REKLAMA

Nowe gadżety-cegiełki od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie przygotowała nowe legijne gadżety-cegiełki, z których cały zysk przeznaczony zostanie na dalsze działanie grupy. W sklepie Żyleta, a także przed meczami przy Ł3 w Źródełku, do kupienia są dziecięce maseczki w cenie 25 złotych, jak również nowe wzory vlepek (10 zł za pakiet). Płatność tylko gotówką.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
tomiacab - 16.09.2020 / 10:12, *.233.77

Czy będą płyny do dezynfekcji z logo Legii? No i dwa pytania jeszcze. Czy takowe tez bedą dostępne w wersji dla dzieci i czy będzie można wnosić je na stadion? Mize chociaz wersja podobna do stadionowego sikacza. Legia cov cleaner 3% Alk.

odpowiedz
Kamil - 16.09.2020 / 08:59, *.237.143

Zarobek musi byc...

odpowiedz
ja - 15.09.2020 / 16:22, *.t-mobile.pl

Zdecydowanie za grube i za kótkie gumki, chyba że ktoś chce by jego dzieciak nabawił się kompleksów przez odstające uszy.

odpowiedz
brat - 15.09.2020 / 13:11, *.chello.pl

Super maska. Fajnie jakby bylo więcej wzorów, też dla ciut starszych kibiców. Niestety klub nie prowadzi sprzedaży masek. W końcu po co sprzedawać maski, jest pandemia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.