fot. Win Win Warszawa
REKLAMA

Piłkarskie zajęcia dla dzieci z placówek opiekuńczono-wychowawczych

Woytek

W 2013 roku Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wspólnie z klubem Legią rozpoczęło projekt Win-Win, który pozwalał wychowankom warszawskich domów dziecka realizować piłkarską pasję pod okiem fachowców wraz z wykorzystaniem infrastruktury przy Łazienkowskiej 3. Stowarzyszenie Win Win Warszawa cały czas prowadzi zajęcia piłkarskie dla młodzieży w wieku 14-19 lat, zagrożonej wykluczeniami społecznym. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu na bocznym boisku Legii.

Już od września rusza kolejny sezon projektu.

Organizatorzy zapraszają do współpracy warszawskie placówki opiekuńczono-wychowawcze, świetlice środowiskowe, młodzieżowe ośrodki socjoterapii.

- Zapraszamy również do kontaktu opiekunów z tych placówek. Miejsce w naszych drużynach jest dla każdego dziecka, którego życie nie oszczędza. Mamy profesjonalną kadrę trenerską, która zapewnia nie tylko profesjonalne treningi, ale ma także doświadczenie w pracy z trudną młodzieżą. Jeśli jest w Twoim otoczeniu taka osoba, daj nam znać, WIN WIN to miejsce dla niej. Zróbmy razem coś dla warszawskiej młodzieży - zachęcają kibice działający przy tym projekcie.

Więcej informacji można uzyskać pod mailem winwinwarszawa@wp.pl lub telefonicznie pod nr 511 150 005.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Elquatro - 28.08.2020 / 18:32, *.chello.pl

Pozdrawiam Wojtka z Koła na Wo(L) i!!!

odpowiedz
Kuba - 28.08.2020 / 15:23, *.t-mobile.pl

Jak kiedyś powstaną boiska treningowe pod stadionem, od strony ul. Czerniakowskiej, to młodzież będzie miała gdzie trenować. Pod koniec roku jest wyznaczona kolejna rozprawa w sądzie, żeby wreszcie eksmitować Sekcję Strzelecką. Trzymam kciuki za nowe boiska!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.