Amelia Przybylska - fot. Woytek / Legionisci.com

Kobiety

IV liga: Legia Ladies 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Woytek - Wiadomość archiwalna

W sobotę czwarty ligowy mecz rozegrały piłkarki Legii. Na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 legionistki pokonały 2-1 Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Dwie bramki dla Legii zdobyła Amelia Przybylska. Pierwsze trafienie miało miejsce w pierwszej połowie z rzutu karnego podyktowanego za faul bramkarki Ostrovii, Justyny Kazanowskiej na zawodniczce Legii.

W 8. minucie meczu Paulina Zatorska doznała urazu lewego kolana i karetka zabrała ją do szpitala.

Kolejne spotkanie Legia Ladies rozegrają 26 września w Siedlcach.

IV liga: Legia Ladies 2-1 (1-1) Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0-1 - 13' Amelia Skowrońska
1-1 - 24' Amelia Przybylska (rzut karny)
2-1 - 78' Amelia Przybylska

Legia: 12. Kamila Młynarska - 8. Paulina Zatorska (11' 29. Martina Syperek, 64' 30. Barbara Staszewska), 10. Michalina Koza, 13. Julia Rachoń (87' 31. Olga Grodkowska), 14. Weronika Szczypka, 15. Adrianna Bielak, 16. Gabrysia Hajkiewicz, 17. Izabela Przegalińska (84' 34. Klaudia Bodecka), 18. Adriana Markiewicz (23' 35. Marta Chmielewska, 72' 32. Zofia Bloch), 19. Amelia Przyblska, 28. Magdalena Zduńczyk
trener: Dariusz Radko

żółta kartka: Hajkiewicz (Legia)