Paweł Juchniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juchniewicz: Chcemy powalczyć o ekstraklasę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii w najbliższą niedzielę, wyjazdowym meczem z LZS-em Bojano rozpoczną rozgrywki I ligi w sezonie 2020/21. Celem naszej drużyny, która przypomnijmy na zapleczu ekstraklasy grać będzie jako beniaminek, jest wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. - Jeśli chodzi o najbliższy sezon, nie ukrywamy, że chcemy powalczyć o ekstraklasę. To nasz główny cel - mówi trener futsalistów Legii, Paweł Juchniewicz.

- Jako drużyna, jako Legia, zawsze stawiamy sobie ambitne cele. Ambitnym celem naszego prezesa i zarządu jest, by w niedługim okresie walczyć o mistrzostwo Polski. Nie ukrywamy, że jeżeli tylko będzie to możliwe, będziemy robili wszystko co w naszych nogach i głowach, aby o wspomniany awans powalczyć. Oczywiście mamy świadomość, że przeskok z drugiej do pierwszej ligi będzie dosyć duży, ale liczę że drużyna jest już na tyle mocna i zgrana, że nie będziemy płacili frycowego, tylko od pierwszego meczu będziemy stawiani w roli faworyta w każdym spotkaniu. Czekamy na nadejście pierwszej kolejki, wszyscy naładowani energią - dodaje szkoleniowiec warszawskiej drużyny.

Początek meczu 1. kolejki w niedzielę, 20 września o 17:00 w Bojanie, w województwie pomorskim. W drugiej kolejce Legię czeka wyjazdowy mecz z AZS-em UG Gdańsk, zaś pierwsze spotkanie przed własną publicznością, w hali przy ul. Gładkiej 18 (OSiR Włochy) będzie miało miejsce w niedzielę, 4 października o 18:00 z KS Gniezno.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Xxx - 20.09.2020 / 10:58, *.ksiezyc.pl

Życzę awansu może kiedyś moja ukochana Legia przyjedzie do Zduńskiej Woli.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.