fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Górnik

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (242)

+dodaj komentarz
Andrzej - 19.09.2020 / 22:34, *.plus.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
Wojt - 19.09.2020 / 22:14, *.pmcnet.pl

Vukovic nie wyjdzie z tego kryzysu. Mladenovic kolejny mecz dno, podobnie jak Gvillia po wejsciu. Boruc też slabiutki. Po jego dwóch wykopach dwie akcje bramkowe dla górnika. Poza tym za bardzo przyklejony do lini bramkowej. Legia bardzo często traci na początku każdej połowy. Po małym dobrym okresie gdy udało się strzelić na 1:3 gra całkowicie siada! Nie rozumie tego, było jeszcze pół godziny gry! Zero pomysły na grę i stale fragmenty! Przy rzucie wolnym praktycznie z linii 16metra Antolic strzela 10 metrów na wiwat! Bardzo ciężko strzelić nad murem z takiego bliska! Nie rozumie dlaczego w takiej sytuacji nie decydują się na wystawienie i mocny strzał na bramkę! Myślę, że na ten moment jest w ekstraklasie co najmniej 5 drużyn które grają piłkę do której Legia jest bardzo daleko. Strasznie słaba motoryka piłkarzy, wszystko wolno, mało akcji na dwa kontakty.

odpowiedz
brzytwa - 19.09.2020 / 22:41, *.play-internet.pl

@Wojt: Borubar - zgodze sie ze nie wnosi do drużyny tak dużo jak sie po nim spodziewałem , wydaje mi sie ze celowym byłoby na początku sezonu ogrywanie Miszty lub Muzyka w lidze .

B

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 22:13, *.mm.pl

W 4-ej kolejce mamy już dwie porażki. Sezon niby długi, ale bez radykalnych zmian skończy się to klęską - czyli brakiem medalu.

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 22:08, *.net.pl

Kto o zdrowych zmysłach płaci za bilety???? wiem. kibic na dobre i na złe, ale sponsorowanie ,,pudla '' fanaberii i debilnej wizji Naszego Klubu to nic dobrego.

odpowiedz
tomiacab - 19.09.2020 / 22:21, *.virginm.net

@LewLegia: też ostatnio dochodze do takiego wniosku.

odpowiedz
SF - 19.09.2020 / 22:04, *.tpnet.pl

Dac duze kontrakty i wiecej wolnego po meczach!!!

odpowiedz
Ibik - 19.09.2020 / 22:00, *.chello.pl

Wstyd. Bez pomysłu na grę. Przyjechały chłopaki biegające, podające z pierwszej piłki, klepiące że aż miło.... Wystarczyło. Wolni, beznadziejni, niedokładni, bez głowy musieli uznać wyższość tych pierwszych. Obciach. Vuko, co dalej?

odpowiedz
brzytwa - 19.09.2020 / 21:56, *.play-internet.pl

spokojnie , liga jest długa ...

B

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 22:01, *.centertel.pl

@brzytwa: To jest zart, prawda?

odpowiedz
brzytwa - 19.09.2020 / 22:25, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: na Legii jestem od 1984 : Legia - Górnik Wałbrzych -chyba 4-1 bylo... pamiętam hamburgery: kajzerki z kotletami mielonymi sprzedawanymi na stoisku przy Zylecie choć miałem 10 lat ..
Nie, nie zart- to żołądkowa gorzka - spokojnie , zobacz kto jest na czele tabeli... Liga jest długa i po 15 kolejce można robić pierwsze oceny Nie teraz.. Spokojnie...
B

odpowiedz
L - 19.09.2020 / 21:55, *.plus.pl

Vuko sorki ale do dymisji

odpowiedz
PAB(L) O - 19.09.2020 / 21:54, *.mm.pl

Część zarobku z Karbo musi iść na dobrego trenera

odpowiedz
Kibic legii - 19.09.2020 / 21:53, *.orange.pl

Ale LE jest nasza wygramy 2x po 3:0

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 19.09.2020 / 21:52, *.amazonaws.com

Mioduski!masz 3 treneròw 3 masażystòw sztab trenerski experci od wszystkiego a kierownik drużyny tylko wypełnia druczki,wybudowałeś im Akademie I przeprowadziłeś Klub pod Warszawe ,Zapomniałeś że prawdziwy Dom jest I bêdzie na Ł3!

odpowiedz
HOP - 19.09.2020 / 21:52, *.knc.pl

Nic nowego:
vuko - analfabeta taktyczny
pudel- dyletant futbolowy

(L)

odpowiedz
Ps - 19.09.2020 / 21:52, *.arreks.pl

Vuko szkoda chyba drużyn co dawno nie wygrali z Legią

odpowiedz
(L) - 19.09.2020 / 21:52, *.mm.pl

Jakie to przykre kto nie przyjedzie to nas leje...

odpowiedz
L - 19.09.2020 / 21:52, *.plus.pl

przemęczeni gwiazdorki przerwą na mecze reprezentacji, VUKO do dymisji jutro, Ajtuj do Legii II ,

odpowiedz
Kazik Węgrzyn - 19.09.2020 / 21:51, *.nortis.pl

Wolno biegają są źle przygotowani.
Vuko won

odpowiedz
Satyricon - 19.09.2020 / 21:51, *.232.77

Wyciągnie się wnioski, popracuje nad skutecznością i będzie dobrze. Tak poważnie, to zrobiono z mojego ukochaanego klubu pośmiewisko. Taki ciucholand. Wszystko na sprzedaż. Przykro na to patrzeć.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:50, *.centertel.pl

Sezon stracony, trudno. Teraz trzeba jakos to dograc do konca roku, w miedzy czasie znalezc wreszcie do cholery TRENERA. I od nowego roku, po przygotowaniach wreszcie zaczac GRAC W PILKE, a nie w wuja... Papszun jak najbardziej, ma facet jaja.

