Michalina Wierzba
REKLAMA

Michalina Wierzba tuż za podium MP U-19

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w Drzonkowie zakończono Mistrzostwa Polski do lat 19 w pięcioboju nowoczesnym. Dwie zawodniczki Legii walczyły o medale - ostatecznie obie uplasowały się w klasyfikacji generalnej tuż za podium. Michalina Wierzba była czwarta (piąta w klasyfikacji Open, licząc również zawodniczki zagraniczne) - można powiedzieć, że legionistka brązowy medal przegrała na rzecz Adrianny Kapali w ostatniej konkurencji, czyli biegu ze strzelaniem. W nim Wierzba była piąta, z czasem 14:05.35 min., zaś Kapala ukończyła konkurencję, jak i całe zawody na miejscu trzecim (13:34.02). Michalina Wierzba uzyskała łącznie 947 pkt., zajmując miejsce siódme w szermierce (21 wygranych), szóste w pływaniu (czas 2:22.02 min.) i piąte w laser-runie.

Druga z legionistek - Pola Wolska była w MP U-19 siódma z wynikiem 904. Pola uzyskała trzeci wynik w pływaniu (2:19.91 min.), ponadto była jedenasta w szermiece (20 wygranych) i jedenasta w laser-runie (14:47.24 min.).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adam - 04.09.2020 / 17:11, *.chello.pl

Dobry wynik, gratulacje! Trenować, trenować, trenować i następne wyniki będą jeszcze lepsze :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.