Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Antolić trafi do Göztepe?

Woytek

Tureckie media informują, że Domagoj Antolić porozumiał się z Göztepe SK. Najlepszy zawodnik Legii poprzedniego sezonu ma jeszcze tylko 4 miesiące ważnego kontraktu ze stołecznym klubem i swobodnie może negocjować z nowymi pracodawcami. Mistrzowie Polski są zainteresowani przedłużeniem współpracy z Chorwatem, ale jakiś czas temu było daleko do porozumienia, bowiem Legia proponowała zawodnikowi niższy kontrakt niż ma obecnie.

Okienko transferowe w Turcji otwarte jest do 5 października.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
grzesiek - 13.09.2020 / 19:38, *.centertel.pl

Zamknij jape. Antolic poprzedni kontrakt mial 3 albo 4 letni z tego co pamietam. I z tego co widzialem tylko 1 ostatni sezon byl bardzo dobry reszta czyli 2 albo 3 lata byly beznadziejne. Ostatni rok nie byl przypadkiem bo sie biedaczkowi kontrakt konczyl co zmusilo go do zasuwania. Legia nie potrzebuje pilkarzy ktorzy graja tylko wtedy gdy musza. Dac kontrakt maxymalnid na rok czasu a jak nie to niech spada. Tu jest Legia tu sie zapier***a w kazdym meczu

odpowiedz
Fafik (L) - 11.09.2020 / 23:27, *.play-internet.pl

jak go puszczą bez żadnych negocjacji to są frajerzy na maxa... Jak można zaproponować.... obniżkę pensji dla kopacza sezonu???? Czy ktoś to w ogóle rozkminia o co chodzi? Szatnię burzył? Czy jak?

Kudłaty... gdzie tu logika i profesjonalizm???

odpowiedz
kokxik - 11.09.2020 / 17:28, *.t-mobile.pl

w czasach pandemii jako czlowiek (a dopiero pozniej pilkarz) wolalbym mieszkac w Warszawie (Europie) niz na jakims zadupiu azjatyckim. Ciekawe czy Antolic ma tylko banknoty w glowie, czy tez troche oleju takze...

odpowiedz
Nowa Legia - 11.09.2020 / 07:17, *.play-internet.pl

Minęły czasy świetności klubu.Tetaz to z Legii maszynka do zarabiania pieniędzy.Przeciez takimi zawodnikami jak Boruc, Jędrzejczyk, Lewczuk,Astiz polską ligę można wygrać.Niech klub sprzedaje ,niech klub kupuje.Prosze tylko o jasna grę.Skoro po blamażu nikt nie potrafi nawet przeprosić kibiców to już wygląda na olewactwo.Ja już nie inwestuje w bilety,koszulki,wyjazdy bo to wszystko straciło sens.Jak ktoś bierze to niech coś też daje od siebie.Pozdrawiam Jędze który zamiast przykładać się do treningów jeździ sobie hulajnoga po Wilanowie.Juz dzisiaj mogą być ,, chłopcami do bicia,,Płock czeka.

odpowiedz
Grecky - 10.09.2020 / 21:37, *.plus.pl

Sprawa jest prosta. Anatol ma ofertę z Turcji. I tam jest zdecydowany przejść. Ale trzeba zapłacić kwotę odstępnego. Także zależy mu aby poznać stanowisko Legii. Co wymusi na Legii, to pewnie podziałkuje się z nowym klubem. A Legia czeka na ofertę. Jugolom czasami też trzeba pokazać że nie można tylko doić.

odpowiedz
Remino - 10.09.2020 / 18:59, *.orange.pl

Dyr sportowy Kucharski niech będzie łaskaw odbierać telefony. Zachowuje się jak urażone dziecko!
Zero kultury, zero obycia. Zero odwagi cywilnej.

odpowiedz
Ggg - 10.09.2020 / 18:56, *.infoo.net

Do wszystkich jęczących na politykę kadrową klubu.... Idźcie w pi...du!