odpowiedz
kt9 - 19.09.2020 / 22:03, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Papszun ma teraz taki kontrakt w Rakowie, jakiego Vuko w życiu na oczy nie zobaczy.

odpowiedz
Jimmy L - 19.09.2020 / 22:17, *.t-ipconnect.de

@Leśny Dziadek: Daj se spokoj z Papszunem, beton Boniek i reszta wypad

odpowiedz
tebe100 - 19.09.2020 / 22:23, *.130.223

@Leśny Dziadek: o Papszunie to Legia może pomarzyć. W tym sezonie Raków to będzie czołówka...

odpowiedz
Andrzej - 19.09.2020 / 21:49, *.plus.pl

VUKOVIC HONOR ODEJDŻ

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:54, *.centertel.pl

@Andrzej: On nie wie, co to jest Honor...

odpowiedz
wtf - 19.09.2020 / 21:46, *.chello.pl

Vuko dopiął swego,w końcu nawet Luquinhasa udało mu sie spier...lić.

odpowiedz
P(L) - 19.09.2020 / 21:45, *.centertel.pl

Miodowe i amartoskie lata Vuko zrobił majstra ale powinien odejść Wszystko się wali a tu walka o puchary!

odpowiedz
lol - 19.09.2020 / 21:45, *.play-internet.pl

Jak Legia znalazła najwolniejszego czarnego w piłce?

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:47, *.net.pl

@lol: Nie uciekał.

odpowiedz
Co? - 19.09.2020 / 21:44, *.centertel.pl

Żałośni nieudacznicy a nie piłkarze.

odpowiedz
L - 19.09.2020 / 21:43, *.plus.pl

Panie Mioduski, kogo jeszcze potrzebujesz do składu ... Sobotę, Krychowiaka, Glika, andre lopeza kojnego ? weź Ty chłopie obejrzyj sobie ten mecz w tv bo rynce opadują , sztab szkoleniowy i trener do wymiany bo wstyd

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:50, *.net.pl

@L: jaki panie??? to nie pan !!!! Pan to z Naszej Legii zrobiłby perełke , a nie pośmiewisko. Kumasz?

odpowiedz
BTM - 19.09.2020 / 21:42, *.telkab.pl

Dajcie spokój są przemęczeni to już 4 kolejka jest !!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:41, *.centertel.pl

Nie mam pojecia, kto i jak ich ustawia, ale tam zadnej mysli trenerskiej nie widac. Ustawienie jest jednym wielkim nieporozumieniem. Pressing polega ba idiotycznym bieganiu w ta i z powrootem. Trzech do jednego, zabawa w dziadka...

odpowiedz
Mietek - 19.09.2020 / 21:40, *.play-internet.pl

Tragedia... Ku.wa druga wtopa u siebie. Jesteśmy hegemonem w tej dupnej lidze... Pośmiewisko.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 21:39, *.0.3

Czemu Ajtuj Boruc jest taki gruby???

odpowiedz
Zbyszek - 19.09.2020 / 21:37, *.plus.pl

Wieteska, prze meczem w wywiadzie oświadczył, że nie rozumie czemu ludzie się czepiają drużyny, bo w drużynie przekonanie jest podobno takie że wszystko jest OK

odpowiedz
Lipa - 19.09.2020 / 21:37, *.chello.pl

Będzie remis

odpowiedz
Kibic Legii od 30 lat - 19.09.2020 / 21:36, *.orange.pl

Na stojaka to można ;)))

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 21:34, *.0.3

Dwa Ajtuji nie pozwolą nam przegrać.

odpowiedz
Alex Bielany - 19.09.2020 / 21:32, *.chello.pl

To jest sabotaz!!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 21:31, *.0.3

Chyba Vuko.robil z mordy ścięrę że czeka na spokojne treningi przed górnikiem.

odpowiedz
Fan Górnika - 19.09.2020 / 21:31, *.orange.pl

Wcale źle nie gracie ;)

Oby Wam lepiej poszło w pucharach :)

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 19.09.2020 / 22:04, *.play-internet.pl

@Fan Górnika : Dzięki, ale z taką grą to lepiej już by wam poszło w pucharach... Ł3 z twierdzy staje się gospodą gdzie każdy wpada i bierze co chce... Mam nadzieję że to tylko początek które są zwykle beznadziejne w naszym wykonaniu ...

odpowiedz
KSG - 19.09.2020 / 23:20, *.play-internet.pl

@Fan L+dno

odpowiedz
grzesiek - 19.09.2020 / 21:30, *.centertel.pl

panie Kucharski gdzie ten napastnik , zastępca niezgody ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:29, *.centertel.pl

Niewidome dzieci we mgle...

odpowiedz
grzesiek - 19.09.2020 / 21:28, *.centertel.pl

nie posikajcie się,piłkarze powoli łapią formę, mam nadziejeę że jakoś przejdziemy dritę w czwartek a do meczu z karabachem forma już bedzie. Mam gdzieś tą porazke z gornikiem. Zawsze we wrzesniu slabo gramy. Szczyt formy przypada na pazdziernik/listopad.

odpowiedz
Drenel - 19.09.2020 / 21:28, *.orange.pl

A gdzie jest Karbownik ???

odpowiedz
Maniek - 19.09.2020 / 21:27, *.chello.pl

A pudal siedzi i dalej zawja te sreberka.

odpowiedz
Fan Legii - 19.09.2020 / 21:27, *.orange.pl

A gdzie jest Karbownik ???

odpowiedz
Loczek - 19.09.2020 / 21:30, *.telkab.pl

@Fan Legii: w Wizzair leci do Napoli przez Radom...

odpowiedz
Krasnal - 19.09.2020 / 21:27, *.telkab.pl

Gargamel na ratunek to ja nie mam więcej pytań...

