Szymon Włodarczyk strzela gola Błoniance - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Błonianka Błonie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki III ligi grupy I rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa zremisowała 1-1 z Błonianką Błonie. Pierwsza połowa była wyrównana i bardzo zacięta. W 39. minucie Piotr Cichowski wyłożył piłkę polu karnym Szymonowi Włodarczykowi i ten po raz kolejny w tym sezonie wpisał się na listę strzelców. W drugiej części gry do wyrównania doprowadził Marcin Gregorowicz. W ostatniej minucie goście stanęli przed szansą na drugą bramkę, ale znakomicie sytuację sam na sam wybronił Cezary Miszta.

Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Woytka

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (1-0) Błonianka Błonie
1-0 - 39' Szymon Włodarczyk
1-1 - 72' Marcin Gregorowicz

Legia II: 1. Miszta – 7. Wojtysiak (89' 23. Niski), 3. Astiz, 4. Mosór, 16. Konik – 6. Kisiel, 14. Gościniarek (67' 11. Ciepiela) – 18. Cichocki (81' 21. Kwietniewski), 24. Kurowski, 17. Cielemęcki (67' 19. Kwiatkowski) – 9. Włodarczyk
Ławka rezerwowych: 12. Tobiasz – 15. Pruchnik, 8. Waniek

żółte kartki: Kurowski, Ciepiela, Konik (Legia II) - R. Włodarczyk, Jakubiak, Jarczak (Błonianka)

widzów: 400

Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Darek - 14.09.2020 / 11:58, *.t-ipconnect.de

Astiz szlifuje formę na kwalikacje ligi europy.

odpowiedz
sky - 14.09.2020 / 08:35, *.orange.pl

oglądałem transmisję i mecz ok, ale zachowanie kibiców z Błonia tragedia; mają szczęście, że nie było nikogo na miejscu, bo za skandowanie "Legia dziady " i "Jazda z kur*ami" dostaliby nie oklaski (?!?! - jak tu) tylko ostrzegawczą lepę

odpowiedz
Typo - 14.09.2020 / 07:09, *.play-internet.pl

Sami wierni kibice na forum.to takie typowe polskie

odpowiedz
Marcel - 14.09.2020 / 01:56, *.t-mobile.pl

W morde jeża nietoperza.

odpowiedz
Mariano - 13.09.2020 / 16:57, *.chello.pl

Z roku na rok Legia, II słabsza. Gra tragedia. Na siłę chcemy w I kilku piłkarzy z niej a prawda, jest taka że ze to najsłabsze rezerwy od lat.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 13.09.2020 / 14:55, *.tpnet.pl

Kolejna wpadka.... Młodzież powinna być prowadzona pod okiem fachowca, na którego pensji nie wolno oszczędzać. Pan Sokołowski takowym nie jest i to się zgadza. Ale dlaczego został zatrudniony w takim klubie?? Nie ośmieszajmy się....

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 13.09.2020 / 13:19, *.co.uk

W zeszlym sezonie lament bo o ile dobrze pamietam Ostroda awansowala o onrazenie na wszystkich za nierozegranie zaleglego meczu.. za pare miesiecy znowu awansu nie bedzie bo Blonianki i inne utytulowane druzyny z niograniczonymi budzetami niemilosiernie urywaja punkty wielkiej Legii co ppowoduje ze sufit w postaci awansu z 3 ligi jest nie do przeskoczenia! Zero refleksji, cala Polska znowu sie bedzie smiala.. Na koniec sezonu nie chce slyszec zadnego marudzenia i zrzucania winy na nikogo, proponuje po prostu przestac zatrudniac nieudacznikow w Legii!!!

odpowiedz
S - 15.09.2020 / 01:00, *.chello.pl

@Kajtus Czarodziej:
To samo chciałem napisać! Wygrywać od początku a nie płakać że zabrakło punktów! To jest Legia!!

odpowiedz
PL - 13.09.2020 / 13:00, *.chello.pl

Wiem że akademia to projekt przyszłościowy, ale ta młodzież na poziomie 3 lig powinna błyszczeć! Co roku to samo, stoimy w miejscu od lat. Błonianka Błonie brzmi groźnie.

odpowiedz
lob - 13.09.2020 / 12:56, *.chello.pl

Kiedyś pisałem, że z tym pseudo trenerem to nigdy nie będzie awansu.............To trener - przegryw.........

odpowiedz