak widać, jeszcze z 20 lat musi minąć... Jesteśmy ogórkami na tle europy, aż wstyd..

odpowiedz
Hiszpan - 28.08.2020 / 07:37, *.telnaptelecom.pl

Legia znowu wygra ekstraklapę. Ale nie mogę zrozumieć jak można oddać pierwszy celny strzał u siebie w 74 minucie? Nawet Cracovią stwarzała sytuacje z silnym Malmo. Vukovic o uj tu chodzi powiedz chłopie raz a szczerze jaka masz wizję gry bo ja widzę tylko jedną: Boruc - laga- strata.

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 27.08.2020 / 23:52, *.50.68

Uważam, że jedną z branych pod uwagę myśli, niezależnie od wyników eliminacji do europejskich pucharów, powinna być wymiana sztabu szkoleniowego.

odpowiedz
Mati 1916 - 27.08.2020 / 23:36, *.plus.pl

Napastnik Lecha strzela i w lidze i w pucharach a nasz co? nawet jeszcze minuty nie zagrał takie wzmocnienia mamy i potem wszyscy się dziwią że nawet raków nas jedzie w 10

odpowiedz
Mati 1916 - 27.08.2020 / 23:29, *.plus.pl

Lech ściągnął napastnika i już ma 1 bramkę w lidze i 2 w pucharach a my ściągamy i jeszcze nawet minuty nie zagrał scauting wstyd i dno

odpowiedz
A - 28.08.2020 / 13:46, *.centertel.pl

@Mati 1916:
U nas gra drewniany Pekhart zamiast Nikolicia, Świerczoka czy Prijovicia którzy mogli do nas przyjsc. Czy w tym kubie ktos mysli? Czy dalej bedzie sciaganie tanich gamoni typu Pekhart i Lopes? Baty z Omonią Nikozja u siebie i pierwszy strzał w 70 minucie no kurde ha ha ha to wlasnie Legia niedojdy Vukowicia której jedynym sukcesem jest doczołganie sie do mistrzostwa tracąc przy tym całą wypracowaną przewage ha ha ha

odpowiedz
Michał - 27.08.2020 / 23:14, *.chello.pl

nie jestem kibicem Legii ale ta pseudo liga to jest PÓŁ AMATORKA TO JAK BY KTOŚ ZARABIAŁ W PRACY PO 40 TYŚ NA MIESIĄC I MIAŁ WYJJJ NA ROBOTE na kacu przychodził i robił łaskę że pracuje

odpowiedz
Farme(L) - 27.08.2020 / 23:07, *.virginm.net

Tak po przetrzeźwieniu to stwierdzam, że nie ma co winić piłkarzy... Jeśli przed sezonem mówi się, że naszym celem nie jest LM tylko LE, to po kuj mają się spuszczać.... Gdzie mentalność zwycięzcy?
Przyjdzie LE jedna wpadka jak wczoraj i znów wracamy do własnego bagienka...
Przed sezonem w Ekstraklasie nie mówimy, że naszym celem jest pudło... mówimy że walczymy o mistrza a nawet dublet, gdy idziemy do Europy jako mistrz mówimy, że LE jest ok, bo LM to jeszcze nie teraz...
Faza grupowa LM powinna być obowiązkiem a nie przywilejem... obudź się Legio!!!!

odpowiedz
Paul Visco - 27.08.2020 / 22:51, *.chello.pl

To nie jest "smutna rzeczywistość " to jest tak jak się przygotowuje zespół aby forma była później , a teraz to jakoś będzie . I tak właśnie jakoś jest że się odpada z Cyprem u siebie po bardzo słabym meczu . WSTYD I KOMPROMITACJA . Z takim składem , jeśli nie będzie w tym roku pucharów , to trza sie jednak zastanowić nad zmianą Vuko .

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 27.08.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

Artur ( Boruc ) zrób tam porządek w szatni z tymi pseudo Legionistami na czele z tym blaznem Jędrzejczykiem ktory spowodował karnego i zawalił drugą bramkę. W Tobie nadzieja ! i powiedz temu trenerzynie ze aktualnie zeby wygrac mecz trzeba grać wysokim pressingiem i zap........ prze 90 minut a nie dreptac po boisku. A te piłkarzyki grając w 11 przeciw 10 z Rakowem się k..... bronili .....

odpowiedz
Berek999 - 27.08.2020 / 22:22, *.chello.pl

Fajna ta Legja, taka nie za dobra...

odpowiedz
Auuuu - 27.08.2020 / 22:03, *.55.81

Dno dna i metr mułu...tyle w temacie.

odpowiedz
sed - 27.08.2020 / 22:02, *.47.83

Na chłodno: Norweski Poławiacz Łososi ma lepszy warsztat trenerski od Vuko. Są tu jeszcze jacyś fani naszego treneiro?

odpowiedz
matus007 - 27.08.2020 / 21:49, *.play-internet.pl

Nie ma co płakać,szkoda tylko KASY,jedziemy dalej !!! jeszcze są el.LE

odpowiedz
Olaf - 27.08.2020 / 21:35, *.vectranet.pl

ooo, idziemy na rekord - już 430 wpisów!

Niestety ta żenada (w ciągu 4-ch lat wp....l od 6-go zespołu nie znanego nikomu w poważnej piłce) to wymusiła... : (

odpowiedz
turysta - 27.08.2020 / 21:29, *.inetia.pl

Rozumiem że w sobotę akcja pusty stadion czy jednak akcja nic się nie stało ???

odpowiedz
Ronin - 27.08.2020 / 21:04, *.plus.pl

Może Lewczuk grając w hełmofonie do końca nie kontaktował jak trzeba? Jak można iść na raz jak się ma żółtą kartkę???
Grając dogrywkę po co kiwać pomocnika na boku obrony i ryzykować stratę? Mladenović???
No i Jędza...lekki kontakt i jest pretekst...
Proste indywidualne błędy baszych zawodników...ręce opadają

odpowiedz
bolo - 27.08.2020 / 20:59, *.inetia.pl

Legia p. Mioduskiego to po prostu korporacyjna pralnia.Dlatego musieli odejść "wspólnicy" gdyż patrzyli na ręce Mioduskego. Niestety ,don corleone tego nie mógł tolerować.Stąd jest jak jest.

odpowiedz
mrsn - 27.08.2020 / 22:30, *.orange.pl

@bolo: chyba ci sie pomyliło z leśnym

odpowiedz
AAA - 27.08.2020 / 20:38, *.plus.pl

Do Polak:co ratuje Ci Piast?
To że przeszedł 1 rundę?
Zmień portal kibicu ze stadionu a'la Tesco

odpowiedz
... - 27.08.2020 / 20:29, *.t-mobile.pl

W sobotę powinno być słychać Mioduski i vuko WON !!! A 10min bez dopingu to nic nie da !!!

odpowiedz
ROSOMAK - 27.08.2020 / 22:33, *.chello.pl

@...: Doczutaj czemu nie ma dopingu potem komentuj

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 20:26, *.t-ipconnect.de

Sytuacja,która w pale się nie mieści.
Juranović
Klub go sciąga na prawą pomoc bo połamał się Vesovic.Klub liczy,że pomoże on w walce o europejskie puchary.A tym czasem Juranović łamie zasady kwarantanny i idzie sobie ze swoją dupą do klubu nocnego.Łapie tam koronawirusa i kto wie czy nie od niego zaraził się jeszcze Wszołek.
Przecież za takie coś to ja bym wy.bał gościa dyscyplinarnie.A tym czasem kolo leży se w domku parówką do góry i czeka na pensję.

odpowiedz
Pawel - 27.08.2020 / 20:24, *.vectranet.pl

Dalej większość Was uważa że za Pana Prezesa Bogusława było gorzej niż za prezesa Dariusza?
Wtedy jednak do fazy grupowej wchodziliśmy,a teraz śmieje się z nas cała Polska
Wtedy na zywio oglądało się między innymi Dortmund Napoli Spprting a teraz?

odpowiedz
MAX - 27.08.2020 / 20:19, *.tpnet.pl

A jednak Berg to dobry trener To Legia jest śmiesznym klubikiem udającym wielkiego mistrza

odpowiedz
G(L)ory! - 27.08.2020 / 19:39, *.btcentralplus.com

Polak mądry po szkodzie. Ale jakoś nie mogę ogarnąć tego dlaczego w pierwszym składzie wyszedł Gwilia kosztem Martinsa. Ktoś powie nie ta pozycja. A ja zapytam czy Antolic lub Kapustka zgraliby gorzej na 10? Nic osobistego, szanuje go jak każdego, kto zasuwa w koszulce Legii ale od jakiegoś czasu obserwuję reprezentanta Gruzji w koszulce Legii i muszę stwierdzić, że ten piłkarz biegać na pewno lubi, zdrowie i charakter też ma ale umiejętności niestety nie na Legie. Ostatnimi czasy mieliśmy na tej pozycji pilkarzy, którzy przyzwyczaili go niezłej gry, regulowania tempa, strzalow zza pola karnego. Wystarczy wspomnieć o Szymańskim, VOO czy Medeiros. Gwilia w niczym nie przypomina żadnego z nich.

odpowiedz
Czarny76 - 27.08.2020 / 19:18, *.amazonaws.com

A gdzie jest Loczek?Zapadl się pod ziemie ze wstydu?Ale czemu?Przeciez miało być tak pieknie????

odpowiedz
Apos - 27.08.2020 / 19:12, *.icpnet.pl

Kluby, działacze (nie tylko Legii) musza odpowiedzieć dlaczego mamy najgorzej zarządzaną piłkarsko ligę. Dlaczego Legia oczekuje, ze sprzeda (i może tak zrobić) jednego piłkarza za wartość całego zespołu Omonii? Dlaczego mówimy, ze Malmo to inny poziom finansowy, a Lech czy Legia są blisko dwukrotnie więcej warci? Dlaczego pojedynczy piłkarze osiągają dobre, albo bardzo dobre wyniki na świecie (jak Lewandowski czy weźmy na to Linetty), a powoli cudem staje się przejście drugiej rundy eliminacji? Prezesi maja kury znoszące złote jaja (całkowicie nieproporcjonalnie do poziomu ligi - Najgorsza liga patrząc na wielkość kraju w Europie; a z drugiej strony z piłkarzami wartymi grube miliony, jak w żadnej innej słabej lidze), a przy tym nie potrafią pokonać amatorów, i dwa najlepsze zespoły w Polsce ciagle się borykają z problemami finansowymi? Jakim cudem?

odpowiedz
Rdzenny - 27.08.2020 / 21:35, *.centertel.pl

@Apos: popatrz na koszulki, sponsorów... Hehe na co drugiej firma bukmacherska i cała ta liga Lotto ekstra przekręt! Nie chodzę coś tam poczytam sercem kibicuje ukochanej Legii coś tam obejrzę nie kupuje c plus

odpowiedz
Mani - 27.08.2020 / 23:52, *.plus.pl

@Apos: odpowiedz jest prosta: trenerzy

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 16:29, *.centertel.pl

@Apos: choc wielu mnie tu wysmialo jak dla mnie winny jest prezes pzpn i reforma esa 37. Nie sprawdzila sie delikatnir mowiac i dlatego wracamy do statej formuly.

odpowiedz
Polak - 27.08.2020 / 19:02, *.t-mobile.pl

Całe szczęście, że Piast ratuje honor polskiej piłki, bo niestety Legia kolejny rok z rzędu przynosi tylko wstyd dla Polski. Poziom klubu spadł na łeb na szyję i ani śladu nie ma już po dawnej świetności. Trener, sztab, prezes i cały zarząd powinien podać się do dymisji, ale nie zrobi tego bo nie na krzty honoru. Dopiero potem trzeba zacząć robić porządki w drużynie, nie na odwrót.

odpowiedz
Olaf - 27.08.2020 / 21:37, *.vectranet.pl

@Polak: trollu, przecież to Piast rok temu skompromitował Polskę odpadając od razu w el. LE i el. LM , w każdej z rozgrywek w pierwszym meczu.

odpowiedz
..... - 27.08.2020 / 22:37, *.chello.pl

@Polak: Jaki K......A honor czego Piast Ty tak poważnie

odpowiedz
Mioduskiego nie interesuje Legia.... - 27.08.2020 / 19:01, *.plus.pl

Nikogo nie obrażam, nie robie hejtu, ale prawda jest okrutnaPann Miduski niczego sie nie chce nauczyć, w jego wypowiedziach widac jaki ma plan budowania klubu, druzyny, czy akademii, a tak naprawde jest królem Ksiazenic i nic więcej. Najpierw buduje sie drużynę a potem akademie gdzie da pożytek za pare lat. Brak normalnych przemyślanych decyzji od wielu lat spycha nasza Legie na dalszy plan. Najgorsze jest to , ze te błędy sa powielane przez wiele lat i nie widac zadnej koncepcji prowadzenia druzyny. Boguś mial chemię na prowadzenie druzyny, moze jadł za duzo chochla ale mial charyzmę w tym co robil, Mioduski nie ma nic.Najlepszym wyjściem jest sprzedanie klubu przez Mioduskiego oczywiscie odpowiedniemu inwestorowi, zreszta i tak to zrobi, bo ile bedzie dokładał do tego nie mając wyników....A brak wyników wynika złego ze nie traktuje Legii powaznie, cierpią na tym wszyscy, kibice, piłkarze i miłośnicy tego klubu.
Jedno jest pewne do momentu kiedy klubem bedzie rządził Pan Mioduski nie bedzie sukcesów, tylko poniżanie tego klubu...

odpowiedz
Kieł - 28.08.2020 / 00:03, *.t-mobile.pl

@Mioduskiego nie interesuje Legia....: Boguś powiadasz? A kto sprzedał Legie w ręce tego nieudacznika? Nie róbcie boga z Leśnego bo to jego wina w jakimś tam sensie.

odpowiedz
Tomek - 28.08.2020 / 10:13, *.113.189

@Kieł: Ha ha no nie mogę na Twoją głupotę. Problem zaczął się wtedy, że Mioduski zobaczył iż są fajne pieniądze w LM i stwierdził dlaczego ma się nimi dzielić z Leśnymi Wędzlem. Wymyślił sobie, że przejmie klub,zaczął coś gadać o konfliktach, że nie może się z Leśnodorskim dogadać itp. Mioduski wykupił Legię za pianiądze z LM. Stwierdził, że sam to pociągnie i cała kasa będzie dla niego. W wywiadach pier... głupoty że to wina poprzedników itp. Po wykupieniu pana Leśnodorskiego w Legii był zrobiony audyt i sprawozdania finansowe wykazały że Legia ma wszystko na bieżąco popłacone, opłacone wszystkie zobowiązania na czas, kontrakty,premie itp i na koncie klubu jest jeszcze 15 mln złotych. Przez 4 lata Mioduski rozp.... wszystko to co było poukładane i bardzo dobrze funkcjonowało. Kto przez 4 lata wymieniał trenerów i zmieniał koncepcje, jak nie chorwacka, to może portugalska. Gość rozj... wszystko. Piłkarzy zatrudnia mizernych w porównaniu do tych których ściągał pan Leśnodorski. Żaden piłkarz zakupiony przez Mioduskiego poziomem nie zbliżył się nawet do Dudy, Moulina czy Guilherme,nie wspominam już Nikolicia, Vadisa czy Ljuboji. Róznica między panem Leśnodorskim a pajacem Mioduskim polega na tym, że to co dla pana Leśnodorskiego jest podłogą dla Mioduskiego jest sufitem. Niewiem czy kojarzysz ale za prezesowania Leśnodroskiego regularnie graliśmy w fazie grupowej europejskich pucharów, a za Mioduskiego póki co na 3 próby, 3 razy odpadaliśmy,w tym roku będzie 4 raz. Odpadaliśmy z takimi potęgami jak kluby z Kazachstanu, Mołdawii, Cypru czy zeszłoroczny największy blamaż w historii Legii, odpadnięcie z klubem z Luksemburga. Cały współczynnik jaki Legia wypracowała sobie za prezesa Leśnodorskiego, Mioduski ze swoimi pomysłami i wynikami za jego rządów, rozpier... w 4 lata.

odpowiedz
dawid91 - 27.08.2020 / 18:59, *.play-internet.pl

jak dobrze że do tego badziewia nie dokładam ani złotówki, bo ani nie ogladam w tv ani nie chodze na mecze...
piłkarzyny kopiące sie po czole zarabiaja kilkaset tys zł miesiecznie i nie potrafia kopnąc piłki, to jest smiech na sali, dobrze że złamanego grosza nie dorzucam do tego.
i pomyslec ze lekarz ryzykujący zdrowiem i walczący o zycie pacjenta w szpitalu w czasach koronawirusa zarabia mniejszą kwotę niz jakis baran którego jedynym zadaniem jest trenowac, biegac i kopać piłkę przez 90 minut. Bo trening to nie jest coś cięzkiego, dla ludzi robiących to z pasji, to jest przyjemność. A wnioskuje że piłkarzem zostaje sie z zamiłowania, pasji a nie z braku wyboru/przymusu.

A inne jełopy to utrzymują, zaślepieni "miłością" do klubu. Beka.

odpowiedz
Tupo - 27.08.2020 / 18:51, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko aut z Legii

odpowiedz
Tul - 27.08.2020 / 18:49, *.cyfrowypolsat.pl

Huub Steven

odpowiedz
Tupo - 27.08.2020 / 18:48, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko aut natychmiast!

odpowiedz
gazza - 27.08.2020 / 18:32, *.inetia.pl

To już 24 godziny od blamażu a loczek nadal nie ogłosił dymisji nieudacznego trenera...Amator !

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 27.08.2020 / 18:16, *.50.68

Ta porażka,to jak utrata Mistrza....

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 27.08.2020 / 18:13, *.vectranet.pl

Ogladam teraz piasta w el le Czerwinski to profesor w porownaniu do Igora...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 18:39, *.bredband2.com

@Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych: tez ogladam ten mecz i przyznaje racje. Zreszta to nie pierwszy swietny mecz Czewinskiego. On juz chyba od samego poczatku gry w Piascie gra super. Wiem ze u nas mial kontuzje ale pozbylismy sie go zbyt szybko i zbyt latwo. Magiera? Czy furiat Dr Alban? Nie pamietam...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 18:56, *.bredband2.com

@Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych: A teraz bede sledzil mecz Malmö FF z Cracovia.
Raz ze Malmö sa okropnie pewni siebie, maja niezlego trenera (legende pilki dunskiej), ale conajmniej jeden dziennikarz ostrzega przed Cracovia.
I dwa ze jestem bardzo ciekawy co pokaza ci dwaj nowi napadziorzy, Alvarez i Rivaldinho (syn tego slawnego Rivaldo, ktorego ja osobiscie nie znosze bo to byl padolino next level). Obaj sie zaprezentowali bardzo przyzwoicie w lidze, wiec warto zobaczyc co nasz konkurent soba prezentuje. Na dodatek im wiecej polskich druzyn w europie, tym lepsza kasa, tym lepsza liga, wogole lepiej dla naszej pilki.

odpowiedz
Swojak (L) - 27.08.2020 / 19:52, *.centertel.pl

@Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych: Czerwiński nie jest młody i nie jest nasz.Zmianem nicku proponuje.

odpowiedz
Wolfik - 28.08.2020 / 11:18, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Nic szczególnego nie pokazali. i zagrali zgodnie z oczekiwaniami. Ale co się dziwić. W Cracovii jest Probierz...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.08.2020 / 18:10, *.play-internet.pl

Oj ludki ludki.Rok w rok to samo,a Wy "zaskoczeni",że eurowpie...ol już w drugiej rundzie zebraliśmy.Przecież od dawna piszę,że Vukovič to słup,a nie trener.Aco jest tylko po to,żeby potulnie wykonywał polecenia Mioduskiego,który zapewne ustala skład,a nie wiadomo,czy nie i wyniki.Przecież utrzymanie zawodników,pseudodziałaczy i masy innych "uprawnionych do brania pieniędzy",kosztuje w ch...i kasy.Sam Jędrzejczyk zarabia 200.000.......miesięcznie i to tylko z tytułu kontraktu,a przecież i premie meczowe i za tytuł M.P.też pobiera.A ponieważ "Fortuna kołem się toczy",to i może Mioduski używając "swojej tajemnej wiedzy" gra na tłusto u buka i "liczy na farta,że Legia niespodziewanie przerżnie mecz" w którym jest zdecydowanym faworytem.......ale tylko właśnie u buka.No bo jakoś ciężko mi uwierzyć,że Mioduski nie stracił jeszcze cierpliwości,"dokładając 4,czy tam 5 rok z rzędu do interesu".Nie stać by go było na takie ładowanie forsy w wór bez dna.Poza tym od dawna twierdzę,że jak chcesz wygrać coś u bukmachera,to graj przeciw Legii.No ale może to tylko jedna z wielu moich teorii spiskowych-kto wie????.

odpowiedz
Szczuply - 27.08.2020 / 17:35, *.amazonaws.com

Co się stało że się zesralo

odpowiedz
Hutnik Warszawa - 27.08.2020 / 17:20, *.orange.pl

Jedza Lewczuk Witeska dno w grze obronie !