odpowiedz
L - 19.09.2020 / 21:26, *.plus.pl

Mam nadzieję że Vuko podaje się do dymisji

odpowiedz
Mugar - 19.09.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

@L: taaaak... żebyśmy się nie zdziwiło czasem...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:25, *.centertel.pl

Fotoplasticon, pilnie sprzedam...

odpowiedz
Maniek - 19.09.2020 / 21:25, *.chello.pl

Od 22 lat gurnik nie wygrał przyL3, no to dzisiaj dał radę. Ja pier...le. Paranoja.. Widać jaki potencjał ma Vuković _zero wszystkiego. Co mógł to dał, przekazał. I tyle. VUKOVIĆ, - ZACZNIJ CZYTAĆ TE FORA!!!!!!!!!!

odpowiedz
atmosferic - 19.09.2020 / 21:22, *.orange.pl

Rekordowa porazka w historii w lidze - 1-5 - z Warszawianka (1936) i z LKS (1949).

odpowiedz
Jano - 19.09.2020 / 21:22, *.inetia.pl

A niech Górnik strzeli jeszcze ze 3 albo 4 nawet to może będziemy mieć wreszcie trenera a nie pseudo!

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 21:19, *.chello.pl

Antolic z 16 metrów 3 metry nad bramką.Widać że fachowiec.

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:18, *.net.pl

Sprzedam Legie Warszawa za 1 euro OLX 19.09.2020 Pudel cena do negocjacji

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:22, *.centertel.pl

@LewLegia: Poprosze na allegro za 1 zl...

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:46, *.net.pl

@Leśny Dziadek: Dałeś najwyższą cenę ---- wygrywasz licytację.

odpowiedz
Kibol - 19.09.2020 / 21:18, *.inetia.pl

Antolic zaj...al jakby był 25 m od bramki

odpowiedz
Olo - 19.09.2020 / 21:17, *.skybroadband.com

Vuko nie rób wstydu sam odejdź! Piłkarzyki pajacyki!

odpowiedz
MACIEK LEGIA MISTRZ !!! - 19.09.2020 / 21:16, *.orange.pl

A ja dalej z uporem maniaka twierdzę że Pan Dariusz Mioduski nie nadaje się do tworzenia drużyny piłkarskiej. Owszem, budowa zaplecza, akademia, handel zawodnikami - może i tak. Do drużyny piłkarskiej potrzeba innego właściciela. Jeśli nie Pan Leśnodorski jak kiedyś, to ktoś inny kto ma jaja, twardą rękę i umiejętność mobilizowania zespołu. Klub to nie zakład pracy. Tu trzeba trochę jak w rodzinie. Musi być twardo i rodzinnie.....

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:21, *.net.pl

@MACIEK LEGIA MISTRZ !!!: K...wa jaki pan? to sabotażysta !!! Pan to ten co ma kasę i chce wygrywać, a nie ten kto chce zarabiać !!!!

odpowiedz
Syn trenera - 19.09.2020 / 21:15, *.plus.pl

Oby to był ostatni mecz pseudo trenerzyny i całego sztabu. W poniedziałek nowy trener i może efekt nowej miotły zadziała i przejdziemy Drite... Oby... Oczy bolą jak to siee obecnie ogląda. Legii trzeba trenera ostrego pokroju Czerczesowa, a treningi to mają być treningi a nie gra w dziadka... A Pan Trener Vuko to koleżka bez warsztatu, paczcie jak on wygląda na ławce przestraszony rozbiegane oczka, to jak drużyna ma się czuć pewnie...

odpowiedz
grzesiek - 19.09.2020 / 21:14, *.centertel.pl

kurna weźcie odwalcie sie od tych trenerow, oni są najmniej winni. Od dawna mowie ze winny jest system esa 37.
Legia na początku sezonu i w trakcie sezonu to dwie różne Legie.
W tamtym sezonie my cisnelismy gornik bodajze 5:1 w trakcie sezonu. A teraz oni nas na rozpoczęcie sezonu 0:3.

A prezesa Pzpnu nikt nie ruszy bo ma znajomości wsrod dziennikarzy i nikt zlego slowa na niego nie powie.

odpowiedz
eM - 19.09.2020 / 21:29, *.chello.pl

@grzesiek: Ale w tym sezonie system już nie obowiązuje...

odpowiedz
powiślak - 19.09.2020 / 21:14, *.centertel.pl

Więcej mioduskiego i bedziemy boso po śniegu chodzic

odpowiedz
Matti - 19.09.2020 / 21:14, *.plus.pl

No żyleta dalej spiewajcie: nie poddawaj się...

odpowiedz
Do puszki na oprawy - 19.09.2020 / 21:13, *.vectranet.pl

Koniec!!!Bojkot.Niech się NS do roboty wezmą i za swoje oprawy robią.

odpowiedz
Puszek - 19.09.2020 / 21:12, *.t-mobile.pl

Vuko trenuj 8 letnie dziecko

odpowiedz
Cenzura - 19.09.2020 / 21:11, *.amazonaws.com

Piłkarze weszli na poziom kibiców L spod znaku H

odpowiedz
Vuko ta serbska szmata - 19.09.2020 / 21:11, *.vectranet.pl

Nawet po meczu nie przeprosi.Bojkot bojkot puste trybuny

odpowiedz
griff - 19.09.2020 / 21:10, *.chello.pl

QRWAAAAAA!!!!!!!! KOMU ONI ROBIĄ NA ZŁOŚĆ?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? CO ZA W PUDĘ BEJANY PIACH !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
lolo - 19.09.2020 / 21:10, *.tpnet.pl

A może tak dla Jędrzejczyka podwyżkę?! I przedłużenie kontraktu? Teraz widać jaki to kołek!!!

odpowiedz
Kibic - 19.09.2020 / 21:12, *.inetia.pl

@lolo: zawsze byl kolkiem a w dostawał tyle kasy i nic nie grał

odpowiedz
lopez23 - 19.09.2020 / 21:09, *.net.pl

Brawo Górnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
wawa3 - 19.09.2020 / 21:09, *.net.pl

