REKLAMA

Nowe gadżety-cegiełki od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie przygotowała nowe legijne gadżety-cegiełki, z których cały zysk przeznaczony zostanie na dalsze działanie grupy. W sklepie Żyleta, a także przed meczami przy Ł3 w Źródełku, do kupienia są dziecięce maseczki w cenie 25 złotych, jak również nowe wzory vlepek (10 zł za pakiet). Płatność tylko gotówką.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
tomiacab - 16.09.2020 / 10:12, *.233.77

Czy będą płyny do dezynfekcji z logo Legii? No i dwa pytania jeszcze. Czy takowe tez bedą dostępne w wersji dla dzieci i czy będzie można wnosić je na stadion? Mize chociaz wersja podobna do stadionowego sikacza. Legia cov cleaner 3% Alk.

odpowiedz
Kamil - 16.09.2020 / 08:59, *.237.143

Zarobek musi byc...

odpowiedz
ja - 15.09.2020 / 16:22, *.t-mobile.pl

Zdecydowanie za grube i za kótkie gumki, chyba że ktoś chce by jego dzieciak nabawił się kompleksów przez odstające uszy.

odpowiedz
Sss - 15.09.2020 / 18:39, *.chello.pl

@ja: cieńsze gumki mogłyby nawet odciąć ucho dziecku jakby je inne pociągneło...

odpowiedz
brat - 15.09.2020 / 13:11, *.chello.pl

Super maska. Fajnie jakby bylo więcej wzorów, też dla ciut starszych kibiców. Niestety klub nie prowadzi sprzedaży masek. W końcu po co sprzedawać maski, jest pandemia.

odpowiedz
Mosór - 15.09.2020 / 15:01, *.chello.pl

@brat: chłopie jaka pandemia?dałeś się nakręcić nie oglądaj telewizji i żyj spokojnie.

odpowiedz
???? virus - 15.09.2020 / 16:18, *.amazonaws.com

@Mosór: niezależnie od tego czy wierzysz w pandemię czy nie, to stan pandemii jest w Polsce wprowadzony, a maseczki są obowiązkowe w wielu miejscach. A klub zamiast na tym zarobić, to nie robi nic. Teraz rozumiesz wyznawco teorii spiskowych?

odpowiedz
Alan - 15.09.2020 / 16:42, *.t-mobile.pl

@Mosór:
Pogadaj z ludźmi którzy mają w rodzinie kogoś kto zmarl na te gowno
Ps. Ty tv nie oglądasz i jakie banialuki gadasz każdy widzi.

odpowiedz
antykante - 15.09.2020 / 20:22, *.virginm.net

@Alan: nie ma żadnej pandemii, ludzie otwórzcie oczy

odpowiedz
antykante - 15.09.2020 / 20:23, *.virginm.net

@Alan: pogadaj z tymi, których bliscy się wykanczaja, bo prze fałszywą pandemię, nie moga leczyć swoich chorób.

odpowiedz
Mosór - 15.09.2020 / 21:29, *.chello.pl

@Alan: Mojego kolegi rodzice są lekarzami i pracują w szpitalu i sami potwierdzają ,że to wielka ściema rozdmuchany temat a ludzie łykają i oto im chodzi a wy noście te maski dalej będziecie mieli zagrzybione płuca brawo.

odpowiedz
Robur - 15.09.2020 / 22:44, *.virginm.net

@Alan: porozmawiaj z tymi ktorzy stracili bliskich, bo nie mogli dostac się do służby zdrowia. Jest ich dziesiątki lub setki razy więcej.

odpowiedz
Ja! - 15.09.2020 / 23:07, *.play-internet.pl

Wyłączcie tv i radio to skończy się plandemia. Już Wam całkiem mózgi zarosiały od tych kagańców, tresowane pieski.

odpowiedz
Wrrr - 16.09.2020 / 02:01, *.co.uk

@Alan: ale ty jesteś głupi !!! Przypisują je każdemu zmarłemu żeby podnieść statystyki więcej TVN polecam u wyborczej itp. Szmatławców tam samej prawdy się dowiesz

odpowiedz