REKLAMA

4. kolejka Ekstraklasy. Porażki Legii i Piasta

Mishka, źródło: Legionisci.com

Na początek Podbeskidzie przegrało z Rakowem, a Wisła Kraków poległa z Wisłą Płock. W sobotę Lechia pokonała Stal Mielec 4-2, a Legia przegrała z liderującym aktualnie w tabeli Górnikiem. W derbach Poznania lepszy okazał się Lech, a Zagłębie podzieliło się punktami z Cracovią. W meczu kończącym kolejkę Jagiellonia ograła Piasta.

4. kolejka:

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-4 Raków Częstochowa
Wisła Kraków 0-3 Wisła Płock
Lechia Gdańsk 4-2 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia
Lech Poznań 1-0 Warta Poznań
Piast Gliwice 0-1 Jagiellonia Białystok

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
JACUNHO - 21.09.2020 / 21:28, *.kampinostelco.pl

No ciekawe, czy Waldek King podzieli los Vuko i Ziobry

odpowiedz
Cukier - 21.09.2020 / 20:54, *.centertel.pl

Szkoda takiego trenera na L

odpowiedz
uważny - 20.09.2020 / 20:53, *.vectranet.pl

zwracam uwagę , że jest błąd na stronie głównej Legionisci.com. Batępny mecz Legia gra nie ze Śląskiem a z jakąś drużyną z Kosowa w el LE. To taka uwaga. Chyba , że europejskich pucharów wogóle nie traktujemy jako ważne rozgrywki i liczy sie tylko ekstraklasa

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2020 / 22:39, *.mm.pl

Płock pięknie wypunktował swoją imienniczkę z Krakowa. Ci z kolei to obecnie główny "szrotowóz" w ex.

odpowiedz
kaktus - 18.09.2020 / 15:22, *.tpnet.pl

Chyba coś się redakcji pomyliło...
"derby Poznania"?????
W jaki sposób, jak tylko jedna drużyna pochodzi z tego miasta?
;)

odpowiedz
Artur - 18.09.2020 / 19:07, *.play-internet.pl

@kaktus: ironia losu....poznanski zespol gra w grodzisku, Amica spoza Poznania gra w Poznaniu. Ta liga to naprawde zart.

odpowiedz
Władeczek - 18.09.2020 / 13:56, *.netfala.pl

Najbardziej interesująco zapowiada się mecz Mistrza z liderem faken. Mistrz rozwali tymczasowego lidera na moim TV LG OLED 95 cali, co będzie oglądane ze szwagrem przy zmrożonej macioże marki żytnia.

odpowiedz
Krejzo(L) - 18.09.2020 / 14:48, *.centertel.pl

@Władeczek:
u mnie 4 harnasie już schłodzone ale chyba przejdę się jeszcze do Lidla bo promocja na argusy

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 18.09.2020 / 22:53, *.amazonaws.com

@Władeczek: A ja niepije tydzień I wròciłem na siłke ,maciora dobra ale zdrowie zabiera...

odpowiedz
Dor - 19.09.2020 / 00:03, *.mm.pl

@Władeczek: To bez sąsiada co się stałọ

odpowiedz
Broneczek - 19.09.2020 / 22:14, *.inetia.pl

@Władeczek: ta żytnia uratowała ci tego oleda i może życie

odpowiedz