fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia - Górnik bez kibiców gości

źródło: Legia.com

Legia Warszawa poinformowała, że mecz z Górnikiem Zabrze odbędzie się bez udziału kibiców gości.

"Wynika to z faktu, że aktualnie obowiązujące zezwolenie na przeprowadzenie na stadionie imprez masowych nie dopuszcza takiej możliwości. Po decyzji PZPN umożliwiającej rozpoczęcie działań zmierzających do zmiany zezwolenia, Klub rozpoczął niezbędną procedurę administracyjną, która zgodnie z obowiązującymi przepisami wymaga dodatkowych opinii Policji i Sanepidu, a następnie wydania decyzji administracyjnej przez Prezydenta Warszawy. Procedury formalne wciąż się toczą, a Klub nie ma wpływu na ich przebieg" - czytamy w komunikacie klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Kibic32 - 18.09.2020 / 11:07, *.play-internet.pl

Witam to nie wina Pzpn i prezydenta Warszawy takie restrykcje wprowadziły Polskie władza taka prawda ustanowili takie prawo które teraz ogranicza prezydentom miast podejmować decyzję samodzielnie teraz ma sanepid wyrazić zgodę potem policja to analizuję sanepid powie nie policja powie nie i przedstawi prezydentom miast na papierze ze nie wyrażają zgody a prezydent danego miasta wyrazi zgodę a nie daj Bóg ze nagle kibice zaraża się wirusem to go media władza Polska zlinczuja i do tego odpowiada prawnie za narażenie życia i zdrowia ludzi więc zanim coś napiszecie to pomyślcie czy każdy z was by wyraził zgodę wiedząc jakie potem są konsekwencję piłka nożna na kibiców to jest wina tylko rządu ze wprowadził takie prawo

odpowiedz
Aron - 18.09.2020 / 10:04, *.play-internet.pl

Z opieszałość sanepidu nie ma co się dziwić. Przecież oni nigdy nic nie robili a teraz nagle zaczęli im pracować. Oni po prostu nie wiedzą co się dzieje!!!

odpowiedz
775 - 17.09.2020 / 19:22, *.orange.pl

Przecież tu nie chodzi o żaden sanepid. Po prostu przy obecnych przepisach wpuszczanie kibiców gości po prostu się nie opłaca - to wymaga dodatkowej ochrony, dodatkowych ludzi do obsługi bramek, strefy buforowe, dodatkowych operatorów monitoringu itp. Przy możliwym obecnie zapełnieniu stadionu zapomnijmy o meczach z oficjalnym udziałem kibiców gości, to jest dla klubów za drogie.

odpowiedz
Adson 78 - 17.09.2020 / 17:20, *.plus.pl

Wpuścić kibiców Górnika na nasz sektor , bez bluzgania , piłka nożna dla Kibiców !!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 17.09.2020 / 15:47, *.centertel.pl

Nie wpuszczać hamów zaraze przywioza

odpowiedz
Kibolek - 17.09.2020 / 11:27, *.telefonica.de

Piłka nożna dla kibiców gości. WPUŚCIĆ GÓRNIKA NA NASZE SEKTORY

odpowiedz
AC.Milan. - 17.09.2020 / 14:12, *.47.146

@Kibolek: podzielam twoje zdanie... to dobry pomysl...

odpowiedz
Tadek - 17.09.2020 / 14:49, *.netfala.pl

@Kibolek: Przecież oni by się bali wejść na nasze sektory, żeby nie dostać w pape.

odpowiedz
Artec - 17.09.2020 / 09:42, *.192.90

Kur.a nie dość że poziom tej ligi to jedna wielka miernota to jeszcze cały czas kibicom pod górę robią. A póżniej płaczą że mało ludzi na trybunach

odpowiedz
Pawełek - 17.09.2020 / 09:35, *.netfala.pl

Ciekawe czy hanysy wpuściłyby Legię... bardzo w to wątpię.

odpowiedz
Kibolek - 17.09.2020 / 11:24, *.telefonica.de

@Pawełek: na pewno by nie wypuścili. Zobaczysz ile ekip nas wpusci do końca 2020 Widzew, Wisła ,Cracovia się świnie i nie wpusci . Czyli pierwszy ligowy wyjazd w grudniu .

odpowiedz
marcin b KSG - 17.09.2020 / 09:15, *.play-internet.pl

Szkoda, tym bardziej ze z Legia mozna sie dogadac jak np co do nie bluzgania podczas meczu, na ktory zaproszeni byli Powstancy

odpowiedz
Gryf - 17.09.2020 / 09:07, *.play-internet.pl

Wpuścić KSG na nasze trybuny!

