REKLAMA

Trzy medale legionistów w Teplicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Teplicach odbyły się międzynarodowe zawody judo w kategorii U-18. Wszyscy trzej startujący w nich zawodnicy Legii, zdobyli medale. Jakub Kielesiński zwyciężył w klasyfikacji kategorii wagowej -81 kilogramów. Złoty medal w kat. -73kg zdobył Oskar Rogalski, z kolei w tej samej kategorii, Michał Wąsikowski zdobył medal brązowy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 21.09.2020 / 08:17, *.65.142

Brawo judocy! Cała Legia zawsze razem (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.