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.08.2020 / 17:14, *.247.138

LE jest lepsza pod tym względem, że tu jest łatwiej o punkty do rankingu klubowego, ale trudniej o kasę. Liczyłem jednak, że awansujemy do grupy LE z eliminacji LM.

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 17:50, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie wiem jak to nazwać Kolego. Mega optymizm czy mega naiwność....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.08.2020 / 20:16, *.247.138

@Wolfik: Jakby nie ta czerwona kartka, to Omonię mogli przejść i 3 runda była w zasięgu, a tam ponoć też bylibyśmy rozstawieni. Ale to już gdybanie tylko.

odpowiedz
bronek49 - 27.08.2020 / 16:48, *.chello.pl

Vukowica już nie można tlumaczyć zeszły sezon w pucharach jeszcze mu wybaczyliśmy ten już niestety nie można drużyna jest fatalnie przygotowana pokazały to mecze z Irandczykami i Rakowem gdzie mieliśmy fure szczęścia i graliśmy beznadziejnie a dzisiejszy mecz to już upokorzenie kibiców przez zasranych gwiazdorków Legii ,czara goryczy już się przelała nie ma dla nich żadnego wytłumaczenia

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 15:52, *.bredband2.com

Tutaj przynajmniej z glowa, polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=jABqia5JAPA&list=TLPQMjcwODIwMjAGInRy2Y4lpw&index=2

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 16:17, *.centertel.pl

@Krzeszczu: siemka. Jak wyjasnisz te coroczne wpie***le? Mi sie wydaje ze pilkarze i trener obrywaja teoche nieslusznie. Ryba psuje sie od glowy. Pzpn wprowadzajac reforme esa37 naruszył chyba pewien ład ktory w klubach byl przez lata. Teraz ciezko trafic pilkarzom z forma w sierpniu.
Przeciez pilkarzy nie mamy gorszych niz ta cala omonia. Piast rok temu tez nie mial gorszych pilkarzy od ruwali moim zdaniem. Legia nie miala gorszych od lukseburczyków. A jednak kluby wygladaja tragicznie. Przeciez Legia zagrala kilka swietnych meczow w tgm sezonie 5:1 z gornikiem 4:0 z jagiellonia chyba , wysokie przekonywijace zwyciestwa z calkiem porzadna gra ofensywna. A teraz biegaja jak dzieci we mgle. Cos jest faktycznie nie tak z forma pilkarzy w sierpniu...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 17:01, *.bredband2.com

@grzesiek: kolego, jest to napewno sprawa skomplikowana i nie da sie chyba rozwinac calego tematu w kilku zdaniach. Szczegolnie przy panujacej cenzurze. Ale oczywiscie mam i ja swoje teorie i juz od bardzo dawna o tym pisze. Jak to kultura forumowa odbiera sam napewno wiesz :) Powtorze, krotko, nie zebym sie spinal, tylko po prostu nie chce/moge sie rozpisywac.
Na sam poczatek po troszce masz racje co do pilkarzy. Sa jacy sa, ale...
Tych pilkarzy ktos sprowadza, ktos skautuje (??), ktos w klubie chce (trener?). Pierwszy blad ze nie mamy zadnej strategii. Nasze transfery sa albo pod publike albo te przyslowiowe "niech sie odbuduja/dajmy im czas". ZUpelnie bez sensu. Bo jesli to maja byc wzmocnienia to wzmocnienia sa od zaraz, na teraz. Wszystko inne to "uzupelnienia". Na dodatek sprowadzamy gozsi i ich wsadzamy do lodowki (Stolarski, Lopez).
Dalej. Tychrze pilkarzy przygotowuje i wystawia, tudziez ustawia trener. Powtarzam, przygotowuje i wystawia/ustawia.
Uwierz mi, z wlasnego doswiadczenia wiem jak wazny jest trener. Ktos madry powiedzial: lepiec miec lwa przywodzacemu stadu baranow, niz barana stadu lwow. Na dodatek trzeba sie troche znac na sporcie czyli miec pojecia o taktyce, Nie wystarcza samo ze "ktos gra" i dlatego "dac mu szanse": Bo to wszystko konczy sie jak u nas: wszystko na udo.
No i oczywiscie praca (ale tak na serio a nie w gadce) a nie szukanie wymowek. Ja juz od dawna zygam tymi wszystkimi "wyciagniemy wnioski, nastepny mecz" itd itp. Zeby cos osiagnac to trzeba tego chciec i na to pracowac, a nie szukac wymowek.
No i, po raz kolejny, trzeba sie troche znac. U nas panuje klimat zeby walczyc, biegac, albo jak Vuko mawia: zapyeerdalac. Ale to nie sa zapasy, judo, czy lekka atletyka. Samym zapyeerdalaniem czy walka medali nie wygrasz. Trzeba to wszystko poukladac i miec plan. Powtarzam, wiem z wlasnego doswiadzczenia. Szwecja za moich czasow byla sredniakiem na arenie miedzynarodowej, ale potrafilismy ograc duzo lepszych od nas (np Polska, Ukraina) bo mielismy trenera, i mielismy zawsze plan.
I na sam koniec, troche odwagi. Nie tej ulanskiej hurra i wpieriod, ale tej z glowa. Mialem swietnego trenera ktory mawial: wola zwyciestwa musi byc wieksza niz strach przed porazka.
Wiem ze sie rozpisalem, sorry, ale mam nadzieje ze mnie zrozumiesz. Jakby co to pytaj.
Pozdro.

odpowiedz
speed - 27.08.2020 / 17:25, *.play-internet.pl

@grzesiek: Ty bierzesz te wywody z głowy czy z doopy.Tak to jest wina Pzpn a nawet Pzpr.Pewnie też matki Jennifer Lopez.

odpowiedz
Zbyszek - 27.08.2020 / 17:35, *.152.195

@Krzeszczu:
Jeżeli prawdą jest to co mówi Borek o tym debilu z Chorwacji, że wałęsał się po klubach gdzie niewątpliwie nabył koronkę to powiem szczerze że wyj....bym go na zbity pysk

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 17:56, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Przedostatnie zdanie powinni mieć wyryte w szatni... Zaprawdę niegłupi musiał to być facet. Problem w tym, że ten ktoś musi jeszcze trafić na ludzi z odpowiednim mentalem. A z tym w Polsce krucho....

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 18:25, *.bredband2.com

@Zbyszek: Kolego, nie watpie ze tak wlasnie bylo bo widzialem/slyszalem to z wielu zrodel. I to nie jest zadna tajemnica, przeciwnie. A ta jego laska tez sie z tym lansowala na tweeterze. Zgadzam sie z Toba, klub powinien natychmiast rozwiazac z nim kontrakt. Moze nawet powolac do sadu jak to niegdys Chavski zrobila z jakims rumunem (nie pamietam nazwiska) ktory gral nacpany i dostal jakas tam kare na iles miesiecy.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 18:35, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, to byl naprawde facet klasa. Zreszta moj rocznik :-)) Przez wiele lat bylismy i kolegami w druzynie (swietny rozgrywacz), a pozniej jako gracz-trener/gracz. I zdobylismy kilka zlotych medali razem. Ale to tak na marginesie :-)

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 20:01, *.centertel.pl

@speed: sie tak nie spinaj. Druzyna Vuko mimo ze pozbawiona dobrych klasowych pilkarzy tworzyla calkiem zhrany team ktory pozwolil wygrac lige nie drzac do ostatniej kolejki o koncowy wynik.
To obligowalo do myslenia ze ...stac nas na troche wiecej niz przejscie zaledwie 1 rundy LM. Wyniki w ostatnich latach sa zatrwazajaco slabe i to jest na prawde zastanawiajace czy to na pewno tylko pilkarze odwalaja taka maniane czy moze ktos na gorze np boniek spartolil wssystko poprzez wydluzony seson esa 37

odpowiedz
Leo - 27.08.2020 / 20:30, *.orange.pl

@Krzeszczu: Sorki, że się wtrącam w gadkę, ale chciałbym poruszyć jedną kwestię. Ja nie chcę się wypowiadać o taktyce i założeniach meczowych trenera, jak się przemieszczały poszczególne formacje i jaka była między nimi wymiana podań. Nie chcę oceniać gry poszczególnych piłkarzy, ich formy, kondycji i zaangażowania. Jak było każdy widział. Każdy może mieć różne przemyślenia co może mieć wpływ na sytuację w której pogrąża się coraz bardziej polska piłka klubowa. Zastanawia mnie co innego a mianowicie: do momentu drugiej żółci Lewczuka mecz był w moim odczuciu wyrównany. Nudny, bezpciowy haotyczny z obu stron, ale mimo wszystko wyrównany i taki właśnie mecz trzeba było wygrać. Mecz w którym aktorów próżno było szukać w obu ekipach i co zrobił sędzia ? Postanowił zostać aktorem pierwszoplanowym. I tu moje dylematy. Jeżeli za wyznacznik żółtej kartki brać sytuację z Lewczukiem to za faul na Gwili zawodnik Omonii powinien zobaczyć czerwo i powinniśmy grać po 10, a jeżeli za wyznacznik żółci brać faull na gwilii to Lewczukowi nie należało się drugie zóltko. Jeżeli za kontakt z przeciwnikiem w polu karnym Legii został podyktowany karny, to za kontakt w polu karnym Omonii karny należał się także Legii. Nie wiadomo jak dalej potoczyłby się mecz gdybyśmy grali po 11 do końca. Nie wiadomo jak by to wyglądało gdyby po faulu na Gwili było po 10 z obu stron i nie wiadomo co by się wydarzyło gdyby sędzia wskazał na wapno w 16tce Omonii, czy byłoby 1-1 ? Co by było? Tak samo jak dużo jest wypadowych mających wpływ na to, na jakim etapie znajduje się co roku w sierpniu Legia tak samo wiele mogło się zmienić gdyby wczoraj sędzia podejmował sprawiedliwe decyzję. Tak jak napisałem na początku, nikogo nie usprawiedliwiam bo styl był daleki nawet od tego jaki był w wygranym meczu z Cracovią na początku lipca, ale powiem coś brutalnego: wyr... ał nas typ z brukseli.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 21:22, *.bredband2.com

@Leo: Leo, nie wtracasz sie wiec nie masz za co przepraszac. Osobiscie zawsze chetnie czytam i dyskutuje z ludzmi ktorzy robia to kulturalnie. A wiesz ze nie zawsze tak to sie tutaj odbywa.
Wracajac do watku ktory poruszyles. Tak, fakt, mozemy oczywiscie gdybac co by bylo gdyby sedzia to czy inne tamto i ze gra byla generalnie bezplciowa. Masz oczywiscie racje. Ale, kolego, z calym szacunkiem, nie zastanawia Cie fakt ze Legia tak wlasnie bezplciowo gra od wielu wielu lat?Szczegolnie latem, ale nie tylko? Sa czasem przeblyski, ale generalnie, i tu tkwi problem, ta bezplciowosc jest u nas raczej tradycyjna. Nie zaprzeczysz ze taka wlasnie byla koncowka sezonu a mistrza ledwo ledwo dowiezlismy? Po raz kolejny zaczynamy sezon topornie i bezplciowo (swietne okreslenie). Ktos powie ze poczatek sezonu, ze zgranie czy inne alibi. A ja sie zastanawiam, kazdy inny potrafi a my nie. Omonia, zagrala ledwo 2 mecze w tym jeden sparring. Jak bylo rok temu? Jak dwa, trzy lata temu? Ciagle ta sama gadka. Wyciagamy wnioski i koncentrujemy sie na nastepnym meczu. Cos tam do poprawy. Ot takie pyeerdolenie o szopenie, a sezon w sezon to samo. Problem jest oczywiscie bardzo skomplikowany i nie sprowadza sie do jednej czy dwoch, hmmm, wad (?). Troche o tym napisalem powyzej, i pisze to od wielu lat, bo dla mnie sporo spraw jest strasznie latwo dostrzegalnych. Oczywiscie jest to tylko moje skromne zdanie, i nie wiem wszystkiego co sie w klubie dzieje. Ale jesli widzisz goscia ktory strasznie kuleje i grymasi to chyba mozesz wywnioskowac ze go boli noga?

Osobiscie nie uwazam ze mamy swiete prawo wygrywania i ogrywania kazdego 5,6-0. Ale uwazam ze klub postury i tradycji jak Legia powinien miec troszke wieksze ambicje i byc ttroszke bardziej profesjonalny? Zobacz tez i to, kazdy, czy to trener, czy jakis dziennikarzyna, wychwala jaki to niby kozacki mamy sklad. Jakich to swietnych pilkarzy. Serio? Mamy takich? To jak to jest ze generalnie gramy padline? Bo albo my takich pilkarzy po prostu nie mamy i cala o tym gadka to jakas sciema, albo gääwno sie wszyscy znaja a z nas kibicow robia idiotow. No cos jest nie tak.
Znowu sie rozgadalem. Sorry :-)

odpowiedz
speed - 27.08.2020 / 22:12, *.play-internet.pl

@grzesiek: Grzesiu uwierz mi wygranie ligi o niczym nie świadczy.A winny temu jest jeden jedyny mistrz parodii Darek "prezes" Mioduski.

odpowiedz
Zbyszek - 27.08.2020 / 15:40, *.152.195

Ciekawe jak te boiskowe nieudaczniki przeproszą teraz tych co kupili karnety. Ale pewnie dowiemy się, że teraz żyją już kolejnym meczem i nie oglądają się za siebie.
Pycha kroczy przed upadkiem

odpowiedz
Ko(L)o - 27.08.2020 / 14:55, *.optonline.net

ale obciach masakra ,niestety przez różnicę czasową nie udało się na żywo,to jesteś jakiś kabaret panowie co zagraliście,obejrzałem powtórkę i ani jednego pozytywu nie znalazłem ,żal...ale może to lubicie być pośmiewiskiem,ale hajs się zgadza

odpowiedz
hb - 27.08.2020 / 14:49, *.mm.pl

Czego można się spodziewać po mistrzu ligi, w której największymi gwiazdami stają się trzecioligowi piłkarze z Hiszpanii ......

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 15:18, *.bredband2.com

@hb: razem z "gwiazdami" po przejsciach ktore wiecznie sie odbudowuja...

odpowiedz
hb - 28.08.2020 / 08:45, *.mm.pl

@Krzeszczu: Co prawda widać, że chłopaki są dojechani. Nie ma dynamiki i czucia piłki. Ogromna ilość prostych błędów i niedokładności. Dobra wiadomość jest taka, że teraz będzie dłuższa przerwa w eliminacjach. Za miesiąc zobaczymy inną drużynę. Mnie dziwi tylko jedno. Dlaczego przy tak szerokiej kadrze trener nie przygotował połowy drużyny ze szczytem formy na eliminacje, a drugiej połowy mocnej na ligę? Może to jest jakieś rozwiązanie.

odpowiedz
Do puki będzie Loczek tak będzie - 27.08.2020 / 14:32, *.play-internet.pl

Do puki będzie Loczek tak będzie

odpowiedz
Trener Cipović - 27.08.2020 / 14:31, *.centertel.pl

Taktyka była taka żeby ich nastraszyć Gargamelem i żeby se sami trafili samobója... było blisko :) ale sie nie udało...

odpowiedz
tekken (L) - 27.08.2020 / 14:25, *.230.92

LM z gruntu jest niesprawiedliwa, bo rządzi ranking i kraje dostają punkty za występy w LM. Jedne kraje dostają na starcie 4 kluby w fazie grupowej LM, które nabijają punkty i za sam awans już są przyznawane, a inne dostają 1 miejsce w eliminacjach do LM w pierwszej rundzie. Dodatkowo kluby, które grają w LM dostają kasę, którą mogą wydać na lepszych zawodników i kółko się zamyka. Nie przebijesz głowa muru.

odpowiedz
Mario - 27.08.2020 / 19:51, *.plus.pl

@tekken (L): masz rację, ale my nie graliśmy z potęgą i bogaczem, jak byśmy w IV rundzie odpadli to ok , ale nie teraz. Zobacz jaka była taktyka , gramy na Boruc, a on wypier...la do przodu do bramkarza ich, nawet grając w 11 nie oddaliśmy celnego strzału, a chłopaki tak biegali jak by im nogi powiązali, oglądałem dziś Piasta , a teraz Cracovię, może odpadnie, ale oni ruszają się po boisku aż miło, a una na stojaka i do bramkarza- żenada.

odpowiedz
tekken (L) - 28.08.2020 / 10:19, *.230.92

@Mario: Taktykę i przygotowanie zostawiam -każdy widział. Chodzi mi o jakość piłkarzy, których sprowadzamy my, a których sprowadza zachód, bo ma kasę przez powyższe powody.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 14:13, *.centertel.pl

Odpadlismy celowo. W druzynie berga gral nieuprawniony pilkarz z koronawirusem. Wyluzujcie. Klub trzyma reke na pulsie. Nawet w przypadku awansu i tak rozgrywki zostana pewnie odwolane. Klub przewiduje kilka scenariuszy. Na kazdy jest gotowy. Spokojnie kibice. Nic zlego Legii nie grozi.

odpowiedz
Henio - 27.08.2020 / 14:11, *.centertel.pl

Zbojkotowac extraklape bez kibiców na meczach skończyć ze ślepym fanatyzmem

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 27.08.2020 / 16:01, *.centertel.pl

@Henio: dawno do tego namawialem ale ludzie są ślepi

odpowiedz
Felek - 27.08.2020 / 14:11, *.play-internet.pl

Kompromitacja. Nie chce mi się więcej pisać, bo zbeszcześciłbym nasz piękny język...

odpowiedz
antek - 27.08.2020 / 13:49, *.play-internet.pl

Teraz po karnety za 10%za to co wczoraj zagrali

odpowiedz
PKS - 27.08.2020 / 13:44, *.pktele.pl

Puchary nie są ważne. Najważniejsze, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo !!! Tu już nawet maciora Władeczka nie pomaga :((

odpowiedz
Trebor - 27.08.2020 / 13:37, *.211.178

Gdy zaczynali mecz powiedziałem do syna: oby znowu L nie dostała czerwonej kartki.
Gdy L dostała czerwoną kartkę powiedziałem do syna: oby nie było karnego w 86 minucie.
Marzenia się spełniają...
Moja drużyna nie zawodzi NIGDY! Szczególnie w samozagładzie...

odpowiedz
DZIAD 1969 - 27.08.2020 / 13:33, *.atman.pl

W sobotę , wszyscy na mecz i Ukochana ma....
kiedy pokażemy , ze tego penisowego grania nie akceptujemy ????????

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 27.08.2020 / 13:22, *.tvp.pl

Bojaźń - o to mam największe pretensje. O bojaźń tej drużyny, asekuracyjność, kunktatorstwo. Na polską ligę to wystarcza. Był moment, że Legia zaczęła grać tak jak powinna grać Legia. Moment. A potem coś się zacięło. Czy to wina Vuko. Na pewno w dużej mierze tak. Przyspawany do archaicznego 4-5-1, w drużynie brak chemii, od przyjścia Pekharta koniec małej gierki podaniami, tylko do boku i centra. Zero zaskoczenia. Wszystko w tempie zawracającego dźwigu. Do tego trzeba mówić o ogromnym pechu - kontuzja Veso, korona u Wszołka i Juranovicia, w najważniejszym meczu sędzia walący wielbłądy (czerwień dla Lewczuka, brak karnego na Kante). I zostaje powrót do czarnej dziury. Czy tzw "projekt Vuko" ma jeszcze rację bytu? Jak dla mnie niestety nie, ale tylko pod warunkiem "najpierw znalezienie sensownego następcy a potem zwolnienie". Inaczej to bez sensu.

odpowiedz
Paul Visco - 27.08.2020 / 16:48, *.chello.pl

@SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY: Project Vuko , to wprowadzanie jak najszybciej młodych piłkarzy ze szkółki , oraz z ligi w PIERWSZY skład .