Kosowo sie po nich przejedzie.

odpowiedz
... - 19.09.2020 / 21:09, *.vectranet.pl

0 : 3, A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO

odpowiedz
serbski pinokio WON - 19.09.2020 / 21:09, *.t-mobile.pl

Haha 0:5 jak nic

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:09, *.centertel.pl

Jeszcze cztery, jeszcze cztery. Bedzie siodemak i nie poddawaj sie....

odpowiedz
legijka - 19.09.2020 / 21:09, *.orange.pl

Nie możliwe żeby Legia tak słabo grała. To jest jakiś bunt na pokładzie.....

odpowiedz
atmosferic - 19.09.2020 / 21:08, *.orange.pl

0-3 haha - ktos przed meczem typowal 0-5 - przypominam rekordowa porazka w lidze 1-5... dzis moze pasc rekord!

odpowiedz
Bolek - 19.09.2020 / 21:07, *.amazonaws.com

Na ch...j nam ten Boruc

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 21:07, *.centertel.pl

Legia-Kosowo0-4

odpowiedz
Pusia - 19.09.2020 / 21:07, *.vectranet.pl

Ajtuj Ajtuj Ajtuj! Nie poddawaj się!

odpowiedz
Michał - 19.09.2020 / 21:07, *.plus.pl

Dobranoc dziękujemy.A może by tak na trenera Tayfun Korkut który potrafił parę sezonów temu ze strefy spadkowej w Bundeslidze z Vfb Stuttgart wyjść na 6 pozycję otarli się o wyższą pozycję pucharowa.Vuko i LEGIA się kończy.Mając taką kadrę to powinniśmy być np.takim Bayerem a jesteśmy teraz straszna lipa.

odpowiedz
Damian - 19.09.2020 / 21:07, *.multiplay.pl

Zwolnić frajera

odpowiedz
Otwórzcie oczy!!! - 19.09.2020 / 21:06, *.vectranet.pl

Mioduski,Vukovic i cała ta banda piłkarzy śmieje się wam prosto w oczy.Dalej kupujcie bilety,dalej zdzierajcie gardła w imię zasad .Koniec dymania prawdziwych kibiców.Bojkot k...a Bojkot

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:10, *.net.pl

@Otwórzcie oczy!!!: 100% POPARCIA to my sponsorujemy to dziadostwo nikt inny

odpowiedz
grzesiek - 19.09.2020 / 21:03, *.centertel.pl

mamy bramkarza, NAPASTNIKA DALEJ NIE MAMY no i obrona dziurawa w dalszym ciągu. NA DRITE MOZE TO OKAZAĆ SIE ZA MAŁO

odpowiedz
vuko Won - 19.09.2020 / 21:03, *.t-mobile.pl

Idź kozy doić!!!

odpowiedz
Jimmy L - 19.09.2020 / 21:02, *.d1-online.com

Nawet jak wygrają w co nie wierze to i tak na Europę zero szans. VUKO to sympatyczny człowiek ale jako trener za slaby, zaczął z wysokiego pułapu on powinien najpierw trenować drużyny z niższych lig i nabrać doświadczenia a teraz smród będzie się za nim ciągnąć że nie dał rady na tym poziomie rozgrywek, niech sam zrezygnuje to by było najlepiej dla niego

odpowiedz
Kult⚽️Warszawa - 19.09.2020 / 21:02, *.amazonaws.com

43′ Legia nie ma miejsca, żeby rozpocząć atak pozycyjny. Podopieczni Marcina Brosza skutecznie uprzykrzają życie legionistom. ...........Pytanie co oni robiá na treningach?3treneròw 3masażystów i wielu expertòw od naciágania naiwnego Darka M ...jeśli chce sie wygrywać trzeba grać nonstop sparingi i niech koście trzeszczá my kibice nie mamy sentyméntòw do najemników ..muszá zrozumieć co to jest Legia Warszawa!

odpowiedz
(L)emon - 19.09.2020 / 21:02, *.tpnet.pl

Piszę z uporem maniaka - wyrazić niezadowolenie z gry drużyny można JEDYNIE przez portfel. Pisać na Fejsiuniu i forach można długo - jedyny argument, jaki mamy jako kibice to portfel - użyjmy (czy też NIE użyjmy go)

odpowiedz
Moro - 19.09.2020 / 21:01, *.virginm.net

kante kinta wypierd....aj!!!

odpowiedz
Mr.Kanister - 19.09.2020 / 21:01, *.play-internet.pl

Haha Liga Europy już czeka...

odpowiedz
legijka - 19.09.2020 / 21:01, *.orange.pl

Koleżanki i koledzy podpowiecie gdzie można zobaczyć meczyk w internecie ?

odpowiedz
(L) - 19.09.2020 / 21:19, *.t-mobile.pl

@legijka: hesgoal.com

odpowiedz
Krzys27 - 19.09.2020 / 21:01, *.virginm.net

Albo natychmiast radykalne zmiany i to na wielu stanowiskach lacznie z trenerem i prezesem na czele albo to kur..a wszystko zaorac i wstydu oszczedzic...

odpowiedz
Aluminiak - 19.09.2020 / 20:59, *.chello.pl

Drużyna bez charakteru, piłkarze bez jaj. nie wierzę aby przynajmniej zremisowali. Tak naprawdę wszystko do zmiany, pan panie Mioduski ogarnij się i opamietaj zamocno im pofolgowałeś tych tancerzy boiskowych trzeba krótko za pysk przytrzymać aby wiedzieli kto tu rządzi i czego od nich się wymaga.

