Szymon Włodarczyk strzela gola Błoniance - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Błonianka Błonie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 6. kolejki III ligi grupy I rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa zremisowała 1-1 z Błonianką Błonie. Pierwsza połowa była wyrównana i bardzo zacięta. W 39. minucie Piotr Cichowski wyłożył piłkę polu karnym Szymonowi Włodarczykowi i ten po raz kolejny w tym sezonie wpisał się na listę strzelców. W drugiej części gry do wyrównania doprowadził Marcin Gregorowicz. W ostatniej minucie goście stanęli przed szansą na drugą bramkę, ale znakomicie sytuację sam na sam wybronił Cezary Miszta.

Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Woytka

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (1-0) Błonianka Błonie
1-0 - 39' Szymon Włodarczyk
1-1 - 72' Marcin Gregorowicz

Legia II: 1. Miszta – 7. Wojtysiak (89' 23. Niski), 3. Astiz, 4. Mosór, 16. Konik – 6. Kisiel, 14. Gościniarek (67' 11. Ciepiela) – 18. Cichocki (81' 21. Kwietniewski), 24. Kurowski, 17. Cielemęcki (67' 19. Kwiatkowski) – 9. Włodarczyk
Ławka rezerwowych: 12. Tobiasz – 15. Pruchnik, 8. Waniek

żółte kartki: Kurowski, Ciepiela, Konik (Legia II) - R. Włodarczyk, Jakubiak, Jarczak (Błonianka)