Josip Juranović wrócił do treningów z drużyną - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović wrócił do treningów

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątkowych zajęciach pierwszej drużyny uczestniczyło tylko 18 zawodników, w tym czterech bramkarzy. Do zajęć wrócił Josip Juranović, który przez ostatnie tygodnie przebywał w izolacji z powodu pozytywnego testu na koronawirusa. W zajęciach nie uczestniczył nadal Paweł Wszołek.

Oprócz kadrowiczów zabrakło także Jose Kante, oraz kontuzjowanych Vamary Sanogo, Marko Vesovicia i Mateusza Wieteski.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Otwarta dla mediów część zajęć rozpoczęła się od kilkuminutowej odprawy pierwszego trenera. Następnie zawodników na rozgrzewkę z piłkami przejął Łukasz Bortnik. W tym czasie oddzielnie pod okiem Krzysztofa Dowhania ćwiczyła grupa bramkarzy - Artur Boruc, Radosław Cierzniak, Cezary Miszta, Wojciech Muzyk. Golkiperzy dołączyli do reszty drużyny gdy przyszła pora na gra w dziadka, a odłączył się Juranović, który zaczął nadrabianie zaległości od wielu okrążeń wokół trzech boisk treningowych.

W zajęciach wzięli udział: Inaki Astiz, Bartosz Kapustka, Paweł Stolarski, Igor Lewczuk, Luis Rocha, William Remy, Andre Martins, Luquinhas, Rafael Lopes, Kacper Kostorz, Domagoj Antolić, Mateusz Cholewiak, Tomas Pekhart, Josip Juranović.



Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
... - 07.09.2020 / 10:35, *.t-mobile.pl

Pewnie tęsknił za siatkonogą i grą w dziada

odpowiedz
ave_CWKS - 06.09.2020 / 22:41, *.surfer.at

moze to zabrzmi ostro, brutalnie, no ale tak trzeba tak powiedziec, my jestesmy debilami pilakrskimi...

odpowiedz
PLBBOY - 06.09.2020 / 22:26, *.227.22

Trybuny powinny mu podziekowac za profesjonalne imprezowanie w warszawskich klubach nocnych.

odpowiedz
PLBBOY - 06.09.2020 / 22:24, *.227.22

Jurianivic powinien dostać solidną porcję gwizdów na Łazienkowskiej. Pierwsze co zrobił w Warszawie, to ruszył do klubu nocnego i w efekcie tego wypadł ze składu na najważniejsze mecze.

odpowiedz
vuko WON - 06.09.2020 / 12:20, *.toneticgroup.pl

Wuefista jaki szczęśliwy z życia. W sumie gdzie na stażu lepszy hajs dostanie...

odpowiedz
Gość - 06.09.2020 / 01:21, *.master.pl

cham jaki szczęśliwy.. wykopał konkurencję i pi.. wszystko jak leci.

odpowiedz
kami(L)praga - 05.09.2020 / 20:54, *.vectranet.pl

te treningi sa tragiczne pilkarze niczego sie nie ucza na co im te odnowy biologiczne na uj im ten osrodek jak oni trenowac nie umieja do poki Vuko trenerem nasza Legia bedzie bez stylu bez jaj beda stali I wolne rozgrywanie akcji od tylu masakra jak reprezentacja tak i Legia bez zaskoczenia rwala bez presingu bez szybkich akcji nic tylko czekac 20 lat na zmiane ;/ oni chca grac pilke pozycyjna ludzie nie jestesmy Realem Madryt by grac pilke pozycyjna my musimy cisnac presingiem wymuszac bledy a co doprowadza do perfekcji ... podworko czyli eklapa jak w eklapie bedziemy stac i czekac na pilke to i w europie bedziemy stac i czekac na pilke efekt w europie sa pilkarze na wyższym poziomie nigdy nie zagramy w euro pucharach bo Vuco tego nie rozumie chyba tylko Stasiu to rozumiał ze trzeba zapier.... jak chce sie wygrywac

odpowiedz
Wiem co mówię - 05.09.2020 / 19:23, *.chello.pl

Już jest połowa wrzesnia prawie... Dobrze że zdążył przed zima

odpowiedz
Legia mistrz - 05.09.2020 / 12:21, *.t-mobile.pl

Chyba to będzie taki 2 Obradovic, niezły koleś pięknie zaczyna

odpowiedz
AAA - 04.09.2020 / 23:04, *.chello.pl

To mu się odbiło imprezowanie na Mazowieckiej z narzeczoną.

odpowiedz
Echhh - 04.09.2020 / 21:58, *.chello.pl

A kiedy wroci do flaminga????

odpowiedz
ave_CWKS - 04.09.2020 / 22:37, *.surfer.at

@Echhh: daj mu spokoj, on ma legijne dna wg treneiro

odpowiedz
Co to za trenerzyna, co dresem j.. tak.. - 05.09.2020 / 00:51, *.t-mobile.pl

@ave_CWKS: takie samo dno jak trenerkovicia?

odpowiedz
Darek - 04.09.2020 / 20:12, *.t-ipconnect.de

Weźcie przestancie w końcu pisać,że zabrakło Sanogo.To drugi Łapiński jest.I tak go zaraz wywalą na zbity pysk.
A Juranović niech się weźmie za grę bo za to mu płacą a nie za bieganie po klubach nocnych.
Coś więcej na temat Kante?

odpowiedz
Adam - 04.09.2020 / 17:08, *.chello.pl

Czy ktoś mógłby mi przypomnieć ile będzie trwało leczenie kontuzji Vesovica?