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 21:03, *.net.pl

@Aluminiak: co Ty piszesz ..pan panie'' ? Pan to jest PAN, dziad bez rozumu i honoru to nie pan

odpowiedz
Moro - 19.09.2020 / 20:57, *.232.110

wukowić bierz srante i wyp.....ć obaj z Legii!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:56, *.centertel.pl

Mecz przypomina dialog z filmu Rejs. Gdy Staszek Tym probuje tlumaczyc (nie rozumiejac, co tlumaczy) poete w okularach...

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:56, *.0.3

Vuko potwierdzi że zaczęli nieźle. Byli więcej czasu przy piłce dwie przypadkowe bramki górnika nie mogą zamazać jego geniuszu.

odpowiedz
czizys - 19.09.2020 / 20:56, *.144.124

No cóż ... Vuko obsral zbroje już wiadomo że nie nadaje się. Z resztą od początku to był po prostu kolejny eksperyment prezesa. Kur.. do takiego klubu trzeba menadżera autorytetu ... Skoro podobno mamy najlepszych piłkarzy to muszą patrzeć na kogoś z respektem a nie Vuko wiecznie w piżamie kur faaa

odpowiedz
Andrzej - 19.09.2020 / 20:55, *.plus.pl

Najgorsze jest to że zawodnicy którzy grali dobrze w Legii nie potrafią teraz grać. Co się stało z Kante, Antoliciem czy Luquinhasem.
Dno taktyczne

odpowiedz
Sylwek - 19.09.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

Dobrze że już na.. y jestem bo jutro mam 35 lat nie wiem czy się cieszyć czy płakać naprawdę potrzebujemy trenera nowego to moje życzenie urodzinowe proszę

odpowiedz
Julon - 19.09.2020 / 20:53, *.timplus.net

Kompromitacja trwa i trwać będzie Kudłatego i jego amatorki w postaci trenera!!!!

odpowiedz
Ja - 19.09.2020 / 20:52, *.plus.pl

Przegrywamy bo oni mają w bramce chudego a my grubego ...

odpowiedz
tebe100 - 19.09.2020 / 22:30, *.130.223

@Ja: dobre... :)

odpowiedz
Maniek - 19.09.2020 / 20:52, *.chello.pl

Co powie Vuković po meczu? To był ciężki, trudny mecz. Qrwa jego mać,klasyka. Skąd my to znamy.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:51, *.0.3

A Żyleta nie poddawaj się. Potem labada . Sto lat im qwa jeszcze zaspiewajcie i we are the champions.

odpowiedz
kkk - 19.09.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

@Hiszpan: ahaha,żeś mnie rozśmieszył,dobre:)))

odpowiedz
Puszek - 19.09.2020 / 20:51, *.t-mobile.pl

Vuko nie nadaje się ewidentnie, do zmiany

odpowiedz
Aluminiak - 19.09.2020 / 20:50, *.chello.pl

Nie ma obrony, bramkarz bez formy mocno przereklamowany, a gra rodem z drużyn podwórkowych. Vuko coś ty zrobil z drużyny która Mistrzm jeszcze jest!!!!!

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 20:50, *.tpnet.pl

Ale z nas to są gamonie.W czwartek zmiana trenera.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:50, *.centertel.pl

W Legii przewaznie sprawdzali sie trenerzy z charakterem i twarda reka, a nie popierdulki. Wujo, Janas, Okuka, Pan Staszek. Jezeli chodzi o Polakow, to albo Ojrzynski, albo Papszun - ze wskazaniem na tego drugiego. Ale Dariusz wie lepiej, nastepny bedzie kolejny Muniek Pipkas.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 19.09.2020 / 20:49, *.orange.pl

Legia w pierwszej połowie została zdemolowana.
Nie liczę na cud w drugiej połowie.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:49, *.0.3

Nie maja siły biegac i sa dużo wolniejsi niż Górnik. Pajac z Serbii ich zajechał. Boże ile jeszcze musimy z nim się męczyć.

odpowiedz
Zbyszek - 19.09.2020 / 20:48, *.plus.pl

Statystyki po połowie: 300 podań L, 158 Zabrze. To tylko pokazuje jak bezpłodna jest ta cała taktyka

odpowiedz
HOP - 19.09.2020 / 20:51, *.knc.pl

@Zbyszek: Taktyką bym tego nie nazywał

(L)

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:48, *.0.3

Sytuacje mamy czystą wypier...laj Ty wuefisto....

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 19.09.2020 / 20:48, *.centertel.pl

Kibice+mecz=pudel zarobiony
Jemu oto chodzi nigdy się go nie pozbedziemy

odpowiedz
Sylwek - 19.09.2020 / 20:46, *.t-mobile.pl

Obrońcy Vuko wystap serce mi krwawi qurwa i już słuchać nie mogę tego legio nie poddawaj się wygwizdac i won trenerze pseudo ja prdle koszmar buahaha dopoki nie zmienia trenera nic się nie zmieni jeszcze jakieś wątpliwości padał zje...ny oni nie wiedzą co grać maja

odpowiedz
Tupo - 19.09.2020 / 20:45, *.t-mobile.pl

Vuko na Ukrainę,

odpowiedz
atmosferic - 19.09.2020 / 20:44, *.orange.pl

Wypie...olic parodyste zatrudnic Papszuna.

odpowiedz
Puszek - 19.09.2020 / 20:44, *.t-mobile.pl

Vuko do Iraku wysłać, albo na Ukrainę świnie paść

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 19.09.2020 / 20:43, *.co.uk

Jeszcze ktos chce bronic Vuko?!!!! Jeszcze ktos ma watpliwosci co do tego ze ten gosc jest bezuzyteczny?!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:42, *.centertel.pl

Pamietacie, jak Vuko trzasl wozkiem w szatni? Tak teraz szatnia trzesie brzuchami i wali ze smiechu, z niego...Tak to teraz wyglada...

odpowiedz
Puszek - 19.09.2020 / 20:42, *.t-mobile.pl

Trudny mecz, marny trenerzy na! Do Iraku vuko wyslac

odpowiedz
Won dresiarzu - 19.09.2020 / 20:41, *.t-mobile.pl

Buco Won!!! serbska ... !!!