odpowiedz
Mar - 17.09.2020 / 22:55, *.t-mobile.pl

@Gryf: w latach osiemdziesiątych byłem na pierwszym meczu: Legia Górnik było 1:0 bramka Dziekanowski z karnego. Byli kibice Górnika i szkoda że teraz ich nie będzie. Ostatnio podobała mi się ich oprawa na Ł3.

odpowiedz
Witam - 17.09.2020 / 08:40, *.inetia.pl

SSnaepid

odpowiedz
Zdzicho - 17.09.2020 / 07:48, *.tpnet.pl

Wpuscic gornik na nasze trybuny jak ruch kolka lat temu

odpowiedz
RAF - 17.09.2020 / 07:23, *.02.net

Jakieś chore zeby prezydent miasta musi podejmować decyzje o wpuszczaniu kibiców PZPN powinien być od tego

odpowiedz
Adz - 17.09.2020 / 10:45, *.play-internet.pl

@RAF: to jego miasto więc weź to troszeczkę pod uwagę. Puśćcie trochę funka żeby górnik mógł potańczyć

odpowiedz
Niech sie gownem zajmie - 17.09.2020 / 15:35, *.pktele.pl

@RAF: Ten el presidente

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.09.2020 / 00:22, *.amazonaws.com

Bez gości To beZ Nas!Piłka!nożna kopana!

odpowiedz
Jimmy L - 16.09.2020 / 23:47, *.d1-online.com

I kto winny Król Warszawy czy król pzpn?

odpowiedz
Jano - 17.09.2020 / 08:29, *.orange.pl

@Jimmy L: krów Warszawy??? raczej babcia klozetowa :)

odpowiedz
KSG - 16.09.2020 / 23:15, *.multiplay.pl

Piłka nożna dla kibiców !!! Takie zagrania potęgują patologie i sztuczne , ciche wyjazdy

odpowiedz
Żmija - 16.09.2020 / 22:58, *.vectranet.pl

No to w sobotę będą dalej metro kopać...

odpowiedz
Hiszpan - 16.09.2020 / 22:19, *.telnaptelecom.pl

Berg pokazał co znaczy trener.

odpowiedz
Wstyd - 16.09.2020 / 21:27, *.chello.pl

Wstyd. Wpusccie ich na nasze sektory

odpowiedz
Jimmy L - 16.09.2020 / 21:07, *.d1-online.com

I kogo wina król Wawy czy Boniek?

odpowiedz
(L) - 16.09.2020 / 20:58, *.ilabs.pl

wpuśćmy ich....

odpowiedz
M@c - 16.09.2020 / 20:48, *.chello.pl

Jak zwykle piłkarze zlekceważą Górnika, a potem będą się tłumaczyć zmęczeniem sezonem....

odpowiedz
Juri - 16.09.2020 / 20:25, *.inetia.pl

Jaja sobie z ludzi robią.

odpowiedz
Ads - 16.09.2020 / 20:19, *.plus.pl

Piłka Nożna Dla Kibiców Gości , Oszukańce J....pzpn

odpowiedz
prawda - 16.09.2020 / 22:16, *.250.46

@Ads: To chyba nie wina PZPNu tylko opieszałości sanepidu i psiarni oczywiście pewnie opieszałość jest sztuczna.

odpowiedz
Pinokio - 16.09.2020 / 20:09, *.t-mobile.pl

Jeszcze nie wpuścić mediów i można wciskać bajeczkę o wysokiej wygranej Legii

odpowiedz
Wègier - 16.09.2020 / 23:45, *.e-plan.pl

@Pinokio: już sam Twój nickmowi wszystko.Nie musisz nic dodawać ;)

odpowiedz
tomiacab - 16.09.2020 / 19:48, *.virginm.net

je..ć takie rozgrywki

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.09.2020 / 19:41, *.play-internet.pl

Ja pierd... a już się cieszyłem. Górnik zawsze u nas ma dobry doping i był by też na pewno mocny doping z naszej strony a tak to Ch...

odpowiedz
Węgier - 16.09.2020 / 23:48, *.e-plan.pl

@PiotrŻo(L)iborz: I znowu nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Nie tylko dlatego, iż „oryginalnie” tez jestem , Piotrem z Żoliborza :)

odpowiedz
Rusek - 16.09.2020 / 19:37, *.154.128

Prawidłowa decyzja ile to razy kibice (L) nie zostali wpuszczeni na stadion gospodarzy w meczu ligowym.

odpowiedz
Aryon - 16.09.2020 / 22:53, *.chello.pl

@Rusek: Jagi sobie mogą nie wpuszczać, ale akurat Górnika to warto wpuścić.

odpowiedz
Hiszpan - 16.09.2020 / 19:10, *.telnaptelecom.pl

Oszuści. Piłka nożna dla kibiców.

odpowiedz
Bpgi - 16.09.2020 / 19:07, *.chello.pl

Piłka nożna dla kibiców

odpowiedz