fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Andreas - 11.09.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

Za dużo gwiazd A grać może 11. Kilku ma plac na wyrost. Kapustka dostaje plac z MARSZU? Kwas musi być w zespole.

odpowiedz
Śró Płn - 11.09.2020 / 22:41, *.chello.pl

Znowu te bezsensowne wybijanki! Masakrycznie słabo wygląda ta gra i to na tle nie byle jakiej drużyny, bo Wisły Płock. Ważne 3 punkty, ale niestety poprawy nie widać...

odpowiedz
Fafik (L) - 11.09.2020 / 22:33, *.play-internet.pl

Aleksandar... weź k.. wa coś zrób z tymi kopaczami bo tego się oglądać nie da na trzeźwo... podpytaj o radę jakiegoś trenera czy jak... może Berg coś Ci po znajomości podpowie? No dramat po prostu... Ja wiem, że co roku to samo i ten sam scenariusz ale ja już ku/.//wa zębów przednich prawie nie mam bo zdarte od zgrzytania...

odpowiedz
bzura7 - 11.09.2020 / 22:27, *.pirx.pl

do Jerry : miałeś rację 100% pozdrawiam. Ale za przeproszeniem mamy pi...y na murawie i ten amator w dresie wygląda jak smuda

odpowiedz
Jaro - 11.09.2020 / 22:20, *.207.25

Wydsje się, że nasi chłopcy nie mają siły. Przygotowanie fizyczne zdaje się nie wyszło.

odpowiedz
Waldi - 11.09.2020 / 22:13, *.inetia.pl

Ale słaby mecz Legii.Az oczy bolą! Jaga i Podbeskidzie to był dużo lepszy mecz. Tak gra mistrz Polski, szok!!! Nie ma szans na awans do grupy Ligi Europy. Beznadziejny mecze Legii!

odpowiedz
Btm - 11.09.2020 / 22:10, *.telkab.pl

Pekhart wyglada jakby biegał w protezach

odpowiedz
mareczek - 11.09.2020 / 22:10, *.vectranet.pl

Bronimy się rozpaczliwie może się jakoś wybronimy.Szkoda,że nie potraimy wyprowadzić jednej kontry

odpowiedz
Yeti - 11.09.2020 / 22:05, *.vectranet.pl

W drugiej połowie Legia gra beznadziejnie. Jak tak dalej będzie to to się zle skończy. Fura szczęścia, że Legia jeszcze wygrywa...

odpowiedz
Emigrant - 11.09.2020 / 22:01, *.mm.pl

Ktoś ma jakis stream ten pod spodem nie działa jestem na urlopie i na tel próbuje

odpowiedz
Jerry - 11.09.2020 / 21:43, *.207.25

Patrząc na Kapustkę, rozumiem czemu się nie sprawdził na zachodzie. Gramy bez jednego pomocnika. Martwi mnie to bo, to znaczy, że go Vuko zamieni go na Gwilię i będzie jeszcze gorzej.

odpowiedz
Wwa123 - 11.09.2020 / 21:24, *.chello.pl

Ściągamy uniwersalnych piłkarzy i sie okazuję że mamy samych środkowych pomocników. Wypadł Wszolek i jest mega problem.

odpowiedz
Mirek - 11.09.2020 / 21:18, *.orange.pl

Pytanie do Pana Prezesa i trenera
Kto będzie rozgrywającym w naszej drożynie po odejściu Antolica?

odpowiedz
TOM - 11.09.2020 / 21:16, *.chello.pl

BEZNADZIEJNA KOPANINA.

odpowiedz
Jaro - 11.09.2020 / 21:04, *.207.25

Kapustka słabo.

odpowiedz
Farme(L) - 11.09.2020 / 20:57, *.virginm.net

Dlaczego ten cieć zazwyczaj komentuje mecze Legii ja rozumiem autodtskrypcja ale to debil jest... a jak chciał komentować mecz baby jjagi to mógł jechać na Białoruś... jak on się podnieca po akcji...

odpowiedz
Farmer - 11.09.2020 / 21:04, *.t-mobile.pl

@Farme(L): cieć masz na drugie

odpowiedz
Klex - 11.09.2020 / 20:37, *.t-mobile.pl

Jest już w dresie ?