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.08.2020 / 13:19, *.plus.pl

Można zapłacić sędziemu a trenerowi to już nie?

odpowiedz
Zbyszek - 27.08.2020 / 13:10, *.chello.pl

Smutna rzeczywistość jest taka, liga cypryjska jest 14. w Europie a liga polska 32. zaraz za Lichtensteinem - http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=97
Nie ma się co łudzić, że w najbliższym czasie jakaś polska drużyna awansuje do pucharów.

odpowiedz
Daniel - 27.08.2020 / 12:40, *.centertel.pl

Ludzie a czym Legia różni się od wiosny 2020 ? Jest gorszą! Nie było Wszolka,Vesovicia . Wczoraj zagrał Mladenovic .Boruc nie liczę bo za Majeckiego. Raptem jeden Mladenivic miał pokonac Omonie ?Kapustka bez formy ma się odbudować. Nas Raków cisnął ostatnio w 10 ! Co z transferów skoro Ci piłkarze będą gotowi na wrzesień, październik?! Trzeba było ofensywnego pomocnika kupic,skrzydłowego. Lopez,Juranovuc ,Kapustka itp z różnych względów nie gotowi do gry. Kante i Martins na ławce. Wiadomo że słabo wpadniemy.......Miodudki jest oszczędny,Legia odpali ale już będzie po pucharach.

odpowiedz
TylkoWisla - 27.08.2020 / 12:38, *.centertel.pl

Ten mecz tylko udowodnił gdzie jest polska piłka i nie rozumiem zdziwienia że Legia odpada z drużyną z Cypru... Skoro na obecną chwilę najlepsza kadrowo i finansowo drużyną w kraju nie ma szans nic ugrać w Europie to o czym w ogóle można rozmawiać, a pisze to jako kibic Wisły. Kiedyś z Omonią wygrywaliśmy 5:2 bez problemów, Wy nie tak dawno pograliscie w LM, teraz potrzeba reformy całej PL piłki. Trzeba się umówić ponad podziałami nad płatnościami, ci ludzie na boisku zarabiają wiecej jak w innych ligach a prezentują poziom Grenlandii.

odpowiedz
MarioL - 27.08.2020 / 13:51, *.wanadoo.fr

@TylkoWisla: kiedyś to jak się grało z takimi klubami z Cypru,Armenii,Estoni,Irlandii i tak dalej to mówiło się ile bramek im się wpakuje.Jakies 3-0 to był niedosyt,a teraz jest obawa żeby ich przejść,Tak upadła Polska piłka,tylko stadiony zostały piękne,

odpowiedz
Kieł - 27.08.2020 / 12:32, *.t-mobile.pl

W przyszłym sezonie ma już chyba być ten trzeci puchar dla ogórków. Wtedy powalczymy o grupę. Trzeba jakoś realnie na to wszystko patrzeć.

odpowiedz
Grajek. - 27.08.2020 / 12:12, *.play-internet.pl

Całe te pier...lenie o akademiach granie Polakami w Pipe. Wpada 9 najemników +2 Cypryjczyków i Legia dostaje w dupe o co chodzi?

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 12:27, *.centertel.pl

@Grajek. : Wiesz co chyba za obecny stan rzeczy trzeba winic reforme eso37.
Pilkarze maja za keotki okres urloppwy i chyba tutaj jest kruczek. Jeszcze do niedawna Legia walczyla z ajaxem jak rowny z rownym, lech z manchesterem city. Nalezy wrocic do 30 spotkan w rundzie. Ale prezes boniek juz kolejna zmiane robi 18 druzyn w ekstraklapie..

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 12:43, *.centertel.pl

@Grajek. : Mojm zdaniem reforma ligi sprawila to ze tak jak kiefys groclin grodzisk potrafil wyeliminowac przemeczony zespol menchesteru city. Tak samo teraz gwiasfy z nikozji moga odprawic z kwitkiem mistrzow Polski...

Dziekujemy Panie Boniek !

odpowiedz
Marcin - 27.08.2020 / 11:47, *.tele2.se

No cóż, pozostaje włączyć VHS z 23.08.1995

odpowiedz
Borian - 27.08.2020 / 11:43, *.t-mobile.pl

Grzesiek - święte słowa !

odpowiedz
AliMario - 27.08.2020 / 11:32, *.centertel.pl

Vuko czy najlepszy trener nic nie pomoze, to co jest to efekty kilku lat metody które mają tylko na celu by się zarobić kilku osobom z roku na rok. Prezes absolutnie nie ma zamiaru stworzyć klub by kibice byli zadowoleni patrzących przynajmniej walczących o wyjście z grupy LM i dopóki z Lesnodorskim miał na wpływ jakości piłkarzy .
Dopóki będzie Miioduski nic lepszego długo się nie zmieni.

odpowiedz
Grajek - 27.08.2020 / 11:18, *.play-internet.pl

Vuko precz Boguś L. Wróć.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 11:16, *.centertel.pl

Wstyd

Kiedys eliminacje rowniez Polskie kluby zaczynaly od 2 rundy i co?

Przyjezdzal cypr dostaw 5:0 lub 8:0 i jechal do domu.

A teraz co ?
Wpie**l od cypru? Od luksemburgu?

Kto nastepny Wyspy Swietej Heleny?

Raz na rok jest okazja do wystepu w europie i konczymy ja na luksemburgu???

Panie Mioduski apeluje do zamiany Druzyny Pilkarskiej w druzyne pilki wodnej.
Poprzez wylanie hektolitrów łez bedziemy mieli dobry zapas wody do treningow.

Kierwa. A smialem sie gdy ludzie pisali ze djurgadens moze nas odprawic z kwitkirm w 1 rundzie...
I co. Nie wiele dalej zaszliscie !!!!!!!!!!

odpowiedz
dejne3 - 27.08.2020 / 13:03, *.199.66

@grzesiek: Tak było liga cypryjska jest na 14 miejscu , a nasza na 32 , to już historia której nie prędko dorównamy

odpowiedz
Marian - 27.08.2020 / 11:05, *.centertel.pl

Przegraliśmy z drużyną bardziej doświadczoną,średni wiek ponad 30lat.Tutaj upatrywałbym przyczyn odpadnięcia

odpowiedz
Czarny76 - 27.08.2020 / 10:58, *.amazonaws.com

To kiedy dymisja tego trenera sukcesu?

odpowiedz
Miles - 27.08.2020 / 10:55, *.amazonaws.com

Kibicuję Legii od ponad 30 lat, pierwszym moim meczem był mecz Legii z Motorem Lublin na Łazienkowskiej. Po wczorajszym meczu moja tolerancja na dziadostwo została wyczerpana. Ileż można oglądać porażki z Cyprem czy Luksemburgiem? Na rok robię sobie całkowitą przerwę od oglądania meczów Legii i czytania informacji na jej temat.

odpowiedz
ObiektywnymOkiem - 27.08.2020 / 10:55, *.chello.pl

powiem szczerze ze od 2meczow jak legie ogladam najslabszy na boisku to Slisz jakby go nie bylo nie byloby roznicy, wiec czy trener jest slepy ze ciagle go wystawia? wiem, ze to mlodziezowiec ale wystarczy rosolka wpuscic, a dwoch leszczy to juz gruba przesada, czekam na powrot Remy'ego bo on w porownaniu do Slisza to krol srodka pola, śmiem twierdzic ze nawet gdyby w druzynie byl jeszcze Chris Philipps to bylby na tej pozycji lepszy o 2 klasy od Slisza

odpowiedz
srakovic - 27.08.2020 / 11:05, *.orange.pl

@ObiektywnymOkiem: gvillia byl najslabszy

odpowiedz
Zbycho(L) - 27.08.2020 / 12:58, *.chello.pl

@ObiektywnymOkiem: To zmień oczy. Znasz się na piłce nożnej jak kura na pieprzu. Ty chociaż wiesz na jakiej pozycji gra Ślisz i jakie ma zadania taktyczne? Jak chcesz kogoś oceniać to najpierw zapoznaj się z jego obowiązkami. Pewnie zaliczasz się do grona tych Polaków, którzy najlepiej znają się na piłce i polityce.

odpowiedz
Yeti - 27.08.2020 / 10:47, *.play-internet.pl

Żenada odpaść z takim zespołem. Vuko wypier.alaj!!!

odpowiedz
marcelinho66 - 27.08.2020 / 10:36, *.plus.pl

Po odejściu Jarka, gramy bez napastnika europejskiego formatu. Taka jest smutna rzeczywistość.

odpowiedz
Kieł - 27.08.2020 / 10:32, *.t-mobile.pl

Jestem jeszcze aż tak pijany,że nie dotarło to do mnie. W sumie jest szansa na LE ale tylko i wyłącznie po zwolnieniu Vuko. W sumie to możemy zrobić jakieś zakłady ile to porażek zanotujemy w tym sezonie. Ja obstawiam 12,

odpowiedz
Ewelina - 27.08.2020 / 10:32, *.play-internet.pl

Jedyny pozytyw, że unikniemy kompromitacji. Gdybyśmy przeszli Omonię, trafilibyśmy na ekipę znacznie lepszą i obawiam się, że nie byłoby czego z nas zbierać.

odpowiedz
Franco - 27.08.2020 / 10:27, *.plus.pl

Bogusław Leśnodorski.

odpowiedz
Kibic32 - 27.08.2020 / 10:21, *.122.38

Witam już od paru lat mówię ze nie ma w klubie B.L nie ma ligi Mistrzów taka prawda teraz może dojedzie do tych co go oceniali zle on miał L w sercu wiadomo ze kasę chciał zarobić bo też wykładał kasę to normalne ale Legia była i jest jego w sercu róbcie wszystko by on wrócił

odpowiedz
PS. - 27.08.2020 / 15:52, *.plus.pl

@Kibic32: Doinformuj sie troszke zanim glupote napiszesz na ogolnym ;) chcial zarobic bo tez wykladal? Co wykladal? :) chyba miodkowi kawe na lawe :D bo kase to jak swinia niebo widzial :D dostal po LM i zostawil kontrakt Jedzy ;) ale nie ze swoich najlatwiej sie wydaje :D

odpowiedz
speed - 27.08.2020 / 10:18, *.play-internet.pl

Gdzie są Bałwochwalcy pajaca i parodysty pezesa i komedianta pseudotrenera?Gdzie są ci co mówią,że kto krytykuje swoją drużynę to janusze,fałszywi kibice.Bo przecież wszystko jest super,bo nic się nie stało.A to,że Legia stanie się pośmiewiskiem w kraju i europie to co tam.Pan kudłaty ma szczwany plan np.za jakiś czas doprowadzić tę drużynę do...no właśnie do czego?

odpowiedz
sedm - 27.08.2020 / 10:16, *.tpnet.pl

Pan prezes niech zejdzie na ziemię opowiada co roku frazesy ze walczycie o fazę grupową ligi europy, jak nie potrafią wygrać z słabym klubem z Cypru. Szanuje Vuko z to czego dokonał ale aby w europie zaistnieć to trzeba mieć bardzo dobrego trenera na kilka lat ostatnim był Czerczesow ale za dużo według prezesa chciał zainwestować w zespół przez Liga Mistrzów i dlatego nic z tego nie wyszło. Jakie ambicje mamy skoro jeszcze przed startem eliminacji Ligii Mistrzów prezes opowiada o tym że celem jest Liga Europy. Brak totalny ambicji. Trzeba Wieteskie wystawić na listę transferową bo biednemu nie chciało się wczoraj biec za zawodnikiem za duży wysiłek szkoda że jak pensje pobiera to nie ma takich dylematów. Pan Mioduski chyba dojrzał do tego aby albo
sprzedać klub a najlepiej trzeba zaprzestać być prezesem klubu i powierzyć go komuś kto potrafi to robić i jako właściciel tylko kontrolować . Znowu będziemy walczyć o mistrzostwo cały rok trzymać kciuk, wiadomo kibicem jest się na dobre i na złe. Ale w takim klubie nie ma miejsca dla piłkarzy korzy hańbią nasz klub przegrywając z byle kim,a najważniejsze jest dla nich ale kasa leci do kieszonki.

odpowiedz
Ziomek69 - 27.08.2020 / 10:13, *.65.146

Ten mecz chyba sędziował Pan Myć w przebraniu :-)

odpowiedz
reeg - 27.08.2020 / 10:12, *.chello.pl

udostepnie bilet na Jagielonie... wyjeżdzam na weekend i nie bedę mógł sie pojawić

odpowiedz
L Kibic L - 27.08.2020 / 10:12, *.com.pl

Vuko na ligę wystarczy ale na europę jest za cienki.

odpowiedz
Www - 27.08.2020 / 10:07, *.chello.pl

Jak tam rybacy z Wysp Owczych i taksówkarze z Lichtensteinu już zacierają rączki przed losowaniem aby nas trafić???

odpowiedz
m4 - 27.08.2020 / 10:07, *.plus.pl

kolejny raz pokazali miejsce polskiej pilki w europie...zostaje nam zabawa w naszym szambie gdzie lige sie ustawia w lipcu ;D pdk

odpowiedz
Jeeeeeeeeeeeest! - 27.08.2020 / 10:02, *.chello.pl

Mamy to! :( (ironia)

odpowiedz
Jaro - 27.08.2020 / 10:02, *.tpnet.pl

Ten Gwilla to porażka, obrona też cienka i brak jakiejkolwiek taktyki...

odpowiedz
Michał - 27.08.2020 / 09:50, *.centertel.pl

Żenujące. Kolejny rok z rzędu (z małym wyjątkiem rok temu) żenada i koszmar. Możemy szukać jakichkolwiek uzasadnień, ale moim zdaniem, ostatnim porządnym trenerem był Czerczesow. Bez porządnego, bardzo doświadczonego trenera nic się nie da zrobić nawet z jako takimi piłkarzami...

odpowiedz
Damian - 27.08.2020 / 09:44, *.chello.pl

Świetny mecz świetna drużyna jak odejdzie Karbownik I Antolic bedzie jeszcze lepiej :-)

odpowiedz
Karlito - 27.08.2020 / 09:50, *.com.pl

@Damian:
Karbownik chyba już więcej się nie rozwinie w Legii, musi wypłynąć na szersze wody, bo niestety gra bardzo nieodpowiedzialnie.
Antolić, był drugim najlepszym graczem w tym meczu, więc nie nie bardzo rozumiem.

odpowiedz
zaba285 - 27.08.2020 / 10:35, *.116.118

@Damian: po wczorajszym meczu obawiam się, że skończy podobnie jak Michał "nie sprzedamy mniej niż za 5 mln euro" Żyro...

albo nawet gorzej

odpowiedz
sraczkovic - 27.08.2020 / 10:40, *.orange.pl

@Damian: Co wy pier...licie za glupoty - Karbownik gral na prawej obronie 2/3 mecz - caly poprzedni sezon gral na lewej gdzie schodzil do srodka i prawie kazde zejscie do srodka mial udane - wczoraj odwrotnie, odbijal sie od rywali. Nie powinien byc stawiany na prawej obronie - dodatkowo Mladenovic do spolki z Jedrzejczykiem zawalil karnego.

Karbownik robil sytuacje bo caly czas szedl 1 na 1 nawet jak przegrywal to sie nie poddawal - procz niego, Luquinhasa i moze Kante to nikt tego nie probowal, Wszyscy grali na alibi.

odpowiedz
Janek z Bielan - 27.08.2020 / 14:01, *.plus.pl

@sraczkovic: miał tyle strat, że szok, dawał się ogrywać jak dziecko, bez pomysłu, bez sensu.

odpowiedz
Czy to się zmieni - 27.08.2020 / 09:44, *.t-mobile.pl

,Wiecznie budujemy , budujemy i ch,z tego jest ,bo nie chodzi o wyniki tylko o wieczne budowanie , sprzedaż kopaczy i to jest ,w tym najważniejsze .

odpowiedz
Kamuflaż - 27.08.2020 / 09:41, *.tpnet.pl

Czemu takie zdziwienie wynikiem? Mistrz Polski z 10 porażkami w ogórkowej lidze atakuje bramy LM - serio? Zespół który nie potrafi grać w piłkę, miał wywalczyć awans? Ze sternikiem w osobie Vuko, który jest wiernym odzwierciedleniem PMS'u? Vuković nie powinien być trenerem Legii absolutnie, ale ktoś go tu zatrudnił i to jest największy dramat Legii. Dopóki Mioduski będzie w Legii nic z tego nie będzie, nie zmieni tego nawet akademia, bo gość jest niereformowalny. Po takiej ilości wpadek, w normalnej firmie ląduje się na bruku. Pan Mioduski jest tylko w jednym dobry, opowiadaniu bajek naiwnym, jaka to Legia jest teraz mocna. Wczoraj i nie tylko wczoraj widzieliśmy gdzie zmierza ta ów potęga, prosto w dół.

Co można zrobić w takim wypadku, odpuścić i nie płacić darmozjadom. Zaoszczędzone pieniądze skonsumować na coś pożytecznego, a i zdrowie powróci do lepszego stanu. Ja już mam to za sobą, życie jest piękne, szkoda czasu marnować na coś co powoduje odruchy wymiotne. Pozdrawiam.

odpowiedz
Alf - 27.08.2020 / 09:38, *.shawcable.net

Dali się klepnąć ekipie, która od marca rozegrała dwa mecze, z tego jeden w rezerwowym składzie.

odpowiedz
grzegorz gajowniczek - 27.08.2020 / 14:09, *.tpnet.pl

@Alf: mieli głód piłki i to spowodowało granie na najwyższych obrotach i porażkę Legiuni

odpowiedz
I. - 27.08.2020 / 09:35, *.144.244

Piłka to pieniądze. Dopóki nie będzie w Polsce pieniędzy jak w Europie, nie będzie w Polsce piłki jak w Europie. No chyba że jakiś "polski oligarcha" zainwestuje kupę forsy w Legię bo będzie miał taką fantazję.

odpowiedz
(L)eon - 27.08.2020 / 09:29, *.plus.pl

Znów za rok puchary
Za rok cały
Już niedługo coraz bliżej
Za rok cały

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 27.08.2020 / 09:28, *.btcentralplus.com

MIODUSKI OUT !!!!!

odpowiedz
Wilanow - 27.08.2020 / 09:28, *.tpnet.pl

Szkoda przegranego meczu, ale niestety Berg ma większe ogranie w pucharach i lepiej dobrał taktykę. Jak już ktoś napisał przede mną nie da się wygrać meczu składem i taktyka na Raków. Vuko ustawił zespól zbyt zachowawczo i zrobił błędy w wyborze zawodników. Gwilia jest schematyczny, wolny, bez pomysłu na rozegranie a Pekhart zbyt statyczny, przez co traci dużo piłek pod bramką przeciwnika. IMHO w miejsce Czecha powinien grać Kante, na środku zamiast Gwilii Luqui a na boku Kapustka i mogło coś z tego wyjść. Poza tym brakowało rozegrania z tyłu a długie podania od Boruca w większości były tracone. I na koniec jedna uwaga, kluczowym momentem przegranego meczu obok faulu na czerwień Lewczuka było niepodyktowanie faulu na Kante przy stanie 0:1

odpowiedz
WWl - 27.08.2020 / 09:20, *.toneticgroup.pl

Ostatnio była gdzieś ankieta czy vuko sprawdził się na stanowisku. Większość po mistrzostwie, które tak na prawdę nic nie znaczy miała zaćmienie zagłosowała na zdecydowanie tak lol
Ja już od dawien dawna twierdzę że liga polska powinna ruszać 3 tygodnie wcześniej aby polskie nieudolne drużynki przed eliminacjami europejskich pucharów miały już rozegrane po kilka meczy w lidze.
Co do wczorajszego meczu brak słów tirana, dudenlage, trencin. Tylko Boruca szkoda, po co mu to było? Poszedł by do MLS i miałby święty spokój

odpowiedz
Alex Bielany - 27.08.2020 / 09:19, *.centertel.pl

O ile trzy i dwa lata temu byłam wkur...ona - tak teraz jestem juz zrezygnowana, bo tym razem wydawało sie ze wszystko jest tak jak trzeba, porządne wzmocnienia, brak wyprzedaży (pewnie teraz sie zacznie) i ogólnie wydawało sie, ze teraz juz sie uda i znowu ch.....
Mozna winić sędziego, ze zrobił nas jak chłopa w sądzie, ale to nie tłumaczy faktu, ze Legia była słaba, ociężała, a taktyka to długie lagi na pekharta, a potem Kante, trochę mało, szarpał tylko Luqi, walczył Boruc, a reszta to jpomyłka, stoperzy, którzy łącznie maja 70 lat, maldenovic który jedynie może pompować kondomy a nie wrzutki, karbownik z galaretka w głowie - bo juz transfer, bezproduktywni Antolic z Gwila i Sliszem, który tylko bluzyskał, drewniany pekhart i słaby pan koszulka, a na dodatek vuko, który niestety na Europe jest za cienki

odpowiedz
SzB - 27.08.2020 / 13:27, *.play-internet.pl

@Alex Bielany:
Szanowna Koleżanko, nic tu akurat wbrew pozorom się nie układało. Mistrzostwo tej przesłabej i przepłaconej ligi zamazało całokształt. Raz, że ta liga jest tak cienka, że przebiła już drugie dno, a dwa to pamiętajmy, że wygraliśmy ją na styk, nie wspominając już Pucharu Polski, zatem jak na to co oczekuje się od Legii może mizerne 4 - w skali szkolnej, choć niektórzy uważają, że jesteśmy hegemonem. Ci piłkarze i trener są po prostu słabi, zamazane to jest jeszcze bardziej dramatycznym poziomem krajowych drużyn. Nie ma się co łudzić dopóko poziom całej ligi się nie poprawi, będzie bieda. Ja tylko przypomnę jeszcze jak ci extra piłkarze nie chcieli się zgodzić na cięcia z powodu pandemii. Jak dla mnie jakość tej.ligii warta jest zarobków najniższej krajowej....