odpowiedz
piomaL - 10.09.2020 / 17:52, *.tpnet.pl

jak go puszcza to to jest juz definitywny znak ze panowie rzadzacy powinni sie zajac grzybobraniem

odpowiedz
Sasza - 10.09.2020 / 10:30, *.chello.pl

Wszystko już było ustalone a nowy kontrakt czekał tylko na podpisy. Ale niestety zaliczyliśmy wtopę z Omonią i teraz jest problem z kasą. Ja tylko się zastanawiam co będzie jak Antolić odejdzie, kim my chcemy wygrać tę ligę? A chyba chcemy żeby znowu mieć szansę na kolejne podejście do LM.

odpowiedz
lob - 10.09.2020 / 13:28, *.chello.pl

@Sasza: Jednego człapaka mniej............to był hamulcowy u nas...jedna dobra runda przed zakończeniem kontraktu i to wszystko. Teraz pójdzie doić Turków i dobrze............

odpowiedz
Ja ja - 10.09.2020 / 09:41, *.chello.pl

Obecnie jedyny przyzwoity środkowy. Będzie bieda bez Niego.

odpowiedz
lob - 09.09.2020 / 15:17, *.chello.pl

Bez żalu...rozegrał jedną dobrą rundę przed końcem kontraktu, żeby drugich naiwnych znaleźć do podpisu przed emeryturą.........u nas to był drugi człapak jak Vrdoviak, tylko o klasę gorszy...........

odpowiedz
Józefowianin - 09.09.2020 / 14:18, *.chello.pl

Praszelik odszedł za darmo,teraz Antol mają smykałke to transferów.

odpowiedz
grzeziek - 08.09.2020 / 13:22, *.centertel.pl

Niech spier.... Jak podpisze kontrakt obnizy loty. Dziwnym trafem jak przyszedl do Legii to nie grał nic. A teraz oststni sezon grał jak z nut. Z takimi pilkarzami nalezypodpisywac kontrakty na rok czasu a jaknie chce to niech spier***
Przegrac z termalica z anotliciem czy bez antolizica co to to za roznica?:)

odpowiedz
joł - 08.09.2020 / 07:31, *.com.pl

ludzie to straszak żeby dostać dobry kontrakt w Legii

odpowiedz
SEBO(L) - 08.09.2020 / 07:15, *.chello.pl

Skoro już ma kontrakt na poziomie 300-350 tys. €,to ile on oczekiwał? 500 tys.? Dla defensywnego pomocnika,który "dołożył " się do mistrzostwa, ale też do odpadnięcia z pucharów? A młodszy już nie będzie,zarobić się nie da na nim kokosów.No bez żartów...

odpowiedz
Chore zarobki - 09.09.2020 / 10:51, *.vectranet.pl

@SEBO(L): oczywiście ktoś płaci to on bierze ta kasę ,ale poziom sportowy ,słaby

odpowiedz
SEBO(L) - 09.09.2020 / 13:55, *.centertel.pl

@Chore zarobki : Pełna zgoda. A teraz zawodnicy z dawnych lat, grający na podobnej pozycji (przy innych systemach gry w tamtych latach) :Mandziejewicz,Michalski, Murawski (słaby w rozegraniu,ale dobrze grał głową i w odbiorze). Gdzie przy nich Antolić? Obok szafki ze szczotkami i pastą do butów...

odpowiedz
Chore zarobki - 09.09.2020 / 16:46, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): to wyobraźmy sobie jakie baty dzisiejsza Legia by od nich dostała ,5 z przodu nie wyjęta ,amatorzy udający zawodowców i o dziwo lądują wszystkich w ,,,,łącznie z prezesem i mają się dobrze ,

odpowiedz
Elquatro - 07.09.2020 / 21:36, *.chello.pl

Sugerując się fota mniemam ze to jednak nie Domagaj zasili saracenów.

