fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Sparing: Legia 5-4 Podkowa Teqball Club

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We wtorek w hali OSiR Włochy, futsaliści Legii rozegrali ostatnią grę kontrolną przed inauguracją rozgrywek I ligi, która nastąpi już w najbliższy weekend. Zaplanowany na dzisiaj sparing z ekstraklasowym AZS-em UW Wilanów jednak nie dojdzie do skutku. Legia pokonała II-ligowy Podkowa Teqball Club 5-4 (0-1, 1-2, 4-1), grając 3x20 minut bez zatrzymywania czasu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Grzegorz Och 2, Krzysztof Jarosz, Mariusz Milewski i Daniel Smoczyński.

Legia sezon 2020/21 rozpocznie w niedzielę o godzinie 17:00, wyjazdowym meczem z LZS-em Bojano. Tydzień później futsaliści Legii zagrają w Gdańsku z AZS-em UG, a pierwszy mecz przed własną publicznością, w hali przy ul. Gładkiej 18, odbędzie się w niedzielę, 4 października o 18:00 z KS Gniezno.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.