Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia i video

Przygotowania do meczu w Płocku

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wtorkowy trening Legii rozpoczął się o godzinie 11, potrwał półtorej godziny i w całości był otwarty dla przedstawicieli mediów. Na murawie stawiło się 19 zawodników pierwszej drużyny i sześciu graczy z trzecioligowych rezerw. Nadal z zespołem nie trenuje Paweł Wszołek, który czeka na wyniki ostatnich testów.

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Woytka



W zajęciach nie wziął udziału Josip Juranović, a indywidualnie ćwiczył Mateusz Wieteska, który w meczu z Omonią nabawił się urazu mięśni brzucha. Stoper biegał wokół boisk oraz wykonywał ćwiczenia z piłką pod okiem Piotra Zaręby. Z kolei na pełnych obrotach ćwiczył Jose Kante, który w poprzednim tygodniu zmagał się z drobnym urazem. Ze zgrupowania reprezentacji wrócił już Filip Mladenović, a ze względu na to, że nie zagrał ani minuty w meczach Serbii z Rosją i Turcją, o razu był do pełnej dyspozycji sztabu szkoleniowego Legii.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Pierwsze 40 minut zajęć wypełniła seria ćwiczeń przygotowanych przez trenerów przygotowania fizycznego. Następnie zawodnicy przenieśli się na drugie boisko, gdzie zostali podzieleni na dwie drużyny.

"Zieloni": Cierzniak (Muzyk) - Pruchnik, Rafael Lopes, Kostorz, Luis Rocha, Cholewiak, Pruchnik, Łakomy, Kurowski, Macenko, Ciepiela, Kwiatkowski
"Szarzy": Boruc (Miszta) - Stolarski, Remy, Astiz, Mladenović - Luquinhas, Antolić, Andre Martins, Kapustka - Kante, Pekhart

Najpierw Aleksandar Vuković nakreślił założenia gierki ekipie "Szarych", a następnie rozpoczęło się doskonalenie pressingu na połowie rywali i przesuwanie w linii pomocy. Zadaniem "Zielonych", których skład uzupełniła grupa zawodników z rezerw, było wyprowadzanie szybkich ataków i próby trafienia do jednej z czterech małych bramek leżących kilka metrów za linią środkową boiska. Po pół godzinie ćwiczeń rozegrana została większa gierka na boisku skróconym o długość jednego pola karnego. Składy nie zmieniły się. mecz zakończył się remisem - dla "Zielonych" trafił z bliskiej odległości Tomas Pekhart, który wykorzystał dośrodkowanie Bartosza Kapustki, a bramkę dla "Szarych" zdobył do pustej bramki Rafael Lopes po akcji Mateusza Cholewiaka i podaniu Bartłomieja Ciepieli.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

W środę legioniści będą trenowali o godzinie 17:30. W piątek o godzinie 20:30 legioniści zagrają na wyjeździe z Wisłą Płock.

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Woytka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 10.09.2020 / 07:49, *.play-internet.pl

Jak w Warszawie zrobię klocka,to go zjedzą......z Płocka.Niby już rok minął,a hasło wciąż aktualne.--hehehe.

odpowiedz
zgadnij kto - 10.09.2020 / 00:05, *.petrotel.pl

(L)egną 2-1

odpowiedz
Gienek - 09.09.2020 / 23:18, *.vectranet.pl

Liczę na lekką wygraną Legii na peryferiach Mazowsza.

odpowiedz
Ginka - 10.09.2020 / 00:57, *.chello.pl

@Gienek: skoro Płock to dla Ciebie peryferie Mazowsza, to gdzie Ty się urodziłeś, wychowywałeś, uczyłeś i w jakiej aktualnie branży zarabiasz na życie? Rozumiem, że na bogato!

odpowiedz
#antykrzeszczu - 09.09.2020 / 22:02, *.243.18

Jeśli bédzie ledwo co na farcie remis lub 3pkt,to I tak sztab Serbski out!

odpowiedz
Liga Mistrzòw nie dla Legii?! - 09.09.2020 / 22:06, *.243.18

@#antykrzeszczu: Dobrze nawija , polać mu!

odpowiedz
Geos - 09.09.2020 / 18:33, *.plus.pl

Piszmy nazwę przeciwnika z dużej litery. Miejmy szacunek dla innych. Będą mieli i dla nas

odpowiedz
filand - 09.09.2020 / 21:08, *.t-mobile.pl

@Geos: Nie mam z tym problemu...Zawsze nazwy własne piszę z dużej litery...Gortat (nie mam na myśli pięściarza z CWKS) może nie potrafi.. mogę go nauczyć ŁKS Łódź..Byłem na takim meczu w 1971 roku...CWKS Legia vs ŁKS Łódź...Pozdrawiam...ps...kulturę wynosi się z domu...

