Wojciech Kamiński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kamiński: Świetna druga połowa

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Gratuluję Astorii i trenerowi za postawę. Byli świetnie przygotowani, atakowali nasze słabe strony. Przez długi czas mieliśmy problem aby wypracować sobie przewagę. Tak naprawdę nie wypracowaliśmy jej do końca, bo 10-12 punktów z takim przeciwnikiem to nikła przewaga. Cieszymy się z tego zwycięstwa.


Dziękuję zawodnikom za świetną drugą połowę, za 25-1. Świetnie broniliśmy i zapędzaliśmy się od ataku. Sprawdziło się to, że musimy być cierpliwi i szukać się nawzajem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.