REKLAMA

Kacper Zalewski nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kacper Zalewski to kolejny utalentowany młodzieżowiec, który wzmacnia drużynę futsalowej Legii przed sezonem 2020/21. Kacper dotychczas występował w II-ligowym Zdrowiu Garwolin i jest czwartym graczem tego klubu, który w ostatnich miesiącach przejdzie z Garwolina do Legii. "W Legii występuje trzech zawodników, z którymi wcześniej grałem w Zdrowiu Garwolin, więc na pewno będzie łatwiej o zgranie i aklimatyzację. Jestem pod wrażeniem treningów prowadzonych w Legii - są one bardzo profesjonalnie przygotowane" - mówi nowy gracz naszego klubu.

Utalentowany zawodnik w tym roku wystąpił z zespołem z Garwolina w turnieju finałowym futsalowych Mistrzostw Polski do lat 18, a w roku ubiegłym miał okazję zagrać na Mistrzostwach Polski do lat 20, gdzie Zdrowie wspierał golkiper Legii, Tomek Warszawski. "To moje pierwsze kroki w seniorskim futsalu. Jestem jeszcze młodym zawodnikiem i zdaję sobie sprawę z tego, że są w Legii zawodnicy z bogatą przeszłością i większym ode mnie doświadczeniem. Mimo wszystko nie ukrywam, że przyszedłem do Legii, aby grać" - mówi Kacper.

Zalewski miał okazję grać przeciwko Legii w minionym sezonie, w niezwykle zaciętym spotkaniu zakończonym wygraną legionistów 2-1. "Od początku przyjazdu na halę byłem mocno zestresowany, bo był to mój pierwszy mecz w seniorskiej drużynie Zdrowia Garwolin. Bardzo podobała mi się atmosfera, w jakiej przyszło mi grać w legijnej hali. Mimo porażki 1:2, uważam, że zagrałem wówczas dobry mecz" - wspomina Zalewski.

Kacper Zalewski grę w futsalowej I lidze w barwach Legii, łączyć będzie z występami w IV-ligowej Wildze Garwolin w piłce 11-osobowej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Heh - 09.09.2020 / 11:43, *.t-mobile.pl

Chcesz być jak Garwolin kupuj zawodników z Garwolina

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.