odpowiedz
Jimmy L - 27.08.2020 / 09:19, *.d1-online.com

Nie oszukujmy się tu nie chodzi tylko o Legie, ale o cały posrany system naszej pożal się Boże Ligi, nie chcę usprawiedliwiać Legi bo przegrała w sumie zasłużenie mimo że ma piłkarzy lepszych przynajmniej na papierze. Cały problem tkwi w PZPN to stary komunistyczny beton z panem Bonikiem na czele, nasza Liga potrzebuje młodych zdolnych Ludzi ale beton ich nie wpusci bo to duża kasa za nic nie robienie, i tak już niestety zostanie

odpowiedz
kkk - 27.08.2020 / 09:17, *.vectranet.pl

Jest 9 rano i ja się pytam dlaczego vukowicz jest jeszcze trenerem,po raz drugi odpadliśmy przez niego,przez jego debilną taktykę i wystawianie na siłę słabych albo bez formy piłkarzy,koleś w ogóle się nie uczy na błędach,jest głupi i uparty jak 5 letnie dziecko.Czy musimy jeszcze przez tego pseudo trenera odpaść z pucharów żeby Mioduski przejrzał na oczy.Berg mu wczoraj pokazał jak taktycznie się ustawia słaby zespół.Albo po prostu loczek niech powie otwarcie że Legia jest teraz pół amatorskim klubem i wtedy może sobie zatrudniać amatorów trenerów i piłkarzy,można wtedy olać wszystkie puchary i ligi mistrzów i babrać się tylko w tym naszym ligowym szambie,tylko niech wynagrodzenie tez mają amatorskie i ceny za karnety i bilety tez powinny być jak na jakiś amatorski zespół.

odpowiedz
Piotrek - 27.08.2020 / 09:13, *.centertel.pl

Niby człowiek wiedział ale się trochę łudził

odpowiedz
eLka - 27.08.2020 / 08:45, *.mm.pl

Panie Mioduski, kogo mi pan tu wynajął? To mają być ci piłkarze i trener, którzy wejdą do Ligi Mistrzów? Niech pan im już nie płaci ani grosza!

odpowiedz
le cabaret - 27.08.2020 / 08:41, *.grupainteger.pl

le cabaret...

odpowiedz
Lolek - 27.08.2020 / 08:32, *.chello.pl

Grał mistrz kraju z 33. pozycji w rankingu... Na 34. Jest Liechtenstein... To nasz poziom... Liga jest amatorska.. a płace piłkarzy są na poziomie Hiszpanii... Te dziady powinni zarabiać 2100netto... I mieć zapisane premie za osiągnięte sukcesy sportowe... A tak czy się leży, czy się dostaje baty, czy się stoi zawsze 26,000-200.000 miesięcznie wpadnie na konto... Także gdzie oni mają mieć jakąś motywację, czy chęć bycia lepszym, czy osiągnięcia czegos w pucharach....

odpowiedz
Gosc - 27.08.2020 / 08:32, *.play-internet.pl

Jak na polskie warunki to mamy mega piłkarzy, ale ktoś ich musi poukładać. I to trener jest odpowiedzialny za grę.. a ze nie wyszło, cóż vuko się uczy dopiero trenerki za 10 lat może L przejdzie tą drugą rundę eliminacji tylko czy mamy czas żeby tyle czekać..?

odpowiedz
rroy - 27.08.2020 / 08:31, *.mm.pl

Co musi na boisku musi odp..lić Gvilia żeby ten nie mógł grać w pierwszej "11"? Ten mecz to był sabotaż w jego wykonaniu! Niech wraca do Górnika!

odpowiedz
Zielarski - 27.08.2020 / 08:29, *.centertel.pl

Jednego nie rozumiem, jak to jest że jeśli ściągamy ogórka bez klubu to pierwsze pół roku on biega i walczy później jest przygotowanie do sezonu i jak mucha w smole Prezes tego nie widzi?

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 08:27, *.centertel.pl

Nie ma co sie łamac. Piast rok temu prsegrał wssystkir dwumecze w europejskich pucharach. My wyeliminowalismy linfield, pp za tym mozna zwalić na koronawirus no i zdecyfowanie na sedziego ktory wypaczył wynik. Gdyby nie sedzia to rozbieslibysmy ich 5:0 i tyle

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 08:37, *.centertel.pl

@grzesiek: nie od dzis wiadomo ze sedzia w pierwszych rundach odgrywa znaczaca role. Zamisst Legii wydrukowal tamtym no i uj. Cypr zamozne panstwo przeciez nie to co Polska.

odpowiedz
Bydgy - 27.08.2020 / 08:52, *.107.5

@grzesiek: gdyby dgyby

odpowiedz
kiki - 27.08.2020 / 08:59, *.tpnet.pl

@grzesiek: 5:0? Gdyby nie sędzia wygralibyśmy 20:0 i od razu w uznaniu zasług przenieśli by nas do finału ligi miszczów. Jak nic!!

odpowiedz
Jimi - 27.08.2020 / 08:25, *.orange.pl

Polska piłka klubowa od wielu lat to jakiś cyrk, za odpadnięcie w 2 rundzie z Omonią powinni im obciąć 50% wynagrodzenia, żenujący poziom.

odpowiedz
Wiktor Wektor - 27.08.2020 / 08:22, *.exatel.pl

Sprzedać tego Karbownika jak najszybciej, nie targować się. Takich Karbowników są w Europie setki. I tak po półrocznym pobycie gdzieś w silnej lidze zostanie wypożyczony do 2 ligi belgijskiej, natomiast po roku wróci do Polski, gdzieś do Wisły Płock albo Podbeskidzia.

odpowiedz
Piach - 27.08.2020 / 08:19, *.tpnet.pl

Gdzie ten karbownik miał już nie grać....lizbona inter porto wolfsburg??? Ludzie obejrzyjcie ten mecz on jest przesłaby szarpany strata za stratą , wyróznia się chyba żelem bo wygląda jakby był przylizany.....ogolnie niedokładny jednego minąc to ja też na halowce potrafię...ale co dalej? Zagrożenie dla drużyny.....gosc totalnie bez formy....

odpowiedz
PIT - 27.08.2020 / 08:11, *.atman.pl

Ludność Cypru: 1.150.000 vs ludność Polski 36.000.000 vs ludność Warszawy i okolic 2.500.000.......wynik meczu 0:2.......wstyd i hańba. Szkoda na tą ligową piłkę czasu..........

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.08.2020 / 09:35, *.chello.pl

@PIT: Liczba ludności nie gra roli. Ważne jest to, ilu młodziaków lata za piłką. Kiedyś grało się wszędzie, nie zawsze dobrą piłką i o każdej porze. Teraz w łapie smartfon i słuchawki na uszach. Popatrz na jak wyglądają dzieciaki: nastolatki z cellulitisem i nastolatkowie z brzuchem i podwójną brodą. Niektórzy nawet biegać nie potrafią.

odpowiedz
Krzysztof_Artur - 27.08.2020 / 10:20, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: otóż to!

odpowiedz
Karlito - 27.08.2020 / 08:09, *.com.pl

Tak na chłodno:
1. Omonia (Berg) zagrała tak, jak można było się spodziewać.
2. Legia zagrała bardzo słabo w ofensywie i Gwilia na 10 to porażka, ale...
3. Nie chcę bronić Vuko, ale przez różnego rodzaju problemy mamy brak zawodników ofensywnych.
4. Napastnicy: Pekhart nie powinien grać w tym meczu, bo to było taktyczne harakiri przy obstawie dwóch rosłych i silnych obrońców, ale Kante nie jest gotowy na cały mecz, Lopes ma jakieś problemy, więc nie mamy innego napastnika.
5. Skrzydłowi: Wszołek korona, Kapustka jeszcze nie gotowy na cały mecz, nawet Cholewiaka nie ma. W tym meczu nie mieliśmy ani jednego nominalnego skrzydłowego!!!
6. Pozycja nr 10 jest tylko i wyłącznie dla Luquiego, ale... nie mamy skrzydłowych. Dlatego na 10. grał Gwilia, którego widzę na boisku, ale jako 8, ewentualnie 6.
7. Boczni obrońcy - Veso (najlepszy zawodnik Legii) - koszmarna kontuzja, jego zastępstwo - Juranovic ma koronę. Karbownik bez formy. Jego nonszalancja w ofensywie jest dramatyczna. Traci mnóstwo piłek narażając drużynę na kontrę. Czwarty prawy obrońca - Stolarski jest za słaby. Jedyny plus, to Mladenović, który w ofensywie grał ładnie, ale mając za partnera Rosołka, musiał grać za dwóch, więc często nie wracał do obrony na czas.
Nie szukam usprawiedliwień, ale znowu mamy ogromne problemy z ofensywą, przez co nie możemy stworzyć nawet pół sytuacji strzeleckiej, szczególnie przeciwko rywalom, którzy są bardzo dobrze zorganizowani w obronie. Sam Luqui nic nie zdziała mając Rosołka, Gwilię i Pekharta jako partnerów. Mam nadzieję, że jak za miesiąc będziemy grali 3. rundę LE, to ofensywa będzie wyglądała tak: Kapustka - Luquinhas - Wszołek - Kante/Lopes.
Pozdrawiam wszystkich kibiców i głowa do góry.

odpowiedz
dino - 27.08.2020 / 08:13, *.plus.pl

@Karlito:
Pozdro niektórym sie wydaje zwolnić trenera a Liga Europy nasza

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 09:21, *.bredband2.com

@dino: kolego, bylo tutaj sporo takich ktorym sie wydawalo ze po przyjsciu Boruca i Kapustki LM bedzie nasza!

odpowiedz
dino - 27.08.2020 / 09:57, *.vtelecom.pl

@Krzeszczu:
A kogo Ty byś widział na stanowisku trenera?

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 10:12, *.bredband2.com

@dino: Kolego,
raz: od wczoraj pisalem 3 lub 4 razy ze zmaina TERAZ nie ma zupelnie sensu bo, m in, nie ma jakiegos nastepcy ktory by ten nasz beznadziejny poziom podniosl. Poszperaj, poczytaj.
i dwa: nie raz ostatnimi laty pisalem o konkretach, ktorych trenerow bym chetnie widzial a tym samym ktorzy to prawdopodobnie tez byli/sa w naszym zasiegu. Bo sranie o Guardioli, Ancellottim czy innym Kloppie jest pozbawione sensu.
WIec sorry, ale oszczedz mi tak glupiego pytania, bo jest to juz bardzo meczace i zupelnie nie smieszne.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 10:55, *.bredband2.com

@dino: Kolego,
raz: od wczoraj pisalem 3 lub 4 razy ze zmaina TERAZ nie ma zupelnie sensu bo, m in, nie ma jakiegos nastepcy ktory by ten nasz beznadziejny poziom podniosl. Poszperaj, poczytaj.
i dwa: nie raz ostatnimi laty pisalem o konkretach, ktorych trenerow bym chetnie widzial a tym samym ktorzy to prawdopodobnie tez byli/sa w naszym zasiegu. Bo sranie o Guardioli, Ancellottim czy innym Kloppie jest pozbawione sensu.
WIec sorry, ale oszczedz mi tak glupiego pytania, bo jest to juz bardzo meczace i zupelnie nie smieszne.

odpowiedz
dino - 27.08.2020 / 11:19, *.vtelecom.pl

@Krzeszczu:
No chyba nie zdaje ci sie ze bede teraz szperal w internecie w poszukiwaniu Twoich postów ;-)

odpowiedz
eL - 27.08.2020 / 11:29, *.plus.pl

@Karlito: brawo. Wreszcie wypowiedział się ktoś kto ma pojęcia.zgadzam się w 100%.

odpowiedz
PIT - 27.08.2020 / 08:07, *.atman.pl

Z roku na rok coraz gorzej a nam opowiadają bajki, że jest super ....mnie nie nabierzecie....sami sobie oglądajcie te wspaniałe,niezapomniane mecze Piastem, Wartą i innymi piłkarskimi analfabetami.......Na dzień dzisiejszy jesteśmy na samym dnie i ja tego oglądać nie będę.....miłej zabawy!

odpowiedz
MalyJery - 27.08.2020 / 08:05, *.centertel.pl

Na szczęście ten sezon nie zostanie dokończony. W Polsce i w Europie :-(

odpowiedz
K - 27.08.2020 / 08:05, *.play-internet.pl

Od 3 lat się wypisałem ze wspierania tego dziadostwa po przez kupowanie biletów, jedzenia, koszulek i innych bzdetów. Dzięki temu pozwalam sobie na trzecią zagraniczna wycieczkę w każdym roku. Między innymi na Cypr. I tez tak wam radzę . Będziecie zdrowsi.

odpowiedz
Autor (R) - 27.08.2020 / 08:00, *.virginm.net

Powtorze setny tysieczny raz... Lewczuk jest juz skoncz=onym pilkarzem! Zapie...ala nam mecz po meczu !! Spoznieone reakcje i wejscia to jego wizytowka od roku. Ile tych fauli ??!! Sedzia mogl i go wyj...al i niema co bronic. Jedza tez powoli sie wypala ale on jest kims w Legii , jest kapitanem i legenda klubu i repry. Obaj do odpalu z 1eszej druzyny z powodow czysto pilkarskich. Druga sprawa to Legia powinna sciagnac trenera z prawdziwego zdarzenia. Wszystko co do komentarza na temat meczu. Hooynia z grzybnia , bieda, wstyd.... co jeszcze? Po prostu zawsze to samo!!

odpowiedz
Zz - 27.08.2020 / 07:53, *.chello.pl

Najśmieszniejsze jest to że piłkarze dalej będą się wozić po mieście z mniemaniem jakimi są wymiataczami. Utwierdzania w tym przekonaniu przez kibiców... Kopacze zarabiają coraz więcej a w skali europejskiej polska piłka jest cały czas tam gdzie byla a oni zamiast zachować pokorę będą się znów mieć za zawodowych piłkarzy...

Oni wszyscy mają po prostu za dobrze. Natomiast co do kibiców innych klubów - to Legia wygrała te kartoflana ligę. Wasze zespoły są jeszcze gorsze. Zastanówcie się nad tym.

odpowiedz
Gregs - 27.08.2020 / 07:44, *.centertel.pl

Europa Fc zaciera już ręce!

odpowiedz
7egijny homoseksualista - 27.08.2020 / 07:44, *.247.13

HA HA HA HA HA HA HA HA HA
TO FSZYSKO PSZES HOSE KANTE
HA HA HA

odpowiedz
Gosc - 27.08.2020 / 07:41, *.play-internet.pl

Dla vuko kolejna cenna lekcja przecież gdzieś musi szlifować ten warsztat trenerski..;) a ze akurat robi to z nasza L, cóż przecież do żadnego sensownego klubu by się nie załapał, on się nadaje do prowadzenia tylko i wyłącznie drużyny w najsłabszej lidze Europy

odpowiedz
Kabna - 27.08.2020 / 07:37, *.107.5

Jaki sędzia zawinił ku...a, on się nie mógł już patrzeć na ten kabaret. Hahahaha.

odpowiedz
jo - 27.08.2020 / 07:32, *.centertel.pl

Od czasu gdy Legia zagrała w lidze mistrzów nastąpił kompletny rozkład drużyny i wymiana na najtańsze elementy. Najtańsze ale zarazem najlepsze w Polsce co nie znaczy, że umiejące sobie poradzić na arenie międzynarodowej. jeśli mamy być mistrzem Polski to można to zrobić taniej nie trzeba kupować tylu zawodników. Z takiego to założenia wychodzi większość polskich klubów. Mioduski kupując tych wyróżniających się załatwia tytuł mistrza Polski a potem liczy, że na farcie coś wlezie..

odpowiedz
Ops2 - 27.08.2020 / 07:28, *.chello.pl

W S T Y D !!!

odpowiedz
Norbas - 27.08.2020 / 07:34, *.orange.pl

@Ops2: Wstyd jak ch*j :(

odpowiedz
c now - 27.08.2020 / 07:28, *.chello.pl

jaki trener taki wynik czas na zmiany przerwy w sezonie nie było a grają jak po miesięcznej przerwie tragedia brak słów ligi europejskiej teź nie będzie i tyle

odpowiedz
zenon - 27.08.2020 / 07:25, *.tdt.pl

Slisz, Antolicz, Luquinhas, Boruc na plus (choc po wtakim wyniku ciężko)... Mladenović, Jędrzejczyk, Rosołek, Pekhart, Kapustka neutralnie... reszta dennie ... a w mule Karbownik, Gwila
:- (

odpowiedz
Juri - 27.08.2020 / 07:18, *.inetia.pl

Gwilia to defensywny pomocnik,Luqi ofensywny nie skrzydłowy,Karbo pomocnik nie obrońca.

odpowiedz
Rafix - 27.08.2020 / 08:11, *.chello.pl

@Juri: Rosołek to napastnik a nie skrzydłowy :)

odpowiedz
Ed - 27.08.2020 / 07:13, *.play-internet.pl

Taktyka na raków się nie sprawdziła? Jak się wychodzi na mecz by go nie wygrać to taki jest koniec.

odpowiedz
tekken (L) - 27.08.2020 / 07:11, *.230.92

Nasunął mi się jeden wniosek po ostatnich 10 latach prób awansów do LM :): Nie ważne jaki trener i jaka taktyka, liczy się tytko, czy przyciągnie do nas dobrych piłkarzy po taniości i potem jakoś ich ustawi. Moze być nawet Besnik Hasi, a najlepiej jakiś trener z Belgii czy Francji.

odpowiedz
Smutny - 27.08.2020 / 07:07, *.mm.pl

I wy piłkarze na poziomie IV ligi Europy tylko tyle sobie obniżyliście zarobki w czasie pandemii? Wy nawet na tyle nie zasługujecie. Pompujecie się a w Europie nie znaczycie nic. Ja mam dość! Jesteście słabi jak cała polska liga. Wstyd i hańba Panowie powinniście zarabiać dychę miesięcznie maks. I tyle. Koniec i kropka. Żegnam Was.

odpowiedz
Bartekslz - 27.08.2020 / 07:04, *.chello.pl

Jak wynik nie idzie to trzeba na kogos zrzucic wine.Czekam na artykul "potencjalni rywale legii " i komentarze "Legia ich roz#ie" ;D

odpowiedz
pol - 27.08.2020 / 07:03, *.chello.pl

pinokio kaleczniak..............KOLEJNY raz wystawił ten klub na pośmiewisko.
Kiedy tę parówę ktoś zwolni?????????????????????

odpowiedz
Trico - 27.08.2020 / 06:58, *.centertel.pl

Dno dno dno

odpowiedz
Obcy - 27.08.2020 / 06:58, *.t-mobile.pl

Na co wy liczyliście,że zawojujemy LM. Będzie radość,jak awansujemy do fazy grupowej LE. Wielu z was tego nie rozumie. Na szczęście ruszają szkoły i będziecie mieli zajęcie.

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 09:18, *.play-internet.pl

@Obcy: Kolego, nikt kto na co dzień chociaż trochę interesuje się piłką nie liczył na wejście do LM. Ale przejście co najmniej dwóch rund eliminacyjnych nie było poza naszymi możliwościami. Tymczasem wypunktowała nas boleśnie Omonia, klub na poziomie Rakowa z którym ostatnio graliśmy przy udziale idioty z Belgii. Jeśli z takimi zespołami nie potrafimy oddać strzału do 70 minuty to na co możemy w ogóle liczyć? I to większość wqurwia.

odpowiedz
Obcy - 27.08.2020 / 12:56, *.t-mobile.pl

@Wolfik: No z tym Rakowem to poleciałeś. Taka to słaba Omonia wciąga nosem każdą z drużyn naszej ekstraklasy. Niestety takie są fakty. My już tak nisko upadliśmy.

odpowiedz
Mateusz - 27.08.2020 / 06:57, *.orange.pl

Lewczuk znów udowodnił, że jest ograniczony umysłowo, a Wieteska, że jest dodatkowo ograniczony piłkarsko. Rzeczywistość jest taka, że współczesne bez varu nie ma szans na uczciwe rozstrzygnięcia, szczególnie w rozgrywkach, gdzie nie sędziuje się tak rzetelnie jak w Ekstraklasie. Ale najważniejsze to być gotowym na rywala, lepszym o klasę lub dwie, a nie podchodzić do meczu na 51%, bo właśnie wtedy rozstrzygnąć może sędziowanie. Lewczukowi nie wybaczę, nie pozwolilbym mu przeprowadzić dziecka na pasach.

odpowiedz
kiki - 27.08.2020 / 06:44, *.tpnet.pl

Nie wiem po co te żale. To było przecież do przewidzenia. Legia w Europie jest po prostu słaba. Mistrzem Polski jesteśmy tylko dlatego, że nikt tego mistrzostwa nie chciał. Wypadło więc na nas. Sezon najlepiej kończyć na miejscu 5-6. Po co więcej? Żeby się bardziej kompromitować? Żeby więcej pieniędzy wydawać? W sumie ... kto bogatemu zabroni.