odpowiedz
Maniek - 19.09.2020 / 20:41, *.chello.pl

I z czym my do Europy, ludzie, tu, na własnym boisku nam nie idzie. Co mecz to gorzej wygląda. Masakra, brak słów. Vuko już chyba wykorzystał całą swoją wiedzę jako trener.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:40, *.0.3

Niestety już rozgryzli wyrafinowaną grę w trójkącie Boruc- Laga-Peki.

odpowiedz
Tupolew - 19.09.2020 / 20:39, *.t-mobile.pl

Vuko dziad

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:39, *.centertel.pl

Jak nas Kosowo przycisnie...Strach sie bac....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:38, *.centertel.pl

No i nie wiem, Legia w czarnych strojach? Okulary gdzies zapodzialem...

odpowiedz
Bartosz Oko - 19.09.2020 / 20:37, *.chello.pl

Nie mamy bramkarza, nie mamy trenera, nie mamy prezesa.
Boruc, Vukowicz, Miodelski wyjazd z Legii!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:39, *.centertel.pl

@Bartosz Oko: Panie, zeby to byl Miodelski, to jeszcze byloby ok.

odpowiedz
:) - 19.09.2020 / 20:41, *.amazonaws.com

@Bartosz Oko: brawo wy

odpowiedz
watermelon - 19.09.2020 / 20:37, *.vectranet.pl

Ciężko myśleć o korzystnym wyniku jak się traci bramkę u siebie w 4 minucie.Już to przerabialiśmy wielokrotnie.Minęło 20 minut i jest już praktycznie po meczu

odpowiedz
Elquatro - 19.09.2020 / 20:35, *.chello.pl

#Hasi wróć

odpowiedz
Tul - 19.09.2020 / 20:33, *.t-mobile.pl

Trener nowy natychmiast!

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:33, *.0.3

Ajtuj co leci to w sieci. Dziad...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:32, *.centertel.pl

Pokazcie mine Dariusza...

odpowiedz
filand - 19.09.2020 / 20:32, *.t-mobile.pl

Fajny mecz....

odpowiedz
RMFC - 19.09.2020 / 20:32, *.tpnet.pl

Widząc co potrafi Brosz zrobić z młodzieżą lub piłkarzami o których nikt wcześniej nie słyszał to mając takich zawodników jak w Legii po 20 kolejkach świętowałby mistrzostwo!!! A nasz oszołom wystawia Luqiego na skrzydle zamiast na rozegraniu i nic nie gramy!!! Jadą nas anonimy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:35, *.centertel.pl

@RMFC: Za dlugo by pisac, w Legii wszystko jest pomotane...Pekhardt powinien jeszcze stanac na bramce, bo jest najwyzsxy:)))

odpowiedz
Tul - 19.09.2020 / 20:32, *.t-mobile.pl

Vuko wyjazd do Kielc, tam Twoje miejsce 2 liga, Legia za wysokie progi dla tego wuefisy

odpowiedz
Kołobrzeg - 19.09.2020 / 20:30, *.vectranet.pl

bez trenera i bramkarza się nie wygra nawet z żabami

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 20:30, *.net.pl

TO TYLKO PREZES JEST OJCEM TEGO SYFU

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:29, *.centertel.pl

Vuko rzeczywiscie wyszysciles szatnie, teraz wszyscy sie opier...a mialo byc chyba zapier...? Brawo ty...

odpowiedz
e(L)ka - 19.09.2020 / 20:29, *.vectranet.pl

ajtuj bojuć i vukowić GENIUSZE JANUSZE !!!

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 19.09.2020 / 20:28, *.amazonaws.com

26′ Luquinhas, Kante do Mladenovicia. Zagranie w pole karne i... to jest koniec akcji legionistów. Vuko chyba już pogodzony,pewnie zpakowany....

odpowiedz
Tupo - 19.09.2020 / 20:28, *.t-mobile.pl

Kompromitacja! TRENER aut!

odpowiedz
Nie chcemy Boruca w Legii! - 19.09.2020 / 20:28, *.t-mobile.pl

Boruc znowu zesrał się na miętowo. Czy są tu jeszcze jacyś obrońcy tego roztytego parodysty?

odpowiedz
FC - 19.09.2020 / 20:26, *.chello.pl

I ten kalsyk; nie poddawaj się. No ja piero.....e, qrwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 19.09.2020 / 20:25, *.35.8

Jak co roku klasyka. Dno, dno, dno. Nie ma szans na żadną ligę europy , możemy zapomnieć. Czwarty rok bez Europu, katastrofa. Tak to się kończy jak się sprowadza dziadków lub piłkarzy którzy od roku nie grają.

odpowiedz
Zielony Kampinos - 19.09.2020 / 20:25, *.vectranet.pl

chcemy trenera a nie frayerra

odpowiedz
Zielony Kampinos - 19.09.2020 / 20:25, *.vectranet.pl

chcemy trenera a nie frayerra

odpowiedz
Maniek - 19.09.2020 / 20:25, *.chello.pl

Artur, jak zwykle posyła piłkę "na aferę", po co,zawasze strata. Zero planu na mecz, zero pomysłu. Z resztą, ostanio możemy się do tego przyzwyczaić. A Vuko...... Ehh. Dramat.

odpowiedz
(L)egionowo - 19.09.2020 / 20:24, *.orange.pl

Nie no, wiedziałem że tak będzie . Płakać mi się chce

odpowiedz
Róbta tak dalej - 19.09.2020 / 20:23, *.chello.pl

Macie ten 7 zmysl trenerski vuko... Co on zrobil z tą drużyną....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:23, *.centertel.pl

Juz nic mnie nie dziwi...Od 4 lat Legia ma wlasciciela, ktory nic nie kuma i nie uczy sie na bledach...Reszta jest tego konsekwencja...

