fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana gospodarza meczu z Polskim Cukrem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na prośbę Polskiego Cukru, zmieniony został gospodarz najbliższego spotkania pomiędzy torunianami i Legią. Mecz zaplanowany na 23 września, ze względu na remont oświetlenia w toruńskiej hali, rozegrany zostanie w wyznaczonym terminie, tyle że w hali OSiR Bemowo. Rewanżowy mecz obu drużyn w Toruniu, odbędzie się 23 grudnia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.