fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Legia Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii już za tydzień zainaugurują rozgrywki II ligi w sezonie 2020/21. Legioniści po sporych zmianach kadrowych, osiągają w grach kontrolnych bardzo dobre wyniki. W środę nasz zespół prowadzony przez Mateusza Mielnika rozegrał grę kontrolną w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową I-ligową Lechią. Legia przegrała 0-4 (19-25, 20-25, 21-25, 17-25), ale zebrała cenne doświadczenie z wyżej notowanym przeciwnikiem. Sezon ligowy nasi siatkarze zainaugurują w sobotę, 26 września o godzinie 18:00. W hali przy ulicy Niegocińskiej 2a na Mokotowie podejmować będziemy AZS UWM Olsztyn.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.