odpowiedz
Filip - 19.09.2020 / 20:23, *.111.202

Odpadamy z pucharow. Sprzedajemy polowe skladu. Ida chude lata bez miejsc pucharowych. Mioduski zagral va bank. Tylu pilkarzy niby dobrych nie kupilismy juz dawno. Vujovic wraca do Belgradu uczyc wfu w szkole. Ida chude lata moze nie jak Wisla ale bedzie ciezko

odpowiedz
a żyleta co?? - 19.09.2020 / 20:22, *.rogers.com

...Nie poddawaj sie no żesz ja prdl

odpowiedz
vuko OUT - 19.09.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

grają patałachy na stojąco - nowa taktyka vukowicia buahahahaha vuko miszcz

odpowiedz
Heniek - 19.09.2020 / 20:21, *.chello.pl

Vuko po tym meczu musi mieć kontrakt minimum do 2030 roku!!!!

odpowiedz
SiedLce - 19.09.2020 / 20:21, *.vectranet.pl

no zgodnie ze słowami vukowicia - Górnik gra o wyższe cele

odpowiedz
MatWij - 19.09.2020 / 20:21, *.174.92

heh i pomyśleć że Vukovic śmie nazywać się trenerem Legii. To DNO a nie DNA o którym kiedyś mówił.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2020 / 20:21, *.0.3

Chcemy trenera nie Vukovica frajera...

odpowiedz
LewLegia - 19.09.2020 / 20:21, *.net.pl

OBROŃCY prezesa frajera i trenera nieudacznika do BOJU !!!! Dawajcie ......

odpowiedz
Tul - 19.09.2020 / 20:26, *.t-mobile.pl

Vuko najgorszy trener stulecia

odpowiedz
West - 19.09.2020 / 20:20, *.plus.pl

Jeżeli dzisiaj ten pudel nie wyj...e tego serbo, jugola, kosowiaka to będę k...a kibicował pyrakom, chociaż jest co oglądać

odpowiedz
Sig - 19.09.2020 / 20:48, *.chello.pl

@West: zegnam bez zalu

odpowiedz
Ech - 19.09.2020 / 20:20, *.vectranet.pl

Znając przeciwników Legii na drodze do fazy grupowej LE myślę ale łatwiznę.Patrze na mecz z górnikiem i widzę że Legia to DNO .Dno jak i Vuko.Dno jak Jędza i jego sportowa emerytura.Dno jak Boruc i jego apartament na Złotej 44.Ogólnie to życzę spadku do pierwszej ligi bo Wami nic nie wstrząśnie Piłkarzyny bez jaj

odpowiedz
MAKEN - 19.09.2020 / 20:20, *.151.165

Kto wreszcie wyrzuci to Voko ? To wstyd i hańba. Ośmiesza Klub.

odpowiedz
Maniek - 19.09.2020 / 20:19, *.chello.pl

Co to ma qurwa być!!!!!!!

odpowiedz
Korda - 19.09.2020 / 20:19, *.centertel.pl

Ładnie ładnie grają. Tylko szkoda ze Ci z Zabrza

odpowiedz
RMFC - 19.09.2020 / 20:19, *.tpnet.pl

BRAWO DLA VUKOVICIA ZA ZAJEBISTE USTAWIENIE DRUŻYNY!!! A poza tym nasze gwiazdy grają jakby byli po wczorajszym dobrym balecie

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 20:19, *.tpnet.pl

Kolo z górnika na 5 metrze niepilnowany dostawia tylko nogę i 0 do 2.
Brawo wy.

odpowiedz
Radomiak - 19.09.2020 / 20:19, *.vectranet.pl

jeszcze kilka bramek i vuko pakuj reklamówki

odpowiedz
Jarek - 19.09.2020 / 20:19, *.play-internet.pl

Idę z psem na spacer bo nie da się tych kopaczy oglądać.

odpowiedz
FC - 19.09.2020 / 20:24, *.chello.pl

@Jarek: a ja właśnie Kac Vegas oglądam. Bo jestem tak wqrwiony!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kibic - 20.09.2020 / 00:18, *.orange.pl

@Jarek: dobry pomysł .robie to samo????mój pies więcej wart niż obecna Lega
z pseudo trenerem

odpowiedz
Farme(L) - 19.09.2020 / 20:19, *.virginm.net

To się qrwa w pale nie mieści!!! To wyglada żenująco... Brak słów...

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 20:18, *.mm.pl

Koledzy, przepraszam Was bardzo....ja na to nie mogę patrzeć. Z mistrzowskiej ekipy nic nie zostało. Muszę oszczędzać serce, a oglądanie tego blamażu jest ponad moje siły...

odpowiedz
Dimas - 19.09.2020 / 20:21, *.info.pl

@Wolfik: Dokładnie cały weekend układam żeby móc obejrzeć mecz, ku...a pytam się po co i dla kogo...

odpowiedz
Boner - 19.09.2020 / 20:18, *.chello.pl

Hahahahah jaka klepka jak na orliku

odpowiedz
Jacek W. - 19.09.2020 / 20:18, *.netcabo.pt

Bylem cierpliwy ale niech on po prostu wy.....!!!

odpowiedz
VUKO WYPIERDALAJ - 19.09.2020 / 20:18, *.rogers.com

Stanisław wróć

odpowiedz
Wiskitki (L) - 19.09.2020 / 20:17, *.vectranet.pl

buaaaaahahahahaha 0:2 jeszcze jeden vuko !!!!!!

odpowiedz
anty vuko - 19.09.2020 / 20:16, *.vectranet.pl

jeszcze jeden boruc jeszcze jeden !!!

odpowiedz
Dimas - 19.09.2020 / 20:15, *.info.pl

Żenada nie jesteście warci Legii, paradyści nie piłkarze!!!

