fot. Kamil / Legionisci.com
REKLAMA

Lionnel Negou piłkarzem Legii

źródło: 90minut.pl

Portugalski GD Estoril-Praia poinformował, że doszedł do porozumienia z Legią Warszawa w sprawie transferu kameruńskiego skrzydłowego Lionnela Negou. 22-letni zawodnik w poprzednim sezonie występował w młodzieżowym zespole drugoligowego Estoril, w którym zagrał w 27 meczach i strzelił sześć goli.

Zawodnik ma być na razie zawodnikiem drugiej drużyny - dodaje serwis meczyki.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Miki - 05.09.2020 / 12:24, *.t-mobile.pl

Kolejny wynalazek naszego skautingu, lepiej już grać naszymi juniorami, za co oni biorą kasę, szok

odpowiedz
Pusieczka_kartuska - 03.09.2020 / 15:40, *.play-internet.pl

A Messi???!!! Pudel!!! Obiecałeś!!!!

odpowiedz
griff - 05.09.2020 / 09:04, *.chello.pl

@Pusieczka_kartuska: Messi aktualnie nie mieści się w wizji taktycznej narzuconej Vuko przez ElLoco i jego pistoleros. Przecież Lewy kiedyś też był za słaby do Legii. A co dopiero jakiś peon zaputany.

odpowiedz
Szymon - 03.09.2020 / 13:55, *.t-mobile.pl

Mnie to już nic nie zdziwi w tym klubie z pudlem na czele

odpowiedz
B72 - 03.09.2020 / 15:46, *.virginm.net

@Szymon: co w tym dzienego , sprowadzoli już z tego kieruneku wcześniej Gui i Luqi . Gość jest piłkarzem jakiegoś funduszu kapitalowego , jest mlody ,liczby ma niezle, dwójka teraz może awansować bezpośrednio na zaplecze eklapy . Jedna uwaga , takich transferów powinno byc w okienku 4-8 bo finansowo to chyba nie jest wielkie wyzwanie , kazdy kontrakt na 1 rok z opcja +2 jednostronna dla klubu .

odpowiedz
Finansista.L - 04.09.2020 / 14:28, *.netfala.pl

@B72: Dokładnie. Mioduski powinien stworzyć coś a'la fundusz, gdzie np. kupuje 10 zawodników po 100-200k EUR z nadzieją, że odpalą. Jak odpali 1 to zysk ze sprzedaży 2-3 mln EUR pokrywa całą inwestycje. Tych nieudanych po 50k EUR i do innych zespołów. Nabór bieżący / co 2 lata. Na pewno coś by się trafiło.

odpowiedz
Zawieja - 03.09.2020 / 12:37, *.t-mobile.pl

Kto murzyna ma temu murzyn gra .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.09.2020 / 11:05, *.chello.pl

Dał mu już ktoś dokładny adres Flaminga? Nie, to niech poprosi dzidzię Juranovica.

odpowiedz
Majkel - 03.09.2020 / 12:23, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: dobre:xD

odpowiedz
Stare Bródno - 03.09.2020 / 14:23, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: Zjazd od Juranovica to będzie Pan piłkarz. Dzbanie.

odpowiedz
Majkel - 03.09.2020 / 15:02, *.mm.pl

@Stare Bródno : Już był taki Pan piłkarz co zaczynał od "nie grania" Obradovic się nazywał.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.09.2020 / 18:34, *.chello.pl

@Stare Bródno : Pod warunkiem, że Vuko nie będzie na niego krzyczał. Dzbanusiu.

odpowiedz
Marcin - 03.09.2020 / 10:59, *.151.5

Mam pytanie.Ile kosztuje Wdowiak z Cracovii,i dlaczego go jeszcze u nas nie ma???

odpowiedz
(L) - 03.09.2020 / 17:57, *.play-internet.pl

@Marcin: Myślę że niewiele ....wykładają jadę i już jest u nas

odpowiedz
L - 03.09.2020 / 10:11, *.play-internet.pl

Już myślałem ze Messi....,)

odpowiedz
SZOK!!!!!!!! LIONNEL WYBRAŁ LEGIĘ!!!!!!! - 03.09.2020 / 09:06, *.play-internet.pl

SZOK NA CAŁYM ŚWIECIE, LIONNEL ZDECYDOWAŁ SIĘ GRAĆ W LEGII, W DODATKU W DRUGIEJ DRUŻYNIE!!!!

odpowiedz
Bartosz - 03.09.2020 / 08:37, *.chello.pl

Dobry kocur, na pewno lepszy od drewnianego Kucharczyka także zmiana na plus.