odpowiedz
filand - 11.09.2020 / 20:30, *.t-mobile.pl

O żesz Ty...obstawiłem wygraną Legii Warszawa..Optymista jestem???

odpowiedz
WL - 11.09.2020 / 20:30, *.com.pl

Podobno derby mazowsza to mlawianka i mks Ciechanów ????

odpowiedz
WL - 11.09.2020 / 20:25, *.tpnet.pl

LEGIA walczaca od poczatku do konca w derbach Mazowsza !!!!

odpowiedz
Jerry - 11.09.2020 / 21:00, *.207.25

@WL: d

odpowiedz
Jerry - 11.09.2020 / 21:03, *.207.25

@WL: derby Mazowsza, derby Polski, derby Europy, derby świata, derby wszechswiata. Skad to się wzięło? Derby to mecz drużyn z jednego miasta. Ewentualnie gonitwa trzylatków na Służewcu

odpowiedz
GL - 11.09.2020 / 20:22, *.tpnet.pl

LEGIO gramy o zwyciestwo w derbach Mazowsza !!!!

odpowiedz
SF - 11.09.2020 / 20:21, *.tpnet.pl

Derby Mazowsza: Wisla P. 1-3 LEGIA ! "L" !!

odpowiedz
SF - 11.09.2020 / 20:21, *.tpnet.pl

Derby Mazowsza: Wisla P. 1-3 LEGIA ! "L" !!

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2020 / 20:14, *.telnaptelecom.pl

Vuko z podkulonym ogonem oddał Anyolę. Czyli gramy bez rozgrywającego. Kopanie po czołach czas zacząć.

odpowiedz
Antek - 11.09.2020 / 20:05, *.centertel.pl

Ktoś tu dawał fajnego streema......

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.09.2020 / 20:07, *.247.21

@Antek: http://strims.world/WislaPlockLegiaWarszawa.php

odpowiedz
L9 - 11.09.2020 / 20:08, *.t-mobile.pl

@Antek: kup se Canal + a nie dziadzisz...

odpowiedz
autor - 11.09.2020 / 20:16, *.vectranet.pl

@L9: mam jeszcze płacic za to co prezentują te kaleki? Powodzenia

odpowiedz
Antek - 11.09.2020 / 20:24, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: dzięki właśnie o to mi chodziło

odpowiedz
Antek - 11.09.2020 / 20:26, *.centertel.pl

@L9: akurat jestem w delegacji tego nie przemyślałeś....i jak coś to dziadujesz raczej...

odpowiedz
Farme(L) - 11.09.2020 / 21:01, *.virginm.net

@Antek: a Ty słyszałeś o tym, że możesz oglądać legalnie online nawet jak jesteś w delegacji???
Z tych pieniędzy jakby nie patrzeć opłacają kluby wiec chcesz oglądać to opłać jak Cię stać a kilkadziesiąt złotych to chyba nie majątek....
A jak Cię nie stać to nie pisz, że w delegacji jesteś, bo żyjemy w XXI wieku i to problem nie jest..:.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.09.2020 / 21:44, *.247.50

@Farme(L): weź nie pier..(L). Od wykładania kasy to tu jest Mioduski, ale póki co to tylko kredytów Legii nadawał. W końcu to jego biznes i nie musisz dziadować w jego imieniu o kilkadziesiąt złotych.

odpowiedz
Farme(L) - 11.09.2020 / 22:05, *.virginm.net

@vadisodjidjiaofoe: nie wypowiadam się na temat właściciela bo nie jestem jego rzecznikiem... ale Vadis to jest biznes i tak to działa kupujesz prawa do transmisji TV jest w stanie więcej zapłacić bo ma więcej potencjalnych odbiorców.... co kluby robią z kasą to inna rzecz. Tak to działa w Anglii, Hiszpanii czy Niemczech... myślisz, że skąd UEFA ma kasę za LM czy LE? Z praw TV i sponsorów...
Chcesz wspierać swoją drużynę idziesz na mecz, kupujesz koszulkę, szalik czy w dobie ograniczonych możliwościach kupujesz dostęp do TV i koszulkę...
Tak to wyglada zawsze i wszędzie a prezesa w większości klubów kibice nienawidzą....
Tak swoją drogą klub był przed Miodkiem, klub jest z nim i będzie po nim... (L) jest była i będzie... ja z nią do końca mych dni...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.09.2020 / 22:14, *.247.67