odpowiedz
Elquatro - 07.09.2020 / 21:39, *.chello.pl

@Elquatro: wyraźnie pokazuje na czarna Elke a nie palcami w górę na napis goztepe, coś wam się pomyliło

odpowiedz
hajdukL - 07.09.2020 / 21:18, *.77.242

Przykra wiadomość, a jeszcze bardziej przykro będzie jak odejdzie bo to bardzo znaczące osłabienie drużyny. Antolić to doświadczony piłkarz i to będący od ponad roku w bardzo dobrej formie. W takim razie kto, jak nie taki zawodnik ma stanowić szkielet drużyny aspirującej do trochę dłuższej, niż tylko do końca lata, gry w pucharach.
P.S. Wrócił Boruc, którego kontrakt nie ma szans się zwrócić w dobie Covid-19 i na pensję dla najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu pieniędzy nie styka w budżecie...

odpowiedz
:) - 07.09.2020 / 21:09, *.chello.pl

To tak dziaduja na pensjach już?

odpowiedz
coach biedronka - 07.09.2020 / 20:46, *.sky.com

a kiedy nasz murinjo vukovic dostanie podwyzke , pytam sie kiedy za te osiagnieciaa nie zaluj prezes, taki trenerski diament sie juz nie trafi, to jest unikat na skale swiatowa, jego taktyke i roszady w skladzie moze rozgrysc jedynie szachista kasparow, nikt inny nie jest w stanie tego zrozumiec. jest nieprzewidywalny nawet sam dla siebie.

odpowiedz
.... - 08.09.2020 / 13:41, *.t-mobile.pl

@coach biedronka: gra o mistrzostwo bez wystawienia napastnika !! Klasa trener.. Brzęczęk może czyścić buty naszemu najlepszemu trenerowi. Jest taki skromny, że niechętnie przyznał, że jest najlepszym trenerem w historii Legii.

odpowiedz
Hiszpan - 07.09.2020 / 20:20, *.telnaptelecom.pl

Nie byłem jego fanem ale w obecnej kadrze to jedyny człowiek mający pojęcie o rozgrywaniu. Ale w sumie w taktyce Boruc-Laga-Pekhart potrzeba pomocników?

odpowiedz
JWR - 07.09.2020 / 20:57, *.orange.pl

@Hiszpan: Dzięki wspaniałej taktyce Boruc skończy sezon z największą liczbą asyst w eklapie

odpowiedz
Hiszpan - 07.09.2020 / 21:07, *.telnaptelecom.pl

@JWR: Masz rację...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 07.09.2020 / 20:16, *.btcentralplus.com

Mioduski, prezes stulecia.....

odpowiedz
autor - 07.09.2020 / 18:48, *.vectranet.pl

Ma racje, ze odchodzi - nasz klub napluł mu w gębę i ma zostać?

odpowiedz
wtf - 07.09.2020 / 16:40, *.chello.pl

Wszystkich sprzedać lub puścić za darmo a na końcu zgasić światło!Oczywiście jednocześnie słodko pierdzieć w wywiadach o rozwoju i gonieniu europy z blokiem obronnym który liczy w sumie prawie 200 lat,Sliszem na rozegraniu i Cholewiakiem oraz demonami prędkości Gvilią i Pekhartem w ataku.

odpowiedz
Czizys - 07.09.2020 / 17:06, *.135.90

@wtf: Dokladnie tak... zero stabilizacji. W ogole jak to brzmi ze najlepszemu pilkarzowi naszej druzyny i pomocnikowi ligi o ile sie nie myle oferuje sie nizszy kontrakt?! Zakrawa o zart. Mioduski ma w hooyo ten klub i wiernych mu kibicow. Czekam czy w koncu cos sie zacznie dziac. Czy te zwaflowane ekipy z zylety bija darkowi brawo pod ten jego taniec kleski. Za rozmyty browar i wejsciowki i male profity nawet staruch stal sie "nikim". Gdzie te zasady i zamilowanie do klubu? Ulecialo z wiekiem pewnie teraz aby tez sie nachapac wiec przytakuja Mr Darkowi. Komedia