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 06:40, *.t-ipconnect.de

A więc tak.Dobrze,że mieliśmy atut własnego boiska.
A tak poważnie.
Czuje się jak bym dostał mokrą ścierą od podłogi w ryj.Zrobili ze mnie durnia po raz kolejny.Tak mnie nie siebie.Bo wierzyłem,że drugą rundę przejdą.
Okazuje się jednak,że Mioduski w 4 lata zrobił taką drużynę,która jest w stanie przejsć jedną rundę eliminacyjną.Brawo.Gratulacje.
Ta drużyna nie ma za grosz wstydu i ambicji.Ale po co mają się starać jak na koncie się zgadza co miesiąc.
Obrona cała do wymiany.Z kapitanem, którý zrobił karnego na czele.W obronie same stare dziady i nieudaczniki pokroju Wieteski.W pomocy nikogo kto by wziął ciężar gry na siebie.W ataku drewniany Pekhart.
Jedyne do czego jest zdolna ta drużyna to wygrać z Rakowem pod warunkiem,że ten gra w osłabieniu.
Panowie zagrajcie teraz o wolne czwartki.Po co się przemeczać jak można w czwartek do galerii skoczyć na kebsa.Wszystko w waszych nogach.Na koncie i tak się zgadza.
Mam was w dupie.

odpowiedz
Zbyszek - 27.08.2020 / 10:32, *.plus.pl

@Darek :
Nic dodać nic ująć, w punkt

odpowiedz
gazza - 27.08.2020 / 06:39, *.inetia.pl

Ja rozumiem że można przegrać po walce ale to co wyprawiał Gwilia Jedrzejczyk Liquinas i paru innych to druga liga !!!
Ci piłkarze są za słabi na europejskie puchary !
Mogą wygrać słabą Polską ligę ...i to wszystko co mogą...Wstyd i żenada.
Osoba odpowiedzialna za transfery powinna zostać zwolniona z pracy...
Nowe nabytki zupełnie nic nie wnoszą do drużyny...

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 09:21, *.play-internet.pl

@gazza: Nowe nabytki albo siedzą na kwarantannie, albo są ciul wie gdzie. Zagrał jedynie chłopak, który od kilku lat nosił piłki na treningi. Miał zbawić Legię w tym meczu?

odpowiedz
Stary zgred - 27.08.2020 / 06:36, *.vectranet.pl

Boruc, wyjazd! Może Pekhart coś strzeli, dobra taktyka... Tylko na podwórko.

odpowiedz
biaLy - 27.08.2020 / 05:48, *.chello.pl

I co dalej uważacie że warto było sprzedawać Carlitosa i Niezgode? I to za psi grosz...

odpowiedz
Ja - 27.08.2020 / 18:54, *.vectranet.pl

@biaLy: Rewelacyjny Carlitos i jego świetne mecze z Trnavą, Dudelange... Niezgoda i jego genialne spotkania przeciw Astanie, Sheriffowi (sezon 18/19 mu odpuszczam, bo kontuzje - wiadomo). Rangersom też nie nastrzelal. Żaden z tych zawodników to nie jest poziom europejskich pucharów. Prędzej włożyłbym w to pytanie nazwiska Nikolicia, Prijovicia.

odpowiedz
pd - 27.08.2020 / 05:40, *.centertel.pl

Liga cyprysjka według rankigu UEFA 14 w Europie. Ekstraklasa 32. Mecz tylko potwierdził rzeczywistość i ranking polskiej piłki w europejskim szeregu.

odpowiedz
wstyd i kompromitacja cdn - 27.08.2020 / 05:23, *.chello.pl

Z czym do ludzi? Ci piłkarzyny bo inaczej ich nie można nazwać to zwykłe frajerzyny które kolejny raz skompromitowały ten klub na arenie międzynarodowej. Kazachstan, Mołdawia, Słowacja, Luksemburg, Cypr.... o Szkocji nie wspomnę. Ile jeszcze kompromitacji ten klub musi znieść żeby się coś w nim w końcu zmieniło na lepsze? Kiedy zostanie w końcu zatrudniony jakiś normalny powtarzam NORMALNY zagraniczny trener z jakimś stażem i doświadczeniem międzynarodowym który nauczy tych kopaczy jakiejkolwiek gry technicznej i pressingu? Jeśli nie stać cie Mioduski na normalnych piłkarzy to może chociaż normalny trener by sie znalazł? Czy to też za trudne? Teraz to dopiero wyprzedaż będzie żeby spiąć budżet na kolejny sezon. I znowu może fartem i słabością pozostałych wygrają tą pseudoligę... Kiedy piłkarzynom za karę zostaną poobcinane pensje o połowę?

odpowiedz
Kasztan - 27.08.2020 / 04:46, *.203.131

Parodysta właściciel
Parodysta prezes
Parodysta trener
I wyników brak...
Bo mistrzostwo w naszej ogórkowej lidze, gdzie wygrywa się słabością innych, nic nie znaczy...

odpowiedz
Marce(L)i - 27.08.2020 / 04:43, *.t-mobile.pl

Cieszę się,że nie oglądałem tego widowiska.Nie będę też tracił czasu na usiłowaniach tej zbieraniny w Lidze Europy i Ekstraklapie.

odpowiedz
(L)1916(L) - 27.08.2020 / 04:30, *.tpnet.pl

Nie dało się tego oglądać.
Boruc ,który wykopuje byle dalej.
Czech, który potykal się o siebie
Gvilia, który był statystą
Antolic , który był ale to nie było
Karbownik, który za to był ale już zagranicą
Slisz, który jest bez doświadczenia
Vuko,który jest bez papierów na trenara

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 27.08.2020 / 03:27, *.centertel.pl

Pośmiewisko dla całej Polski A może i nie tylko

odpowiedz
Ja - 27.08.2020 / 02:50, *.vectranet.pl

Sędziowanie sędziowaniem, ale to co odwalili piłkarze, to każdy widział. Więcej nie będę o tym meczu mówił, bo boli dalej (może nie jak po Sheriffie, Trnavie i Dudelange, ale jednak). Teraz pozostaje pytanie, co dalej.

Jeśli chodzi o wybory personalne, mam szczerą nadzieję, że na 3 rundę LE wykuruje się Juranović. Niech łapie chemię z Wszołkiem i jazda. Karbo, o ile nie złapie formy, musi usiąść w tym meczu na ławce, bo jest nierówny jak cholera (dziś w końcu niezła 1 połowa, potem znów piach). Zdecydowanie czekam także na powrót Luqiego na 10, a Gargamela niech Vuko zostawi sobie na ligę. To jest jego poziom. Kante do pierwszego składu. Należy kupić skrzydłowego (może Richard, może ten drugi, co miał być lepszą wersją Luqiego - nie wiem) i OBROŃCĘ. Wietes chyba sobie trochę posiedzi na trybunach, i przykro mi to stwierdzić, ale dla drużyny będzie lepiej. Za wykartkowanego Lewczuka mamy lenia Remy'ego i Astiza, który niestety już poziomu nie trzyma. Ale z drugiej strony, kto tu teraz trzyma poziom.

Oczywiście, dochodzi do tego także taktyka, ale na to nic poradzić się nie da, chyba że Miodek zwolni naszego treneiro jutro, co jest raczej niemożliwe.

A do tego wszystkiego, trzeba się modlić o furę szczęścia w losowaniu (coś typu wolny los w 3 rundzie i Linfield/Fola/coś innego z Ligi niższej w rankingu od naszej w rundzie 4).

Gdzie te stare, dobre czasy, bez takich wpisów. Serce boli :(

odpowiedz
Buc - 27.08.2020 / 02:01, *.centertel.pl

To był ciężki mecz

odpowiedz
vondoor - 27.08.2020 / 01:41, *.centertel.pl

Patałachy znów to zrobiły a vukowicz zostal najwiekszym czlowiekiem blamażem w historii klubu. Mioduski mogles miec napastnika klasy europejskiej czyli Nikolicia a kupiliscie mega drewno z czech pekharta. Jak można bylo polec z takimi patalachami i to w dodatku u siebie? Gascie swiatlo bo nie warto ogladac zespolu frajersów

odpowiedz
A - 27.08.2020 / 01:29, *.centertel.pl

Vukovic marny trenerzyno nie nadajesz sie nawet do pchania karuzeli generatorze obciachu

odpowiedz
jacek - 27.08.2020 / 01:27, *.ip-51-75-56.eu

Legia to jest potęga!

odpowiedz
amator - 27.08.2020 / 00:40, *.inetia.pl

i co prezesunio i super dziadu trenerzyno wyszlo wielkie gu no brawo i ryplej dalej i bedzie wielkie zero jaki prezes taki trener brak slow gratulacje i nie chcialbym was juz ogladac na tym stadionie trzymacie sie jak pazurami jak lukaszenko putin i ojciec narodu kimon zun jeszcze raz gratuluje awansu

odpowiedz
zp - 27.08.2020 / 07:02, *.chello.pl

@amator: sprd na k6 kibicu sukcesu

odpowiedz
Kamuflaż - 27.08.2020 / 00:39, *.tpnet.pl

Jak się wyleczyć z tego koszmaru? odpuścić! będziecie zdrowsi i energii wam nie ubędzie. Kto chce się katować na własne życzenie, niech wierzy kłamstwa powszechne.

odpowiedz
Capataz - 27.08.2020 / 00:25, *.ip-51-79-70.net

Za dużo żywego inwentarza biegało po boisku, Karbownik, Ślisz, Rosołek. W pucharach liczy się doświadczenie i przy tych umiejętnościach jest miejsce dla najwyżej jednego młodzieżowca, trzech żółtodziobów bez międzynarodowego ogrania, to zdecydowanie ponad normę. To nie miejsce na promocje i podbijanie ceny, zwłaszcza po takim wyniku.

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 00:31, *.play-internet.pl

@Capataz: Tyle, że taki Bartek Slisz był dziś najlepszym zawodnikiem Legii a Karbownik był 120% lepszy od Gwilii.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.08.2020 / 07:02, *.chello.pl

@Wolfik: 120% racji. Gdy młodemu dasz szansę na grę, a nie kwadransik przy ustalonym wyniku, to masz potem z niego pociechę. My potrafimy tylko odpalać graczy po jednej, dwóch próbach. Za to foreigner'rzy, lub raczej frajerzy, dymają nas niemiłosiernie. Do tego Miodzio zatrudniałby chętnie piłkarzy w swoim wieku. Zamiast Golden League, mamy Golden Age.

odpowiedz
j - 27.08.2020 / 00:23, *.play-internet.pl

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że polska liga to dno dna. Już lepiej samemu iść pokopać piłkę niż płacić za oglądanie tej bandy najemników/nieudaczników. Ale dopóki frajerzy płacą, to biznes się kręci.

odpowiedz
bolo - 27.08.2020 / 00:20, *.inetia.pl

Rok temu pisałem że ten prawie-trener nadaje się do pracy na plantacji chmielu . Wówczas wielu z Was krytykowało mnie niemiłosiernie.Nie zmieniłem zdania nawet po zdobyciu MP,Legia wykorzystała słabość pozostałych drużyn i tyle. Brak jakiejkolwiek koncepcji ,pozorne ruchy,ślepota właściciela to obraz po odejściu Leśnego.Nie zamaże tego obrazu zbudowanie akademii.Vuko pakuj manatki i won jak najdalej od Legii.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 09:32, *.bredband2.com

@bolo: Kolego, mam DOKLADNIE tak samo jak Ty. Wiec nie jestes w tym bolu sam. Ale ludzie trzezwo myslacy to niestety rarytas na tym forum...

odpowiedz
(L) ukas - 27.08.2020 / 00:12, *.as13285.net

SMUTNA RZECZYWISTOŚĆ NIEPEWNA JAK PRZYSZŁOŚĆ....

odpowiedz
Pns - 27.08.2020 / 00:09, *.centertel.pl

Przygoda Legii w europejskich pucharach nie moze trwać wiecznie ????

odpowiedz
Do Boruca - 27.08.2020 / 00:03, *.centertel.pl

Sorry Artur ale tak to tutaj wygląda

odpowiedz
Kokos - 26.08.2020 / 23:59, *.chello.pl

Jesteśmy Europejską piłkarską szmatą...

odpowiedz
Ojciec Tadeusz - 26.08.2020 / 23:59, *.vectranet.pl

Taki Cypr droga Legio, to powinniście z 5-0 pojechać. Tyle że to nie te czasy...

odpowiedz
Piotr - 26.08.2020 / 23:55, *.centertel.pl

Mioduski jesteś jak Syzyf toczysz ten głaz pod górę i zawsze z nim spadasz w dół.

odpowiedz
Vpierdolić - 27.08.2020 / 01:36, *.t-mobile.pl

@Piotr: raaczej toczy bobka do WCo i to mu idzie świetnie

odpowiedz
Po(L)aK - 26.08.2020 / 23:53, *.vectranet.pl

Panowie spokojnie.
Legia nie pokazała niczego wielkiego. Sędzia, nie wiem czy są jakieś instrumenty, żeby od zakłamanej, skorumpowanej , je.anej UEFA'y domagać się jakich pieniędzy, za beznadziejne sędziowanie. Tak jak Nam czerwo się nie należało, tak Omoni tak, pomijam rzut karny bardziej ewidentny niż dla gości, to niech klub rozwiązuje takie sytuacje. Jedno jest pewne, tak nie można grać w piłkę.

odpowiedz
Kkk - 27.08.2020 / 06:02, *.play-internet.pl

@Po(L)aK: człowieku, z Cyprem , pierwszy strzał oddajemy w 70 minucie. Sędzia już na to nie mógł patrzyć.

odpowiedz
Mastek - 26.08.2020 / 23:47, *.tpnet.pl

Rzeczywistość jest taka że żaden ale to żaden Polski klub nigdy się nie wzmocnił tylko w jest mowa o wzmocnieniach a tak naprawdę wszyscy uzupełniają skład nie można nazwać wzmocnieniem sprowadzonego zawodnika a wcześniej czy później zostają sprzedani wartościowi gracze którzy sezon wcześniej coś pokazali taka jest rzeczywistość .

odpowiedz
Maciek - 26.08.2020 / 23:44, *.centertel.pl

Nawet z Messim ten zespol nie wiedzialby co ma grac. Pilkarze nie sa źli tylko zawiodlo ich przygotowanie. Roznica miedzy trenerami widoczna golym okiem. Przynajmniej o klase. Oszczedzajmy dalej na trenerach to bedziemy w zime chodzic boso

odpowiedz
PLK - 26.08.2020 / 23:41, *.cyfrowypolsat.pl

Tak naprawdę to gramy piach!!! Jakieś wymuszone i przypadkowe akcje... Gry szybkiej, kombinacyjnej, na jeden kontakt prawie wcale!!! Gdzie ta gra bez piłki??? Przecież bez tego to i z zespołem z Giblartaru mielibyśmy potężne kłopoty!!! Niestety ale na razie wygląda to wszystko strasznie topornie!!! Do tego żenująco słaby sędzia!!! Obawiam się, obym się mylił, ale faza grupowa Ligi Europy też nie dla nas!!! Jutro na trzy zespoły w LE awans wywalczy może jedna albo i nie!!!
Polska piłka klubowa tonie!!! Myślałem że ten obecny sezon będzie lepszy ale nietety znów przyjdzie kibicować w rozgrywkach grupowych polskim piłkarzom grającym w zagranicznych klubach!!! Smutna perspektywa!!! Heh...

odpowiedz
bolo - 27.08.2020 / 00:25, *.inetia.pl

@PLK: Tu bym się z Tobą nie zgodził-grę bez piłki opanowali wprost perfekcyjnie.

odpowiedz
wrt - 26.08.2020 / 23:40, *.vectranet.pl

wók0wicz to taki jacek sasin na miarę możliwości jakie pudel wyznaczył. ale może pudel nie swoimi pieniędzmi obraca. może my mamy zapłacone żeby wszystko przegrać?

odpowiedz
Normalny człowiek - 26.08.2020 / 23:38, *.t-mobile.pl

Sędzia to prostytutka!
Niestety, ale na dzień dzisiejszy, na poziomie grają tylko: Brazylijczyk, Artur Boruc i Antolić. To za mało nawet na cypryjczyków. U siebie!
Po raz kolejny zespół nie jest przygotowany na el. do europucharów

odpowiedz
Avatar - 26.08.2020 / 23:36, *.mm.pl

Karbownik rozegrał sezon życia,jak do tej pory na lewej obronie lewej kur.... Vuko lewej !!

odpowiedz
Ryszard - 26.08.2020 / 23:34, *.centertel.pl

Kto to mówił a już wiem pan trener i pan prezes że na tym etapie rozgrywek nie liczy się styl tylko wynik. No i mamy kumulację ani wyniku ani stylu. Oby jako tako poszło w LE choć wątpię po dzisiejszym meczu. Zostają nam więc emocje związane z meczami ze Stalą Mielec, Podbeskidzie i resztą tej 28 ligi europejskiej

odpowiedz
Witamina1916 - 27.08.2020 / 00:46, *.play-internet.pl

@Ryszard: 32 ligi europy

odpowiedz
Paweł - 26.08.2020 / 23:34, *.centertel.pl

Popsuć takiego zawodnika jak Andre, promować takiego hamującego jak Gvilia, trzymać na ławie takiego kocura jak Kante, grać niezłym Czechem ale bez boków i dogrania do Niego nieistniejącym , to każdy mało zorientowany w szachach widzi. Niestety trener na sile z uporem maniaka swoje. I klapa zaliczona. Ech co roku to samo. Mizeria.

odpowiedz
bojar66 - 26.08.2020 / 23:31, *.centertel.pl

Czy ktoś zauważył,że ten zespół stanął już w rundzie mistrzowskiej i tylko odcinał kupony z dużej przewagi punktowej. Przestał być skuteczny i przebojowy (nie liczę wymiany z Cracovią puchar za mistrza). Po przerwie niestety nic się nie zmieniło a dziś leszcze nam to uświadomili.

odpowiedz
Kyo - 26.08.2020 / 23:30, *.chello.pl

Gra w ofensywie powolna, bez polotu, bez ryzyka i na alibi. Za to w defensywie wejście z żółtą kartką na pełnym ryzyku. Czy to wina zawodników czy brak umiejętności trenera w zdejmowaniu presji z zawodników?
Skład nie trafiony totalnie. Gwilia udowadnia, że kiepskie opinie o nim za granicą to prawda. Asystował na boisku, ale bynajmniej nie przy golach. Taktyka na długą piłke do napastnika żeby zbierać drugie piłki i szybko atakować przy tak pasywnym zawodniku na pozycji numer 10 to nieporozumienie. Lewczuk kolejny raz bezmyślny, Jędrzejczyk to samo i jeszcze oczywiście musiał zrobić kartkę na sam koniec. Karbownik gra coraz gorzej. Tyle się mówiło o jego mocnej głowie a dziwnie coraz dłuższe włoski układane na gumeczke łączą się z coraz gorszą gra. W defensywie jak panienka a w ofensywie nic nie daje bo też same straty. Gwilia out póki nie nauczy się grać szybciej i do przodu zamiast zwalniać grę. Liquinias na 10 i ktokolwiek nowy na skrzydło bo tak się grać nie da kiedy cała gra na opierać się na jednym Brazylijczyku uhh

odpowiedz
Wzmocnienia na miarę Europy , nie naszej śmiesznej kopanej ligi - i fachowca na ławkę trenerską !!! - Na wczoraj !!! - 26.08.2020 / 23:29, *.com.pl

Czas się obudzić , póki jeszcze Liga Europy jest realna - wzmocnieniami Piłkarzami na pozycje rozgrywającego , napastnika i skrzydłowego - którzy podnieśliby bardzo mocno jakość zespołu bo będzie znów płacz i głupie tłumaczenia , że jesteśmy mega , no ale w europie znów spróbujemy za rok .

odpowiedz
Janekk - 26.08.2020 / 23:26, *.chello.pl

Kazachstan, Białoruś , Słowacja , Luksemburg teraz Cypr jak spaść to z wysokiego konia. O co tu chodzi? Może kiedyś damy radę jak Watykan będzie miał reprezentanta?

odpowiedz
Zbyszek - 26.08.2020 / 23:24, *.plus.pl

Co by tu jeszcze spier@lic, co by tu jeszcze sperd@lić...!?

odpowiedz
herflig - 26.08.2020 / 23:23, *.net.pl

hihihahahihihaaaahaaaahiiiiihaaaaahiiiiihaaaa

odpowiedz
Czarny76 - 26.08.2020 / 23:22, *.amazonaws.com

Czytam wypowiedz tego pajaca w dresie i oczom nie wierze.Z szacunku do siebie nie chce tego komentować.Panie Mioduski jeżeli nadal Pan podtrzymuje swoje słowa ze Liga Europy to plan minimum to jutro chce widzieć komunikat o rozwiązaniu umowy z PANEM trenerem bo w przeciwnym razie to walka na całego będzie ale o utrzymanie.Koledzy a w sobotę weźcie białe chusteczki

odpowiedz
atmosferic - 26.08.2020 / 23:22, *.orange.pl

Gdzie sa ci co pier...ili ze "styl sie nie liczy" i ze "maja czas" ze "beda sie rozkrecac" - gdzie jestescie?!