@Farme(L): "Tak swoją drogą klub był przed Miodkiem, klub jest z nim i będzie po nim... " Otóż to. I po Miodku pewnie przyjdą czasy, kiedy ten klub trzeba będzie wspierać, żeby spłacić długi, których narobił ten pajac. A póki co niech się prezes wykazuje. Legia to Legia, a biznes Mioduskiego, to biznes Mioduskiego. Jak prezio spłaci długi, których narobił, to Twoja strategia będzie OK.

odpowiedz
Farme(L) - 11.09.2020 / 22:22, *.virginm.net

@vadisodjidjiaofoe: jesteś fanem Vadisa to wiesz skąd przyszedł do Legii, tak się składa, że akurat 6,5 lat tam mieszkałem. Świętowałem tam ich awans do PS i spadek to CCL. mieszkając tam chodziłem na mecze Norwich, co proste nie jest bo Legia chciałaby mieć taką sprzedaż karnetów.
Wiesz ile razy był zmieniany prezes klubu w ciągu 6 lat? -3 kibice co słabszy czas pokazywali czerwona kartkę i to dosłownie 20-kilka tysięcy osób wyciągało czerwone duże kartki formatu A4 i krzyczało odejdź- trochę bardziej dosłownie i to nie było przygotowane na stadionie przez FAnow... ale wszyscy co sezon kupowali koszulki szaliki i karnety...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.09.2020 / 22:33, *.247.67

@Farme(L): i gdzie jest dzisiaj Norwich? I jaki był tego sens? Drużyna Norwich jest najwięcej warta po Bornemouth spośród wszystkich z Champioship i jest 14 w tabeli. Widać, że dziury wynikającej z braku profesjonalizmu w klubie żadna kasa nie zasypie.

odpowiedz
Zielu - 11.09.2020 / 20:02, *.centertel.pl

Ma ktoś jakiegoś streema zaprzyjaznionego ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2020 / 20:02, *.orange.pl

Ale ta Jaga mocna...U siebie 2-2 z Podbeskidziem...Przegrywała już 0-2.

odpowiedz
Won pinokio - 11.09.2020 / 20:24, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: podpiździe się cieszy, że lekko pykną drużynę dresiarza

odpowiedz
Hg - 11.09.2020 / 22:32, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
A co ty Kaczka? - 11.09.2020 / 23:57, *.133.45

@Hg: Troche kultury mlokosie,,,.,./ljiogid564

odpowiedz
vuko WON - 11.09.2020 / 20:01, *.t-mobile.pl

Jest Boruc, będą bramki.. Wisła 3 : Legia 0

odpowiedz
Filip - 11.09.2020 / 19:59, *.111.202

3:0 to az tak to nie. Za czym nasi sie rozkreca bo jak zwykle beda wolno grac to do przerwy 2:0. Potem Vuko zrobi zmiany i Pekhart strzeli na 2:1, a potem sedzia Laguna zakonczy to spotkanie.

odpowiedz
Szymon - 11.09.2020 / 19:56, *.chello.pl

ale mamy Vuko. On wszystko wie najlepiej, więc z osądem warto poczekać do końca meczu

odpowiedz
Żaba 1916 - 11.09.2020 / 19:49, *.mm.pl

Szkoda bez Antolicia brak słów gramy bez środka pola

odpowiedz
sochaczew444 - 11.09.2020 / 19:42, *.interkam.pl

Antolic poza skladem wiadomo ..Goeztepe

odpowiedz
anty vuko - 11.09.2020 / 19:32, *.vectranet.pl

no to trzeba coś wytypować....
płock - Legia 3:0

odpowiedz
bie/L/sko - 11.09.2020 / 19:59, *.master.pl

@anty vuko: spadaj ze swoimi komentarzami . Wkurzasz mnie. Na konwiktorskiej nabór

odpowiedz