odpowiedz
Mat Z - 19.09.2020 / 20:15, *.tktelekom.pl

Czy tylko mi sie wydaje ze piłkarze chcą zwolnić vuko? Tu potrzeba dobrego trenera z nazwiskiem tak jak w kadrze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:17, *.centertel.pl

@Mat Z: Dobrze to zdefiniowales...

odpowiedz
SiedLce - 19.09.2020 / 20:15, *.vectranet.pl

żaby jadą jak z kelnerami buahahahahaha
vuko PATATAJ !!!!!

odpowiedz
Yeti - 19.09.2020 / 20:15, *.play-internet.pl

Dno! Legia nic nie gra, zbyt wolno, statycznie. Z czym do Europy jak taki Górnik jedzie z legionistami jak z furą gnoju.

odpowiedz
vuko out - 19.09.2020 / 20:13, *.centertel.pl

vuko zachowaj się i podaj się do dymisji puki jeszcze sezon nie jest stracony.

odpowiedz
aras - 19.09.2020 / 20:13, *.plus.pl

Brosz robi z dvpy vukovica jesien sredniowiecza

odpowiedz
Zielony Kampinos - 19.09.2020 / 20:12, *.vectranet.pl

bez pomysłu
bez taktyki
bez bramkarza
bez trenera
tak gra Legia Warszawa

odpowiedz
Wwa - 19.09.2020 / 20:12, *.centertel.pl

Jadą jak z trampkarzami

odpowiedz
Arek - 19.09.2020 / 20:11, *.t-mobile.pl

Hahaha..mówiłem, że będzie widowisko: Dziady autor serbska ...

odpowiedz
Wiskitki (L) - 19.09.2020 / 20:11, *.vectranet.pl

no to ile sie skończy? 0:6 ?
vuko bierze taki wynik w ciemno buahahahahahahahahaha

odpowiedz
anty vuko - 19.09.2020 / 20:09, *.vectranet.pl

i już pieśń żałobna - nie poddawaj się buahahahahahahahahahahah
Ajtuj coś ty zrobił> Vuko tak kazał buahahahahahahahaha

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 20:08, *.mm.pl

JA pierd.... nie rozumiem, jak bramkarz z takim doświadczeniem może rozdawać prezenty w taki sposób....

Sprzedajcie jeszcze kogoś do pary z Karbownikiem, będziemy grali lepiej....

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 19.09.2020 / 20:07, *.centertel.pl

5min
Nie poddawaj się ukochana ma itd

odpowiedz
:) - 19.09.2020 / 20:12, *.chello.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: niedługo będzie to grane zamiast snu o Warszawie

odpowiedz
Pusia - 19.09.2020 / 20:06, *.vectranet.pl

Boruc! Co? Bekon!!!

odpowiedz
Brwinów - 19.09.2020 / 20:06, *.vectranet.pl

ajtuj bojuc WON !!!!!

odpowiedz
Darek - 19.09.2020 / 20:06, *.tpnet.pl

Boruc błąd w wybiciu piłki i tracimy gola.

odpowiedz
Kołobrzeg - 19.09.2020 / 20:00, *.vectranet.pl

Legia - żaby 0:4

vuko WON !!!!

odpowiedz
AS - 19.09.2020 / 19:45, *.chello.pl

http://www.sport247.live/pl/home

odpowiedz
bie/L/sko - 19.09.2020 / 19:41, *.master.pl

A Kucharczyk strzelił bramkę dla Pogoni. Szacun

odpowiedz
Cukier - 19.09.2020 / 19:40, *.centertel.pl

Dobrze będzie weryfikacja poziomu Legii, bo Górnik gra swoje

odpowiedz
hun - 19.09.2020 / 19:28, *.t-mobile.pl

jakiś sensowny strem ?

odpowiedz
PAB(L) O - 19.09.2020 / 19:15, *.mm.pl

Karbo Napoli, Prezio 8,5 bańki ojro, byle chociaż trochę sensownie zainwestować, dziś po 3 pkt

odpowiedz
:D - 19.09.2020 / 19:12, *.t-mobile.pl

W bramce Chudy a u nas Gruby (A.Boruc)

odpowiedz
Barto(L) - 19.09.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

@:D: Dobre :-) Mimo tego Król Arthur doświadczeniem robi przewagę.

odpowiedz
Autor - 19.09.2020 / 19:57, *.t-mobile.pl

@Barto(L): oby jeszcze forma wróciła

odpowiedz
Michał - 19.09.2020 / 19:10, *.plus.pl

My jako LEGIA mamy taką kadrę-pakę że spokojnie powinniśmy lać każdego kto stanie nam na drodze w naszej lidze.Więc panowie kiełbasy w górę i lejemy Zabrze.Jazda po 3 pkty LEGIO ukochana ma.Pozdrawiam

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 19:30, *.centertel.pl

@Michał: Wyjalem z lodowki podwawelska i podnioslem do gory. W pewnym wieku tyle mozna, a na krakowska z emerytury nie starcza...

odpowiedz
Barto(L) - 19.09.2020 / 19:58, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Wiek się nie liczy, liczą się chęci na 3 punkty. Co do kiełbasy - jak z lodówki to normalne że nie wstaje :-)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2020 / 20:27, *.centertel.pl

@Barto(L): Teraz trzeba bedzie wyjac kaszanke lub salceson...

odpowiedz
Cezary1916 - 19.09.2020 / 19:01, *.com.pl

brak Karbownika oznacza transfer na ostatniej prostej

odpowiedz
... - 19.09.2020 / 19:11, *.t-mobile.pl

@Cezary1916 : Karbownik to przeciętny piłkarz.

odpowiedz
Arek - 19.09.2020 / 18:47, *.master.pl

Jest Boruc.. będą bramki

odpowiedz
Szelka - 19.09.2020 / 18:32, *.chello.pl

Oj, będzie się działo...

odpowiedz