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 23:58, *.bredband2.com

@atmosferic: Spokojnie, zaraz znowu wyskocza z jakims nowym nazwiskiem ktoremu trzeba bedzie dac szanse bo ma dna, bo Legionista, bo zaluyzl, bo "legenda" bo to, bo tamto. I caly syrk od nowa, to samo bledne kolo. Jest tu sporo takich ktorych to bawi. I kreci. I daje taki sens zycia, lubu dubu, lubu dubu i labada malego walczyka. Ech....

odpowiedz
SpokoLoco - 26.08.2020 / 23:21, *.plus.pl

Powiem tylko tyle: jak chce się gdzieś zajść w piłce, należy zainwestować. W trenera. Dobranoc.

odpowiedz
Jordan - 26.08.2020 / 23:21, *.chello.pl

Wychodzi mentalność legijnych kopaczy jak zawsze przyzwyczajonych do dreptania. Sędzia sędzią ale to jest jeden mecz. Tu się wychodzi i zapie...la. Jak mają zaszczepione bezpieczne granie i chowanie się za podwójną gardą zamiast zacząć konkretnie i agresywnie to nie ma o czym mówić. Obawiam się że jak zwykle za sukces trenerski uznało się zdobycie MP w słabej lidze. Wartość trenera poznaje się w pucharach a tu niestety wyglądamy jak pastuchy bez taktyki. Widać że romantyczne dusze fanów przy Ł3 dały się nabrać na gadki o trenerze Vuko który z eLką w sercu stworzy walczącą Legię marzeń????Otóż NIE. Tu nie wystarczy żyć historią i cyferkami Vukovica w Legii. Tu trzeba mieć doświadczenie trenerskie by umieć grać i wygrać choćby z taką Omonią. Zresztą końcówka sezonu i roztrwonienie 11 pkt przewagi do zaledwie 3 nad Lechem to już było ostrzeżenie i brak szacunku dla fanów oraz zwykły brak jaj. DNO trwa! PS. Oczywiście jeśli założenie jest takie że szczyt marzeń to Mistrzostwo Polski i Staróweczka a potem wakacje można sobie planować nie patrząc na kalendarz pucharowy bo wpier...l gwarantowany to spoko ale mnie taki "rok Świstaka" nie interesuje.

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 23:54, *.play-internet.pl

@Jordan: Bardzo dobry komentarz. Zgadzam się w 100%. Jesteśmy wszyscy zachłyśnięci naszą super ligą, a nie zauważamy faktu, że na nikim ona już nie robi wrażenia. Ale hajs przepływa, więc karuzelka się kręci.

odpowiedz
Pestka - 26.08.2020 / 23:20, *.virginm.net

przejdźmy do bardziej istotnych kwestii. Najpierw chciałbym zwrócić uwagę na to, ze mamy za to pikną akademię, a w dalszej części, trener vucofić wytłumaczy wszystkim państwu na czym polega bycie prawdziwym Legionistą i dla przykładu poda nazwiska.

odpowiedz
Legionista - 26.08.2020 / 23:20, *.play-internet.pl

Prawda jest taka, że jesteśmy po prostu słabi i nie ma tu dużej winy Vuko że jego piłkarze nie potrafią celnie wymienić kilku podań... Słaby skład, kilku zawodników się nadaje a reszta słaba, wystarczy spojrzeć na to że większość zawodników z podstawowego składu grzała by ławę w 2 Bundeslidze a my marzymy o grze w Europie z czym do ludzi..., mladenovic nie mogłem patrzeć na chłopa rozumiem że 1 na 5 centr może nie wyjść zdarza się najlepszym ale jego centy czy stałe fragmenty gry to porażka z takim zawodnikiem Europy nie ma opcji zwojować i jeszcze kiwa pod bramką to jest piłkarski kriminał wręcz dramat... Lewczuk chłop z takim doświadczeniem gra z myślą że ma już żółta kartkę to wchodzi agresywnie w sytuacji która nie była wielkim zagrożeniem i wylatuje... Powinien zostać ukarany tak samo jak Mladenovic bo biorą pieniądze za dobrą robotę a odwalili tarło.... Pekhart nawet nie wiem co napisać bo nie wiem jak ująć tak słaby prezentowany poziom, dyrektor sportowy powinien po tym meczu być wywalony na zbity pysk za transfery kto ściąga tych pół amatorów w ekstraklasie mogą się wyróżniać, tylko problem jest taki że nasza liga jest tak słaba że nie jest żadnym wyznacznikiem, zamiast 3 pół piłkarzy mogli by w końcu ściągnąć kogoś klasowego kto by się wyróżniał i robił różnice... A jak czytam że Valencię chcą ściągnąć i jakiegoś Richarda to nóż się w kieszeni otwiera... Dno... Muszą ściągnąć kogoś pokroju Ljuboja, Radovic, Vadis, kogoś kto będzie umiał zrobić różnice bo w obecnym składzie tylko Luqinias czasem coś zrobi ale to za mało na Europę dopóki nie będzie konkretnego transferu nic nie ugramy, a to że w ekstraklasie wygramy to nic wielkiego... Powninni zagiąć parola i dołożyć wszelkich starań żeby ściągnąć Denisa Alibeca, a nie żałować że Rumuni chcą 2.5 kapcia euro za niego, Europa odjeżdża strasznie albo ktoś podejmie ryzyko i wyłoży kwit, jak to zrobił Lesniodorski i ściągnie 2 klarownych piłkarzy ofensywnych albo dalej oczy będą krwawić razem z sercem że kolejny rok w dupie bo ktoś myśli że z klubu zrobi perpetuum mobile i będzie ściągać za darmo i sprzedawać za grube miliony nie tędy droga, żeby wyciągnąć coś to coś trzeba wsadzić ale jak się inwestuje drobne to potem tak to wychodzi, a kibice się łudzą, znowu ściągnęli psedo piłkarzy i trzeba będzie kontrakty im płacić, po co lepiej zamiast 3 jednego klasowego, tylko nie z ekstraklapy bo to że ktoś tu się wyróżnia to potem weryfikuje Europa że w średnich klubach europejskich grzeją ławę... Szkoda, naprawdę szkoda.... Czułem że jak Lesniodorski odejdzie to będzie lipa i się nie myliłem, tamte czasy nie wrócą ale miło wspominać grę, bo to była gra, a nie kopanie się... Obejrzę sobie mecz ze Spartakiem na poprawę humoru bo tyle zostało

odpowiedz
laik - 26.08.2020 / 23:19, *.inetia.pl

brawo pseudo trenerze dziadu Berg pokazal gdzie twoje miejsce kelnerow latwo ograc i jak w lidze gwizdze pod zespol BERGOWI nie dorownujesz do piet trenerzyno od 7 bolesci

odpowiedz
Julon - 26.08.2020 / 23:19, *.timplus.net

Sędzia swoją drogą ale nie da się zbudować domu z kartonu i klubu z emerytów i ludzi którzy siedzą 4 LATA. Na ławce oraz obrońców którzy kopią się w czoło czyli z DZIADOSTWA!!!

odpowiedz
kalosz - 26.08.2020 / 23:18, *.mm.pl

powtórka z celticu...tym razemdzieku seziemu a raczej tym kto ustala obsaesedziowską na ecze eliminacji.... ponoc ten koles od roku sedziuje i to jako techniczny.... ale on z belgii ponoc to co sie dziwic.... tak czy inaczej...fuck ueafa!!!! alalalala....

odpowiedz
Dno i rezztki honoru - 26.08.2020 / 23:17, *.kabel-deutschland.de

Duma i sława.

odpowiedz
Jano - 26.08.2020 / 23:17, *.tpnet.pl

Omonia ma trenera a my nie!!

odpowiedz
bojar66 - 26.08.2020 / 23:15, *.centertel.pl

Ludzie! Mam 54lata,od 40 jestem kibicem Legii, ile jeszcze będę musiał znosić te upokorzenia, rozczarowania,stracone marzenia i pogrzebane nadzieję ! ! ! Czy jest na tej planecie ktoś, kto wreszcie zrobi coś z tym klubem! R A T U N K U !!!

odpowiedz
peru123 - 26.08.2020 / 23:15, *.chello.pl

żenada - czerwoni standard - albo Lewczuk, Antolic, Kante, zawsze któraś gwiazda coś zj...ie, czarna smoła, bez szans na Europe, to jest tak jak się buduje zespoły na odpadach, w Polsce super czasami, poza d...

odpowiedz
LewLegia - 26.08.2020 / 23:14, *.net.pl

Witam. i żegnam prezesa z trenerem. PO jaki h....j ten cep loczek męczy nas i siebie? to jakaś zemsta? jak tak . to za co?
K...wa mamy drugi raz farta i gramy u siebie. Gramy h...wo poprzedni mecz, a trener nie zmienia składu !!!! Tylko Kante, który po indywidualnej akcji dał awans siedzi na ławie !!! Gramy 3 ma młodymi i nowym przeciwko kiepskim, ale doświadczonymi 30sto letnimi graczami. Lewczuk w hełmofonie to też zasługa Vukowicza, który ten kask powinien nosić teraz przez rok tył na przód ze wstydu!!! Zaczynamy mecz z lekką przewagą do tego ,,barcelona cypru,, łapie 2 żółte. I co ? i h..j nic, bo ciężko pomyśleć i dać na jeden na jednego z nich Luquinhasa ,żeby go wkręcił w glebę i może faulował na drugą żółtą, ale czego wymagać !!! Mój klub ,,tzn loczka,, zamienia się na jedno wielkie niesczęście.
Tego nie można oglądać i oceniać działania klubu na trzeźwo !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.08.2020 / 23:13, *.orange.pl

Nie obrażając żadnego zawodnika Legii, bo nie o to chodzi. Zerknijcie na dzisiejszy skład i przeanalizujcie. I znajdziemy odpowiedź na pytanie - dlaczego jesteśmy w ciemnym tyłku...
To jest skład na eliminacje pucharów????

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 23:47, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: Alez kolego, przecierz nie dalej niz 2 tygodnie temu tylu tak tutaj pialo z zachwytu ze z Kapustka i Borucem liga mistrzow morowana! Bo to przecierz transfery na miare poteg europejskich! O Lopezie nie wpomne nawet...

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 26.08.2020 / 23:10, *.t-mobile.pl

Rudy grabarzem polskiej pilki klubowej.

odpowiedz
Zdzicho - 26.08.2020 / 23:10, *.tpnet.pl

Ale g o w n o

odpowiedz
ben - 26.08.2020 / 23:08, *.inetia.pl

Dlaczego graliśmy bez obrony? O pozostałych nie wspomne.

odpowiedz
Xxc - 26.08.2020 / 23:08, *.vectranet.pl

Gra była straszna, ale jeszcze gorsze sędziowanie!

odpowiedz
Bolec - 26.08.2020 / 23:07, *.amazonaws.com

Gdzie są te wielce zapowiadane wzmocnienia????? tylko w bramce po Majewskim nie widać różnicy,poziom zachowany

odpowiedz
Bolec - 26.08.2020 / 23:07, *.amazonaws.com

Gdzie są te wielce zapowiadane wzmocnienia????? tylko w bramce po Majewskim nie widać różnicy,poziom zachowany

odpowiedz
urs72 - 26.08.2020 / 23:07, *.t-mobile.pl

na hu.. w ekstrklasie mistrz Polski jak my nic nie potrafimy ugrac z nikim i nijak ta gra, kur....... ciezko juz na to patrzec co sie dzieje

odpowiedz
Siwy - 26.08.2020 / 23:07, *.tpnet.pl

Połowa składu bez formy, to czego się spodziewać... Na co komu szczyt formy w październiku, jeśli gra w pucharach i potencjalna kasa z niej wynikająca rozstrzyga się w sierpniu/wrześniu? A ta kasa podobno jest ujęta w budżecie... Ktoś zarządza tym wszystkim, czy opiera się na wierze, że "moc będzie z nami"...? Krajowe sukcesy tylko przesłaniają obraz, jak wiele jeszcze brakuje nam do Europy.

odpowiedz
taktyka dresmena - 26.08.2020 / 23:07, *.com.pl

Laga Boruca i wyskok Czecha albo Kante, Cypr dość szybko rozszyfrował ten majstersztyk taktyczny.

odpowiedz
Pestka - 26.08.2020 / 23:07, *.virginm.net

przejdźmy do bardziej istotnych kwestii. Najpierw chciałbym zwrócić uwagę na to, ze mamy za to pikną akademię, a w dalszej części, trener vucofić wytłumaczy wszystkim państwu na czym polega bycie prawdziwym Legionistą i dla przykładu poda nazwiska.

odpowiedz
Olo - 27.08.2020 / 02:23, *.chello.pl

@Pestka : Im Legia ma lepszą infrastrukturę, tym gorzej gra.

odpowiedz
Książę Nocy - 26.08.2020 / 23:06, *.plus.pl

Przestańcie pieprzyc o sedziowaniu. Fakt był stronniczy ale to co prezentuje nasza drużyna to ku!wa dno.

odpowiedz
Cziko - 26.08.2020 / 23:05, *.amazonaws.com

Jaki prezes taki trener
Jaki trener taka drużyna

odpowiedz
VUKO OUT - 26.08.2020 / 23:04, *.vectranet.pl

Jw

odpowiedz
Simon - 26.08.2020 / 23:04, *.t-mobile.pl

Po heroicznej walce w 10 i niekorzystnych decyzjach sędziego wywalczyliśmy awans do III fazy eliminacji Pucharu Europy !

odpowiedz
Viper - 26.08.2020 / 23:04, *.02.net

Kolejny rok, kolejny blamaz. Trzeba sobie jasno powiedziec, pudel daj sobie spokoj. To cie przerasta, Kilka lat temu grali u nas tacy zawodnicy jak Ljuboja, Odjidia, Nicolic. To byli pilkarze przerastajacy nasza lige, ale grali u nas. Teraz graja jakies wynalazki ch... wie skad

odpowiedz
Zyga - 26.08.2020 / 23:03, *.spectrum.com

Taktyka zawiodła, a sprawdził się system -- to znaczy gra cieńka, jak siki węża.

odpowiedz
Gepetto - 26.08.2020 / 23:03, *.play-internet.pl

Dlaczego smutna rzeczywistość? Skoro właściciel Legii mówi, że dla niego spełnieniem oczekiwań jest nauczenie kogoś pierwszych kroków i LE to nie ma co się dziwić. Jak się Legią bawi i tylko liczy zadłużenie to jest jak jest. Do tego Vuko z ładną gadką jest jego spełnieniem marzeń to sorry, że sorry ale sorry. Oczywiście eLoko nie ubliżając jego kasy i LCT ale oprócz nowoczesności budowy odbiega chociażby od Amici na moje oko. To tak samo każdy go robi jak ja laskę na dyskotece, że jestem milionerem z potencjałem i obiecuje jej złote góry. Ona zostaje wydymana jak Pan M........i jego zabawka, nasza duma Legia. Niestety.

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 23:02, *.plus.pl

Sędzia był uczciwy. Zapłacili za 2-0 to i było 2-0. Pomijając tego klauna, który nie powinien sędziować okręgówki to faktycznie nie było widać jakiegokolwiek pomysłu ze strony Legii. Wbili Borucowi że ma grać dalekie piłki na Pekharda a później Kante i 99% to były straty. Obrona była pewna jak utrzymanie posady w firmie po koronawirusie, rozegranie było na zasadzie- kto szarpnie, ten szarpnie a później się zobaczy, no a nasz atak jest tak samo groźny jak spuszczony ze smyczy ratlerek...

odpowiedz
Gruby73 - 26.08.2020 / 23:01, *.144.39

Oj wydaje mi sie, ze to jeszcze nie wszystko zle co nas czeka w tym sezonie...dramat
(L)

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 23:01, *.84.166

Czy dużo wymagam. Chcę, aby zawodnicy między sobą rostrzygnęli wynik, bez wpływu decyzji sędziego! Grały dwie wyrównane drużyny. obie drużyny zbierają zawodników , których nie wyłapały największe kluby. Nie wiem skąd myślenie, że Cypr jest kilka klas za nami. Przewaga jedngo zawodnika zrobiła swoje. Kogoś to dziwi? Ponadto wynik byłby bardzioej wyrównany, gdyby sędzia dyktował karne dla obu zespołów w podobnych sytuacjach!

odpowiedz
Arc - 26.08.2020 / 22:59, *.vectranet.pl

Niestety kolejny raz wyszło jakim fachurą jest Vuko. Jak potrafi ustalać skład (Kante na ławce, Tomas w 1 składzie, Gvila w 1 składzie, promowanie na siłę Karbownika). Wywalić pseudo trenera, zatrudnić poważnego szkoleniowca, bo już jest tak jak kiedyś w kadrze, że gwiazdy klubów europejskich pokroju Lewandowskiego, Krychowiaka itd uczyć gry miał jakiś Fornalik, albo Nawałka...

odpowiedz
jayjayPL - 26.08.2020 / 22:59, *.inetia.pl

nie wiem kiedy to w koncu dotrze do wlasciciela klubu, ale bez poważnych zakupów transferowych (takie za min. 10 mln euro) nie ma co myśleć o sukcesach na arenie międzynarodowej. Poza tym linia obrony praktycznie niemalze w całości jest do wymiany. Kto mysli ze z dziadkami Jedrzeczykiem i Lewczukiem cos zdziałają to gratuluje.

odpowiedz
atmosferic - 26.08.2020 / 22:57, *.orange.pl

Moj typ byl 1-2 i sporo sie nie pomylilem - niestety nie mamy czego szukac w pucharach - dzbanem jest ten co mowi ze "powinnismy" awansowac do ligi europy - nie, to dla nas za wysokie progi - zarowno dla trenera jak i dla pilkarzy.
Nasze miejsce jest w ekstraklasie i tyle.

Z takim trenerem jak Vukovic nie osiagniemy absolutnie nic. Nie ludzmy sie.

odpowiedz
Browar - 26.08.2020 / 22:57, *.mm.pl

Ja bym sprawdził czy sędzia swirusa nie miał...

odpowiedz
Lipa - 26.08.2020 / 22:57, *.plus.pl

Vuko Aut

odpowiedz
vinny - 26.08.2020 / 22:56, *.plus.pl

Teraz szybko w lidze wygrac 2 mecze i karuzela na nowo sie rozkreci i tak do przyszlych pucharow :) Na koniec sezonu nie jeden bedzie wierzyl w awans ;) dobrze ze za rok, bedzie mozna odpadac z 2 pucharow. Wtedy powinno sie udac awansowac :) Powtorze raz jeszcze i spadam na rok ;) 20 pkt przewagi w lidze pozwoli myslec bardziej realnie o pucharach, choc i tak ich nie zapewni. Nowy system na pewno eliminuje LM dla nas juz na zawsze.

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 23:51, *.play-internet.pl

@vinny: To niestety prawda. O LM w nowej formule rozgrywek europejskich możemy zapomnieć. A i o LE będzie mega ciężko.

odpowiedz
Leon - 26.08.2020 / 22:56, *.tpnet.pl

Krytykanci Berga jak się macie?.

odpowiedz
fantom - 26.08.2020 / 22:56, *.chello.pl

szacun chlopaki za postawe i walke do konca. tak powinno byc zawsze. a omonia byla do przejscia. mysle, ze w pucharach jeszcze cos pokazemy.