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 03.09.2020 / 10:47, *.chello.pl

@Bartosz: "także" to nie to samo co "tak, że"

odpowiedz
Polonista, ale nie z Konwiktorskiej - 03.09.2020 / 15:42, *.elartnet.pl

@Bartosz: Do szkoły, baranie!

odpowiedz
S - 03.09.2020 / 17:22, *.centertel.pl

@Bartosz: Od" Kuchego" wara ci...... gamoniu.

odpowiedz
X - 05.09.2020 / 16:18, *.virginm.net

@nieznamsietosiewypowiem:
Tez zle napisales, bo powinno byc "tak ze" bez przecinka ;)

odpowiedz
Ziomek69 - 03.09.2020 / 07:30, *.65.146

Transfer do Legii II

odpowiedz
Rytm - 03.09.2020 / 07:20, *.centertel.pl

Boże. Szkoda słów.

odpowiedz
Arwi - 02.09.2020 / 23:52, *.tpnet.pl

Szoł on na choi

odpowiedz
Misiorro - 02.09.2020 / 23:38, *.orange.pl

Trzeba pamietac, ze w Portugalii inaczej niz w Polsce wygladaja rozgrywki i caly system szkolenia dla U19 i U23.

Jak najbardziej nich mlody poprobuje sil w Legii II zanim wystartuje do pierwszego skladu - moim zdaniem madra decyzja dla goscia ktory nie pogral w seniorskiej pilce.

@Moussa Outtara - co do Tina Matica, chlopak to sredni gracz ale mial tez niefarta z kontuzja w Zadarze, od tego czasu czekal na gola i strzelil go jakos kilka dni temu w koncu ;)
obstawiam ze do 1.HNL dojedzie i na tym sie zatrzyma.

odpowiedz
Jasio - 02.09.2020 / 23:03, *.otenet.gr

Za 3 lata w w Pogoni Siedlce wyląduje ;)

odpowiedz
ooon - 02.09.2020 / 23:00, *.47.215

nie tego Lionela kupili..

odpowiedz
kumaty - 02.09.2020 / 23:56, *.elartnet.pl

@ooon: "Tamten" Lionel jest niewierny, nie dotrzymuje umów.

odpowiedz
Moussa Quattara - 02.09.2020 / 22:55, *.chello.pl

A pamietacie Sulleya? Sulejmaniego? Llonskiego? Matica? Powiem tak: fajnie, ze (L) szuka mlodych perspektywicznych, ale te szlifowania to na L3 jakos nigdy nie wyszly. Co innego, jak mlody Duda przyszedl od razu na 1 druzyne.

odpowiedz
Franco - 02.09.2020 / 22:47, *.35.79

Myślicie że to prosta sprawa wysiąść na brzegu w Afryce i kupić piłkarza do pierwszej drużyny?
Nie...
No jasne że nie...

odpowiedz
Qwrty - 03.09.2020 / 07:32, *.mm.pl

@Franco : uważasz że naszym chłopakom brakuje luzu?

odpowiedz
@Qwrty - 03.09.2020 / 08:50, *.plus.pl

@Qwrty: :-)

odpowiedz
Spokojnie,zaraz sie rozkręci - 03.09.2020 / 11:18, *.151.5

@Franco : Pewnie wódz go sprzedał za paczkę fajek:-)

odpowiedz
Fred - 03.09.2020 / 15:45, *.elartnet.pl

@Spokojnie,zaraz sie rozkręci: Dał się złapać na własnym podwórku.

odpowiedz
[L] - 03.09.2020 / 15:49, *.elartnet.pl

@Qwrty: Polski gangster porusza się wóz z węglem.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 03.09.2020 / 16:37, *.vectranet.pl

@Qwrty: skumaj jego kocie ruchy wioząc go do Muzeum Lotnictwa.

odpowiedz
Mrok - 03.09.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Silnoręki wziął go dla okupu ...i tak już z nami został

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2020 / 22:18, *.centertel.pl

Lionnel Richi ladnie spiewal ,,Hello...,,Takze ten...

odpowiedz
speed - 02.09.2020 / 23:00, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Bracia Gibb też ładnie śpiewali "Tragedy"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.09.2020 / 22:12, *.centertel.pl

Polowal na antylopy, takze wybiegany.

odpowiedz
Jasio - 04.09.2020 / 09:18, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: ale sam wpadł w siatkę :)

odpowiedz
Krzysztof Zakolakowski - 02.09.2020 / 21:51, *.chello.pl

Jakbyśmy trafili w IV rundzie na jakiś zespół z polski to akurat by pasował by ich wyeliminować xD

odpowiedz
#antykrzeszczu - 02.09.2020 / 22:00, *.102.55

@Krzysztof Zakolakowski: Fajnie by było.

odpowiedz
#antykrzeszczu - 02.09.2020 / 21:49, *.102.55

No tak kurkawodna!..kupujá!żeby grał w Legii 2?!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 02.09.2020 / 21:23, *.play-internet.pl

10 co sezon takich powinno trafiać do dwójki na sprawdzenie. 1 niech po roku się przebije do jedynki i będzie dobrze.

odpowiedz
Darek - 02.09.2020 / 21:15, *.t-ipconnect.de

Stoper do pierwszego składu pierwszej drużyny Legii Warszawa potrzebny na już.

odpowiedz
Re - 02.09.2020 / 23:55, *.chello.pl

@Darek: ale wiesz, że taki jeden mlody sprowadzony spoza Polski to kosztuje z 10k euro miesięcznie samego kontraktu?

odpowiedz
Zdzicho - 02.09.2020 / 20:58, *.tpnet.pl

Młody, czarny i wybiegany. Niech szaleje

odpowiedz