odpowiedz
Bubatek - 04.09.2020 / 17:18, *.gov.pl

@Adam: Powrót najwcześniej na pierwsze mecze wiosenne.

odpowiedz
lob - 04.09.2020 / 17:19, *.chello.pl

@Adam: około 9 miesięcy, czyli do lutego - marca 2021 r.

odpowiedz
Adam - 05.09.2020 / 09:22, *.chello.pl

@Bubatek:
@lob:
Wielkie dzięki za odpowiedź!

odpowiedz
Kasztan - 04.09.2020 / 17:01, *.207.181

Napiszcie co z Wszołkiem i Kante
Rzetelność dziennikarska raczej wymaga tego

odpowiedz
Zdzicho - 05.09.2020 / 14:45, *.tpnet.pl

@Kasztan: jeden nie trzezwieje a drugi obrazil sie na kibicow, bo przeciez nie wyimaginowany wirus

odpowiedz
Alex Bielany - 04.09.2020 / 16:58, *.centertel.pl

Dzieki Bogu Josip juz zdrowy, teraz oby jeszcze Pawel ozdrowial

odpowiedz
pp - 05.09.2020 / 12:52, *.chello.pl

@Alex Bielany: dawno nie czytałem czegoś tak dennego jak twój pseudowierszyk

odpowiedz
LewLegia - 04.09.2020 / 16:51, *.net.pl

A najweselszy to JA i moja pensja, do tego ładna pogoda lalalalala
Czy wygram mecz czy nie, mam was głęboko w dupie lelelelele
Prezes nie wywali mnie bo też ma was w dupie lelelele
Piłkarze też śmieją się bo kasa za sierpień już na koncie jest hehehehehe
Taka rymowanka jak gra zespołu prezesa frazesa,, pudla''

odpowiedz
#krzeszczuout - 04.09.2020 / 15:49, *.amazonaws.com

To nie wina piłkarzy,to nudny antysztab szkoleniowy....a oni szczèśliwi bo nikt ich nie gania..,ach Staśka brak ...

odpowiedz
vuko Won !!! - 04.09.2020 / 15:17, *.master.pl

Jacy oni szczęśliwi.. już zapomnieli o kompromitacji z Omonią.

odpowiedz
Donek - 04.09.2020 / 15:26, *.chello.pl

@vuko Won !!!: Rozumiem że jak tobie coś nie wyjdzie to płaczesz latami pajacu?

odpowiedz
głodny piłki - 04.09.2020 / 15:28, *.net.pl

@vuko Won !!!: jak sie zarabia tyle co oni nawet za takie kompromitujace porażki to sie gęba zawsze bedzie usmiechać
ciekawe czy jak Legia wygrywała z wisła 7-0,5-1 z górnikiem czy 3-0 ze slaskiem we wrocławiu tez miałes taki nick jak teraz

odpowiedz
vuko Won !!! - 04.09.2020 / 15:45, *.master.pl

@głodny piłki: odkąd jest ten "trener".

odpowiedz
lob - 04.09.2020 / 14:15, *.chello.pl

Dawać ich teraz wszystkich do Łowicza na mecz z Pelikanem.......Dość obijania się........

odpowiedz
(L)egia - 04.09.2020 / 13:41, *.virginm.net

Bardzo się cieszymy. Jednak, nie może być zbyt dobrze i pewnie zaraz się dowiemy, że ktoś inny złapał kontuzję.

odpowiedz
Warka80 - 04.09.2020 / 13:28, *.plus.pl

Redakcjo może jakieś info co z Kante, czy to takie trudne zapytać w klubie? Tylko bez ściemy !!!

odpowiedz
Marcel - 04.09.2020 / 13:15, *.t-mobile.pl

Wie ktoś co działo się z Cholewiakiem? Bo jak do tej pory ani razu nie było go nawet w kadrze meczowej.

odpowiedz
singspiel - 04.09.2020 / 14:28, *.atman.pl

@Marcel: wznowił treningi w środę. jakiś uraz

odpowiedz
Lolo Ferrari - 04.09.2020 / 13:01, *.riz.pl

Juranovic aka Flaming!

odpowiedz
Niezorientowany - 04.09.2020 / 17:28, *.vectranet.pl

@Lolo Ferrari: a co chodzi z tym flamingiem? Juz kilka razy się to przewijało...

odpowiedz
mdem - 04.09.2020 / 19:33, *.chello.pl

@Niezorientowany:
Juranovic wrzucił fotę na Insta z restauracji Flaming & Co.

odpowiedz
Apud - 05.09.2020 / 09:20, *.com.pl

@mdem: no ale co z tego?

odpowiedz
info - 04.09.2020 / 12:37, *.vectranet.pl

Kante podobno wybrał ofertę atrakcyjną sportowo - Zjednoczone Emiraty Arabskie. Względy finansowe nic do tego nie miały. Jak powszechnie wiadomo zależy mu na piłce. Miał iść już wcześniej, ale wiadomo dlaczego wytarł podłogę koszulkę.

odpowiedz
Błażej - 04.09.2020 / 12:54, *.mt.com

@info: No tak, bo ty się pewnie nie kierujesz zarobkami przy wyborze pracy...

odpowiedz
Adam - 04.09.2020 / 17:10, *.chello.pl

@info: znowu źródło na poziomie super expressu czy przeglądu sportowego?

odpowiedz
dom_rembsky - 04.09.2020 / 12:32, *.chello.pl

kante szykuje się do transferu?

odpowiedz
Błażej - 04.09.2020 / 12:24, *.mt.com

A nie możecie napisać co się dzieje z Kante?

odpowiedz