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 22:56, *.84.166

Należy dodać, że jeszcze jedną przeszkodą nie do przejścia dla Legii był Nathan "Natanek" Verboomen!

odpowiedz
Tito - 26.08.2020 / 22:56, *.chello.pl

ROSOŁEK DNO DNA I TONY MUŁU TO NAWET IV LIGA JEST LEPSZA...

odpowiedz
Sędzia chvj - 26.08.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

Sędzia wydrukował mecz, bez dwóch zdań... p.s. Berg wracaj do Legii! Trener z pomysłem i taktyką, Vuko jak uczeń...

odpowiedz
Kalarepa - 26.08.2020 / 22:53, *.play-internet.pl

Niiiic siiieeeee nieeee staaaalo! Heej Legio niiiic sieeeee nieeee staaaaalo! Hahahahaha

odpowiedz
Przemo - 26.08.2020 / 22:53, *.interkam.pl

Najwyższy czas zainwestować w prawdziwego trenera obecny trener może niech poćwiczy z rezerwami i tam nabiera doświadczenia. Szkoda komentować dzisiejszy mecz

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 23:33, *.centertel.pl

@Przemo: ty slepy jakis byles?
1. Wywalenie z boiska lewczuka za jedna zolta kartke.
2. Niedokonca sluszny karny dla omonii
3. Brak karnego dla Legii za ewidwntny faul na kante

odpowiedz
Kaprykos - 27.08.2020 / 07:22, *.vectranet.pl

@grzesiek: ale oglądałeś mecz?

odpowiedz
Pod(L) asiak - 26.08.2020 / 22:53, *.t-mobile.pl

Komentarz TVP wypacza obraz meczu nie gorzej niż niejaki Nathan z Belgi, pier...enie o kondycji Omoni przy grze przez 60min 11vs10, taktyce Berga itp., wygrali byśmy to, nawet dogrywka pokazała że Legia gorsza nie była, dostaliśmy dwa jak nie trzy strzały od sędziego i po meczu (Thiago powinien dostać druga żółtą jeszcze w pierwszej połowie)

odpowiedz
Legionista - 26.08.2020 / 22:53, *.play-internet.pl

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, nasza liga jest strasznie słaba katastrofa, drużyny nasze odpadają z pierwszą lepszą ekipą która potrafi choć trochę kopać piłkę...

odpowiedz
Matik - 26.08.2020 / 22:52, *.t-mobile.pl

Dramat.... najgorsze jest to, że jako kibic Bełchatowa jestem podwójnie rozczarowany. Wygraliście z GKS 6:1, a europejskie puchary brutalnie zweryfikowały poziom polskiej ligi...

odpowiedz
Kristof - 26.08.2020 / 22:52, *.telekom.hu

Ci nieudacznicy co myślą tylko o tym by dobrze wyglądać powinni isc na jeden dzień do normalnej pracy.Odpowiednia praca dla tych patalachow hańbiących Legie to kopanie rowów przy 40 stopniach ciepła.Czy ktoś myśli ze oni się przejęli odpadnięciem z LM????Absolutnie nie.Grun ze kasa się zgadza na koncie i włoski ładnie postawione.Masakra zażenowanie i brak słów !

odpowiedz
Ziutek - 26.08.2020 / 22:52, *.as9105.com

Panowie spokojnie Możemy jeszcze podbić Ligę Europy

odpowiedz
As - 26.08.2020 / 22:52, *.mm.pl

Co roku to samo za dużo miodu w tej drużynę, super się gra jak po wypadnięciu Wszołka nie ma się pół SKRZYDŁOWEGO. Boruc z 10 kg do zrzucenia. Trzeba zamienić Vuko na Berga.

odpowiedz
Echhhh - 26.08.2020 / 22:52, *.chello.pl

Wiec Vuko mowisz, ze na lepsza gre przyjdzie czas. Oby jak najszybciej bo w LE bedzie slabo. Powodzenia.

odpowiedz
Arek - 26.08.2020 / 22:52, *.t-mobile.pl

Wyp..aj serbska trenerzyno

odpowiedz
Greg - 26.08.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

Wstyd Warszawie przynosicie

odpowiedz
Vuko won - 26.08.2020 / 22:51, *.centertel.pl

Vuko out. Kolejna weryfikacja i kolejny raz wpier... kończ wasć wstydu oszczędź takiej Legii się nie da oglądać. Najpierw porażka w PP, teraz to i męczenie się praktycznie z każdym rywalem. Mioduski oddaj Legie komuś kompetentnemu.

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 22:51, *.bredband2.com

Jaki trener, taka gra.
Jakie transfery, takie trofea.

Jedynym malym pozytywem dzisiejszego wieczora to fakt ze cweltic przegral u siebie z Ferencvaros i tez odpadl. W sumie **uj z cwelticiem, ale wielkie brawa i gratulacje dla naszyg braci Magyarow!

A u nas, **ujni ciag dalszy. Ten sezon bedzie dla nas niestety tragiczny, mozemy skonczyc poza podium.

odpowiedz
Mpp1986 - 26.08.2020 / 22:51, *.t-mobile.pl

Brawo loczek! Wywaliles kupe siana na transfery zawodników, a zapomniałeś zatrudnić trenera. O lige mistrzów walczyłes facetem, który raz nam przewalil mistrzostwo z piastem, i raz wygrał słabością pozostalych. W pucharach pokazal sie z byle jakiej strony z rangersami.

odpowiedz
TomTomTom - 26.08.2020 / 22:51, *.plus.pl

-Puk Puk
-Kto tam?
_(L)egia
.............

odpowiedz
Klakier - 26.08.2020 / 22:51, *.plus.pl

Ten mecz wiernie zobrazował poziom Polskiej piłki kopanej, liga Cypryjska wciąga nasze pseudo profesjonalne kluby jak głodny przystawkę przed daniem głównym. Zero taktyki, zero zgrania, praktycznie zero strzałów z dystansu, Legia nie pokazała dzisiaj nic (może poza 3 akcjami) czym mogłaby zasłużyć na wygraną. No brawo brawo ale cieszmy się, że mamy tytuł mistrza Polski to takie fajne trofeum, to prawie jak puchar Tymbarku, chociaż wydaje mi się, że dzieciaki grające w tym turnieju prezentują się lepiej niż Ci nasi Zawodowcy.

odpowiedz
Hawryl74 - 26.08.2020 / 22:51, *.virginm.net

Koniec Vuko koniec koniec Vuko koniec, koniec Vuko koniec.
Taka Prawda

odpowiedz
rubik - 26.08.2020 / 22:50, *.icpnet.pl

Awans do 3 rundy LE! Gratulacje z Poznania!

odpowiedz
,,,,,,, - 26.08.2020 / 22:50, *.chello.pl

Sędzia zawodnikiem meczu, przekręt jak za czasów fryzjera.

odpowiedz
Kochamlegie - 26.08.2020 / 22:50, *.play-internet.pl

Co wy do vuko macie zapytajcie się Bońka jak dopuścił sędzie Belga do sedzowania to nie legia powinna grać 10

odpowiedz
Żenada - 26.08.2020 / 22:49, *.co.nz

Ale wstyd... a w fazie grupowej 900k€ za sam remis płacą. Wystarczyło zrobić za co mają płacone.

odpowiedz
Omen - 26.08.2020 / 22:49, *.multi-telekom.pl

Lepiej usiąść przed akwarium i patrzeć na rybki niz oglądać legie

odpowiedz
(L)istek - 26.08.2020 / 22:49, *.play-internet.pl

Kto był optymistą po meczu z Irlandczykami to mu współczuję.Jesteśmy dnem dna w europie.Teraz baty w LE od jakiś Estończyków albo Litwinów i nareszcie będzie koniec tego pośmiewiska.

odpowiedz
Konrad - 26.08.2020 / 22:48, *.plus.pl

Jeżeli to prawda ze wiekowy już kapitan Legii zarabia rocznie 1 mln € to jest to szok....

odpowiedz
jayjayPL - 26.08.2020 / 22:48, *.inetia.pl

kupować w koncu pilkarzy za 10 mln euro bo tu nie ma za bardzo na co czekac. Europa nam ucieka. Z dziadkami jak Lewczuk, Jędrzejczyk i slabym Wieteska nie ma mowy o jakimkolwiek sukcesie miedzynarodowym. To w koncu jest chyba profesjonalny klub Legia Warszawa a nie automat z lodami. Pilka nozna na wysokim poziomie sportowym to jak wielki biznes, TRZEBA RYZYKOWAC!

odpowiedz
atmosferic - 26.08.2020 / 23:39, *.orange.pl

@jayjayPL: 10 milionow? hahahahahahahha to daj pieniadze to kupi.

odpowiedz
K(L)akier - 27.08.2020 / 08:17, *.inetia.pl

@atmosferic: Pełno zawodników w europie , z dobra gra na poziomie, ktorym koncza sie kontrakty i mozna by było ich brac ale trzeba zaproponowac minimum 2 mln euro za sezon a nie 100 zł , z takimi pieniedzmi i polskimi grajkami to niestety nie ugramy za duzo.Omonia smieszny klub ale mna doswiadczonych graczy z meczami w europie

odpowiedz
As - 26.08.2020 / 22:48, *.chello.pl

Boruc kilka dobrych interwencji, tylko po co cały czas te długie piłki były grane?

Slisz ma potencjał fajny mecz,
Karbownik również dobry mecz, to co robi Gvila to jakiś dramat,
Rosołek jest napastnikiem po co grał w pomocy?

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.08.2020 / 22:48, *.inetia.pl

Co to za taktyka Pnie trenerze była na ten mecz, długa piłka na pekharta drewniaka, Lewczuk dno , Wieteska dno za 2 bramkę, jedzą dno , weź kudlaty sprzedaj wszystkich i graj juniorami w ekstraklasie , po co te kompromitacje,A tak w lidze środek tabeli i bez nerwów,.bo niestety przez następne 10 lat Europy nie zwojujemy .Padaczka

odpowiedz
mc - 26.08.2020 / 22:48, *.chello.pl

Vuko daj już spokój..

odpowiedz
Bohen - 26.08.2020 / 22:48, *.chello.pl

Sędzia zaj...al, ale Legia jeszcze bardziej, zasłużenie odpadliśmy, gra tragedia, bravo King Artur!

odpowiedz
Cziko - 26.08.2020 / 22:47, *.amazonaws.com

Smutna prawda to prezes.
Jaki prezes taki trener
Jaki trener taka drużyna.
Ile jeszcze zwolennicy miodka bedziecie czekać na LE ?
5 lat już minęło.

odpowiedz
Mr T - 26.08.2020 / 22:47, *.mm.pl

Nie ludzmy sie. Vuko z taktyki ma jeszcze duzo do nauczenia. Omonia chyba została zlekceważona.

odpowiedz
Wstyd - 26.08.2020 / 22:47, *.chello.pl

Karny dla Legii, kartka dla Lewczuka z dupy... tłumaczenia. Smutna rzeczywistość, wstyd

odpowiedz
Legionista75 - 26.08.2020 / 22:47, *.orange.pl

Żal patrzeć. Dawno dawno tak słabo nie grali.Chyba jednak Vuko jeszcze nie ma pomysłu na trenerkę

odpowiedz
speed - 26.08.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

To nie tylko smutna rzeczywistość ale także najprawdziwsza prawda.Powtarzam to już po raz któryś z rzędu.Dopóki prezesem będzie pajac i idiota podejmujący debilne decyzje dopóty jakiekolwiek puchary pozostaną w sferze marzeń.

odpowiedz
Jano - 26.08.2020 / 22:47, *.tpnet.pl

No i mamy puchary z głowy i dobrze bo Legia wstyd tylko nam przynosi ,banda patałachów z nieudolnym trenerem na czele,a teraz będzie wyprzedaż bo dziurę budżetową trzeba załatać

odpowiedz
zp - 26.08.2020 / 22:46, *.chello.pl

Rozumiem rozczarowanie etc., ale umówmy się, Omonia była do pyknięcia dla Legii w formie to primo, secundo - tęczowy dodatek z Belgii.

odpowiedz
TomTomTom - 26.08.2020 / 22:46, *.plus.pl

Ile jeszcze? ile jeszcze? ile jeszcze lat bede musial to znosic. Jak to sie dzieje co rok jak? jak? chce tylko odpowiedz. JAK??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

odpowiedz
Misiek75 - 26.08.2020 / 22:46, *.play-internet.pl

Co tu pisać. Dno w wykonaniu Legii. I jeszcze Lewczuk osłabia druzyne. Ciekawe kiedy przyjdzie czas na te lepsze mecze i grę o których gadał Vukovic, transfery porobione a drużyna wogole nie zgrana, jedyny Kante który walczy na każdym centymetrze boiska, faul Jedzy bez komentarza, który sprekurował rzut karny dla Omonii.Dno totalne, nie da się tego oglądać, Europa nie dla polskich drużyn niestety, jesteśmy za ciency.

odpowiedz
Świstak666 - 26.08.2020 / 22:46, *.chello.pl

niestety jesteśmy w IV lidze europejskiej...szkoda na takich kopaczy tak wysokich pensji... :(

odpowiedz
Farme(L) - 26.08.2020 / 22:46, *.virginm.net

Bracia po szalu.... nawet nie wiem co mam napisać... mógłbym klnąć na sędziego za drugą żółtą kartkę na Lewczuku, brak karnego i kilka innych sytuacji... prawda jest jednak taka, że jak chcemy grać gdziekolwiek to do przerwy z drużyna niżej notowana musi być 2-3 do 0... Prawda jest tez taka, że młodzi musza pracować, bo jak nie to skończą jak wielu ich kolegów w przeszłości... smutny wieczór... Oby to nie był koniec w tym roku.... Tylko (L) !!!!

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 26.08.2020 / 22:46, *.amazonaws.com

Zachowajmy spokój. W europejskiej piłce są setki wychowanków akademii piłkarskich roznych reali, barcelon, bayernów itd. Legioniści czasami są w stanie ograć mistrza Irlandii Polnocnej, Gibraltaru, Malty. Na mistrza Cypru na razie nie mamy uzbrojenia. Nie dla Legii premie za Ligę Mistrzów. Muszą wystarczyć przychody ze sklepiku, transmisji i handlu piłkarzami. Niedługo zakup Jerzego Wasiaka z LKS Moszczanka. Tego perspektywicznego napastnika za dwa lata optli się za dwa miliony Euro do drugiej bundesligii. Chłopakom podziękujmy za ambicję.

odpowiedz
Ojoj - 26.08.2020 / 22:46, *.chello.pl

To teraz z 2 rundy Le i wracamy do emocji eklapa, już nie mogę się doczekać świętowania tego sukcesu na starówce...

odpowiedz
Gal Anonim - 26.08.2020 / 22:45, *.amazonaws.com

Niestety ale z taką grą. To nawet ligi Europy nie zwojujemy,powodzenia pany.Miodek wypad.

odpowiedz
konczita - 26.08.2020 / 22:45, *.t-mobile.pl

ja będę brownił tutaj Prezesa bo akurat w tym roku zrobił wszystko co można żeby drużynie zapewnić spokoj. nikt nie odszedł, trener dostał transfery jakie chciał i tylko głupota zawodników z koronawirusem i brak przygotowania fizycznego przesądził o odpadnieciu. to samo było po pandemii, nie bylismy w ogóle fizycznie gotowi kontuzje non stop jednego po drugim z najgroźniejszą kontuzją veso

odpowiedz
Tadeusz - 26.08.2020 / 22:45, *.tpnet.pl

:flaga:

odpowiedz
Kamuflaż - 26.08.2020 / 22:44, *.tpnet.pl

Panie Berg, gratulacje, pokazałeś kto jest tutaj trenerem. Panie Vuković, idź pan trenować Pelikan Łowicz albo inny zespół z 3 ligi. Panie Mioduski, głupota jest porażająca, dlatego płacisz coraz więcej i nic z tego nie masz. Mistrz Polski odpada w 2 rundzie el LM, brak słów.

odpowiedz
bep - 26.08.2020 / 22:44, *.chello.pl

"Henning Belg" wygrał mecz z Legią. Skandaliczne sędziowanie to fakt, ale z taką grą niestety nie mamy czego szukać w LM. W kolejnej rundzie nieco lepszy rywal wpakowałby nam pięć bramek i byłby wstyd i kompromitacja

odpowiedz
Szaki - 26.08.2020 / 22:44, *.t-mobile.pl

Szacun Berg ????

odpowiedz
benq76 - 26.08.2020 / 22:44, *.tpnet.pl

Lewczuk powinien teraz dostawać 10% pensji....widząc co robi sędzia......BRAWO LEWCZUK....mecz koszmarny!!!!!! komentatorzy onyszko i ten drugi komentarz KOSZMARNY"kapustka rozkręca się z minuty na minutę"!!!!!!!!(w dogrywce) no jaja przyjeżdża berg i nas leje!!!!! Lewczuk i ten "jajcarz" Jędrzejczyk Brawo....żenada!!!!! ja bym mu podniósł mu pensje o 100tysi czyli 300tysięcy miesięcznie....chore to wszystko!!!!

odpowiedz
Moro - 26.08.2020 / 23:23, *.virginm.net

@benq76: do tego wszystkiego dodałbym wieteske którego ze starości dopada reumatyzm w trakcie biegu i kante, który nie wykonał ani jednego podania. Klapki na oczu i jedzie kuń

odpowiedz
Afro - 26.08.2020 / 22:43, *.chello.pl

Gwilia out. Bez niego w 10 grali lepiej. F**k Uefa. Borubar król. Vuko wystrachany powinien grać bardziej ofensywnie od początku a ja powinienem obstawić porażkę u buka. Dobranoc.

odpowiedz
Ceeeeeee! - 26.08.2020 / 22:43, *.chello.pl

Co za dramat. Ja to do znudzenia będę powtarzał vukovic to nie jest trener na euro-skie puchary. On sobie tam może Górnik Zabrze pokonać...

odpowiedz
Aumann - 26.08.2020 / 23:06, *.vectranet.pl

@Ceeeeeee!: pod warunkiem , że nie w Zabrzu

odpowiedz
Ceeeeeee! - 27.08.2020 / 07:17, *.chello.pl

@Aumann: słuszna uwaga-dzięki;-)

odpowiedz
Tomy - 26.08.2020 / 22:43, *.t-mobile.pl

Ile jeszcze upokorzeń.. Zawsze to samo. Legia na początku odpada z frajerami. Może ktoś zrozumie że skład buduję się w przerwie zimowej. Pytam też dla czego zawsze jesteśmy tak przygotowani na początek sezonu że każdy amator kopie nam do ciała. Czy nie czas na wyciągnięcie wniosków? Rozumiem że szyt formu przychodzi w trakcie zbliżenia ale żeby zawsze nie było wzwodu na starcie? Jak wówczas dojść.... do celu.. Żenada, wstyd, kompromitacja, brak słów. Nie obwiniam trenera, poszczególnego piłkarza.. Winą za to wszystko obarczam cały zarząd, trenera i piłkarzy.. Brawo.. Dbajcie dalej o własny wizerunek. Super prestiż, ciuchy auta i życie ponad stan. Wewnętrznie tchórze i nieudacznicy

odpowiedz
Coach biedronka - 26.08.2020 / 22:43, *.sky.com

PANIE LESNIODORSKI WROC I ZACZNIJ BUDOWAC LEGIE OD NOWA,PORA NA POZEGNALNE CHUSTECZKI DLA VUKOVICIA
CO ROBI JEDRZEJCZYK I WIETESKA W LEGII

odpowiedz
Gracz - 26.08.2020 / 22:43, *.telnaptelecom.pl

Bukmacherzy: Legia faworytem do awansu

odpowiedz
Heniek - 26.08.2020 / 22:43, *.chello.pl

Wstyd. Hańba. Dno. Vuko. Stopniowanie dokładnie w tej kolejności.

odpowiedz
Arek - 26.08.2020 / 22:43, *.t-mobile.pl

vuko trener na lata...hahaha..a poważnie to "spieprzaj dziadu"

odpowiedz
Henio - 26.08.2020 / 22:43, *.plus.pl

Liga Mistrzów taki ch..j , sędzia bohaterem meczu i Legia bez trenera w efekcie " potęgi europejskie " leją nas po pysjach.

odpowiedz
Szaki - 26.08.2020 / 22:43, *.t-mobile.pl

Leśnemu możesz d.... Robić...
Nic nie umiesz
Spieradaj z LEGII..

odpowiedz
(L) - 26.08.2020 / 22:42, *.jmdi.pl

Dalej wystawiac Gwile i Pekharta... Jedza spozniony... Brawo Artur i Luki, Kante, Mladenovic, niezle Rosolek

odpowiedz
Hahqqbabahbqbaha - 26.08.2020 / 22:42, *.t-mobile.pl

Hahahahahahabqhanana

odpowiedz
Choto - 26.08.2020 / 22:42, *.play-internet.pl

RIP. Nie ogladam juz (L) live. Tylko skroty. Dziekuje Borucowi, Karbo i Kante za gre.

odpowiedz
Szaki - 26.08.2020 / 22:41, *.t-mobile.pl

Prezesie,
Oddaj Legie w inne ręce, ty jestes MOPEM

odpowiedz
jarekk - 26.08.2020 / 22:41, *.metrointernet.pl

Zawsze jestem krytyczny wobec piłkarzy Legii ale tym razem napiszę - chłopaki zasłużyliście na szacunek. A o tym palancie z belgi pisać nie będę bo oskarżą mnie o nienawiść między narodami. Panie Boniek lub inny działaczu pzpnu, zróbcie coś jak możecie żeby więcej takich palantów nie przysyłali, nie tylko na Legię ale i do innych polskich klubów bo zawsze będziemy chłopcami do bicia.

odpowiedz
Gepetto - 26.08.2020 / 23:11, *.play-internet.pl

@jarekk: panie boniek hahahahaha jak on się z tego cieszy przecież

odpowiedz
Czarny76 - 26.08.2020 / 23:41, *.amazonaws.com

@jarekk: Jak masz pisać takie głupoty to pomysł najpierw ze dwa razy.

odpowiedz
jarekk - 27.08.2020 / 08:10, *.metrointernet.pl

@Czarny76: Odpowiem tak, mam prawo tak widzieć mecz, inaczej niż Ty.
W dziesięciu grali " z zębem " i tak to widziałem. Inna sprawa dlaczego nie od początku tylko od 92 minuty. Sędzia był 12-tym a nawet 13-tym zawodnikiem. Dowód - nie przyznanie karnego za identyczny faul na Kante, - nie pokazanie kartki za identyczny faul cypryjca jak dał Lewczukowi. To dwóch dodatkowych zawodników. Nie wygra się w 10-ci na 13-tu.