odpowiedz
Franio - 07.09.2020 / 19:13, *.tpnet.pl

@Czizys: takie czasy kolego, niestety. Najpierw decyzyjni sprzedali sie za wyjazd do madrytu zeby bylo cicho ze klub zostal kupiony za kase z lm. Jest cichy uklad i miodkowi krzywdy nie zrobia, bo ten przymyka oko na interesy decyzyjnych. Gdzie milosc do klubu?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.09.2020 / 16:36, *.chello.pl

Oby Dariusz Mioduski, nie odegrał takiej roli w historii Legii, jak Ted Miodonski w życiu śp. Kazimierza Deyny.

odpowiedz
Bombur - 07.09.2020 / 16:29, *.t-mobile.pl

Trochę z innej bajki (redakcjo drodzy koledzy), słyszałem o rzekomym odejściu Kante, jest coś na rzeczy?
Druga sprawa czy ktoś orientuje się na temat sytuacji zdrowotnej Wszołka?, czy i ewentualnie kiedy jest szansa na jego powrót?

odpowiedz
miet - 07.09.2020 / 18:29, *.rr.com

@Bombur: jest..

odpowiedz
terry - 07.09.2020 / 16:24, *.172.71

W takim klubie jak Legia zawsze będzie jakaś rotacja. Odchodzą ci którzy byli za słabi i ci którzy idą do dużo bogatszych klubów. Mimo to żeby była jakaś ciągłość drużyny i do tego co dobre dochodzili nowi wartościowi gracze, trzeba starać się robić co się da żeby zatrzymać potrzebnych graczy. Jeśli w przypadku jedno z tych którzy są kręgosłupem zespołu, kto jest wybrany najlepszym pomocnikiem ligi, oferujemy gorsze warunki niż miał w Legii już wcześniej (jesli to prawda a nie plotka), to Kucharski po raz kolejny okazuje się idiotą.

odpowiedz
Zduneq - 08.09.2020 / 02:02, *.play-internet.pl

@terry: pamiętaj że kluby też dostały po dupie.nawet zakładając że Legia wspielaby się na wyżyny i przepłaciła (i tak przepłaca) Antola to i tak średniak z Turcji da mu 2-3* tyle co Legia.

odpowiedz
Kuba - 07.09.2020 / 16:01, *.t-mobile.pl

To już wiemy dlaczego Antola gra od nowego sezonu przeciętnie - bo za swój niekwestionowany wkład w Mistrzostwo proponuje mu się mniejszą kasę. On przecież był najlepszym piłkarzem w ubiegłym sezonie, więc powinien wręcz dostać podwyżkę. Zdaje mi się, że przez to lekceważenie Antolica przez prezesa, Domagoj gra specjalnie poniżej swoich możliwości.

odpowiedz
Czizys - 07.09.2020 / 15:34, *.135.90

Hehehe... slow juz brakowac zaczyna. Nasz Mr Darek to jest bizneswoman! Wszedzie tylko w dupke haha. Najlepsze zena wlasne zyczenie. Dla ociemnialych powtorze ze Mioduski prowadzi ten klub droga wisly krakow. Jego plan to Zeby grali pilkarze za minimalna pensje... i zeby najlepiej pozniej ich opierdolic za grube miliony (czyt.2-3mln). I jak juz sie tak nachapie przez pare lat to po prostu sobie pojdzie umywajac rece a klub zostawiajac w odchlani, zapuszczony i nic nie warty sportowo. Nie wiem czy sa jeszcze jakies czeski co nie ogarniaja tego co sie dzieje w Legii. Daje rok dwa i bedzie gruby lament i placz. Mioduski nie nawidze cie bo juz zniszczyles ten klub i niszczysz dalej.. Wirtuozie biznesu... Nie ze mna takie farmazony.... nerwy puszczaja beeeeeez kitu

odpowiedz
Bat na trolli - 07.09.2020 / 15:46, *.optonline.net

@Czizys: idź trollować gdzie indziej dzieciaku.

