Jamel Morris - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Astorią o 17:35

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzecie spotkanie obecnego sezonu, które Legia rozegra przed własną publicznością, rozegrane zostanie w czwartek, 17 września o godzinie 17:35. Legioniści w tym terminie w hali OSiR Bemowo podejmować bęą zespół Enei Astorii Bydgoszcz. Mecz będzie na żywo transmitowany przez Polsat Sport Extra. Wcześniej nasz zespół czekają mecze z MKS-em Dąbrowa Górnicza (d) i Stelmetem (w).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.