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw⚽️Sport - 09.09.2020 / 22:09, *.243.18

@filand: ✨⚽️✨

odpowiedz
gazza - 09.09.2020 / 18:27, *.inetia.pl

Prawdziwy trening to umiał zrobić Dragomir - Tam nawet na treningach było co oglądać.
Dziś to szkoda gadać...

odpowiedz
vuko trenerzyna na lata - 09.09.2020 / 19:58, *.t-mobile.pl

@gazza: włącz sobie trening Barcy narzekaczu :p

odpowiedz
Hahaha - 09.09.2020 / 15:23, *.t-mobile.pl

To jest trening? :o nic dziwnego, że z Omonią przegraliśmy

odpowiedz
... - 09.09.2020 / 18:23, *.t-mobile.pl

@Hahaha: kręcili Misia 2

odpowiedz
Autor - 09.09.2020 / 13:15, *.master.pl

Wisła 2 : Legia 0

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.09.2020 / 13:49, *.vectranet.pl

@Autor: areczku, miernoto chyba za dużo wody z Wisły się opiłeś...

odpowiedz
vuko WON !! - 09.09.2020 / 11:59, *.t-mobile.pl

Znowu porażka

odpowiedz
Mati - 09.09.2020 / 13:05, *.plus.pl

@vuko WON !!: Ty na drugie masz porazka

odpowiedz
Radom L - 09.09.2020 / 11:35, *.play-internet.pl

płock-Legia 3:0
Vuko WON

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.09.2020 / 10:57, *.chello.pl

Coś mi się widzi, że zobaczymy Juranovica na boisku, jak świnia niebo. Przypadek Obradovica nikogo i niczego nie nauczył.

odpowiedz
Yeti - 08.09.2020 / 23:16, *.vectranet.pl

W Płocku tylko wygrana lub Vuko wont.

odpowiedz
Nie ty o tym decydujesz - 09.09.2020 / 02:58, *.optonline.net

@Yeti: ty go zwolnisz ?

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.09.2020 / 10:31, *.t-mobile.pl

@Yeti: tylko nie popuść z nadmiaru emocji...

odpowiedz
Jean Pierre - 08.09.2020 / 23:02, *.play-internet.pl

Ciężkie czasy.
Brakuje czytelnych, prostych informacji z klubu.
Zawodnik X nie trenuje, bo.
Zawodnik Y wznowił treningi, bo
Zawodnik Z nie ma go, bo
Zawodnik V nie wiemy
W covidczasach to istotne.

odpowiedz
Bolek - 08.09.2020 / 21:09, *.chello.pl

Oni już się na dobre wyprowadzili z Warszawy? W ogóle nie trenują przy Ł3? Mnie się to nie podoba. To takie trochę utracenie tożsamości klubowej.

odpowiedz
PLBBOY - 09.09.2020 / 09:39, *.227.22

@Bolek : BUHAHAHA!!!

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 09.09.2020 / 10:56, *.vectranet.pl

@Bolek : czyli BARCA czy REAL i tysiąc innych klubów utraciły tożsamość ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.09.2020 / 18:14, *.centertel.pl

@Bolek : Jutro beda biegi przez Most Lazienkowski. Ruch nie zostanie wstrzymany. Auta pomoga w szybkim biegu...

odpowiedz
urs - 08.09.2020 / 20:43, *.chello.pl

jak zdrowko pilkarza zarazonego Covidem 21 sierpnia, czy nadal jest w separacji od swiata czy wyleczono go separacja? zakazem opuszczania miejsca zakwaterowania?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 08.09.2020 / 20:37, *.play-internet.pl

Jesteśmy potęgą, możemy wystawić dwie 11-tki ;)

odpowiedz
Alan - 09.09.2020 / 08:35, *.t-mobile.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
Potęgą ktorą ogrywa drużyna z ligi Cypryjskiej.....

odpowiedz
a co to? - 08.09.2020 / 20:23, *.120.55

te treningii to to sama zupa pomidorowa ech pobudka sztabie

odpowiedz
Legionista - 08.09.2020 / 20:09, *.chello.pl

A juranovic czemu znów nie ćwiczył?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 08.09.2020 / 20:44, *.centertel.pl

@Legionista : Tym razem drobny uraz, będzie dostępny za dwa tygodnie ????????????????

odpowiedz
AC.Milan. - 08.09.2020 / 20:55, *.centertel.pl

@Legionista : dobre pytanie...znowu.

odpowiedz