odpowiedz
Czizys - 07.09.2020 / 15:50, *.135.90

@Bat na trolli: witaj januszu nr... a hooy wie ktory to juz ha. Wiem ze nic nie rozumiesz i spoko. Wlasnie takich Darek lubi. Nie pozdrawiam :) Dzieciaku haha. Doslownie rece opadaja :)

odpowiedz
Milan - 07.09.2020 / 15:57, *.chello.pl

@Czizys: 100% racji. Ten człowiek ma w d..e Legię, chodzi tylko o hajs. Takich długów jakie mamy Legia nie miała nigdy.

odpowiedz
PLBBOY - 07.09.2020 / 16:13, *.227.22

@Czizys: nienawidzę

odpowiedz
zlb - 07.09.2020 / 20:36, *.t-mobile.pl

@Czizys: Cieszy ze nie tylko ja tak myślę.Juz tu kiedys pisałem ze po zadach loczka bedzie gruuuubo,czytaj TRAGICZNIE.

odpowiedz
czizys - 08.09.2020 / 10:46, *.135.90

@zlb: Fajnie ze sa ludzie ktorzy kminia podobnie.. Niestety jest na ciagle malo. Tych slepych jest wiecej... Nie maja sensu ich wypowiedzi... nie zawieraja zadnej logiki. Jedynie potrafia sie pruc do tych co mimo wszystko widza wiecej. Pozdro!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 15:19, *.orange.pl

Jeszcze jest Kapustka i Slisz, i kilku modych jak Mosór. Młodzi mogą grac końcówki w lidze na początek.
Z tego można naprawdę zrobić fajną ekipę. Może brakuje jeszcze 1 napadziora.
Ale do tego potrzeba kogoś z głową...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 15:15, *.orange.pl

Astiza, Cholewiaka, Hołownię też trzeba pożegnać. Astiz jako trener w akademii mógłby zostać.
Mam wrażenie, że chciano mieć kłopot bogactwa, a jest mnóstwo bidy i nędzy.
Na polską ligę to skład solidny, ale na Europę, to jak z pyzami i to bez mięsa, do Wersalu...

odpowiedz
Hg - 07.09.2020 / 16:33, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: jak pomyślisz to i coś mądrego napiszesz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 17:22, *.centertel.pl

@Hg: Spieprzaj malolacie

odpowiedz
Szymon - 07.09.2020 / 15:14, *.107.62

Jednen z lepszych w obecnej Legii jak nie najlepszy nizszy kontrakt no pudel obnizyc to mozesz komu innemu ciezko bedzie go zastapic

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 15:16, *.orange.pl

@Szymon: Wyrażenie klucz "w obecnej Legii..." I nad tym trzeba sie zastanowić...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 15:08, *.orange.pl

Borsuk
Stolarski Jędza Lewczuk (nowy stoper) Mlado
Wszołek Remy Luqinias Karbownik (Lopes) nowy skrzydłowy
Kante Pekhardt (Rosołek)

Póżniej wrócą Juranović i Veso zamiast Stolarskiego.
Szkoda Praszelika, bo mógłby śmiało grać.