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 22:41, *.net.pl

Sędzia jak zwykle dał popis. Myślę że Berg dogadał się z sędzią rodakiem. Legia powinna złożyć protest do UEFA i skargę na sędziego.

odpowiedz
Bep - 26.08.2020 / 22:59, *.chello.pl

@Kibic : Ziomuś, sędzia był z Belgii, a Berg jest Norwegiem...

odpowiedz
Protestujcie sobie :D - 26.08.2020 / 22:59, *.t-mobile.pl

@Kibic : Legia to powinna strzelać.. pierwszy strzał koło 70minuty? Haha

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 23:00, *.bredband2.com

@Kibic : jeden belg, a drugi norweg. Fakt, rodacy...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.08.2020 / 09:01, *.247.138

@Krzeszczu:

odpowiedz
Krzychu - 26.08.2020 / 22:41, *.ip-point.pl

Nie oszukujmy się Liga Mistrzów to i tak za wysokie progi ale może liga Europy jakimś cudem się uda .

odpowiedz
Jaro - 26.08.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

Żenada... Ale przecież liga Cypru jest na 14 miejscu w rankingu UEFA a Ekstraklapa na 32 więc nie na co się dziwić...

odpowiedz
Zniesmaczony - 26.08.2020 / 22:41, *.orange.pl

I znów tradycyjny EURO - WPIE...L z niżej notowanym rywalem

odpowiedz
zlb - 26.08.2020 / 23:14, *.t-mobile.pl

@Zniesmaczony: Z niżej notowanym???Hahaha.Gdzie My,gdzie liga cypryjska.

odpowiedz
pepli - 26.08.2020 / 22:41, *.chello.pl

Zespol warty ledwo 10mln eurasow w porownaniu do Legii (34,6 mln eurasow) grajac na wyjezdzie jest lepszy w kazdym aspekcie gry, no brawo trenerze! moze na warte poznan i rakow to wystarcza ale jak juz ktos umie grac to jest ciezko
2 celne strzaly w 90min no taktyka bardzo dobra
no we wrzesniu bedziemy miec zespoly w pucharach dzieki tylko pandemii

odpowiedz
Pod(L) asiak - 26.08.2020 / 22:41, *.t-mobile.pl

Nie zdziwię się jeśli jutro w prasie zobaczę artykuł pt.,, Obywatel Belgi zostawił zęby w nietolerancyjnej Warszawie ''

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 23:14, *.play-internet.pl

@Pod(L) asiak : Takiego pajaca nie ma nawet w naszej lidze. Nie sądziłem, że może być ktoś bardziej ślepy od Frankowskiego, Złotka, Marciniaka. Okazało się, że jednak może.

odpowiedz
Zazenowany - 26.08.2020 / 22:40, *.t-mobile.pl

Ale kupa

odpowiedz
Kamil - 26.08.2020 / 22:40, *.otenet.gr

Niestety chłopcy starali się ale liga Polska jest zdecydowanie słabsza od cypryjskiej i taka jest rzeczywistość

odpowiedz
Lipa - 26.08.2020 / 22:40, *.plus.pl

Vuko Aut

odpowiedz
Cult Friends - 26.08.2020 / 22:40, *.37.5

No coś takiego to siekiera w plecy Legii ???? ????Vuko pokazał wszystko w przygotowaniu,I ten olbrzymi mizerernyyyy sztab,kiero Drużyny to fejs,I kilku co nic nie robiá....

odpowiedz
Val - 26.08.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Brawo Vuković!!!

odpowiedz
Szaki - 26.08.2020 / 22:40, *.t-mobile.pl

Vuko, jesteś... Śmiech na sali,
Męska decyzja... Odejdź
Bie pie...ol głupot....

odpowiedz
Michał - 26.08.2020 / 22:39, *.plus.pl

T-R-A-G-E-D-I-A. Henning Berg przykrył nas czapką.Cypr już nas leje i nie ma wytłumaczenia że to tylko jeden mecz.Dobranoc.Bójmy się już dzisiaj meczu z Jagiellonią

odpowiedz
Jacek - 26.08.2020 / 22:39, *.amazonaws.com

Nooo to już wiemy jaka jest różnica między trenerem a starzystą... Od początku było bez szans, zero pomysłu, brak akcji ofensywnych... Omonia zagrała tak jak Legia za Berga... Bezpiecznie z tyłu, odpowiedzialnie w środku, konkretnie z przodu.. prosto i skutecznie do bólu. Legia zagrała po vukoviczemu... Bez pomysłu, bez pomysłu, bez pomysłu... Vuko do końca września w Legii i nowa rewolucja... Jak zawsze po eliminacjach...

odpowiedz
lucho_83 - 26.08.2020 / 22:39, *.chello.pl

Beznadziejna Legia, beznadziejny mecz, beznadziejny sędzia...

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 22:39, *.mm.pl

No i .ói! Taktyki brak, gry brak. I na koniec troche usprawiedliwienia-kto wyznacza sędziów, to u nas panie i panowie lepiej sobie radza na poziomie IV ligi.

odpowiedz
bla - 26.08.2020 / 22:39, *.centertel.pl

Pierdhardt na szpicy, szybki jak szczała.

odpowiedz
vuko out - 26.08.2020 / 22:39, *.inetia.pl

vuko won amatorze!

odpowiedz
Wojtek - 26.08.2020 / 22:39, *.tpnet.pl

:flaga:

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.08.2020 / 22:39, *.vectranet.pl

Tragedia! Wierni po porażce? Tyle nam q..a pozostało :(

odpowiedz
Orti - 26.08.2020 / 22:39, *.com.pl

To jest jakaś farsa. Co na boisku robił Rosołek tyle czasu to ja nie wiem i ten Gvilia... Masakra

odpowiedz
Lipa - 26.08.2020 / 22:39, *.plus.pl

Vuko Aut

odpowiedz
WP - 26.08.2020 / 22:38, *.tpnet.pl

Wstyd porostu wstyd.Hening King.Jednak ma pojęcie .Zatrudnijcie w końcu trenera NIE STAC WAS

odpowiedz
ooon - 26.08.2020 / 22:38, *.47.215

nie oszukujmy się, kto wie jakby ten mecz by się potoczył, gdyby sędzia odgwizdał słuszny, nieodgwizdany karny dla Legii

odpowiedz
SlawoL - 26.08.2020 / 22:38, *.net.pl

Berg ograł Vuko jak dzieciaka. Nasz trener to porażka mistrza w takiej ogórkowej lidze prowadząc Legie to moja córka by zdobyła. Przegrał dwa razy eliminacje Puchar Polski i nie widać nic z jego głośnych zapowiedzi na boisku. Odsunąć go od prowadzenia drużyny !!!! Nadaje sie tylko do budowania atmosfery w szatni zero myślenia strategicznego i analizy gry

odpowiedz
Karo(L) - 26.08.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

BRAWO SĘDZIA!
Ale co nie zmienia faktu że z takim trenerem i tak nie damy rady po za mistrzostwem wygrać.

odpowiedz
Kochamlegie - 26.08.2020 / 23:03, *.play-internet.pl

Jaki by nie był to i tak będziesz nazelak vuko wystawił to co mógł i tak za anbicje nie masz prawa ich gnowic grali 10 a sobie przypomnij pierwsza połowę to my powinniśmy grać dziseciu ale jak sędzia belg i trener tylko żądam tobie pytanie gdzie PZPN żeby tak nie bylo

odpowiedz
Bigos - 26.08.2020 / 22:37, *.centertel.pl

Szkoda języka strzępić, omonia dalej nie wiarygodne

odpowiedz
Hawryl74 - 26.08.2020 / 22:37, *.virginm.net

Berg Pan Trener pokazał wuefiście miejsce w szeregu. Ostatni mecz Vuko ?
Zobaczymy

odpowiedz
pjoter - 26.08.2020 / 22:37, *.amazonaws.com

Po pierwsze Omonia ma trenera. Tak, trenera, którego taktykę dzis widzieliśmy. A my? To jest mis na miarę naszych możliwości--brak trenera oraz słabi piłkarze. Ale pytanie brzmi-po pastuszkach z Kazachstanu, czy kelnerach i kucharzach wraz z ochroniarzami z Luxemburga dziś oklepali nas tytani europejskiej piłki z Cypru...Za rok może oklep spuści nam FC TORSHAVN z Wysp Owczych, ale ku...a ile jeszcze i jak długo mamy być upokarzani???Jak długo mamy mieć opluwaną twarz??? MY JESTEŚMY LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ginpasterz - 26.08.2020 / 22:37, *.201.85

Dalej jesteście przekonani że to świetny trener. Dopóki nie będzie trenera pokroju Czerczesowa lub Berga to będziemy na poziomie Malty. Brak słów.

odpowiedz
Moty(L) - 27.08.2020 / 18:43, *.plus.pl

@Ginpasterz: uważaj na takie komentarze, bo już w zeszłym roku pokazali, że to lepsza liga ????
Obyś nie wykrakał jakiegoś maltańskiego "giganta" w LE ????

odpowiedz
Kris - 26.08.2020 / 22:37, *.centertel.pl

Sędzia to powinien zostać wy.... Za takie sędziowanie drukarz jeden

odpowiedz
Czy.. - 26.08.2020 / 22:37, *.play-internet.pl

Czy doczekamy się kiedyś solidnej gry Legii jak w latach 90.....

odpowiedz
PLBBOY - 26.08.2020 / 22:37, *.227.22

Legia zagrała bardzo słaby mecz. Do tego ten belgijski ********* zrobił wszystko by wyrzucić nas z LM.

odpowiedz
Vpierdolic - 26.08.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

Ja koooochammmmm Leeeeegieeeeee lalalaalalalalal ja kooooochaaaaam Leeeeegieee lalalalaalalal

odpowiedz
wrt - 26.08.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

Szkoda prądu na oglądanie tego w telewizji. Legia przegrała ale u mnie to wina samsunga, vectry, tvp1, wirusa w koronie ale na pewno nie vukovica jego bandy nieudaczników. Odpuścili sobie kolejny najważniejszy mecz w ostatnich 2 miesiącach.

odpowiedz
Kieł - 26.08.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

Jest szansa na LE tylko trzeba Vuko od razu zwolnić. Jedyna opcja.

odpowiedz
qwadratt - 26.08.2020 / 22:36, *.centertel.pl

odkad miodek jest prezesem Legia nie ma trenera. taktyka na dzis - laga od bramkarza do przodu i strata pilki. kante, pekhart oraz nawet lopez to rozmydlanie Legii na jakies wisly plock i inne przecietne cracovie. nie mamy napastnika oraz trenera.

odpowiedz
Kochamlegie - 26.08.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

Smutna jest tak rzeczywistość że bonie pozwolił żeby Belg sedzowal trenerowi zBelgi. I jesze jedno jak będziecie pisać coś to sobie zadajcie jak by nasza Legi grała 11 na 10 tak jak powinno być sprawiedliwie dla Legi

odpowiedz
Mati - 26.08.2020 / 22:56, *.plus.pl

@Kochamlegie: a który trener jest z Belgii?

odpowiedz
Ja - 26.08.2020 / 22:36, *.net.pl

Bez komentarza, paodziwiam że ktoś daje pieniądze i to takie na kopaczy

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

Bidnemu zawsze wiatr w żyć. Jak nie wirus, to sędzia ślepiec i idiota. Ale sami jesteśmy sobie winni. Gwilia w beznadziejnej formie, Pekhard to drewniak od którego czasami piłka się odbije, czasami nie. Pilnować LE, żeby znowu nie było obciachu z jakimś Karabachem czy inną Mołdawią. I skoszarujcie ich wszystkich w Książenicach, bo jak odpadniemy walkowerem to dopiero będzię obciach. A dziś na boisku najlepszy Bartek Slisz - defensywny pomocnik....

Chociaż niektórzy pływają jachtami po kanarach i mają wirusa w dupie. Co nie przeszkadzało im zamykać niektórych powiatów. Po prostu żygać się tym wszystkim chce.

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 23:00, *.chello.pl

@Wolfik: w zeszlym roki mieliśmy drewnianego Kulenovica teraz mamy Pekharta. Jest jednak pewna poprawa, bo nie gra 90min, więc trener po woli wyciąga wnioski.
Kante nie idealny, ale bez wsparcia zrobił dużo wiecej od Pekharta.
Rosołek oczywiście nie na swojej pozycji.
Luquinhas to samo, powinien grać w środku, ale Vuko znowu uparł się na Gwilie.
Widać że ma swoich pupili i na nich stawia.

odpowiedz
SZU - 26.08.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Śmiać się czy płakać... oto jest pytanie. Dno, dno i kilogramy mułu. Nie mieliśmy nic do zaoferowania!! Czy oni myśleli że mecz się sam wygra??

odpowiedz
Moty(L) - 26.08.2020 / 22:36, *.chello.pl

Czy istnieje jakakolwiek możliwość obarczenia sędziego za wynik?!?
Gość ewidentnie swoimi decyzjami „zrobił mecz”...
Oczywiście piłkarze też się nie popisali, niemniej jednak rażące decyzje, aż wolały o ich odgwizdywanie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.08.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Szkoda czasu na to wszystko. Po co ogladac lige? Zeby byc swiadkiem kolejnej kompromitacji polskiego futbolu? Co za zenada...

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2020 / 22:53, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Niestety, tak to kolego wygląda. Człowiek musi do 70-tki zapier...lać a gwiazdy nie potrafią kopnąć na bramkę rywala przez ponad godzinę. Ktoś powinien wstrząsnąć tym całym burdelem....

odpowiedz
Miki - 26.08.2020 / 22:36, *.plus.pl

Polska myśl trenerska - czyli brak pomysłu kontra zgniły zachód - przepaść
skład tragedia: Gwilia, Rosołek, Boruc
brak formy - Karbownik
dobrzy zawodnicy na ławce: Kapustka, Martins,
Najlepszy Slisz
Masakra, k... ile jeszcze !!!!

odpowiedz
ZS - 26.08.2020 / 22:52, *.chello.pl

@Miki: zgadzam się

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 22:52, *.chello.pl

@Miki: ale o jakim trenerze piszesz? Bo u nas to takiego brak. Vuko yo były pilkarz

odpowiedz
Lk - 26.08.2020 / 22:36, *.chello.pl

Dlaczego w ocenach nie ma ZERA?!?!?!?!?!?!!!!!!

odpowiedz
Kamil K. - 26.08.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Tośmy pograli... wstyd...

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Mecz w bardzo brzydki sposob wydrukowany przez sedziego ..

odpowiedz
Klakier - 26.08.2020 / 22:56, *.plus.pl

@grzesiek: zesr..y a nie wydrukowany, zero akcji po których miałby paść gol dla Legii, nic, zero, nawet gdyby sędzia gwizdał dla Legii to nic by to nie dało. Ten zespół nic nie gra.

odpowiedz
ff - 26.08.2020 / 22:35, *.centertel.pl

Berg - wróć do Legii!

odpowiedz
Robur - 26.08.2020 / 22:35, *.144.219

vukovic wy pie przaj z Legii. Weź kante

odpowiedz
R@dzi00 - 26.08.2020 / 22:35, *.orange.pl

Dobrze, że chociaż przeciwnik w miarę jako tako grał. Gorzej byłoby przegrać po fatalnej grze obydwu zespołów.

odpowiedz
Kerad - 26.08.2020 / 22:35, *.centertel.pl

Vukovic! Coś Ty zrobił!
Po kartce dla Lewczuka zdjąłeś Gruzina! Po co? Można grać trzema z tyłu ale zablokować środek!
I co się stało? Środek opanowała Omonia i raz za razem stwarzała sobie sytuację a Legia się tylko broniła!
Jesteś marnym trenerem!
Ps. Co robił na murawie Rosolek?????

odpowiedz
Rafix - 26.08.2020 / 22:54, *.chello.pl

@Kerad: Rosołek się snuł

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 23:21, *.centertel.pl

@Kerad: gruzin mial zolta kartke a sedzial dawal kaetki jak chcial wiec dpbrze ze go zdjal...

odpowiedz
Kamyk - 26.08.2020 / 22:35, *.orange.pl

Dno i wodorosty ale mercedesami śmigają.

odpowiedz
To ja - 26.08.2020 / 22:35, *.play-internet.pl

POLSKA PIŁKA KLUBOWA TO JEST P A D A K A

VUKOVIĆ ŻADEN TRENER Z NIEGO. BERG GO WYPUNKTOWAŁ JAK DZIECKO.

odpowiedz
Gib - 26.08.2020 / 22:35, *.chello.pl

Nie poddawaj się...

odpowiedz
zsh - 26.08.2020 / 22:35, *.inetia.pl

to jest niepojęte

odpowiedz
wawa3 - 26.08.2020 / 22:34, *.net.pl

Nihil Novi...

odpowiedz
Miodek - 26.08.2020 / 22:34, *.chello.pl

Dear friends......

odpowiedz
Gazef - 26.08.2020 / 22:34, *.chello.pl

Vuko już spakowany?

odpowiedz
Ehh - 26.08.2020 / 22:34, *.plus.pl

Ejhh ale się łudziłem

odpowiedz
LM - 26.08.2020 / 22:34, *.plus.pl

a w 3 rundzie byliby rozstawieni. I co z tego :)

odpowiedz
Wawa - 26.08.2020 / 22:34, *.124.248

Ale wstyd
Ale wstyd
Vuko won
Wuefistooooooo
Wonnnnnnnnn

odpowiedz
Warszawa - 26.08.2020 / 22:49, *.amazonaws.com

@Wawa: milcz polonisto

odpowiedz
Cyceron - 26.08.2020 / 22:34, *.chello.pl

Dzisiaj to grali padake! bez pomysły... i po Lidze Mistrzów

odpowiedz
kalosz - 26.08.2020 / 23:21, *.mm.pl

@Cyceron: kazdy by tak gral po urodzinach vuko:)

odpowiedz
Świstak666 - 26.08.2020 / 22:33, *.chello.pl

brak słów...IV liga europejska...a pensje jak w II...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 26.08.2020 / 22:33, *.mm.pl

Dobrze Leśny powiedział. Vuko zachłysnął się sukcesem

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 22:33, *.t-mobile.pl

Człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził ...

odpowiedz
Paweł - 26.08.2020 / 22:33, *.chello.pl

Dno.

odpowiedz
Vander - 26.08.2020 / 22:33, *.plus.pl

Wspaniały mecz w wykonaniu sędziego

odpowiedz
Tomy - 26.08.2020 / 22:49, *.t-mobile.pl

@Vander: jasne.. Wszyscy są winni tylko nie my.. Pytam jaka jest różnica klas? Zawsze będą obrywać postroni nawet jeśli są w części winni? L nawet w dziesiątkę powinna ich zabiegać nie mówiąc o wyniku. Ja mówię dość zwalania winy na innych. Każdy facet bierze to na klatę a kobiety szukają wytłumaczeń

odpowiedz
michał - 26.08.2020 / 22:53, *.icpnet.pl

@Vander: a co - Stefańskiego dzisiaj nie było?????

odpowiedz
Sławek - 26.08.2020 / 23:31, *.orange.pl

@Vander: i pomomo tego kompromitacja Legii

odpowiedz