REKLAMA

Kacper Kowalczyk nowym graczem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem futsalowej Legii został utalentowany i bramkostrzelny zawodnik Zdrowia Garwolin, reprezentant młodzieżowych reprezentacji Polski w futsalu, Kacper Kowalczyk. "O przenosinach do Legii zdecydowała przede wszystkim możliwość gry na wyższym poziomie. Zawsze chciałem brać udział w profesjonalnych treningach. Kiedy dostałem propozycję gry w Legii, nie zastanawiałem się ani chwili. Wierzę w swoje możliwości i jestem przekonany, że ciężka praca i wysiłek jaki wkładam w grę, przyniosą oczekiwane efekty. A większa rywalizacja o miejsce w składzie? To tylko większa motywacja do ciężkiej pracy. Grając w Legii na zapleczu ekstraklasy, zdobędę potrzebne doświadczenie. W Legii gra wielu doświadczonych graczy i chcę się od nich uczyć jak najwięcej" - mówi Kacper.

Kowalczyk w minionym sezonie miał okazję grać przeciwko Legii w niezwykle zaciętym spotkaniu II ligi, które legioniści wygrali 2-1. "Atmosfera na trybunach była wtedy świetna. Fani wspierali swój ukochany klub i bardzo fajnie gra się mogąc liczyć na takie wsparcie publiczności" - mówi zawodnik, który z Legią przygotowuje się do rozgrywek I ligi w sezonie 2020/21.

"Cel na najbliższy sezon mamy jasny - chcemy awansować do futsalowej ekstraklasy. Z kolei jeśli chodzi o młodzieżową reprezentację Polski, to chcę pokazać się z jak najlepszej strony na najbliższym zgrupowaniu kadry. Zamierzam powalczyć o miejsce na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku" - mówi Kacper Kowalczyk, który otrzymywał już powołania do reprezentacji Polski do lat 18 i 19. Kowalczyk w sezonie 2020/21 grę w futsalowej I lidze, łączyć będzie z rozgrywkami IV ligi w piłce 11-osobowej, gdzie reprezentuje barwy Wilgi Garwolin.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Miodulski MUSI ODEJŚĆ - 02.09.2020 / 08:24, *.chello.pl

Dwie bramki Kowalczyk i dwie Leśnodorski i LEGIA ma mistrza Polski!

odpowiedz
ANTYzygo - 01.09.2020 / 12:21, *.com.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.