Martins, Gwilla i Antolić mogą odejść

odpowiedz
StefQ - 07.09.2020 / 14:58, *.98.100

Nie rozumiem części komentarzy lub nie wyłapałem sarkazmu?! Jeśli ktoś uważa że jest słaby to chyba mało uważnie oglądał obydwie połowy meczu z Jagą. Niestety bez niego w środku pola gra Legii nie istnieje... Może ktoś go zastąpi natomiast obecnie gra bez niego wygląda jak kopanina na podwórku. Bez pomysłu, bez ładu.
Wiadomo że poziomem to nie Odidja ale oczekiwania finansowe chyba też ma niższe... Mówiąc że Hołownia go zastąpi chyba ktoś żartuje lub ocenia perspektywę 2 lat, a to trochę długo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 15:28, *.orange.pl

@StefQ: To nie bez niego Legia gra bez skladu i ładu, tylko bez trenera. I tak od 4 lat...

odpowiedz
Felek - 07.09.2020 / 14:47, *.netfala.pl

No i dobrze. Za niego wejdzie Hołowna i będzie git. Tanio i więcej Polaków w składzie.

odpowiedz
Janek - 07.09.2020 / 14:59, *.plus.pl

@Felek:
I oczywiście jednocześnie oczekujesz awansu do fazy grupowe LE ????

odpowiedz
StefQ - 07.09.2020 / 15:07, *.98.100

@Janek : Gdzie tam LE, oczekuje że za rok z Hołownią (pomimo całej sympatii) w składzie zagramy z sukcesami w LM.

odpowiedz
StefQ - 07.09.2020 / 15:08, *.98.100

@Janek : Gdzie tam LE, oczekuje że za rok z Hołownią (pomimo całej sympatii) w składzie zagramy z sukcesami w LM.

odpowiedz
... - 07.09.2020 / 14:41, *.master.pl

Wreszcie !!

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.09.2020 / 15:27, *.vectranet.pl

@...: co wreszcie areczku? Zersałeś się!?

odpowiedz
norge - 07.09.2020 / 14:08, *.chello.pl

Pudel to ma łeb na karku. Zamiast zaproponować podwyżkę, to chłop odejdzie za darmola. Biznesmen pełną gębą.

odpowiedz
Krzysiek - 07.09.2020 / 14:19, *.play-internet.pl

@norge: Z czego ta podwyżka ? Legia nie ma nieograniczonego budżetu płacowego.

odpowiedz
Adam - 07.09.2020 / 15:21, *.chello.pl

@Krzysiek: Można było np. nie dawać 'jednego z najwyższych w klubie' kontraktów zawodnikowi-maskotce.

odpowiedz
Jaco - 07.09.2020 / 13:58, *.nova.is

Panie prezesie juz pan chyba się nachapal plus Karbownik odejdzie prosze poszukac kilku godnych gry w Legii graczy taka Omonia umiala w 2 dni przed meczem z Legia wypozyczyc dobrych grajków pomyśl pan legia ma duźo wyźdzy budźet a gdzie oni są a gdzie Legia?Lub zwolnij pan tych kiepskich skautów,gdyz Sląsk,Górnik,czy taki Raków dokonali ciekawe transery i to za nie duze pieniądze i o bramkarzu pan pomyśl ,bo z Arturem nie pewnym w bramce duzo nie ugramy z całym szacunkiem dla Artura pozdrawiam i sukcesów źyczę.P.s.trzeba poszukać w 2 ligach europy i niech pan kupi Ratajczaka z Łks-u warto go teraz za male pieniadze kupić a nie drewno z zachodu

odpowiedz
Jaco - 07.09.2020 / 13:49, *.nova.is

Chyba odejdzie za kilka kebabów hehe

odpowiedz
Adam - 07.09.2020 / 13:47, *.chello.pl

Rozumiem jak wygląda sytuacja ekonomiczna, ale nie zaproponowanie kontraktu przynajmniej na takiej samej wysokości to już trochę brak szacunku.

odpowiedz
Uff - 07.09.2020 / 13:41, *.chello.pl

W końcu ! Dobra wiadomość, brawo prezesie

odpowiedz
Ole - 07.09.2020 / 13:39, *.netfala.pl

I koncertowo....dziękujemy, odejdzie za czapkę gruszek...

odpowiedz
dom_rembsky - 07.09.2020 / 13:36, *.chello.pl

brawo prezes!!

odpowiedz