fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nabory dla dziewcząt i chłopców z roczników 2003-06

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby Legii Warszawa organizuje nabór do nowo tworzonych grup młodzieżowych dziewcząt i chłopców z roczników 2003-2006. Nabory odbędą się w czwartek, 10 września w godzinach 17:30 - 18:30 przy ulicy Potockiej 1.

- Zależy nam na osobach chcących się zaangażować i gotowych na treningi kilka razy w tygodniu. Chcemy stworzyć drużyny, które będzie walczyć i zwyciężać w Polsce i na turniejach zagranicznych, a sami zawodnicy będą chcieli się rozwijać i walczyć o miejsce w reprezentacji Polski. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do pracy! - zachęcają do udziału w naborach organizatorzy.

fot.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Jasio - 04.09.2020 / 09:16, *.centertel.pl

Wladeczek coś dla ciebie . Zabieraj 2 maciory razem juz będzie was Trójka :))

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.